Slalom v Brně

15.08.2020   řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk148.90 8 117.90 2 119.90 0
2.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava130.20 12 118.80 4 122.802.90/2,40
3.2/PZMŠAMÁNEK Filip 2010 KK Brno147.00 10 137.80 2 139.8019.90/16,60
4.2/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava166.60 4 144.50 4 148.5028.60/23,90
5.3/PZMKAFKA Martin 2010 Olomouc240.30 56 191.60 6 197.6077.70/64,80
6.4/PZMVALENTA Josef 2010 Olomouc169.60 116 146.40 106 252.40132.50/110,50
7.5/PZMSTEKLÝ Pavel 2010 Olomouc174.60 212 169.90 106 275.90156.00/130,10
8.6/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc243.40 214 192.80 262 454.80334.90/279,30
9.7/PZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc139.10 462 118.00 504 601.10481.20/401,30
10.3/PZZGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno256.80 504 1.00 999 760.80640.90/534,50
  NEKUDA Lukáš 2010 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TOMEČEK David 2011 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno110.20 10 102.90 2 104.90 68
2.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno111.10 52 105.60 4 109.604.70/4,560
3.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí114.30 12 110.30 2 112.307.40/7,156
4.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava112.90 52 112.30 2 114.309.40/9,052
5.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc120.70 54 108.80 6 114.809.90/9,448
6.2/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc131.70 58 111.40 6 117.4012.50/11,944
7.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc127.30 10 116.60 2 118.6013.70/13,140
8.3/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava130.90 56 117.10 2 119.1014.20/13,536
9.1/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk132.10 62 118.30 2 120.3015.40/14,732
10.3/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK149.50 108 127.30 2 129.3024.40/23,328
11.2/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno136.60 66 125.70 6 131.7026.80/25,524
12.4/ZSMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc135.50 8 131.40 2 133.4028.50/27,220
13.4/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK169.60 8 134.70 2 136.7031.80/30,316
14.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc130.60 8 139.80 52 138.6033.70/32,112
15.5/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno136.60 56 133.30 8 141.3036.40/34,711
16.6/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná133.40 8 142.30 60 141.4036.50/34,810
17.3/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc149.80 12 138.70 4 142.7037.80/36,09
18.6/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc144.70 12 134.90 10 144.9040.00/38,18
19.7/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava168.90 8 146.20 2 148.2043.30/41,37
20.3/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc156.10 18 154.90 8 162.9058.00/55,36
21.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc145.20 54 115.80 54 169.8064.90/61,95
22.8/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc152.40 110 171.30 8 179.3074.40/70,94
23.7/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc139.70 56 127.50 52 179.5074.60/71,13
24.8/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc168.00 208 149.50 58 207.50102.60/97,82
25.9/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc252.10 14 169.70 54 223.70118.80/113,31
26.1/PZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava379.70 62 283.40 10 293.40188.50/179,70
27.9/ZSSRPOVÁ Stela 2006 Ostrava230.90 166 244.20 110 354.20249.30/237,70

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 KK Brno105.60 2 101.50 4 105.50 37
2.1/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc102.40 4 103.60 4 106.400.90/0,933
2.1/VHRIC Vítězslav 1974 Olomouc106.40 0 4.00 999 106.400.90/0,929
4.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc105.60 2 105.40 2 107.401.90/1,825
5.1/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí118.10 0 107.10 2 109.103.60/3,421
5.1/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc106.40 50 109.10 0 109.103.60/3,417
7.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK114.00 4 109.00 4 113.007.50/7,113
8.2/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc112.70 4 109.60 4 113.608.10/7,712
9.3/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc119.70 110 112.50 6 118.5013.00/12,311
10.1/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc114.80 6 114.70 4 118.7013.20/12,510
11.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc119.20 2 124.10 0 121.2015.70/14,99
12.3/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí137.70 54 121.40 2 123.4017.90/17,08
13.4/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc122.10 2 121.70 2 123.7018.20/17,37
14.3/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno120.60 4 153.80 54 124.6019.10/18,16
15.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc130.00 4 124.00 4 128.0022.50/21,35
16.5/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava134.10 4 142.90 62 138.1032.60/30,94
17.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná160.40 4 137.80 2 139.8034.30/32,53
18.5/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava139.80 8 141.40 4 145.4039.90/37,82
19.6/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc140.70 10 139.70 12 150.7045.20/42,81
20.4/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno153.60 6 154.00 10 159.6054.10/51,30
21.7/ZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava191.40 10 179.20 4 183.2077.70/73,60
22.1/PZROUSEK David 2010 KK Opava234.10 10 184.70 10 194.7089.20/84,50
