Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

05.10.2019   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB  ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 97.20 2 103.95 2 99.20 89
  POHANKA Vít 2000 2 Klatovy 102.56 0 4.00 999 999.00 85
3.1/ HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn112.15 52 102.92 0 102.923.72/3,881
4.2/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 105.87 2 103.46 2 105.466.26/6,377
5.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.106.47 2 106.43 0 106.437.23/7,373
6.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor107.39 0 114.68 0 107.398.19/8,369
7.3/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn111.39 2 107.78 0 107.788.58/8,665
8.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB 108.31 0 108.34 0 108.319.11/9,261
9.3/VMŠANDL Lukáš 1983 3+ SKVS ČB 108.35 52 108.35 0 108.359.15/9,257
10.4/VMCHOD David 1982 2 Blovice 109.71 0 107.78 2 109.7110.51/10,653
11.2/ WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB 112.54 0 109.93 0 109.9310.73/10,849
12.1/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor112.71 0 110.92 0 110.9211.72/11,845
13.4/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn110.47 2 118.17 0 112.4713.27/13,441
14.5/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus114.15 0 110.56 2 112.5613.36/13,537
15.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 112.94 2 110.89 2 112.8913.69/13,833
16.7/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.111.57 4 111.54 2 113.5414.34/14,529
  HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor111.96 2 4.00 999 999.00 25
  PECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice 115.17 0 4.00 999 999.00 24
  HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor116.39 0 4.00 999 999.00 23
20.2/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha 114.57 4 116.92 2 118.5719.37/19,522
21.3/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol 118.35 6 115.79 4 119.7920.59/20,821
22.4/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB 118.87 2 121.34 2 120.8721.67/21,820
23.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 121.73 2 121.10 0 121.1021.90/22,119
24.2/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav121.46 0 120.85 2 121.4622.26/22,418
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB 119.76 2 4.00 999 999.00 17
26.5/ZSDRUSKA Vojta 2006 SKVS ČB 123.14 2 124.26 2 125.1425.94/26,116
  PÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB 120.26 6 4.00 999 999.00 15
28.3/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor129.18 0 128.12 0 128.1228.92/29,214
29.1/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz132.34 2 127.78 2 129.7830.58/30,813
30.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 132.53 0 130.31 2 132.3133.11/33,40
31.2/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 133.31 6 133.68 0 133.6834.48/34,80
32.4/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov137.35 4 134.94 2 136.9437.74/38,012
33.7/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice 134.31 4 135.62 2 137.6238.42/38,711
34.8/DMONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.132.78 6 137.18 4 138.7839.58/39,910
35.8/VMMÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov141.96 6 134.81 4 138.8139.61/39,99
36.5/VVRBA Pavel 1973 Horš.Týn141.60 0 137.81 2 139.8140.61/40,98
  BRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy 134.26 6 4.00 999 999.00 7
38.2/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha 152.34 4 140.31 0 140.3141.11/41,46
39.3/ZMHANUŠ Jakub 2007 Rakovník142.23 2 138.78 2 140.7841.58/41,95
40.9/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor153.47 4 137.65 4 141.6542.45/42,84
41.9/DMOlar Matteo 2004 Romania 157.95 4 141.56 2 143.5644.36/44,70
42.7/ZSŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak4.00 999 141.35 4 145.3546.15/46,53
43.1/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.145.65 6 148.31 0 148.3149.11/49,52
  PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 158.53 2 4.00 999 999.00 1
45.5/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně 4.00 999 161.47 2 163.4764.27/64,80
  KASPER Jakub 2007 Č.Kruml.154.93 10 1.00 999 999.00 0
47.7/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.168.96 10 165.67 4 169.6770.47/71,00
48.8/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn164.82 6 166.46 10 170.8271.62/72,20
49.8/ZSFENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.164.67 8 139.45 56 172.6773.47/74,10
50.9/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor175.25 56 199.57 2 201.57102.37/103,20
