Statistiky roku 2019

počet evidovaných závodů2
počet evidovaných výsledků94
celkový výsledek vítězů1h 24m 54.8s
celkový výsledek všech19h 44m 5.4s
statistika počtu absolvovaných závodů podle závodníků
statistika počtu hodnocených v jednotlivých závodech
mapa s místy závodů

Výsledky závodů

Sjezd na Svitavě - krajský přebor
1 SJEZD / počet hodnocených: 47
16.03.2019Kanoe Klub Spoj Brnoviz. závod č. 1    
Sjezd na Svitavě - přebor Brna
2 SJEZD / počet hodnocených: 47
16.03.2019Kanoe Klub Spoj BrnoŘeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno    
Sjezd v Hanušovicích
3 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
Chystáte se na Sjezdy v Hanušovicích? Detailní předpověď počasí najdete na serveru yr.no.
So 23.03 12:00So 23.03 18:00Ne 24.03 07:00Ne 24.03 12:00Ne 24.03 13:00Ne 24.03 18:00

12°C

10°C

6°C

9°C

9°C

6°C
Poslední aktualizace: 23.03. 08:20, příští aktualizace: 23.03. 09:10. Data poskytuje Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Sjezd v Hanušovicích
4 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
Sjezd v Hanušovicích
5 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
Sjezd v Hanušovicích
6 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.03.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
Sjezd na Sázavě
7 SJEZD / plánovaný závod rozpis
30.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
Chystáte se na Sjezdy na Sázavě? Detailní předpověď počasí najdete na serveru yr.no.
Pá 29.03 07:00Pá 29.03 13:00So 30.03 07:00So 30.03 13:00Ne 31.03 08:00Ne 31.03 14:00