23.8/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava265.80 10 198.20 54 252.20146.70/139,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMRÁKA Jan, 2004, Olomouc MRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
147.60 14 140.50 12 152.50 15
2.1/ZSMALÁ Magdaléna
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2007
2008
2 Olomouc
Olomouc
178.50 10 155.10 6 161.108.60/5,611
3.1/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
194.20 18 166.50 6 172.5020.00/13,17
4.2/ZMMADĚRKA Tobiáš
ŠTÝBNAR Matěj
2009
2009
Olomouc
Olomouc
222.80 66 177.80 6 183.8031.30/20,53
5.2/ZSANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
167.10 18 182.10 6 185.1032.60/21,42
6.3/ZSBAAR Dominik
DRAGON Jakub
2007
2007
KK Opava
KK Opava
207.10 16 173.20 12 185.2032.70/21,41
7.4/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
150.00 112 131.30 58 189.3036.80/24,10
8.5/ZSJÍLKOVÁ Pavla
STLOUKALOVÁ Aneta
2007
2007
Olomouc
Olomouc
166.70 264 196.50 120 316.50164.00/107,50
  URBAN Jaroslav
ŠOTEK Adam
2004
2005
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava95.40 0 92.40 2 94.40 75
2.1/DMRETKOVÁ Anna, 2005, Olomouc RETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc92.80 2 93.30 2 94.800.40/0,471
3.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava98.60 0 97.00 0 97.002.60/2,867
3.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno97.00 0 97.40 4 97.002.60/2,863
5.2/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná103.00 0 98.40 0 98.404.00/4,259
6.1/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno102.90 4 99.00 2 101.006.60/7,055
7.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí100.90 2 101.80 4 102.908.50/9,051
8.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc103.30 0 106.00 0 103.308.90/9,447
9.3/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc108.10 0 103.60 2 105.6011.20/11,943
10.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc106.40 0 106.40 0 106.4012.00/12,739
11.3/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc104.90 2 108.10 0 106.9012.50/13,235
12.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc108.00 4 109.00 4 112.0017.60/18,631
13.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc116.10 0 116.50 0 116.1021.70/23,027
14.4/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava116.20 2 112.50 4 116.5022.10/23,423
15.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk118.60 52 116.60 0 116.6022.20/23,519
16.5/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK123.50 2 118.40 0 118.4024.00/25,418
17.3/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno117.20 2 123.20 2 119.2024.80/26,317
18.5/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava126.30 2 119.30 0 119.3024.90/26,416
19.6/DMCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc120.00 0 120.10 2 120.0025.60/27,115
20. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh120.20 0 138.20 0 120.2025.80/27,314
21.7/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK119.50 2 120.00 6 121.5027.10/28,713
22.6/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc118.50 4 121.90 6 122.5028.10/29,812
22.8/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc121.10 8 120.50 2 122.5028.10/29,811
24.7/ZSŽANDOVÁ Tereza 2006 3 Zábřeh135.90 6 120.60 2 122.6028.20/29,910
25.9/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc123.80 2 126.80 4 125.8031.40/33,39
26.2/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3+ KK Brno129.10 6 120.50 6 126.5032.10/34,08
27.10/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno129.30 4 124.30 4 128.3033.90/35,97
28.8/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc124.20 6 125.80 18 130.2035.80/37,96
29.9/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc128.60 4 124.80 6 130.8036.40/38,65
30.4/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc127.70 8 133.00 6 135.7041.30/43,84
31.10/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava153.40 8 135.70 6 141.7047.30/50,13
32.11/ZSKONEČNÁ Eliška 2006 3 Zábřeh140.10 12 145.60 8 152.1057.70/61,12
33.5/ZMJURÁSKOVÁ Karina 2008 SKVeselí158.20 206 150.70 56 206.70112.30/119,01
34.6/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž256.60 460 217.10 260 477.10382.70/405,40
35.7/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž214.80 366 186.00 314 500.00405.60/429,70
  JURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk83.50 2 82.40 2 84.40 139
2.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno87.70 0 89.70 2 87.703.30/3,9135
3. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí88.40 0 87.80 2 88.404.00/4,7131
4. SATKE Adam 1994 3+ KK Brno96.00 6 89.80 4 93.809.40/11,1127
5.2/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc94.40 0 91.00 52 94.4010.00/11,8123
6.2/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí90.60 4 105.20 8 94.6010.20/12,1119
7.1/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh96.90 0 95.50 0 95.5011.10/13,2115
8.3/DSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh91.40 6 90.60 6 96.6012.20/14,5111
9.2/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí102.10 0 97.70 0 97.7013.30/15,8107
10.4/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno91.40 8 91.60 10 99.4015.00/17,8103
11.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno95.80 4 97.80 4 99.8015.40/18,299
12.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí99.70 54 96.70 4 100.7016.30/19,395
13.3/DMZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí101.60 0 115.70 2 101.6017.20/20,491
14.4/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc95.80 6 110.40 2 101.8017.40/20,687
15.5/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí104.40 8 101.50 2 103.5019.10/22,683
