MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd

13.06.2020   řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 1 Trutnov12:53,22 66/0
2.2/DMRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm13:01,067.84/1,00/37
3.3/DMSALAJ František 2004 1 Litovel13:10,7617.54/2,30/29
4.4/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor13:23,8630.64/4,058/0
5.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc13:35,5042.28/5,50/21
6.2/DSKLÍMA Vojtěch   1 Č.Kruml.13:41,5048.28/6,250/0
7.3/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel13:48,1354.91/7,10/17
8.5/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.13:50,6457.42/7,442/0
9.6/DMBEIER Alva 2005 3 Trutnov14:05,2872.07/9,334/0
10.1/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.14:08,2675.04/9,730/0
11.7/DMONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.14:15,8382.61/10,726/0
12.2/U23SKOŘEPA Vojtěch   1 Č.Kruml.14:21,6888.46/11,422/0
13.8/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel14:21,9088.68/11,50/13
14.3/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.14:24,7291.50/11,818/0
15.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav14:25,9492.72/12,014/0
16.9/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.14:32,9299.70/12,910/0
17.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto14:33,75100.53/13,06/0
18.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov14:38,47105.25/13,65/0
19.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 Litovel14:52,54119.32/15,40/12
20.10/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc14:52,74119.52/15,50/11
21.11/DMGEPRT David 2005 3 Litovel14:54,45121.23/15,70/10
22.3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.14:56,92123.70/16,04/0
23.12/DMHRIC Ondřej   Olomouc15:00,34127.12/16,40/9
24.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc15:08,28135.07/17,50/8
25.5/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc15:11,79138.57/17,90/7
26.5/U23WALTER Jakub   3 Olomouc15:12,15138.93/18,00/6
27.5/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.15:19,24146.02/18,93/0
28.13/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel15:33,37160.15/20,70/5
29.6/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel15:38,74165.52/21,40/4
30.7/ZSRUFFER Jakub 2007 Pardub.15:49,13175.91/22,82/0
31.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc16:08,67195.45/25,30/3
32.8/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc16:11,92198.70/25,70/2
33.2/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc16:17,02203.80/26,40/1
34.14/DMČERNÍK Jan 2005 Pardub.16:21,09207.87/26,91/0
35.9/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav16:21,69208.47/27,00/0
36.10/ZSČAMEK David 2006 Litovel16:25,20211.98/27,40/0
37.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc17:27,45274.23/35,50/0
38.11/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.17:37,90284.68/36,80/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.11:43,31 69/0
2.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc12:18,2334.92/5,00/86
3.2/U23BAYEROVÁ Barbora   1 Boh.Pha12:18,9635.65/5,161/0
4.2/DSKOLIHOVÁ Hana   1 Soběslav12:20,5937.28/5,353/0
5.3/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel12:28,0544.74/6,40/78
6.4/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc12:30,7347.42/6,70/70
7.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno12:37,2653.95/7,70/62
8.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc13:01,4178.10/11,10/54
9.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.13:06,8983.58/11,945/0
10.4/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc13:11,7388.42/12,60/46
11.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto13:19,9396.62/13,737/0
12.4/DMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.13:20,2596.94/13,829/0
13.5/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor13:25,94102.63/14,625/0
14.6/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno13:31,93108.62/15,40/38
15.5/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz13:31,99108.68/15,521/0
16.5/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz13:35,65112.34/16,017/0
17.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc13:42,19118.88/16,90/34
18.6/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK13:45,60122.29/17,40/30
19.6/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc13:46,23122.92/17,50/26
20.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.13:48,16124.85/17,813/0
21.7/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc13:54,89131.58/18,70/22
22.8/DMJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc14:04,54141.23/20,10/18
23.9/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc14:10,99147.68/21,00/17
24.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava14:19,51156.20/22,20/16
25.10/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK14:22,54159.23/22,60/15
26.11/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz14:30,74167.43/23,89/0
