2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

21.04.2019   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.19:03,44 75/127/0
2. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno19:29,3825.94/2,368/0/48
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto19:32,9029.46/2,662/115/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.19:36,7833.34/2,957/103/0
5. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec20:10,2766.83/5,853/91/0
6.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel20:11,0067.56/5,949/0/36
7. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:45,56102.12/8,946/79/0
8.1/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.21:21,96138.52/12,143/67/0
9.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.21:52,38168.94/14,840/55/0
10.1/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov22:00,26176.82/15,537/43/0
11.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel22:22,24198.80/17,435/0/24
12.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.22:23,16199.72/17,533/31/0
13.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.22:39,39215.95/18,931/19/0
14.3/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel22:53,57230.14/20,129/0/12
15.3/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.22:59,68236.24/20,727/13/0
16. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto23:13,84250.40/21,925/7/0
17. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK23:31,34267.90/23,423/0/6
18.4/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.25:05,47362.03/31,721/1/0
  JANŮ Filip 2002 1 OlomoucDNS 0/0/0
  ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.18:21,84 75/78/0
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc19:10,4748.63/4,468/0/72
3.3/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.19:10,7148.87/4,462/66/0
4.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha19:15,4753.63/4,957/54/0
5.5/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel19:27,4265.58/6,053/0/60
6.6/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:35,9574.11/6,749/42/0
7.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno21:05,07163.23/14,846/0/48
8.7/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno21:47,89206.05/18,743/0/36
9.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav22:40,03258.19/23,440/30/0
10.1/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník22:48,37266.53/24,237/0/24
11.2/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha24:06,39344.55/31,335/18/0
12.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí33:47,09925.25/84,033/0/12
13.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.35:21,861020.02/92,631/6/0
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno17:07,32 75/0/108
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc17:17,089.76/1,068/0/96
3.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.17:23,2815.96/1,662/133/0
4. HRIC Filip 1993 MT Olomouc17:28,2520.93/2,057/0/84
5. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha17:36,2428.92/2,853/121/0
6.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha18:17,9670.64/6,949/109/0
7.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště18:19,5672.25/7,046/97/0
8.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno18:36,9289.60/8,743/0/72
9.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc18:40,0792.75/9,040/0/60
10.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:42,8695.54/9,337/85/0
11.2/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha18:44,3397.01/9,435/73/0
12.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz18:47,47100.15/9,733/61/0
13.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov18:52,61105.29/10,231/49/0
14.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz19:00,24112.92/11,029/37/0
15.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc19:06,36119.04/11,627/0/48
16. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí19:23,28135.96/13,225/0/36
17.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov19:25,65138.33/13,523/31/0
18.4/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha19:39,65152.33/14,821/25/0
19.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily19:44,72157.40/15,319/19/0
20.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno19:49,57162.26/15,817/0/30
21.5/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc19:55,32168.00/16,415/0/24
22.4/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno20:09,36182.04/17,714/0/18
23.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz20:13,27185.95/18,113/13/0
24.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž20:47,31219.99/21,412/0/12
25.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc21:05,61238.29/23,211/0/6
26.4/VMTREFNÝ Jiří 1982 3 Boh.Pha21:16,49249.17/24,310/7/0
27.6/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.22:29,65322.33/31,49/1/0
  KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.LípaDNS 0/0/0
  ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  VENIGER Jan 2000 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselíDNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.20:44,05 75/48/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.22:02,9378.88/6,368/36/0
3.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc22:30,47106.42/8,662/0/36
4.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno22:45,02120.97/9,757/0/24
5.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.25:25,01280.96/22,653/24/0
6.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno25:41,64297.59/23,949/0/12
7.4/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.26:28,30344.25/27,746/12/0
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
18:46,50 75/60/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
19:02,2215.72/1,468/0/60
3.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
19:11,3624.86/2,262/48/48
4. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
20:20,0093.50/8,357/36/0
5.1/VMLISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
20:34,75108.25/9,653/24/36
6.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
21:34,37167.87/14,949/12/0
7.2/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
21:37,93171.43/15,246/0/24
8.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
21:49,38182.88/16,243/0/12
  OLIVERIUS Jan
JINDRÁK Petr
1967
1969
2 Tech.Pha
Tech.Pha
DNS 0/0/0
Oddíl