4°C

9°C

-1°C

11°C

2°C

13°C
Poslední aktualizace: 23.03. 08:20, příští aktualizace: 23.03. 09:10. Data poskytuje Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Sjezd na Sázavě
8 SJEZD / plánovaný závod rozpis
30.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
Sjezd na Sázavě
9 SJEZD / plánovaný závod rozpis
31.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
Sjezd na Sázavě
10 SJEZD / plánovaný závod rozpis
31.03.2019TJ Bohemians Prahařeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
Sjezd na Chrudimce
11 SJEZD / plánovaný závod rozpis
04.04.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
16 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
17 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
Jarní sjezd na Lužnici
12 SJEZD / plánovaný závod rozpis
06.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
Jarní sjezd na Lužnici
13 SJEZD / plánovaný závod rozpis
06.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
Dolnostudénské sjezdy
20 SJEZD / plánovaný závod rozpis
06.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
Dolnostudénské sjezdy
21 SJEZD / plánovaný závod rozpis
06.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
18 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
19 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.04.2019SK VS Č. BudějoviceVodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
Jarní sjezd na Lužnici
14 SJEZD / plánovaný závod rozpis
07.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
Jarní sjezd na Lužnici
15 SJEZD / plánovaný závod rozpis
07.04.2019TJ Jiskra BechyněŘeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
Dolnostudénské sjezdy
22 SJEZD / plánovaný závod rozpis
07.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
Dolnostudénské sjezdy
23 SJEZD / plánovaný závod rozpis
07.04.2019Vodní sporty Desnářeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
24 SLALOM / plánovaný závod rozpis
13.04.2019KK OpavaUSD Opava
2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě
25 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.04.2019KK OpavaUSD Opava
Sjezd na Chrudimce
26 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.04.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
Spálovský slalom na Kamenici
29 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.04.2019Delfín Jablonec
1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
27 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.04.2019TJ Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
Spálovský slalom na Kamenici
30 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.04.2019Delfín Jablonec
2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
28 SJEZD / plánovaný závod rozpis
21.04.2019TJ Bohemians PrahaŘeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
Slalom v Zábřehu
33 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.04.2019Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
40. ročník Stružnická peřej
38 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.04.2019SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů
31 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.04.2019Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí
3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile
35 SJEZD / plánovaný závod rozpis
27.04.2019TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
Mistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile
36 SJEZD / plánovaný závod rozpis
27.04.2019TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
Slalom v Zábřehu
34 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.04.2019Vodní sporty Zábřehřeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
40. ročník Stružnická peřej
39 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.04.2019SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
55. ročník Trutnovského slalomu
32 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.04.2019Loko TrutnovŘeka Úpa - Trutnov Poříčí
4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
37 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.04.2019TJ Loko PlzeňŘeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
Sjezd na Chrudimce
40 SJEZD / plánovaný závod rozpis
02.05.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje
45 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.05.2019VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
47 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
Sprint ve Dvoře Králové
41 SJEZD / plánovaný závod rozpis
04.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
Sprint ve Dvoře Králové
42 SJEZD / plánovaný závod rozpis
04.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku v prostoru loděnice
50. ročník Slalomu o štít města Tábora
46 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.05.2019VS TáborLužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
48 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistikyUSD Veltrusy
Sjezd ve Dvoře Králové
43 SJEZD / plánovaný závod rozpis
05.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
Sjezd ve Dvoře Králové
44 SJEZD / plánovaný závod rozpis
05.05.2019TJ Dvůr Královéřeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
52 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.05.2019Univerzitní sportovní klub Praha
Slalom "O pracku krumlovského medvěda"
56 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.05.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Slalom na Paraplíčku
49 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.05.2019TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Slalom v Ostravě
54 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.05.2019VK Tzunami Ostrava
Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
51 SJEZD / plánovaný závod rozpis
11.05.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.
4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod
53 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.05.2019Univerzitní sportovní klub Praha
Slalom "O pracku krumlovského medvěda"
57 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.05.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Slalom na Paraplíčku
50 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.05.2019TJ Klub kanoistiky Železný Brod
Slalom v Ostravě
55 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.05.2019VK Tzunami Ostrava
Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
58 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.05.2019UP Olomouc
Sjezd na Chrudimce
59 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.05.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
60 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.05.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.
2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
61 SLALOM / plánovaný závod rozpis
19.05.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje
62 SJEZD / plánovaný závod rozpis
22.05.2019UP Olomouc
Slalom v Sušici
63 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.05.2019Klub vodních sportů Sušice z.s.
5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech
65 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Boat cross
66 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Slalom v Sušici
64 SLALOM / plánovaný závod rozpis
26.05.2019Klub vodních sportů Sušice z.s.
6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23
67 SJEZD / plánovaný závod rozpis
26.05.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
Slalom v Kroměříži
70 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.06.2019VK Kroměříž
XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů
68 SLALOM / plánovaný závod rozpis
01.06.2019KK Rakovník
Slalom v Kroměříži
71 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.06.2019VK Kroměříž
XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu
69 SLALOM / plánovaný závod rozpis
02.06.2019KK Rakovník
Sjezd na Chrudimce
72 SJEZD / plánovaný závod rozpis