27.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc14:31,74168.43/23,90/14
28.3/ZSVRBOVÁ Marie   3 Olomouc14:32,08168.77/24,00/13
29.12/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná14:33,28169.98/24,20/12
30.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav14:42,32179.01/25,58/0
31.2/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno14:45,90182.59/26,00/11
32.13/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK14:48,22184.91/26,30/10
33.14/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc14:50,91187.60/26,70/9
34.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc14:56,77193.46/27,50/8
35.7/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.15:00,45197.14/28,07/0
36.5/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc15:01,20197.89/28,10/7
37.15/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK15:06,67203.36/28,90/6
38.16/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno15:07,39204.08/29,00/5
39.6/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc15:11,59208.28/29,60/4
40.7/ZSMILOTOVÁ Dora   Boh.Pha15:14,38211.07/30,06/0
41.8/DSBOČÁNKOVÁ Jana   2 Soběslav15:19,73216.42/30,85/0
42.8/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc15:26,47223.16/31,70/3
43.17/DMJANIŠOVÁ Radka 2005 Č.Kruml.15:27,68224.37/31,94/0
44.9/DSKOPŘIVOVÁ Eva 2002 Č.Kruml.15:30,63227.32/32,33/0
45.9/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná15:35,81232.50/33,10/2
46.10/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná15:40,55237.24/33,70/1
47.10/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.15:42,22238.91/34,02/0
48.11/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz15:45,71242.40/34,51/0
49.11/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.15:52,69249.38/35,50/0
50.3/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc15:53,80250.49/35,60/0
51.18/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc15:57,99254.68/36,20/0
52.12/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.16:16,74273.43/38,90/0
53.4/ZMHAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK16:18,99275.68/39,20/0
54.12/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto20:30,96527.65/75,00/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz11:02,13 128/0
2.2/DSNOVÁK Filip   1 Boh.Pha11:10,618.48/1,3120/0
3.3/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:16,4114.28/2,20/118
4.4/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:26,2824.15/3,60/110
5.5/DSKIRCHNER David   1 Boh.Pha11:29,8727.74/4,2112/0
6.1/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc11:32,8730.74/4,60/102
7.6/DSHRADEC Matěj   1 Olomouc11:34,2332.10/4,80/94
8.7/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily11:35,0032.87/5,0104/0
9.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno11:35,4233.29/5,00/86
10.2/DMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc11:40,4638.33/5,80/82
11.8/DSPROCHÁZKA Vojtěch   2 Olomouc11:41,8139.68/6,00/78
12.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště11:49,6947.56/7,296/0
13.9/DSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc11:53,2551.12/7,70/74
14.10/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm11:53,5351.40/7,80/70
15.11/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno11:56,7354.60/8,20/66
16.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně11:57,1254.99/8,388/0
17.3/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha11:58,8756.74/8,680/0
18.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav12:02,1059.97/9,176/0
19.4/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc12:14,5672.43/10,90/62
20.5/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily12:15,6173.48/11,172/0
21.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov12:17,1575.02/11,368/0
22.2/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov12:23,3681.23/12,364/0
23.6/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí12:25,1383.00/12,50/58
24.7/DMROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí12:30,2888.15/13,30/54
25.12/DSFLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov12:35,6993.56/14,160/0
26.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc12:37,6095.47/14,40/50
27.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:41,5399.40/15,00/46
28.9/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště12:43,43101.30/15,356/0
29.4/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.12:47,56105.43/15,952/0
30.10/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice12:50,51108.38/16,448/0
31.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz12:51,96109.83/16,644/0
32.11/DMTARABA Matyáš 2004 3 KK Brand12:55,31113.18/17,140/0
33.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí12:57,93115.80/17,50/42
34.12/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí13:03,64121.51/18,40/38
35.13/DSKOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand13:04,45122.32/18,536/0