51.3/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 201.31 12 213.56 108 213.31114.11/115,00
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPOLLERTOVÁ Ema, 2003, USK Pha  POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha 107.75 4 104.57 0 104.57 90
2.1/ZSTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus113.46 2 106.28 0 106.281.71/1,686
3.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.106.76 0 128.48 0 106.762.19/2,182
4.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor110.64 0 106.67 2 108.674.10/3,978
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 109.45 0 109.78 0 109.454.88/4,774
6.2/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha 112.21 0 114.64 2 112.217.64/7,370
7.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB 113.18 2 113.14 0 113.148.57/8,266
8.1/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 114.62 2 114.64 0 114.6410.07/9,662
9.2/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB 114.84 0 114.32 2 114.8410.27/9,858
10.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.113.15 2 115.85 2 115.1510.58/10,154
11.2/ ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 117.14 0 119.29 4 117.1412.57/12,050
12.2/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB 119.73 0 117.78 0 117.7813.21/12,646
13.4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor115.78 2 117.89 50 117.7813.21/12,642
14.3/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor120.23 0 117.94 0 117.9413.37/12,838
15.3/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy 121.54 52 118.54 0 118.5413.97/13,434
  BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 118.70 0 4.00 999 999.00 30
17.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav121.59 2 120.39 0 120.3915.82/15,129
18.4/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha 127.73 0 119.34 2 121.3416.77/16,028
  FOREJTOVÁ Andrea 1988 3+ Č.Kruml.122.43 0 4.00 999 999.00 27
20.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.135.70 6 120.45 2 122.4517.88/17,126
21.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor135.17 6 122.78 0 122.7818.21/17,425
22.4/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.121.15 2 157.54 2 123.1518.58/17,824
23.6/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy 124.59 2 122.32 2 124.3219.75/18,923
24.5/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 124.45 0 125.90 0 124.4519.88/19,022
25.6/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha 143.20 2 122.89 2 124.8920.32/19,421
26.2/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus129.31 0 124.31 2 126.3121.74/20,820
27.7/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec 128.18 2 124.43 2 126.4321.86/20,919
  BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz126.68 0 4.00 999 999.00 18
  ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň 125.25 2 4.00 999 999.00 17
30.8/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha 122.54 6 127.54 2 128.5423.97/22,916
31.9/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus126.10 4 138.51 0 130.1025.53/24,415
  HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz131.59 2 4.00 999 999.00 14
33.3/DSTURČINOVÁ Anna 2002 3+ Hubertus131.95 6 133.12 2 135.1230.55/29,213
34.10/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB 141.78 2 134.20 2 136.2031.63/30,212
  HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha 134.50 2 4.00 999 999.00 11
36.11/ZMAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus134.73 2 147.29 2 136.7332.16/30,810
37.12/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak142.35 10 134.25 4 138.2533.68/32,29
38.13/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy 138.43 0 143.87 2 138.4333.86/32,48
39.7/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz138.37 4 151.18 56 142.3737.80/36,17
40.2/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník150.32 8 142.78 2 144.7840.21/38,56
41.4/DSChenghe Rita 2002 Romania 141.53 6 151.12 54 147.5342.96/41,10
42.3/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor157.14 6 145.18 4 149.1844.61/42,75
43.3/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 145.93 4 152.62 2 149.9345.36/43,44
44.1/PZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy 159.21 4 150.28 0 150.2845.71/43,70
45.14/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky 150.81 6 154.47 2 156.4751.90/49,63
46.15/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň 152.15 58 153.89 6 159.8955.32/52,92
47.8/DMPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz158.10 10 153.73 50 168.1063.53/60,81