06.06.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši
73 SLALOM / plánovaný závod rozpis
08.06.2019UP Olomouc
4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši
74 SLALOM / plánovaný závod rozpis
09.06.2019UP Olomouc
3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
75 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.06.2019KK Rakovník
4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
76 SLALOM / plánovaný závod rozpis
16.06.2019KK Rakovník
Sjezd na Chrudimce
77 SJEZD / plánovaný závod rozpis
20.06.2019TJ Syntesia Pardubiceřeka Chrudimka
MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd
79 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.06.2019TJ Bohemians Praha
MČR dorostu družstev ve sjezdu na Berounce
78 SJEZD / plánovaný závod rozpis
22.06.2019TJ Bohemians Praha
MČR žáků družstev ve sjezdu na Berounce
80 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.06.2019TJ Bohemians Praha
MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod
81 SJEZD / plánovaný závod rozpis
23.06.2019TJ Bohemians Praha
Slalom ve Vysokém Mýtě
83 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.06.2019SKK Vysoké Mýto
Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů
87 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.06.2019Otava Strakonice
Slalom v Dolních Kounicích
85 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.06.2019TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Sjezd ve Vysokém Mýtě
82 SJEZD / plánovaný závod rozpis
29.06.2019SKK Vysoké Mýto
Slalom ve Vysokém Mýtě
84 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.06.2019SKK Vysoké Mýto
Slalom ve Strakonicích
88 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.06.2019Otava Strakonice
Slalom v Dolních Kounicích
86 SLALOM / plánovaný závod rozpis
30.06.2019TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
89 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.07.2019TJ DNT VS Kadaň
Slalom v Kadani + Český pohár předžáků
90 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.07.2019TJ DNT VS Kadaň
Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů
91 SLALOM / plánovaný závod rozpis
13.07.2019SK VS Č. Budějovice
Letní slalom v Českém Vrbném
92 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.07.2019SK VS Č. Budějovice
Pardubický slalom na voleji
93 SLALOM / plánovaný závod rozpis
20.07.2019TJ Syntesia Pardubice
Pardubický slalom na voleji
94 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.07.2019TJ Syntesia Pardubice
Slalom v Brně
95 SLALOM / plánovaný závod rozpis
27.07.2019Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd v Třebechovicích
97 SJEZD / plánovaný závod rozpis
27.07.2019SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
98 SJEZD / plánovaný závod rozpis
27.07.2019SK Třebechovice
Slalom v Brně
96 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.07.2019Kanoe Klub Spoj Brno
Sjezd v Třebechovicích
99 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.07.2019SK Třebechovice
Sprint v Třebechovicích
100 SJEZD / plánovaný závod rozpis
28.07.2019SK Třebechovice
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja
105 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.08.2019-04.08.2019Univerzitní sportovní klub Praha
Slalom pod Borskou přehradou
101 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.08.2019TJ Loko Plzeň
Slalom ve Veselí n.M.
103 SLALOM / plánovaný závod rozpis
03.08.2019SK Veselí nad Moravou
Slalom pod Borskou přehradou
102 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.08.2019TJ Loko Plzeň
Slalom ve Veselí n.M.
104 SLALOM / plánovaný závod rozpis
04.08.2019SK Veselí nad Moravou
Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů
106 SLALOM / plánovaný závod rozpis
10.08.2019SK VS Karbo Benátky
Slalom O štít města Benáte + 6. Český pohár veteránů
107 SLALOM / plánovaný závod rozpis
11.08.2019SK VS Karbo Benátky
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
108 SLALOM / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens
110 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP
111 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
Mistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném
112 SJEZD / plánovaný závod rozpis
17.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
109 SLALOM / plánovaný závod rozpis
18.08.2019TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens
113 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR
114 SJEZD / plánovaný závod rozpis
18.08.2019TJ Syntesia PardubiceUSD České Vrbné
Mistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně
115 SLALOM / plánovaný závod rozpis
23.08.2019SK VS Č. Budějovice
5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR
116 SLALOM / plánovaný závod rozpis
24.08.2019SK VS Č. Budějovice
9. Český pohár ve sprintu na Lipně
118 SJEZD / plánovaný závod rozpis
24.08.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.
6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
117 SLALOM / plánovaný závod rozpis
25.08.2019SK VS Č. Budějovice
10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
119 SJEZD / plánovaný závod rozpis
25.08.2019SK Vltava Č. Krumlov z.s.
Mistrovství ČR družstev žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
120 SLALOM / plánovaný závod rozpis
31.08.2019KK Brandýs nad Labem
Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
121 SLALOM / plánovaný závod rozpis
31.08.2019KK Brandýs nad Labem
Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
122 SJEZD / plánovaný závod rozpis
01.09.2019KK Brandýs nad Labem
Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L.
123 SJEZD / plánovaný závod rozpis
01.09.2019KK Brandýs nad Labem
Světový pohár ve slalomu v Troji
125 SLALOM / plánovaný závod rozpis
07.09.2019-08.09.2019Univerzitní sportovní klub Praha
Východočeský vodácký maraton
124 SJEZD / plánovaný závod rozpis
07.09.2019TJ Syntesia Pardubice
Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
126 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.09.2019SK VS Č. Budějovice
Mistrovství ČR družstev dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
127 SLALOM / plánovaný závod rozpis
14.09.2019SK VS Č. Budějovice
Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném
128 SLALOM / plánovaný závod rozpis
15.09.2019SK VS Č. Budějovice
Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu v Českém Vrbném
129 SJEZD / plánovaný závod rozpis
15.09.2019SK VS Č. Budějovice
5. Národní kontrolní závod v Troji
130 SLALOM / plánovaný závod rozpis
21.09.2019Univerzitní sportovní klub Praha
6. Národní kontrolní závod v Troji
131 SLALOM / plánovaný závod rozpis
22.09.2019Univerzitní sportovní klub Praha
Hanácký slalom
132 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2019UP Olomouc
Slalom v Třebechovicích
136 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2019SK Třebechovice
Podřipský slalom
134 SLALOM / plánovaný závod rozpis
28.09.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Hanácký slalom
133 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2019UP Olomouc
Slalom v Třebechovicích
137 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2019SK Třebechovice
Podřipský slalom
135 SLALOM / plánovaný závod rozpis
29.09.2019Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Klatovský slalom ve Strakonicích
138 SLALOM / plánovaný závod rozpis
05.10.2019Kanoistický klub Klatovy z.s.
BOBR CUP
140 SJEZD / plánovaný závod rozpis
05.10.2019TJ Vodní Sporty Litovel
Klatovský slalom ve Strakonicích
139 SLALOM / plánovaný závod rozpis
06.10.2019Kanoistický klub Klatovy z.s.
Krumlovský maraton
141 SLALOM / plánovaný závod rozpis
12.10.2019BS Vlašim
Podzimní sjezd na Lužnici
142 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2019TJ Jiskra Bechyně
Podzimní sjezd na Lužnici
143 SJEZD / plánovaný závod rozpis
19.10.2019TJ Jiskra Bechyně

Statistika počtu hodnocených závodníků podle závodů a kategorií

 sj 1
16.03.19
sj 2
16.03.19
C1M22
C1W77
K1M2525
K1W1313
Celkem4747
Oddíl

Typ závodu

Trať