36.13/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno13:09,18127.05/19,20/34
37.14/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc13:14,26132.13/20,00/30
38.1/VUHLÍK František 1975 3 Bechyně13:16,54134.41/20,332/0
39.4/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště13:19,72137.59/20,828/0
40.5/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc13:20,82138.69/20,90/26
41.15/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno13:22,32140.19/21,20/25
42.6/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily13:25,54143.41/21,727/0
43.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně13:31,68149.55/22,626/0
44.16/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.13:32,96150.83/22,825/0
45.17/DMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.13:36,31154.18/23,324/0
46.18/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto13:37,72155.59/23,523/0
47.14/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná13:41,34159.21/24,00/24
48.19/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand13:41,81159.68/24,122/0
49.20/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc13:43,62161.49/24,40/23
50.21/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno13:43,71161.58/24,40/22
51.7/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily13:44,06161.93/24,521/0
52.15/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí13:44,79162.66/24,60/21
53.16/DSHYNEK Pavel 2003 3 Semily13:44,85162.72/24,620/0
54.8/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav13:45,78163.65/24,719/0
55.9/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily13:46,68164.55/24,918/0
56.17/DSBERKA Štěpán 2002 2 Litovel13:54,67172.54/26,10/20
57.18/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná13:58,19176.06/26,60/19
58.10/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.14:02,37180.24/27,217/0
59.22/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha14:05,83183.70/27,716/0
60.11/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto14:07,53185.40/28,015/0
61.23/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí14:09,87187.74/28,40/18
62.12/ZSVRBATA Štěpán 2006 3 Pardub.14:09,99187.86/28,414/0
62.13/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc14:09,99187.86/28,40/17
64.19/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.14:13,66191.53/28,913/0
65.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc14:17,83195.70/29,60/16
66.24/DMKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí14:18,35196.22/29,60/15
67.14/ZSTESAŘ Petr 2006 Loko Plz14:21,97199.84/30,212/0
68.4/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc14:23,13201.00/30,40/14
69.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz14:25,60203.47/30,711/0
70.6/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc14:42,73220.60/33,30/13
71.7/ZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha14:46,05223.92/33,810/0
72.8/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 3 VSDK14:53,48231.35/34,90/12
73.5/U23WALTER David   3 Šumperk14:55,32233.19/35,20/11
74.9/ZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.14:55,64233.51/35,39/0
75.15/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto14:56,25234.12/35,48/0
76.10/ZMŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.15:01,14239.01/36,17/0
77.16/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel15:11,98249.85/37,70/10
78.25/DMGROSS Benedikt 2005 KK Brno15:12,14250.01/37,80/9
79.17/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.15:14,50252.37/38,16/0
80.18/ZSSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto15:22,40260.27/39,35/0
81.11/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.15:23,99261.86/39,54/0
82.19/ZSDORNIČÁK Maxim   KK Brno15:26,86264.73/40,00/8
83.12/ZMMARTIN Jakub   Boh.Pha15:26,97264.84/40,03/0
84.26/DMŠVAGR Robin 2004 3 Týniště15:35,30273.17/41,32/0
85.20/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc15:36,17274.04/41,40/7
86.21/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc15:40,06277.93/42,00/6
87.27/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto15:40,28278.15/42,01/0
88.22/ZSVÍTEK David   KK Brno15:43,74281.61/42,50/5
89.23/ZSČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí15:44,67282.54/42,70/4
90.28/DMPROTIVÁNEK Jan   Litovel15:49,78287.65/43,40/3
91.24/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí15:50,45288.32/43,50/2
92.25/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto15:51,50289.37/43,70/1
93.29/DMŠANTAVÝ Michal 2004 SKVeselí16:00,35298.22/45,00/0
94.13/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.16:01,71299.58/45,20/0
95.26/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc16:03,37301.24/45,50/0
96.14/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná16:13,72311.59/47,10/0
97.15/ZMSLÁDEK Michal 2009 Loko Plz16:14,00311.87/47,10/0
98.16/ZMPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.16:16,49314.36/47,50/0
99.17/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel16:18,32316.19/47,80/0
