Nominace RDJ slalom 2018

poslední aktualizace: 18.06.2018 00:30:14
započítávány jsou tyto závody:
A - 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 06.05.2018
B - 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 26.05.2018
C - 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 27.05.2018
D - 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 09.06.2018
E - 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 10.06.2018
F - MSJ 2017, bodování 3,3,3
G - MEJ 2017, bodování 3,3,3

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2000-2003
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs2 / 72 / 72 / 71 / 91 / 9-1.MEJ 2017 / 328
2. Novotný Petr, 2000UP Olomouc1 / 91 / 91 / 92 / 72 / 7--27
3. Lerch Eduard, 2002DUKLA Brandýs3 / 63 / 64 / 5-4 / 5--17
Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha4 / 54 / 53 / 63 / 66 / 3--17
5. Urban Daniel, 2001TJ Šumperk z.s.-5 / 45 / 44 / 57 / 2--13
6. Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn5 / 4-6 / 35 / 45 / 4--12
7. Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha-6 / 3--3 / 6--9
8. Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc7 / 27 / 28 / 18 / 1---5
9. Bohatý Karel, 2001DUKLA Brandýs6 / 3---8 / 1--4
10. Stanovský Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice---6 / 3---3
11. Gürtler Adam, 2001Univerzitní sportovní klub Praha---7 / 2---2
Ulitzka Oliver, 2002KK Opava8 / 18 / 1-----2
Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha--7 / 2----2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno2 / 73 / 61 / 91 / 93 / 6-3.MEJ 2017 / 328
2. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc3 / 61 / 92 / 72 / 71 / 9--25
3. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha1 / 92 / 73 / 67 / 22 / 7--23
4. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn4 / 55 / 46 / 33 / 67 / 2--15
Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha7 / 24 / 54 / 56 / 34 / 5--15
6. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno5 / 4--4 / 55 / 4--13
7. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc6 / 36 / 35 / 4-6 / 3--10
8. Kloboučková Ivana, 2003KK Opava8 / 18 / 17 / 25 / 4---7
9. Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno-7 / 2-----2
10. Dvořáková Dominika, 2002Bohemians Praha--8 / 1----1
Capalini Nicola, 2002DUKLA Brandýs----8 / 1--1
Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou---8 / 1---1

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
-1 / 9-1 / 9-1.MSJ 2017 / 3-21
2. Janoušek Viktor, 2003
Stehno Petr, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
-2 / 71 / 9----16

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.3 / 62 / 72 / 71 / 93 / 62.MSJ 2017 / 3-26
2. Krejčí Jakub, 2002DUKLA Brandýs2 / 71 / 91 / 93 / 62 / 7--25
Bárta Jan, 2000Univerzitní sportovní klub Praha1 / 93 / 63 / 62 / 7-3.MSJ 2017 / 3-25
4. Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.5 / 44 / 55 / 4-1 / 9--18
5. Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha4 / 55 / 44 / 55 / 44 / 5--15
6. Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk z.s.--7 / 24 / 55 / 4--11
7. Tichý Štěpán, 2000UP Olomouc6 / 36 / 3-6 / 36 / 3--9
8. Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky8 / 1--7 / 28 / 1--4
Cubr Filip, 2000TJ ČSAD Plzeň-7 / 2--7 / 2--4
10. Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno7 / 2--8 / 1---3
Zapletal Mikuláš, 2000Bohemians Praha--6 / 3----3
12. Švejd Jakub, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.--8 / 1----1
Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc-8 / 1-----1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1. Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 92 / 71 / 91 / 93 / 61.MSJ 2017 / 32.MEJ 2017 / 333
2. Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec4 / 51 / 92 / 7-1 / 93.MSJ 2017 / 3-28
3. Beková Kateřina, 2002DUKLA Brandýs6 / 34 / 53 / 66 / 32 / 7--18
Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha3 / 68 / 14 / 52 / 74 / 5--18
5. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno7 / 23 / 65 / 44 / 56 / 3--15
Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha2 / 77 / 26 / 35 / 45 / 4--15
7. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc--7 / 23 / 67 / 2--10
8. Neugebauerová Anna Marie, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky5 / 46 / 3--8 / 1--8
9. Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn8 / 15 / 4-7 / 2---7
10. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc---8 / 1---1
Vaňková Klára, 2001VS Tábor--8 / 1----1
Typ závodu