vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Trať

Kneblová Tereza, 2003    vybrat

UP Olomouc
výsledky závodnice    historie závodnice    umístění v žebříčcích
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 1   C2: 2  sjezd K1: 1   C1: 1   C2:
řadit: podle závodu    podle pořadí       statistika statistika
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
na vítěze
s / %
body
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 104.20 2 105.80 0 105.80 75
C2M 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
132.90 4 135.50 4 136.908.60/6,711
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 110.80 2 109.90 0 109.90 39
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 103.60 56 104.20 4 108.205.90/5,871
C2M 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
126.30 0 129.90 4 126.303.70/3,015
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 113.90 0 109.00 0 109.00 39
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 26. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 135.67 2 117.86 10 127.8630.11/30,812
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 121.98 0 113.76 0 113.765.91/5,575
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.47 0 132.22 0 132.2210.34/8,549
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 136.30 4 157.18 4 140.30 75
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:42,77 - 00:42,92 - 00:42,772.55/6,3-
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:48,48 - 00:51,93 - 00:48,483.97/8,9-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 117.04 2 114.86 0 114.861.67/1,5-
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 109.84 0 108.54 6 109.848.30/8,2-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 111.28 2 109.99 2 111.99 -
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.38 0 104.20 0 104.20 -
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 129.09 52 131.60 2 133.6018.78/16,449/75
K1W 19. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 123.32 54 125.59 2 127.5921.30/20,019/46
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 156.33 52 131.95 6 137.9515.45/12,646/75
K1W 15. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 137.12 2 130.41 0 130.4115.81/13,827/57
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 05:03,28 39
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 13. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:01,207.86/14,740/0/37
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 05:39,13 26
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:06,548.61/14,953/0/24
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 56.17 0 55.77 0 00:55.77 35
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 25. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 00:58,867.13/13,821/0/13
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 61.07 0 63.99 0 01:01.07 26
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:06,9910.36/18,353/0/24
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 115.70 2 117.03 2 117.70 34
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.62 2 108.19 4 109.62 76
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 113.19 4 112.89 0 112.89 36
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.93 0 106.35 2 107.93 78
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:15,0960.36/10,975/49/74
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 11:23,7835.05/5,475/62/25
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 18:29,66120.13/12,175/49/83
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 20:38,5343.45/3,675/62/24
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 130.44 10 126.28 4 130.2815.81/13,853
K1W 22. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 134.32 2 125.49 2 127.4931.80/33,214
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 142.03 4 125.07 0 125.078.93/7,757
K1W 20. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 119.32 2 122.16 0 121.3222.75/23,117
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.04 2 103.52 0 103.52 38
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 97.50 0 97.49 0 97.49 76
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 125.24 0 127.18 0 125.24 38
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:34,72 - 00:34,70 - 00:34,700.40/1,227
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:39,54 - 00:40,24 - 00:39,54 11
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 117.16 0 116.86 0 116.86 77
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 155.97 4 136.88 6 142.8824.34/20,568
K1W 11. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 140.63 6 125.49 4 129.4913.85/12,046
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 129.60 2 128.36 0 128.368.90/7,575
K1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 122.04 2 121.95 6 124.0410.68/9,453
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 13. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:54,20 - 00:55,03 - 00:55,036.90/14,331/0/50
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:02,25 - 01:02,19 - 01:02,198.04/14,849/0/20
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1W 14. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:54,65 - 00:54,12 - 00:54,125.26/10,829/0/33
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:01,31 - 00:59,63 - 00:59,636.23/11,753/0/20
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.70 2 109.50 6 110.70 14
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:45,70 - 59:59,99 - 00:45,70 11
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:53,10 - 59:59,99 - 00:53,10 7
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 103.40 0 103.90 2 103.403.10/3,120
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 158.05 54 157.54 2 159.5431.29/24,446
K1W 20. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 138.77 2 138.24 2 140.2428.62/25,617
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.76 14 139.27 8 147.2733.71/29,746
K1W 19. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 123.73 2 119.55 2 121.5518.89/18,419
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 148.76 66 139.89 10 149.8919.03/14,553
K1W 21. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 157.46 54 128.59 52 180.5969.20/62,115
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 177.35 160 139.89 6 145.8926.88/22,649
K1W 19. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 136.78 2 128.88 0 128.8824.56/23,519
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 09:49,7143.52/8,040/0/56
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:59,9631.08/4,957/0/14
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 12. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:15,28 - 01:15,02 - 01:15,027.33/10,833/0/32
C1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:27,25 - 01:26,14 - 01:26,146.46/8,157/0/14
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1W 10. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 17:24,80118.50/12,837/0/18
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1W 4. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 15:47,0054.70/6,138
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 18:27,1063.50/6,138
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:45,702.30/0,211
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 17:39,8045.00/4,412
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 15:23,1070.90/8,337
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 17:48,5055.20/5,445
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 17:23,9042.00/4,212
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:12,8055.20/4,811
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 5. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 114.30 0 113.70 0 113.706.80/6,453
C2M 17. 6/ZSKNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Tereza
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
159.90 2 159.04 0 159.0430.84/24,18
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 121.10 0 124.50 2 121.104.90/4,233
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 6. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 124.70 2 125.40 2 126.707.80/6,654
C2M 15. 6/ZSKNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Tereza
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
165.80 8 164.50 6 170.5033.40/24,411
C1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 129.60 2 129.10 0 129.106.30/5,134
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 156.96 6 181.81 4 185.8169.97/60,431/47
K1W 27. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 131.45 6 134.19 4 137.4534.23/33,210/31
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 197.39 56 1.00 999 999.00 22/38
K1W 25. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 148.71 10 133.17 8 141.1731.25/28,413/35
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 14. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:01,36 - 01:03,89 - 01:01,367.56/14,1-
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:09,04 - 01:24,61 - 01:09,0410.90/18,7-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 11. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 132.18 2 121.56 4 125.5615.63/14,2-
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 144.05 4 136.62 2 138.6223.21/20,1-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 10. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 00:59,014.33/7,922/0/38
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 01:11,5611.94/20,038/0/2
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:54,96 - 00:54,83 - 00:54,831.66/3,1-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 06:10,78 - 00:00,00 - 06:10,783.16/0,9-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 11. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 1989 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:07,2113.99/26,320/0/11
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:03,57 - 01:02,13 - 01:02,13 -
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 07:08,64 - 00:00,00 - 07:08,64 -
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:10,217.56/12,134/0/2
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W 22. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 159.68 6 149.28 104 165.6840.42/32,314
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 159.52 108 158.21 4 162.2122.04/15,738
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 1.00 999 4.00 999 999.00 0
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 01:14,10 - 01:12,78 - 01:12,780.54/0,7-
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:26,23 - 01:24,31 - 01:24,31 -
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 5. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 116.86 0 116.68 0 116.689.73/9,1-
C1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 127.94 2 127.53 2 129.534.62/3,7-
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.18 4 106.04 0 106.04 33
K1W 4. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 100.13 0 99.56 0 99.568.43/9,345
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 112.55 0 107.73 0 107.73 33
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 3. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:42,321.50/3,711
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 02:31,59 5
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 4. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 101.39 2 102.87 2 103.3910.86/11,745
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 9. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:29,9966.44/11,8-
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 12:08,6874.73/11,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 9. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 18:01,28112.21/11,6-
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 21:09,79131.98/11,6-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 5. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 139.75 4 140.85 2 142.8519.36/15,753
K1W 14. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 124.09 0 123.80 2 124.0917.38/16,343
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
C1W 8. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 145.81 8 141.78 6 147.7832.09/27,742
K1W 21. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 127.01 2 131.46 4 129.0122.93/21,629
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
C1W 3. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 128.81 4 130.12 4 132.810.82/0,620
K1W 5. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 122.00 0 118.58 0 118.586.90/6,224
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
C1W 2. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 101.10 0 100.06 0 100.060.92/0,924
K1W 5. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 94.25 0 95.17 0 94.258.95/10,524
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 120.14 0 121.51 2 120.1416.91/16,442
K1W 18. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 108.74 2 122.82 4 110.7421.58/24,237
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 11. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 127.26 2 117.06 8 125.0628.17/29,131
K1W 18. 5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 107.21 0 102.24 2 104.2413.64/15,135
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 15. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,425.25/10,512/0/11
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:10,9615.79/28,631/0/2
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 00:56,61 - 00:54,15 - B 12/0/5
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:03,81 - 01:07,73 - B 34/0/3
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 2. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 00:49,265.67/13,010
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 120.20 0 119.70 2 120.209.10/8,215
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 00:58,67 3
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C2M 5. 2/U23KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
160.20 10 148.80 6 154.8038.90/33,65
C1W 1. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 130.90 0 130.00 0 130.00 10
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 14. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 10:19.86 14/0/49
C1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 12:01.24 31/0/3
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 18. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc - - - - 01:19,418.20/11,58/0/13
C1W 10. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 01:35,6412.21/14,622/0/1
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
K1W 30. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 144.98 4 134.16 2 136.1640.23/41,96
C1W 9. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 176.52 2 180.48 60 240.48122.44/103,725
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja
K1W 32. 3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 136.26 4 146.17 2 140.2644.47/46,44
C1W 13. 2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 161.38 60 1.00 999 221.38111.69/101,816
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1W 28. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 149.22 10 123.43 2 125.4327.56/28,28
C1W 12. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 162.57 4 234.56 56 166.5757.01/52,018
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy
K1W 32. 4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 133.18 4 145.75 4 137.1837.18/37,24
C1W 11. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc 142.16 62 149.55 6 155.5545.55/41,420
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 18:20,70119.30/12,233
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 15:39,0075.40/8,725
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:41,3072.60/6,24
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 6. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 15:47,1093.30/10,934
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 7. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 18:26,40115.30/11,626
C1W 3. 1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 21:20,60117.40/10,14
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 12. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 123.80 0 120.80 0 120.8011.90/10,932
C2M 13. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.00 2 146.40 0 146.4026.10/21,77
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 128.50 0 127.50 2 128.5012.60/10,913
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 123.30 0 125.30 0 123.3014.10/12,952
C2M 13. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
4.00 999 156.50 2 158.5024.40/18,27
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 133.70 0 140.60 2 133.7015.80/13,413
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 11. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 275.44 108 216.39 102 318.39193.28/154,531
K1W 17. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 153.36 52 128.12 2 130.1220.41/18,631
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 191.55 58 213.83 8 221.8394.63/74,442
K1W 19. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 156.42 0 179.17 6 156.4241.58/36,227
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 15. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:52,71 - 00:52,50 - 00:52,507.87/17,6-
C1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:06,97 - 01:02,31 - 01:02,3114.04/29,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 172.36 8 148.79 6 154.7943.06/38,5-
K1W 17. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 132.91 2 129.84 4 133.8435.02/35,4-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:49,25 - 00:49,76 - 00:49,254.65/10,4-
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 01:00,20 - 01:00,208.57/16,6-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 145.48 10 133.90 0 133.9017.72/15,3-
K1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 120.19 0 118.25 0 118.2517.12/16,9-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 100.51 4 101.93 0 101.935.90/6,112
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 107.35 0 108.84 0 107.35 7
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 99.88 0 97.97 0 97.973.79/4,016
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 107.84 0 105.07 0 105.07 7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 04:36,9124.60/9,78
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 125.58 0 123.24 0 123.249.25/8,142
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 2.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 05:20,0533.58/11,73
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 137.85 2 137.16 4 139.8514.75/11,87
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:54,95 - 00:55,93 - 00:54,957.03/14,70
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 132.76 0 132.20 0 132.2010.83/8,938
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:26,21 - 01:06,41 - 01:06,4112.30/22,70
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 148.03 0 145.26 0 145.2616.36/12,77
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 130.50 2 128.70 0 128.7011.80/10,110
C2M 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.60 12 148.10 2 150.1017.70/13,46
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 118.70 0 117.10 0 117.109.90/9,225
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 133.50 0 134.60 0 133.5019.60/17,2-
C2M 8. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
156.20 0 151.00 4 155.0020.80/15,5-
K1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 119.80 0 120.20 2 119.8011.80/10,9-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 03:49,3018.60/8,89
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 100.73 0 100.13 0 100.135.29/5,646
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 04:25,1019.90/8,13
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 118.16 0 113.50 0 113.5010.05/9,78
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:34,81 - 00:35,67 - 00:34,812.25/6,99
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 98.25 2 98.80 0 98.809.00/10,042
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:41,81 - 00:42,79 - 00:41,813.21/8,33
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 111.35 2 107.16 0 107.169.19/9,48
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 9. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 1.00 999 147.57 10 157.5751.75/48,938
K1W 27. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 126.79 8 130.16 2 132.1637.45/39,515
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 222.36 106 157.43 8 165.4361.08/58,542
K1W 40. 4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 132.06 156 166.78 62 228.78134.91/143,73
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 111.02 2 116.77 2 113.028.59/8,27
K1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 99.54 2 97.32 0 97.327.22/8,070
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 111.07 0 110.90 2 111.0711.71/11,87
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 102.15 0 96.51 2 98.517.03/7,767
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 9. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 11:26,0579.10/13,0-
C1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 13:17,3593.65/13,3-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 10. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 11:12,5977.47/13,0-
C1W 7. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 12:46,9878.36/11,4-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:51,50 - 01:54,00 - 01:51,501.80/1,66
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 110.80 0 111.20 0 110.808.10/7,914
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:16,10 - 02:18,00 - 02:16,10 2
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 3. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 120.50 2 122.50 0 122.500.70/0,66
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:51,30 - 01:50,90 - 01:50,90 10
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 115.90 0 113.80 0 113.804.30/3,919
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:17,70 - 02:22,10 - 02:17,70 3
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 124.40 0 123.30 0 123.30 14
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:52,40 - 00:52,00 - 00:52,00 9
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 122.00 0 118.60 0 118.6013.30/12,66
C2M 5. 3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
165.40 8 155.90 8 163.9050.40/44,45
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:05,70 - 01:02,77 - 01:02,77 2
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 135.00 2 133.60 0 133.601.70/1,32
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
K1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 125.80 2 129.50 0 127.803.10/2,58
C1W 2. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 148.00 0 152.70 4 148.0013.20/9,86
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
K1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 122.20 2 122.00 0 122.00 16
C1W 2. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc 141.50 0 144.30 2 141.503.00/2,26
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 15. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 11:19,4393.80/16,012/0/10
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 18. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:23,81 - 01:25,93 - 01:23,8111.61/16,18/0/4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 8. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 15:39,6069.50/8,06
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 18:24,5096.80/9,64
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 9. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 16:14,2088.50/10,06
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 10. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 19:08,50133.20/13,14
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 18. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 128.21 0 125.70 2 127.7021.43/20,219
C2M 14. 2/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
161.43 6 157.88 6 163.8849.34/43,14
C1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 148.65 52 149.98 2 151.9836.01/31,16
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 15. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 123.71 4 125.45 2 127.4522.76/21,725
C2M 13. 1/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
157.99 6 160.90 8 163.9945.38/38,30
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 0.00 999 138.00 4 142.0026.00/22,47
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1W 12. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:41,27 - 00:41,17 - 00:41,175.06/14,0-
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 00:47,56 - 00:46,26 - 00:46,263.77/8,9-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
C1W 7.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 125.30 0 124.54 0 124.5414.76/13,4-
K1W 12.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 107.21 0 108.43 0 107.2110.86/11,3-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 10. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 1.00 999 192.98 58 250.98140.96/128,13
K1W 21. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 116.78 6 125.74 2 122.7825.82/26,630
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1W 10. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 09:33,5088.00/18,19
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc - - - - 11:32,9099.00/16,71
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 8. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 144.50 0 131.19 2 133.1926.87/25,35
K1W 23. 6/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 121.09 2 117.78 2 119.7822.95/23,725
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 127.50 0 126.00 0 126.0010.90/9,510
C2M 7. 2/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
Olomouc
Olomouc
162.00 16 160.00 6 166.0042.90/34,82
C1W 3. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 149.20 0 147.30 0 147.3016.10/12,33
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1W 11. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 136.40 2 139.40 0 138.4016.70/13,77
C2M 10. 3/ZMPROCHÁZKA Vojtěch
KNEBLOVÁ Tereza
2002
2003
Olomouc
Olomouc
187.60 4 189.50 4 191.6063.00/49,00
C1W 4. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 157.30 0 159.80 0 157.3021.10/15,52
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 12. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:01,10 - 00:59,30 - 00:59,308.40/16,59
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 14. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 101.34 0 99.88 0 99.8810.81/12,127
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 115.72 2 113.55 2 115.5523.42/25,48
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 6. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 01:15,70 - 01:16,70 - 01:15,708.80/13,21
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 12. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:02,12 - 00:59,70 - 00:59,7010.15/20,59
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1W 24. 8/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 108.84 0 109.83 4 108.8419.88/22,315
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 01:14,56 - 01:13,85 - 01:13,859.26/14,32
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 129.92 2 125.96 0 125.9632.43/34,77
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DNS 0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 18. 4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 17:14,60229.80/28,610
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 3. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:04,70 - 02:01,80 - 02:01,807.80/6,83
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 6. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 115.10 0 118.00 2 115.109.10/8,69
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 144.60 0 137.50 0 137.504.90/3,72
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 3. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:45,50 - 01:46,10 - 01:45,5010.30/10,83
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 5. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 87.40 4 82.80 2 84.808.10/10,610
C1W 2. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 116.70 10 105.30 2 107.305.00/4,92
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 5. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 129.80 0 135.00 2 129.8015.50/13,65
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1W 8. 5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,3010.70/23,53
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C2M 5. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
0 Olomouc
Olomouc
191.60 58 177.50 2 179.5053.70/42,71
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 161.70 4 157.20 2 159.20 1
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:06,70 - 02:06,10 - 02:06,1012.10/10,64
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 11. 4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 112.70 0 112.80 0 112.7014.20/14,47
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 140.70 2 138.10 2 140.10 2
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
K1W 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 02:08,80 - 02:05,50 - 02:05,5017.30/16,03
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
K1W 9. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 113.00 2 112.90 0 112.9012.90/12,98
C1W 1. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 143.80 2 0.00 999 145.80 2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 21.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc 01:46,05 - 01:46,81 - 01:46,0523.09/27,85/0/3
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W    KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - DSQ 0/0/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 16. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:12,70252.50/26,310/0/1
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 16. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc - - - - 20:00,70241.50/25,210/0/1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W 11.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 15:25,50168.10/22,26
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1W 12. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 22:55,30233.10/20,45
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1W 12. 1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 22:51,30266.40/24,17
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1W 18. 3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc - - - - 16:04,80208.20/27,51
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 136.20 0 130.60 2 132.601.60/1,20
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 129.03 0 127.40 0 127.40 0
04.08.2013 Slalom v Brně
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 130.80 4 133.90 0 133.905.00/3,90
03.08.2013 Slalom v Brně
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 118.20 0 124.90 0 118.20 0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 145.80 0 149.10 0 145.80 0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 142.60 2 140.40 2 142.408.20/6,10
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M
předžáci
1. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 143.66 4 144.50 0 144.50 0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 173.30 8 150.50 54 181.3025.10/16,10
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M
předžáci
2. 1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 173.70 2 157.20 106 175.7017.20/10,90
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
6.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 142.30 2 152.30 4 144.3020.90/16,90
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
2.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 126.70 0 129.80 2 126.7010.00/8,60
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1W 10. 1/PZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 182.20 2 176.00 0 176.0053.70/43,90
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
11.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 184.10 100 215.50 100 284.10143.80/102,50
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
11.  KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc 0.00 999 187.20 100 287.20150.50/110,10

Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3