15.2/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava101.50 2 120.00 10 103.5019.10/22,679
15.6/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc97.50 6 100.30 56 103.5019.10/22,675
18.5/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná96.80 10 98.60 12 106.8022.40/26,571
19.7/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk103.40 4 106.40 12 107.4023.00/27,367
20.3/ZMKUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava102.60 6 105.50 6 108.6024.20/28,763
21.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc107.50 2 113.00 6 109.5025.10/29,759
22.2/ZSKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava112.20 4 104.40 6 110.4026.00/30,855
23.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž108.50 2 114.50 0 110.5026.10/30,951
24.8/DMDOLEŽAL Filip 2004 3+ SKVeselí108.00 12 106.70 4 110.7026.30/31,247
25.3/ZSDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava106.90 4 107.60 50 110.9026.50/31,443
26.9/DMDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno107.30 4 109.20 2 111.2026.80/31,839
26.4/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc111.20 2 111.20 0 111.2026.80/31,838
28.10/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno101.60 10 105.30 6 111.3026.90/31,937
29.11/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc111.70 8 109.60 2 111.6027.20/32,236
30.4/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc104.50 8 107.80 16 112.5028.10/33,335
31.5/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc103.30 10 109.50 8 113.3028.90/34,234
32.12/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc107.30 58 104.10 10 114.1029.70/35,233
33.6/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc112.70 2 112.90 4 114.7030.30/35,932
33.13/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc111.50 10 112.70 2 114.7030.30/35,931
35.3/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK110.80 4 111.40 4 114.8030.40/36,030
35.14/DMKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí116.90 6 110.80 4 114.8030.40/36,029
37.6/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná109.90 6 114.90 6 115.9031.50/37,328
38.5/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava124.10 68 112.30 4 116.3031.90/37,827
39.7/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava119.50 10 110.50 6 116.5032.10/38,026
40.15/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3+ SKVeselí115.60 4 115.20 4 119.2034.80/41,225
41.8/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc116.20 8 115.50 4 119.5035.10/41,624
42.6/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc114.30 12 113.70 6 119.7035.30/41,823
43.2/VSROUSEK Martin 1965 2 KK Opava116.90 8 117.10 4 121.1036.70/43,522
44.7/ZMBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava125.80 8 121.30 2 123.3038.90/46,121
45.8/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc124.40 12 119.80 4 123.8039.40/46,720
46.9/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc117.20 8 116.10 8 124.1039.70/47,019
47.10/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava131.60 16 125.50 0 125.5041.10/48,718
48.1/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk127.10 6 122.00 4 126.0041.60/49,317
49.9/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno140.20 116 122.20 6 128.2043.80/51,916
50.10/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí128.30 10 125.50 4 129.5045.10/53,415
51.11/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava124.30 6 129.30 4 130.3045.90/54,414
52.3/VSBŘEČKA Jan 1958 3+ SKVeselí130.90 8 125.90 6 131.9047.50/56,313
53.11/ZMSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná122.50 10 137.20 6 132.5048.10/57,012
54.12/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí144.70 20 128.90 4 132.9048.50/57,511
55.13/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava141.30 10 127.40 6 133.4049.00/58,110
56.12/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk130.20 4 140.30 6 134.2049.80/59,09
57.13/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno164.50 6 129.80 6 135.8051.40/60,98
58.14/ZSFIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh131.60 10 133.10 6 139.1054.70/64,87
59.15/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava132.00 8 133.60 8 140.0055.60/65,96
60.14/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava162.50 54 141.10 4 145.1060.70/71,95
61.16/ZSMINAŘÍK Šimon 2007 3 SKVeselí135.20 12 138.50 10 147.2062.80/74,44
62.15/ZMJURÁSEK Matěj 2009 SKVeselí131.50 258 140.60 8 148.6064.20/76,13
63.4/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná154.50 6 4.00 999 160.5076.10/90,22
64.16/DMKOLÁŘ Jakub 2004 Šumperk150.80 64 154.10 10 164.1079.70/94,41
65.16/ZMSVRČINA Tomáš 2008 Šumperk142.50 262 162.40 56 218.40134.00/158,80
66.17/ZMŠUMBERA Vít 2009 Olomouc183.60 114 191.10 58 249.10164.70/195,10
67.17/DMGROSS Benedikt 2005 KK Brno199.50 72 183.90 114 271.50187.10/221,70
68.18/DMŠANTAVÝ Michal 2004 SKVeselí129.70 362 124.20 214 338.20253.80/300,70
69.17/ZSSVRČINA David 2007 Šumperk95.20 400 120.80 360 480.80396.40/469,70
  ČERNÝ Vojtěch 2007 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERNAT Pavel 2004 3+ KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
135.00 4 144.40 6 139.00 16
2.1/DMHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
148.20 8 140.40 6 146.407.40/5,312
3.2/ZSKUTÍN Filip
VRBOVÁ Marie
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
154.60 8 146.40 8 154.4015.40/11,18
4.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
165.00 72 188.30 14 202.3063.30/45,54
  HRIC Vítězslav
NAJMANOVÁ Kateřina
1974
1984
Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl