Tichý Štěpán, 2000

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 18. 4/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 124.94 0 104.93 0 104.9311.05/11,840
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 20. 4/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 104.22 6 103.00 2 105.0016.51/18,737
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 27. 7/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 97.11 58 99.75 2 101.7515.88/18,517
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 16. 5/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 100.37 0 95.75 4 99.7513.34/15,443
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod
K1M 35. 8/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 103.10 4 97.68 52 107.1018.43/20,81
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
K1M 27. 5/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 102.04 2 101.29 2 103.2913.82/15,49
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
K1M 1. 1/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 96.80 0 94.50 0 94.50 96
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1M 24. 5/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 101.90 4 97.19 0 97.1911.25/13,112
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1M 32. 7/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 113.12 8 109.61 8 117.6122.25/23,34
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 7. 2/DSTICHÝ Štěpán 2000 3+ Olomouc 111.60 2 117.80 2 113.6012.30/12,139
K1M 1. 1/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 91.30 0 92.40 2 91.30 153
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 9. 3/DSTICHÝ Štěpán 2000 3+ Olomouc 112.60 0 109.40 2 111.406.20/5,931
K1M 1. 1/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 91.60 2 92.10 0 92.10 157
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 33. 10/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 97.95 2 96.87 52 99.9513.30/15,312
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 35. 11/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 124.28 4 122.24 6 128.2420.73/19,311
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 13. 8/DSFIALA Jakub
TICHÝ Štěpán
2001
2000
Olomouc
Olomouc
01:07,69 - 00:48,49 - 00:48,497.15/17,3-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 13. 10/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 96.30 2 95.36 2 97.3610.44/12,0-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 35. 9/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 110.97 0 106.73 56 110.9716.62/17,60/19
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 54. 12/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 115.27 100 126.28 4 130.2830.65/30,80/0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C1M 3. 1/DSTICHÝ Štěpán 2000 3+ Olomouc 91.49 6 91.46 0 91.463.85/4,47
K1M 2. 1/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 72.02 0 74.49 0 74.496.22/9,184
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C1M 3. 1/DSTICHÝ Štěpán 2000 3+ Olomouc 93.45 2 91.28 2 93.285.58/6,47
K1M 2. 1/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 89.04 4 72.35 0 72.350.11/0,285
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M    TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc - - - - DNS 0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 18. 9/DSTICHÝ Štěpán 2000 Olomouc - - - - 18:09,97157.19/16,90/29/77
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 38. 13/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 117.41 8 115.34 8 123.3424.40/24,78
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 19. 6/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 114.06 6 108.83 0 108.8318.00/19,837
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1M 3. 2/DSTICHÝ Štěpán 2000 3+ Olomouc 111.40 2 109.40 0 109.4015.00/15,919
K1M 2. 1/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 89.40 4 91.50 0 91.504.40/5,162
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1M    TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1M    TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 16. 4/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 128.40 2 122.40 2 124.4011.20/9,917
C2M 7. 3/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
143.80 2 139.90 0 139.9011.70/9,128
K1M 6. 1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 106.40 0 104.90 0 104.908.80/9,2136
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 14. 4/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 135.60 0 133.80 6 135.6015.50/12,921
C2M 4. 2/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
154.30 8 148.30 2 150.3013.20/9,638
K1M 5. 1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 112.80 4 112.00 0 112.004.50/4,2154
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 65. 11/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 113.96 4 112.41 6 117.9628.62/32,00/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 53. 8/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 122.84 2 117.64 6 123.6425.34/25,80/0
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 24. 11/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 121.92 6 108.78 6 114.7820.89/22,2-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 4. 1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 105.50 0 102.90 0 102.904.70/4,848
C2M 4. 1/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
135.80 0 130.30 4 134.307.50/5,96
C1M 11. 2/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 126.90 4 126.30 2 128.3017.30/15,66
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 4. 1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 116.00 2 115.80 0 115.805.40/4,956
C2M 3. 1/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
140.80 4 144.20 4 144.803.30/2,37
C1M 7. 2/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 135.60 0 138.60 6 135.6017.40/14,79
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 19. 9/DMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. - - - - 10:44,0999.00/18,2-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 23. 10/DMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. - - - - 18:49,56202.13/21,8-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 57. 14/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 129.79 2 118.22 2 120.2228.65/31,30
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 60. 12/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 116.03 8 110.72 52 124.0334.79/39,00
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 58. 15/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 102.36 56 98.34 10 108.3426.28/32,00
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 53. 13/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 96.40 6 94.37 12 102.4020.00/24,30
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 6. 1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 96.80 6 95.30 4 99.305.90/6,347
C2M 1. 1/DSTICHÝ Štěpán
WALTER Jakub
2000
1998
2 Val.Mez.
Šumperk
127.70 12 123.40 4 127.40 18
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 3. 1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 96.50 0 94.40 6 96.504.30/4,763
C2M 1. 1/DSTICHÝ Štěpán
WALTER Jakub
2000
1998
2 Val.Mez.
Šumperk
124.30 8 129.70 10 132.30 18
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 21. 3/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 147.20 2 126.00 2 128.0018.00/16,414
K1M 16. 1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 109.90 2 109.90 2 111.9016.80/17,7109
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 22. 4/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 133.90 6 132.60 0 132.6024.40/22,613
K1M 17. 1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 110.40 54 115.10 2 117.1018.80/19,1118
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 60. 17/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 113.85 54 122.77 4 126.7735.33/38,60
C2M 13. 2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
173.36 6 164.40 16 179.3666.44/58,831
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 55. 14/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 123.19 8 131.41 56 131.1934.90/36,20
C2M 15. 3/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
162.33 58 153.09 14 167.0946.09/38,125
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 12. 6/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:53,54 - 00:53,53 - 00:53,539.20/20,8-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 34. 18/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 107.91 12 108.43 56 119.9132.53/37,2-
C2M 6. 2/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.75 4 136.13 2 138.1329.08/26,7-
30.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy
K1M 24. 7/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 111.19 2 108.24 8 113.1925.31/28,8110
29.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy
K1M 38. 8/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 110.90 52 126.12 6 132.1245.18/52,055
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C2M 15.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
163.43 258 165.59 160 325.59196.66/152,512
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C2M 14.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
184.97 110 162.15 108 270.15144.19/114,514
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
K1M 6. 1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 96.20 0 96.20 4 96.2014.70/18,038
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja
C2M 21. 3/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
141.09 64 152.25 62 205.09101.48/97,95
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja
C2M 17. 2/DMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
177.93 64 172.36 8 180.3673.58/68,99
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 5. 1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 113.30 2 111.30 4 115.3012.30/11,935
C1M 16. 5/DMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 130.90 2 135.10 8 132.9022.60/20,58
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 3. 1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 113.10 0 111.90 0 111.907.70/7,4-
C1M 15. 5/DMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 132.00 0 131.80 2 132.0021.60/19,6-
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 46. 11/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 106.14 0 107.17 52 106.1426.86/33,90
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 69. 20/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 108.72 16 108.12 110 124.7242.12/51,00
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 28. 12/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. - - - - 11:50,56157.95/28,6-
C2M 9. 5/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 12:54,37140.21/22,1-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 32. 13/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. - - - - 12:06,70185.95/34,4-
C2M 12. 7/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 12:30,96138.52/22,6-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 8. 2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
151.25 62 144.69 4 148.6930.08/25,447
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 8. 2/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
153.39 14 159.13 56 167.3940.04/31,447
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C2M 20.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
151.89 64 143.55 112 215.89113.37/110,66
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C2M 21.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
160.30 62 150.84 310 222.30110.06/98,15
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C2M 21.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
161.97 72 163.71 20 183.7180.47/77,95
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
C2M 20.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.53 18 142.19 12 154.1954.74/55,06
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 13. 4/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 112.70 10 110.80 6 116.8026.80/29,849
C2M 2. 1/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.10 2 134.80 6 136.1011.90/9,66
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 14. 5/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 119.10 4 122.00 4 123.1027.40/28,649
C2M 2. 1/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
142.10 16 144.40 4 148.403.70/2,66
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 7. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
135.81 6 158.39 6 141.8127.27/23,820
K1M 20. 2/ZSTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 117.24 4 115.87 0 115.8725.19/27,848
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 6. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.49 2 137.30 2 136.4917.88/15,129
K1M 25. 3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 114.66 8 114.62 2 116.6226.27/29,145
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 68.  TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 144.31 108 130.75 6 136.7552.62/62,50
C2M 16.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
155.26 210 0.00 999 365.26260.33/248,122
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka.
K1M 66.  TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 147.47 56 135.89 4 139.8950.13/55,80
C2M 18.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.51 100 129.12 214 259.51155.15/148,718
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 13.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,76 - 01:06,60 - 01:04,7611.05/20,6-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 8.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
147.40 14 148.46 58 161.4046.78/40,8-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 14. 13/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 00:39,49 - 00:40,85 - 00:39,495.66/16,7-
C2M 4. 4/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:42,54 - 00:42,04 - 00:42,043.82/10,0-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 33.  TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez. 102.42 10 104.68 8 112.4224.01/27,2-
C2M 2.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
120.13 4 118.11 2 120.111.03/0,9-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 25. 13/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 105.01 6 102.42 2 104.4218.88/22,1104
C2M 6. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.88 60 142.85 10 152.8511.35/8,06
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 34. 13/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 104.01 52 102.47 2 104.4721.00/25,269
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
126.97 4 122.29 4 126.292.15/1,722
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 14. 11/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. - - - - 09:29,0098.00/20,816
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 13. 3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez. 138.60 0 137.20 6 138.6030.00/27,61
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
133.70 2 133.20 2 135.2012.10/9,813
K1M 9. 1/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 117.70 6 117.20 6 123.2022.40/22,217
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 13. 3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez. 152.60 2 148.60 0 148.6032.30/27,82
C2M 3. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
144.10 4 142.60 0 142.6014.00/10,99
K1M 9. 1/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 134.20 0 126.40 0 126.4020.00/18,821
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
111.17 4 112.32 0 112.322.99/2,79
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 5. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,00 - 01:05,80 - 01:04,007.00/12,34
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 14. 11/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 90.03 2 92.92 2 92.0314.67/19,057
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 3. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
119.63 6 123.26 4 125.637.74/6,64
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 5. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,38 - 01:02,72 - 01:02,384.23/7,34
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 17. 13/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 94.32 2 94.95 0 94.9516.48/21,054
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 17. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
164.45 160 156.14 10 166.1452.38/46,020
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 20. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
169.79 14 146.29 60 183.7975.93/70,412
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 16.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
206.71 8 183.05 106 214.71107.71/100,722
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 16.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 170.45 162 332.45222.40/202,122
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C2M 1. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
123.30 4 119.40 2 121.40 11
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:15,80 - 02:24,90 - 02:15,807.70/6,01
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 12. 1/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 100.40 0 102.70 0 100.4019.30/23,821
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
C2M 1. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
127.00 2 142.00 8 129.00 11
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
C2M 2. 1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:11,20 - 02:19,70 - 02:11,2012.20/10,31
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
K1M 16. 1/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 108.00 2 106.00 2 108.0024.20/28,917
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 22.  TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. - - - - 15:05,40246.10/37,313
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 23. 4/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. - - - - 22:59,10381.60/38,312
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C2M    TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DNS 0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 25. 3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. - - - - 22:30,70378.50/38,913
C2M    TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - DNS 0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 24. 2/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. - - - - 15:18,70259.80/39,414
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C2M 7. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
149.90 110 129.90 2 131.9031.20/31,010
K1M 44. 6/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 115.50 2 123.60 4 117.5033.00/39,127
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C2M 6. 6/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 08:26,2034.20/7,2-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C2M 12. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
143.40 8 143.50 56 151.4042.10/38,56
K1M 53. 8/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 116.90 6 118.40 4 122.4032.20/35,728
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1M 22.  TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 01:00,91 - 01:01,50 - 01:00,9116.28/36,5-
C2M 7.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,54 - 01:02,36 - 01:02,368.69/16,2-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
K1M 26.  TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 133.53 0 134.82 2 133.5324.67/22,7-
C2M 7.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
158.82 0 157.56 2 158.8228.21/21,6-
04.08.2013 Slalom v Brně
C2M 10. 2/ZSNACHTIGAL Richard
TICHÝ Štěpán
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
194.70 16 228.40 6 210.7076.00/56,40
K1M 31. 2/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 114.90 2 126.40 4 116.9036.60/45,614
03.08.2013 Slalom v Brně
C2M 8. 2/ZSNACHTIGAL Richard
TICHÝ Štěpán
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
189.90 22 175.10 162 211.9087.30/70,11
K1M 30. 2/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 106.90 4 113.00 6 110.9031.40/39,514
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 22. 3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 134.40 0 161.10 2 134.4036.20/36,99
C2M 7. 2/ZSŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 164.10 60 224.1085.20/61,30
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 22. 2/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 125.90 8 129.00 2 131.0036.70/38,99
C2M 5. 1/ZSŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
152.40 2 150.90 4 154.4017.20/12,52
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M    TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
C2M 8. 5/ZSTICHÝ Št?pán
ŠKOR?A Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 11:57,70114.10/18,91
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C2M 15. 5/ZSTICHÝ Št?pán
ŠKOR?A Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 11:37,60112.20/19,20
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
C2M 6. 3/ZSTICHÝ Štěpán
MOŘKOVSKÝ Samuel
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
235.60 10 238.80 112 245.60111.40/83,01
K1M 21. 3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 126.50 2 126.80 2 128.5040.80/46,511
11.05.2013 Kroměřížský slalom
C2M 8. 3/ZSTICHÝ Štěpán
MOŘKOVSKÝ Samuel
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
192.80 158 226.20 54 280.20151.50/117,70
K1M 21. 1/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 126.90 0 123.30 52 126.9041.80/49,112
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C2M 2. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
00:55,78 - 00:58,34 - 00:55,781.28/2,31
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
C2M 6. 3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
175.73 10 141.80 6 147.8042.45/40,32
K1M 57. 21/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 168.90 50 146.02 2 148.0262.53/73,18
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava
C2M 3. 2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,16 - 00:59,26 - 00:59,265.36/9,91
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
C2M 7.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 151.37 12 163.3747.49/41,01
K1M 54.  TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 151.89 8 158.49 58 159.8969.14/76,219
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 15. 2/ZMNACHTIGAL Richard
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
205.80 10 201.00 58 215.80114.20/112,40
K1M 49. 2/ZMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 122.00 0 126.20 2 122.0038.20/45,69
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 17. 2/ZMNACHTIGAL Richard
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
183.40 54 200.70 56 237.40134.60/130,90
K1M 51. 1/ZMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 120.20 4 118.20 0 118.2034.90/41,98
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 7.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:23,83 - 01:24,11 - 02:47,9426.02/18,3-
C1M 14.  TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 04:06,60 - 01:32,54 - 05:39,14202.14/147,5-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 52.  TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 147.37 158 148.10 56 204.10112.44/122,7-
C2M 9.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
197.13 106 176.91 200 303.13192.80/174,7-
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 56.  TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 131.40 58 122.00 2 124.0049.85/67,29
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 63.  TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 150.21 6 193.53 62 156.2174.07/90,24
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
C1M 16. 2/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez. 02:03,40 - 02:05,40 - 04:08,8090.00/56,70
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1M 25. 1/ZMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 156.40 0 155.80 2 156.4039.50/33,83