48.2/PZCARDOSELLI Stella 2009 Boh.Pha 263.29 6 205.18 14 219.18114.61/109,60
  BÁNOVSKÁ Adéle 2007 Kadaň 174.14 258 4.00 999 999.00 0
  PURGEROVÁ Šárka 1984 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁKOVÁ Anna 2005 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/UHLÍK Jan
HÁŠA Michal
2008
1981
2 Bechyně
Bechyně
118.11 0 119.78 2 118.11 43
2.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB  ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
123.42 4 121.70 0 121.703.59/3,035
  POHANKA Vít
CUBR Filip
2000
2000
1 Klatovy
ČSAD Plz
117.59 8 4.00 999 999.00 31
4.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
127.14 0 154.21 6 127.149.03/7,627
5.2/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
129.93 6 126.54 2 128.5410.43/8,823
6.2/NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
133.64 2 141.90 12 135.6417.53/14,819
7.3/DMČIHOVSKÝ Šimon
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
131.59 12 132.14 8 140.1422.03/18,715
8.1/ZSNOVÁK Václav
NOVÁK Matouš
2005
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
137.79 4 147.67 56 141.7923.68/20,011
9.3/ KUBÁT Zdeněk
BŘÍZA Václav
1991
1990
3 Klatovy
Klatovy
4.00 999 140.42 2 142.4224.31/20,67
10.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
141.75 2 140.79 2 142.7924.68/20,96
11.3/VVÁLEK Michal
VÁLEK Michal
1974
2006
2 VS Tábor
VS Tábor
142.92 6 143.15 6 148.9230.81/26,15
12.1/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
149.64 8 141.90 12 153.9035.79/30,34
13.2/ZSŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jáchym
2006
2005
Ot.Strak
Ot.Strak
151.90 6 153.90 10 157.9039.79/33,73
14.4/DMWESTFAL Mattias
SEDLAŘÍK Adam
2004
2005
3 Kralupy
Kralupy
154.46 6 157.81 10 160.4642.35/35,92
15.3/ZSPELIKÁN Václav
PELIKÁN Martin
2005
2009
Boh.Pha
Boh.Pha
157.84 6 182.65 18 163.8445.73/38,70
16.1/ZMHRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
173.32 10 157.62 8 165.6247.51/40,21
17.1/PZDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
177.94 4 180.90 16 181.9463.83/54,00
18.4/ZSVEVERKA Čeněk
TESAŘ Petr
2007
2006
Loko Plz
Loko Plz
4.00 999 186.73 16 202.7384.62/71,60
19.2/PZHLADÍK Šimon
MARTIN Jakub
2008
2009
Boh.Pha
Boh.Pha
195.32 14 178.10 106 209.3291.21/77,20
20.2/ZMKASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 158.37 60 218.37100.26/84,90
21.3/PZCARDOSELLI Lukas
SÝKORA Ondřej
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 195.15 58 253.15135.04/114,30
22.4/PZSEIDL Marek
KOLMAN Vít
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 225.51 60 285.51167.40/141,70
  JEŘÁBEK Tomáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB  BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
125.34 0 121.17 0 121.17 34
  PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
128.34 0 4.00 999 999.00 30
3.1/DMBOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
129.39 2 130.48 2 131.3910.22/8,426
4.1/U23Kleinová Štěpánka
PALOUDOVÁ Anežka
2005
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
130.75 6 134.62 2 136.6215.45/12,822
5.2/NOVÁK Matouš
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2006
1989
2 VS Tábor
VS Tábor
141.78 0 138.73 4 141.7820.61/17,018
6.3/JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Anna
1969
2005
2 Tech.Pha
Tech.Pha
144.76 4 142.25 2 144.2523.08/19,014
7.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
145.92 50 144.32 0 144.3223.15/19,110
  ŠVEHLOVÁ Rozárie
PRÜHER Vojtěch
2008
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
141.25 4 4.00 999 999.00 6
9.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
OLŠÁK Matyáš
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
148.98 0 145.62 0 145.6224.45/20,25
10.1/ZMJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
154.82 0 149.79 2 151.7930.62/25,34
11.2/ZMHRŇÁK Šimon
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
156.81 10 149.21 4 153.2132.04/26,43
12.3/ZMKLIMEŠ Vít
SAKALOVÁ Magdaléna
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
157.32 4 161.10 6 161.3240.15/33,12
13.4/ KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
159.43 8 166.65 8 167.4346.26/38,21
14.4/ZMCARDOSELLI Stella
MILOTOVÁ Dora
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
214.82 10 214.31 8 222.31101.14/83,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy  POHANKA Vít 2000 1 Klatovy 86.89 0 88.00 6 86.89 220
2.2/U23CUBR Filip, 2000, ČSAD Plz CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz90.15 2 89.31 0 89.312.42/2,8212
3.1/DMPÍPAL Zbyněk, 2003, SKVS ČB  PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 91.89 2 89.73 0 89.732.84/3,3208
4.1/ ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB 94.21 0 90.26 0 90.263.37/3,9204
5.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus93.98 0 91.48 0 91.484.59/5,3200
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 95.17 0 4.00 999 999.00 196
7.1/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.96.53 2 95.29 0 95.298.40/9,7192
8.2/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak95.46 4 96.00 0 96.009.11/10,5188
  BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 96.34 0 4.00 999 999.00 184
10.1/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor98.82 0 98.94 0 98.8211.93/13,7180
11.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 99.94 0 99.78 0 99.7812.89/14,8176
12.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB 99.87 0 97.21 4 99.8712.98/14,9172
13.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 98.32 2 99.70 2 100.3213.43/15,5168
14.3/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec 103.73 4 100.40 0 100.4013.51/15,5164
15.2/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol 100.46 2 102.51 0 102.4615.57/17,9160
16.4/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov102.59 0 106.17 2 102.5915.70/18,1156
17.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz115.84 2 102.93 0 102.9316.04/18,5152
18.4/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.99.00 4 109.57 2 103.0016.11/18,5148
19.3/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol 103.14 0 101.29 2 103.1416.25/18,7144
20.5/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.101.45 2 113.96 52 103.4516.56/19,1140
21.5/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB 101.59 2 106.84 4 103.5916.70/19,2136
22.4/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 102.92 2 103.70 0 103.7016.81/19,3132
23.6/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand108.92 6 99.70 4 103.7016.81/19,3128
24.7/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand115.63 50 103.94 0 103.9417.05/19,6124
25.6/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice 103.36 2 100.82 100 105.3618.47/21,3120
  BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz105.84 0 4.00 999 999.00 116
27.7/VMKUBÁT Jiří 1984 3+ Kotva B.108.46 2 103.94 2 105.9419.05/21,9112
28.4/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB 105.00 6 104.64 2 106.6419.75/22,7108
29.5/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha 109.64 0 107.70 0 107.7020.81/23,9104
30.6/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy 104.00 4 107.62 6 108.0021.11/24,3100
31.7/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy 109.11 0 113.84 4 109.1122.22/25,696
32.8/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 113.25 0 109.28 0 109.2822.39/25,892
33.8/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav104.15 6 105.50 4 109.5022.61/26,088
34.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.109.53 0 114.62 2 109.5322.64/26,184
35.9/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy 109.76 0 112.59 0 109.7622.87/26,380
36.8/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice 110.14 2 108.62 2 110.6223.73/27,376
37.4/ KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 110.63 0 112.14 2 110.6323.74/27,372
38.9/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak109.57 2 114.60 2 111.5724.68/28,468
39.10/ZSHADRABA Martin 2005 3+ Frol 112.31 2 111.18 2 113.1826.29/30,364
40.1/ZMHANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník111.73 2 114.67 4 113.7326.84/30,963
41.11/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor114.23 0 112.34 2 114.2327.34/31,562
42.12/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha 112.90 4 108.45 6 114.4527.56/31,761
43.1/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.117.65 0 114.51 0 114.5127.62/31,860
44.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně 114.64 0 112.53 2 114.5327.64/31,859
45.9/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor129.61 2 112.73 2 114.7327.84/32,058
46.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice 121.79 50 112.73 2 114.7327.84/32,057
47.3/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice 115.16 2 112.78 2 114.7827.89/32,156
48.10/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor112.00 4 118.35 0 116.0029.11/33,555
49.13/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB 117.28 8 116.21 0 116.2129.32/33,754
50.10/DMOlar Matteo 2004 Romania 114.12 100 114.34 2 116.3429.45/33,90
51.14/ZSPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha 114.93 2 120.53 2 116.9330.04/34,653
52.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 119.10 0 117.51 0 117.5130.62/35,20
53.15/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor130.56 0 117.62 0 117.6230.73/35,452
54.3/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha 117.63 0 118.37 52 117.6330.74/35,451
55.16/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB 115.21 4 115.71 2 117.7130.82/35,550
56.17/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak115.42 6 116.67 2 118.6731.78/36,649
57.4/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz116.93 2 120.32 6 118.9332.04/36,948
58.2/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 122.84 2 115.24 4 119.2432.35/37,20
59.4/U23ZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně 120.32 2 117.93 2 119.9333.04/38,047
60.11/DMWESTFAL Mattias 2004 3+ Kralupy 117.82 6 116.39 4 120.3933.50/38,646
61.18/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha 118.81 2 123.17 2 120.8133.92/39,045
62.3/PZDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha 124.15 4 121.23 0 121.2334.34/39,50
63.5/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy 118.92 4 122.53 0 122.5335.64/41,044
64.6/ZMŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak122.32 6 118.79 4 122.7935.90/41,343
65.19/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec 121.32 2 121.28 2 123.2836.39/41,942
66.4/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz127.00 6 121.28 2 123.2836.39/41,941
67.4/PZHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy 124.79 8 119.75 4 123.7536.86/42,40
68.5/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus126.31 0 123.84 0 123.8436.95/42,540
69.5/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník124.94 0 122.98 2 124.9438.05/43,839
70.12/DMONDŘICH Adam 2004 3 Č.Kruml.124.43 8 119.37 6 125.3738.48/44,338
71.5/Stancovici Ionut 1984 Romania 123.61 2 125.53 2 125.6138.72/44,60
72.5/PZPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha 126.87 10 126.53 0 126.5339.64/45,60
73.20/ZSNOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.128.16 8 126.65 0 126.6539.76/45,837
74.13/DMKRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn126.67 0 126.85 2 126.6739.78/45,836
75.6/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak124.98 2 127.43 50 126.9840.09/46,135
76.7/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec 127.14 0 126.20 2 127.1440.25/46,334
77.8/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.125.36 2 125.56 8 127.3640.47/46,633
78.6/PZPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha 127.10 10 123.42 4 127.4240.53/46,60
79.7/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.128.37 0 129.18 2 128.3741.48/47,732
80.9/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice 126.62 2 128.76 0 128.6241.73/48,031
81.8/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 146.65 4 129.89 0 129.8943.00/49,530
82.10/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy 124.32 6 125.92 4 129.9243.03/49,529
83.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky 128.36 4 128.50 2 130.5043.61/50,228
84.7/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB 126.70 4 130.98 8 130.7043.81/50,427
85.9/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak127.84 4 128.76 10 131.8444.95/51,726
86.2/DSMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha 133.23 102 129.18 4 133.1846.29/53,325
87.21/ZSBatori Luca 2006 Romania 123.96 10 126.32 12 133.9647.07/54,20
88.11/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor126.87 8 124.17 52 134.8747.98/55,224
89.22/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB 138.90 4 134.31 2 136.3149.42/56,923
90.7/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 137.31 4 136.42 0 136.4249.53/57,00
91.8/PZCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha 132.47 4 142.96 54 136.4749.58/57,10
92.11/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha 136.73 2 134.70 2 136.7049.81/57,322
93.12/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol 129.18 8 131.59 8 137.1850.29/57,921
94.12/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.127.56 52 125.21 12 137.2150.32/57,920
95.13/ZMPLUTA Adam 2008 Boh.Pha 137.70 0 138.34 6 137.7050.81/58,519
96.23/ZSKozma Patrik 2005 Romania 131.70 6 146.76 0 137.7050.81/58,50
97.14/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz133.82 4 146.87 4 137.8250.93/58,618
98.24/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol 137.73 6 138.31 0 138.3151.42/59,217
99.9/PZHILAR Mikoláš 2009 USK Pha 139.25 4 134.95 4 138.9552.06/59,90
100.15/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor140.75 8 132.53 8 140.5353.64/61,716
101.10/PZHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha 136.70 8 138.95 2 140.9554.06/62,20