100.27/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.16:26,82324.69/49,00/0
101.18/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí16:34,08331.95/50,10/0
102.19/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel16:48,81346.68/52,40/0
103.28/ZSMINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí16:48,96346.83/52,40/0
104.20/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc17:25,88383.75/58,00/0
105.21/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto18:47,68465.55/70,30/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.13:38,34 29/0
2.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc13:50,5512.21/1,50/67
3.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno14:27,6849.34/6,00/59
4.3/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.14:40,1661.82/7,621/0
5.2/U23ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc14:52,1373.79/9,00/51
6.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno15:03,2384.89/10,40/43
7.1/DMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:03,9385.59/10,50/35
8.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra   1 Č.Kruml.15:05,0486.70/10,613/0
9.2/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.15:07,7189.37/10,95/0
10.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc15:11,0692.72/11,30/27
11.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto15:13,4295.08/11,61/0
12.4/DMJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc15:14,9396.59/11,80/19
13.1/ZSVRBOVÁ Marie   3 Olomouc15:25,23106.89/13,10/15
14.5/U23HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc15:37,25118.91/14,50/11
15.5/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc15:46,09127.75/15,60/7
16.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc15:57,82139.48/17,00/6
17.2/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc16:15,41157.07/19,20/5
18.6/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc16:16,41158.07/19,30/4
19.3/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc16:17,45159.11/19,40/3
20.7/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno16:21,78163.44/20,00/2
21.2/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno16:32,59174.25/21,30/1
22.4/ZSMILOTOVÁ Dora   Boh.Pha17:09,15210.81/25,80/0
23.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc17:24,68226.34/27,70/0
24.3/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc17:42,28243.95/29,80/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
12:34,13 33/49
2.1/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
12:38,404.27/0,60/41
3.2/DMBEIER Alva
BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
12:55,7621.63/2,925/0
4.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
13:22,8548.72/6,50/33
5.2/DSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
13:33,8859.75/7,90/25
6.3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
13:35,7461.61/8,217/0
7.2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
13:47,9973.86/9,80/17
8.4/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
13:49,1775.04/10,00/9
9.5/DMGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
14:00,5786.45/11,50/5
10.3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
 
1999
3 Olomouc
Pardub.
14:01,3087.17/11,613/4
11.4/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999 2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:04,6790.54/12,09/0
12.6/DMPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
14:18,17104.04/13,85/0
13.7/DMONDŘICH Adam
KASPER Jakub
2004
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:36,82122.69/16,34/0
14.5/U23KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
1 Trutnov
Týniště
14:39,10124.97/16,63/0
15.8/DMZRZAVÝ Jakub
VIRAGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
14:52,45138.32/18,32/0
16.1/ZSMALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
15:20,86166.73/22,10/3
17.2/ZSČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
Litovel
Litovel
15:32,96178.83/23,70/2
18.9/DMURBAN Jaroslav
ŠTÝBNAR Vojtěch
2004
2005
3 Olomouc
Olomouc
15:51,45197.32/26,20/1
19.1/ZMŠAFAŘÍK Pavel
ŠUTTA Jan
2008
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:10,63216.50/28,71/0
20.3/ZSSEDLÁK Václav
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:11,90217.77/28,90/0
21.4/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:18,01223.88/29,70/0
22.2/ZMPAJTINA Tomáš
KONVALINKA Šťepán
2008
2009
Pardub.
Pardub.
16:31,20237.07/31,40/0
23.3/DSHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
 
2003
3 Olomouc
Olomouc
18:04,94330.81/43,90/0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMBUNDOVÁ Simona
ŽĎÁRSKÁ Laura
2004
2006
2 Pardub.
Pardub.
14:52,47 9/0
2.1/DSKOLIHOVÁ Hana
BOČÁNKOVÁ Jana
  3 Soběslav
Soběslav
15:19,9227.45/3,15/0
3.2/DMHANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
15:42,1849.71/5,60/1
4.2/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
ŠANDOVÁ Anežka
2002
2003
2 Pardub.
Pardub.
17:40,10167.63/18,81/0
Oddíl