C2M 9. 1/ZMŠKORŇA Adam  TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez. 169.40 4 169.10 0 169.1031.80/23,24
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1M 26. 2/ZMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 158.90 4 160.50 0 160.5042.30/35,83
C2M 9. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
181.10 4 169.00 4 173.0037.90/28,14
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 134. 22/ZMŠtěpán Tichý 2000 0 Val.Mez. 175.60 4 169.54 4 173.5477.11/80,01
C2M 25. 1/ZMŠtěpán Tichý
Adam Škorňa
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
181.26 10 193.14 8 191.2673.04/61,80
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 138. 23/ZMŠtěpán Tichý 2000 0 Val.Mez. 138.39 6 142.45 0 142.4553.81/60,70
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 10. 1/ZMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
00:52,21 - 00:49,56 - 01:41,7821.50/26,80
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 27. 1/ZMŠtěpán Tichý
Adam Škorňa
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
152.20 6 156.78 2 158.2052.89/50,20
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C2M 3. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
173.30 12 167.30 0 167.3028.40/20,42
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C2M 4. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:25,80 - 01:23,70 - 02:49,5030.40/21,90
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1M 27. 1/ZMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 153.40 6 158.60 8 159.4065.40/69,60
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C2M 3. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
158.20 8 151.90 6 157.9033.30/26,72
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
C2M 4. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
01:22,90 - 01:23,50 - 02:46,4030.00/22,00
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou
K1M 31. 2/ZMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 148.30 4 141.90 4 145.9057.90/65,80
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
C2M 5. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 24:29,40135.50/10,20
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
C2M 5. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
02:27,20 - 02:25,30 - 04:52,5041.40/16,51
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C2M 15.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
216.39 164 0.00 999 380.39264.32/227,70
K1M 99.  TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 199.61 254 209.10 162 371.10285.91/335,60
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C2M 15.  TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
209.72 10 211.59 64 219.7296.54/78,40
K1M 99.  TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 257.46 120 195.13 10 205.13111.14/118,20
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 19:24,00224.90/23,90
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 16:38,30190.10/23,50
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 19:15,90210.20/22,20
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 8. 1/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 16:32,30180.10/22,20
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C2M 5.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 23:12,90361.00/35,00
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice.
C2M 5.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
- - - - 23:11,30339.20/32,20
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 79. 14/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez. 190.50 102 234.30 100 292.50195.10/200,30
C2M 21. 3/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
223.70 60 245.00 114 283.70168.30/145,80
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 25. 3/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
199.30 104 213.10 52 265.10149.10/128,50
K1M 89. 17/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez. 225.40 100 176.70 154 325.40229.40/239,00
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
K1M 65.  TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 228.66 220 234.35 310 448.66354.59/376,9-
C2M 12.  ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 0 231.79 262 493.79370.09/299,2-
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
K1M 40. 6/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez. 214.60 4 207.90 2 209.90104.70/99,50
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 37. 8/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez. 207.50 4 0.00 999 211.50108.30/104,90
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 36. 8/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez. 221.10 8 214.30 54 229.10110.40/93,00
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 32. 5/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez. 207.40 4 220.20 58 211.4095.30/82,10
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M
sobota
37. 4/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez. 208.30 308 202.90 208 410.90311.30/312,60
K1M
neděle
32. 4/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez. 217.20 158 253.30 256 375.20274.90/274,10
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 24. 5/ZMTICHÝ Št?pán 2000 0 Val.Mez. 232.50 4 224.00 0 224.00127.70/132,60
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Tichý ŠtěpánUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Tichý ŠtěpánUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.16 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 07.07.15 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 26.08.14 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 07.07.14 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.08.13 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 15.08.12 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.12 updated from RVP
Tichý ŠtěpánTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1M 4/4 26
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.K1M 4/4 137
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.K1M 1/1 96

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
21.K1M 4/6 79
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/5 103
4.K1M 5/7 541
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
84.K1M 2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 2/2 77

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 4/4 53
1.C2M
Walter Jakub
5/6 109
7.K1M 5/6 457

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Škorňa Adam
6/8 52
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2M
Škorňa Adam
4/4 150
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Škorňa Adam
2/2 12
126.K1M 4/4 263
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 3/3 35
12.K1M 4/4 300

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C2M
Škorňa Adam
4/6 86
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Škorňa Adam
2/2 28
188.K1M 2/2 173
Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.C1M 2/2 3
3.C2M
Škorňa Adam
5/8 84
15.K1M 5/8 225
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
93.K1M 1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Škorňa Adam
5/6 10
42.K1M 4/4 52

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Škorňa Adam
5/7 21
35.C2M
Mořkovský Samuel
2/2 1
37.C2M
Nachtigal Richard
2/2 1
62.K1M 5/10 102
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C2M
Škorňa Adam
4/4 3

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Škorňa Adam
4/4 0
349.K1M 4/4 1
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C2M
Škorňa Adam
3/3 8
33.C2M 1/1 4
 C2M
Nachtigal Richard
2/2 0
100.K1M 5/8 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Škorňa Adam
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C2M
Škorňa Adam
5/10 1

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Škorňa Adam
2/2 0
 K1M 5/9 0

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
pořadí15.14.21.17.20.21.21.20.
odstup %152,5114,597,968,9110,698,177,955,0
% poražených soupeřů6,713,3---15,8---------13,6
pořadí2015celkem
průměr18.618.6
medián2020
modus2121
počet závodů88

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí35.27.24.32.35.54.65.53.
odstup %20,815,413,123,317,630,832,025,8
% poražených soupeřů15,036,641,020,564,648,036,648,0
pořadí201620172018celkem
průměr59.044.529.540.6
medián53352735
modus53352435
počet závodů2248

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsl 146
12.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí6.21.17.8.2.7.9.12.
odstup %26,797,968,940,80,921,6174,7299,2
% poražených soupeřů66,7---15,846,292,357,1------
pořadí20112012201320142015celkem
průměr12.09.07.05.014.710.3
medián12972178
modus1297262
počet závodů111238

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí27.24.13.24.34.33.26.52.65.
odstup %15,413,112,022,237,227,222,7122,7376,9
% poražených soupeřů36,641,089,673,358,865,669,919,03,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr65.052.026.033.034.024.013.025.533.1
medián655226333424132427
modus655226333424132424
počet závodů111111129

NKZ slalom

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
pořadí13.15.8.8.16.18.17.20.16.16.
odstup %58,838,125,431,4248,1148,746,070,4100,7202,1
% poražených soupeřů25,022,241,736,4------20,05,06,3---
pořadí20142015celkem
průměr17.211.014.7
medián16816
modus16816
počet závodů6410

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
pořadí18.20.27.16.33.35.35.54.38.19.65.53.57.60.58.53.60.55.46.69.68.66.
odstup %11,818,718,515,415,319,317,630,824,719,832,025,831,339,032,024,338,636,233,951,062,555,8
% poražených soupeřů86,384,980,388,971,972,664,648,065,783,936,648,048,145,952,157,044,350,556,736,416,316,7
pořadí20142015201620172018celkem
průměr67.057.557.735.720.345.7
medián665557351853
modus664653351635
počet závodů2466422

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
pořadí2.2.6.2.25.27.15.15.
odstup %9,62,68,01,761,850,2227,778,4
% poražených soupeřů75,075,050,090,0------------
pořadí201220142015celkem
průměr20.54.02.011.8
medián15226
modus15222
počet závodů4228

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 137
30.08.15
sl 136
29.08.15
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
pořadí24.38.13.14.25.34.134.138.99.99.
odstup %28,852,029,828,622,125,280,060,7335,6118,2
% poražených soupeřů64,145,666,765,878,670,815,313,85,85,8
pořadí201220142015celkem
průměr117.529.522.361.8
medián99251434
modus99251399
počet závodů42410

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Tichý Štěpánsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
pořadí7.9.3.3.3.16.14.11.7.21.22.16.13.13.
odstup %12,15,94,46,415,99,912,915,614,716,422,620,527,627,8
% poražených soupeřů86,081,075,077,888,958,365,852,466,748,746,250,020,025,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr13.019.712.05.011.3
medián132111311
modus1316733
počet závodů234514

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí7.4.4.3.1.1.7.6.2.3.2.3.1.1.7.12.10.8.7.5.6.8.6.7.15.17.9.9.3.3.21.25.
odstup %9,19,65,92,30,00,023,815,19,810,92,76,60,00,031,038,556,470,161,312,583,0117,740,341,0112,4130,923,228,120,426,7145,8128,5
% poražených soupeřů80,690,075,083,3100,0100,068,476,290,080,087,583,3100,0100,060,038,9---22,2---33,328,612,5---25,0------42,946,750,050,09,1---
pořadí20112012201320142016celkem
průměr23.09.37.63.13.37.0
medián2197236
modus2137113
počet závodů26108632

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
pořadí1.1.1.2.2.2.6.5.4.4.6.3.16.17.6.5.20.25.9.9.14.17.12.16.44.53.31.30.22.22.21.21.57.54.49.51.56.63.25.26.27.31.79.89.40.37.36.32.32.37.24.
odstup %0,00,00,09,10,25,19,24,24,84,96,34,717,719,118,011,927,829,122,218,819,021,023,828,939,135,745,639,536,938,946,549,173,176,245,641,967,290,233,835,869,665,8200,3239,099,5104,993,082,1274,1312,6132,6
% poražených soupeřů100,0100,0100,097,897,897,694,795,991,992,188,995,682,182,482,190,272,969,275,880,085,182,876,168,153,349,541,242,047,547,547,450,017,623,230,427,530,421,529,430,621,221,1------4,97,7---8,83,12,725,8
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr45.141.035.515.311.04.71.61.025.3
medián37313014642122
modus322521954211
počet závodů98108465151

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí9.12.6.15.
odstup %22,122,67,219,2
% poražených soupeřů50,035,361,512,5
pořadí20132015celkem
průměr10.510.510.5
medián699
modus696
počet závodů224

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí19.23.28.32.14.
odstup %18,221,828,634,420,8
% poražených soupeřů69,563,343,834,062,9
pořadí201420152016celkem
průměr14.030.021.023.2
medián14281923
modus14281914
počet závodů1225

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsj 80
17.06.17
sj 109
09.08.14
pořadí18.14.
odstup %16,920,8
% poražených soupeřů79,562,9
pořadí20142017celkem
průměr14.018.016.0
medián141814
modus141814
počet závodů112

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí8.15.5.8.8.8.8.5.5.
odstup %18,919,210,223,523,922,222,232,235,0
% poražených soupeřů22,212,520,0------------------
pořadí20122013celkem
průměr6.711.57.8
medián888
modus888
počet závodů729

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsj 80
17.06.17
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí18.23.22.25.24.
odstup %16,938,337,338,939,4
% poražených soupeřů79,546,348,844,247,7
pořadí20142017celkem
průměr23.518.022.4
medián231823
modus221818
počet závodů415

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsl 139
10.09.17
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí13.12.13.4.7.7.
odstup %17,320,820,610,016,218,3
% poražených soupeřů40,015,420,072,740,014,3
pořadí20122013201420152017celkem
průměr7.07.08.512.013.09.3
medián77412137
modus77412137
počet závodů112116

Kategorie K1M

Tichý Štěpánsl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí14.22.
odstup %16,736,5
% poražených soupeřů68,352,3
pořadí20132014celkem
průměr22.014.018.0
medián221414
modus221414
počet závodů112

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Tichý Štěpánsj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí5.5.2.2.2.3.4.4.5.
odstup %12,37,36,010,32,39,921,922,016,5
% poražených soupeřů60,060,0------50,033,325,025,033,3
pořadí201220132014celkem
průměr4.32.53.53.6
medián4224
modus4222
počet závodů3249