1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

20.04.2019   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.19:01,41 75/139/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.19:41,5640.15/3,568/127/0
3. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno19:47,1145.70/4,062/0/60
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto19:47,7346.32/4,157/115/0
5. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec20:14,7973.38/6,453/103/0
6.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel20:52,56111.16/9,749/0/48
7. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:53,49112.08/9,846/91/0
8.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc21:14,00132.59/11,643/0/36
9.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.21:43,44162.03/14,240/79/0
10. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.21:49,18167.77/14,737/67/0
11.1/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov22:18,44197.03/17,335/55/0
12.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel22:21,40199.99/17,533/0/24
13.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.22:21,53200.12/17,531/43/0
14.3/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.22:47,43226.02/19,829/31/0
15.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.22:53,59232.18/20,327/19/0
16.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.23:05,17243.76/21,425/13/0
17. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto23:06,78245.37/21,523/7/0
18.3/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel23:35,90274.49/24,021/0/12
19.4/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.24:36,28334.87/29,319/1/0
20. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK28:19,84558.43/48,917/0/6

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.18:17,90 75/66/0
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc19:12,6554.75/5,068/0/72
3.3/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.19:14,3256.42/5,162/54/0
4.4/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha19:29,9472.04/6,657/42/0
5.5/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:45,7687.86/8,053/30/0
6.6/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel19:46,9189.01/8,149/0/60
7.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha20:10,45112.55/10,346/18/0
8.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno21:09,94172.04/15,743/0/48
9.7/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno21:59,18221.28/20,240/0/36
10.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí22:33,01255.11/23,237/0/24
11.1/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník23:56,80338.90/30,935/0/12
12.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.26:45,33507.43/46,233/6/0
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  KOLIHOVÁ Hana 2003 1 SoběslavDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno17:13,27 75/0/108
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc17:25,0611.79/1,168/0/96
3.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.17:26,5613.30/1,362/134/0
4. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha17:33,5320.26/2,057/122/0
5.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha17:48,6935.42/3,453/110/0
6. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc18:00,6547.38/4,649/0/84
7.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:46,8693.59/9,146/98/0
8.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno18:48,2294.95/9,243/0/72
9.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště18:49,2796.00/9,340/86/0
10.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz18:52,5199.24/9,637/74/0
11.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz18:56,88103.61/10,035/62/0
12.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha19:04,10110.83/10,733/50/0
13.3/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov19:16,91123.64/12,031/38/0
14.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc19:19,84126.57/12,229/0/60
15.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc19:20,40127.13/12,327/0/48
16.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov19:21,54128.27/12,425/32/0
17. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí19:26,22132.95/12,923/0/36
18.4/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha19:48,53155.26/15,021/26/0
19.5/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc19:51,42158.15/15,319/0/30
20.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz20:09,57176.31/17,117/20/0
21.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno20:36,53203.26/19,715/0/24
22.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.20:48,23214.96/20,814/14/0
23.4/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno20:50,38217.11/21,013/0/18
24.4/VMTREFNÝ Jiří 1982 3 Boh.Pha21:14,00240.73/23,312/8/0
25.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž21:19,01245.74/23,811/0/12
26.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc22:08,94295.67/28,610/0/6
27.3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily29:01,82708.55/68,69/2/0
28.5/U23KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa33:39,99986.72/95,58/1/0
  OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  VENIGER Jan 2000 2 Vys.MýtoDNS 0/0/0
  IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselíDNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.21:22,20 75/36/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.21:50,4328.23/2,268/24/0
3.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno22:52,6390.43/7,162/0/36
4.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc23:52,43150.23/11,757/0/24
5.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno30:34,20552.00/43,153/0/12
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.DSQ 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
18:44,31 75/66/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
19:07,0322.72/2,068/0/60
3.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
19:09,9125.60/2,362/54/48
4. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
20:41,48117.17/10,457/42/0
5.1/VMLISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
21:05,74141.43/12,653/30/36
6.2/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
21:37,47173.16/15,449/0/24
7.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
21:50,72186.41/16,646/18/0
8.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
21:54,24189.93/16,943/0/12
9.3/VOLIVERIUS Jan
JINDRÁK Petr
1967
1969
2 Tech.Pha
Tech.Pha
22:48,54244.23/21,740/6/0
Oddíl