Sjezd na Vltavě

02.06.2020  
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Lenka Vandasová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.18:54,00 45
2. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.18:59,305.30/0,537
3.1/DMONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.20:35,40101.40/8,929
4.1/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.20:40,70106.70/9,421
5.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.21:02,00128.00/11,313
6.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.21:24,80150.80/13,35
7.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.21:43,70169.70/15,01
8.4/U23OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.22:30,90216.90/19,10
  KLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav18:03,50 35
2.1/DMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.19:21,2077.70/7,227
3.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.19:34,8091.30/8,423
4.2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.19:42,1098.60/9,119
5.2/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz19:58,80115.30/10,615
6.3/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz20:06,40122.90/11,311
7.4/DSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav21:17,20193.70/17,97
8.3/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz21:37,20213.70/19,73
9.5/DSKOPŘIVOVÁ Eva 2002 Č.Kruml.21:44,30220.80/20,42
10.4/DMJANIŠOVÁ Radka 2005 Č.Kruml.21:46,80223.30/20,61
11.1/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.22:28,20264.70/24,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz15:47,10 35
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz16:21,5034.40/3,627
3.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně16:49,8062.70/6,623
4.1/U23ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.17:53,10126.00/13,319
5.2/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.18:13,60146.50/15,515
6.2/VKRESL Ladislav 1972 Č.Kruml.19:04,20197.10/20,811
7.1/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice19:14,70207.60/21,97
8.1/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně19:32,20225.10/23,86
9.1/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.19:33,90226.80/23,95
10.2/DSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.20:26,60279.50/29,54
11.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.20:53,60306.50/32,43
12.2/ZSTESAŘ Petr 2006 Loko Plz21:20,60333.50/35,22
13.2/ZMŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.21:47,50360.40/38,11
14.3/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.22:20,40393.30/41,50
15.3/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.22:48,20421.10/44,50
16.4/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.23:52,80485.70/51,30
  FENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ONDŘICH Adam
NOVÁK Martin
2004
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:37,70 14
2.1/U23ŠTUDLAR Patrik
KOPŘIVOVÁ Eva
1999
2002
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:51,00133.30/11,96
3.1/DSBOČÁNKOVÁ Jana
KOLIHOVÁ Hana
2003
2003
3 Soběslav
Soběslav
21:44,10186.40/16,72
4.1/ZSKASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:12,10214.40/19,21
5.2/DSMALEČEK Matyáš
JANIŠOVÁ Radka
2002
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:59,80262.10/23,40
6.1/ZMŠAFAŘÍK Pavel
ŠUTTA Jan
2008
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
23:28,60290.90/26,00
Oddíl

Historie procházení