102.16/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB 137.96 4 143.64 4 141.9655.07/63,415
103.25/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav139.28 66 134.28 8 142.2855.39/63,714
104.26/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz135.31 10 138.43 4 142.4355.54/63,913
105.14/DMPŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha 135.32 12 129.73 14 143.7356.84/65,412
106.11/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 141.12 4 142.68 52 145.1258.23/67,00
107.10/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz141.15 4 142.84 8 145.1558.26/67,111
108.17/ZMKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn137.42 8 151.57 6 145.4258.53/67,410
109.12/PZUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně 148.82 2 145.18 2 147.1860.29/69,40
110.13/PZDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy 146.56 10 143.84 4 147.8460.95/70,10
111.18/ZMKOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor140.21 10 142.98 6 148.9862.09/71,59
112.27/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec 99.31 50 100.84 52 149.3162.42/71,88
113.28/ZSKOT Michal 2006 Boh.Pha 138.36 54 135.85 14 149.8562.96/72,57
114.15/DMPODZIMEK Jan 2004 Klášter.148.39 10 150.31 0 150.3163.42/73,06
115.29/ZSFENCL Mikoláš Aleš 2006 Č.Kruml.139.82 12 142.94 10 151.8264.93/74,75
116.19/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha 128.70 68 142.18 10 152.1865.29/75,14
117.6/ BAŠUS Ondřej 1987 3 SKŽižkov146.42 6 144.46 14 152.4265.53/75,43
118.20/ZMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec 150.56 4 151.96 2 153.9667.07/77,22
119.14/PZSEIDL Marek 2010 Boh.Pha 162.54 6 151.39 4 155.3968.50/78,80
120.15/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV 167.48 4 149.85 6 155.8568.96/79,40
  HOŘENÍ Petr 1975 Kadaň 154.59 8 1.00 999 999.00 1
122.16/PZSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 158.96 4 156.95 6 162.9576.06/87,50
123.17/PZHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň 162.12 2 146.39 56 164.1277.23/88,90
124.18/PZVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn174.39 6 163.40 2 165.4078.51/90,40
125.30/ZSCARBOL Jáchym 2006 Frol 159.29 18 160.18 8 168.1881.29/93,60
126.31/ZSSuto Bence 2006 Romania 167.36 10 156.47 12 168.4781.58/93,90
127.14/VMHADRABA Michal 1976 Frol 170.94 12 160.57 12 172.5785.68/98,60
128.32/ZSSalajan David 2005 Romania 164.75 12 173.94 10 176.7589.86/103,40
129.19/PZHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha 176.51 4 189.93 54 180.5193.62/107,70
130.20/PZZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha 175.10 58 177.40 4 181.4094.51/108,80
131.21/ZMVOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak179.00 4 189.59 52 183.0096.11/110,60
132.21/PZPÁCA Jan 2009 Kralupy 171.15 106 188.31 2 190.31103.42/119,00
  KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn135.90 56 4.00 999 999.00 0
134.23/ZMŠULC František 2007 Boh.Pha 178.32 56 183.82 10 193.82106.93/123,10
135.22/PZSUSSLAND Dominik 2009 USK Pha 206.96 4 197.50 4 201.50114.61/131,90
136.23/PZČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň 225.15 112 225.15 16 241.15154.26/177,50
  Stancovici Andrei 2010 Romania 243.71 216 4.00 999 999.00 0
138.25/PZPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha 122.70 406 105.29 606 528.70441.81/508,50
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Corodan Dan 2005 Romania 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Tope Serban 2006 Romania 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MANAS Adam 2004 3+ Kadaň 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 3+ Č.Kruml.115.45 6 111.15 0 111.15 17
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 122.87 0 116.14 0 116.144.99/4,513
3.1/DMPOLLERTOVÁ Ema, 2003, USK Pha  POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha 125.42 2 121.62 0 121.6210.47/9,49
4.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.119.63 6 121.64 6 125.6314.48/13,05
5.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor130.17 2 126.71 0 126.7115.56/14,04
6.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor130.46 2 132.47 4 132.4621.31/19,23
7.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB 125.94 8 132.93 0 132.9321.78/19,62
8.1/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha 134.76 0 125.95 50 134.7623.61/21,21
9.2/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak225.45 10 189.37 4 193.3782.22/74,00
10.1/DSChenghe Rita 2002 Romania 207.67 8 216.71 10 215.67104.52/94,00
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl