2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

27.05.2018   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno108.26 6 100.05 2 102.05 75
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc104.99 0 107.89 4 104.992.94/2,975
3.2/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha106.63 0 104.17 2 106.174.12/4,075
4. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.104.20 2 108.41 4 106.204.15/4,175
5.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.106.71 2 110.93 4 108.716.66/6,575
6.3/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha114.18 2 111.33 2 113.3311.28/11,175
7.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc113.64 0 114.80 4 113.6411.59/11,468
8.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc113.45 2 110.59 4 114.5912.54/12,362
9.4/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn123.61 4 115.44 4 119.4417.39/17,057
10.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava122.15 8 118.88 4 122.8820.83/20,457
11.4/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha176.17 6 130.08 0 130.0828.03/27,553
12.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc183.96 12 134.18 6 140.1838.13/37,449
13.5/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha144.73 8 133.49 10 143.4941.44/40,646
14.5/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc131.66 12 192.29 162 143.6641.61/40,843
15.6/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.173.86 110 134.52 10 144.5242.47/41,640
16.3/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha229.47 58 148.07 6 154.0752.02/51,037
17.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor234.72 10 156.77 10 166.7764.72/63,435
18.4/ZSJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc159.95 8 151.13 56 167.9565.90/64,633
19.7/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.1.00 999 175.67 14 189.6787.62/85,931
20.8/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha150.93 116 147.16 58 205.16103.11/101,029
21.5/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc172.02 254 202.04 54 256.04153.99/150,927
22.7/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami256.94 114 257.31 58 315.31213.26/209,025
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha89.98 0 90.00 0 89.98 75
2. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.91.88 2 87.95 4 91.951.97/2,275
3.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha92.53 0 91.52 4 92.532.55/2,875
4.3/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.93.03 0 96.15 58 93.033.05/3,475
5.1/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc93.32 2 94.51 2 95.325.34/5,975
6.4/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.95.44 0 96.11 0 95.445.46/6,175
7.2/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.95.17 6 95.97 0 95.975.99/6,775
8.5/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha98.99 4 96.11 0 96.116.13/6,875
9. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.97.00 2 94.67 2 96.676.69/7,475
10.6/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha98.67 4 95.06 2 97.067.08/7,968
11.1/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.98.38 0 102.29 100 98.388.40/9,368
12.1/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha99.34 2 103.07 0 101.3411.36/12,662
13. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha100.17 4 102.35 0 102.3512.37/13,757
14.2/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.100.91 2 100.31 6 102.9112.93/14,457
15.3/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk106.26 10 103.98 0 103.9814.00/15,653
16. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy102.93 2 107.48 2 104.9314.95/16,649
17.4/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn106.30 54 103.28 2 105.2815.30/17,046
18.2/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja101.46 4 103.40 2 105.4015.42/17,143
19.5/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha108.45 54 104.09 2 106.0916.11/17,940
20.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc103.31 6 102.78 4 106.7816.80/18,737
21. MALÝ Vojtěch 1986 2 USK Pha105.09 4 102.81 4 106.8116.83/18,735
22. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.110.39 6 107.73 0 107.7317.75/19,733
23.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha108.13 6 105.77 2 107.7717.79/19,831
24.6/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc104.15 4 109.03 2 108.1518.17/20,229
25. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha106.91 4 104.57 4 108.5718.59/20,727
26.5/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha127.66 8 102.65 6 108.6518.67/20,725
27. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha112.59 6 110.21 0 110.2120.23/22,523
28.7/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha104.16 12 104.32 6 110.3220.34/22,621
29.6/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB107.07 4 113.05 8 111.0721.09/23,419
30.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk114.82 12 110.70 2 112.7022.72/25,317
31.7/DMULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava116.61 8 107.15 8 115.1525.17/28,015
32.7/U23KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha110.13 6 94.33 54 116.1326.15/29,114
33.8/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.104.30 12 108.34 56 116.3026.32/29,313
34.3/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha120.77 204 113.45 4 117.4527.47/30,512
35.2/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB109.37 212 110.81 8 118.8128.83/32,011
36.3/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha116.97 14 110.83 8 118.8328.85/32,110
37.9/DSKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.118.01 6 116.00 4 120.0030.02/33,49
38.4/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov122.73 6 116.67 4 120.6730.69/34,18
39.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.121.75 2 120.78 4 123.7533.77/37,57
40.5/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm150.26 14 121.26 4 125.2635.28/39,26
41.6/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha144.41 110 121.86 4 125.8635.88/39,95
42.7/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc126.36 4 129.14 10 130.3640.38/44,94
43.2/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja120.73 10 115.34 52 130.7340.75/45,33
44.8/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha120.77 10 123.68 104 130.7740.79/45,32
45.9/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn123.75 10 118.48 56 133.7543.77/48,61
46.10/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB134.25 60 126.75 10 136.7546.77/52,00
47.8/ZSJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha127.07 26 124.81 12 136.8146.83/52,00
48.9/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc159.16 4 141.69 2 143.6953.71/59,70
49.10/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor135.40 10 123.58 58 145.4055.42/61,60
50.3/VFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa137.83 12 146.89 2 148.8958.91/65,50
51.11/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov149.35 10 151.12 8 159.1269.14/76,80
52.12/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB158.95 54 146.30 14 160.3070.32/78,20
53.13/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc114.19 56 105.58 56 161.5871.60/79,60
54.14/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn3.00 999 143.74 18 161.7471.76/79,80
55.11/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK202.66 104 4.00 999 306.66216.68/240,80
  HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
119.73 4 116.70 52 123.73 75
2. ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
2 Dukla B.
Č.Lípa
120.81 10 4.00 999 130.817.08/5,775
3. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
128.59 8 134.40 4 136.5912.86/10,468
4. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
138.37 8 132.80 14 146.3722.64/18,368
5.1/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
147.08 16 210.48 10 163.0839.35/31,862
6.1/DMJANOUŠEK Viktor
STEHNO Petr
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
225.20 114 1.00 999 339.20215.47/174,157
  KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha97.29 2 98.85 4 99.29 75
2.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice98.45 2 95.66 6 100.451.16/1,275
3.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec100.73 0 97.46 4 100.731.44/1,575
4.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.100.76 2 100.80 0 100.801.51/1,575
5.2/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha102.94 6 98.86 2 100.861.57/1,668
6.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno99.78 2 103.03 6 101.782.49/2,562
7.4/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha104.64 2 107.63 4 106.647.35/7,462
8.3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc103.76 4 106.07 2 107.768.47/8,562
9.5/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor107.37 2 108.88 6 109.3710.08/10,257
10.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc107.56 2 106.91 4 109.5610.27/10,353
11.4/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy105.63 4 102.49 8 109.6310.34/10,449
12.6/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn109.03 2 115.68 6 111.0311.74/11,846
13.5/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.110.06 2 109.04 6 112.0612.77/12,943
14.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc110.40 4 114.43 6 114.4015.11/15,240
15.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy112.60 2 114.74 2 114.6015.31/15,437
16.7/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha116.01 0 123.84 8 116.0116.72/16,835
17.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.115.23 8 114.24 2 116.2416.95/17,133
18.8/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha115.71 2 121.25 4 117.7118.42/18,631
19.9/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky117.57 4 117.55 2 119.5520.26/20,429
20.10/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava114.02 6 119.16 58 120.0220.73/20,927
21.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB114.13 6 117.25 12 120.1320.84/21,025
22.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV122.69 8 120.70 2 122.7023.41/23,623
23.11/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha135.62 8 120.05 4 124.0524.76/24,921
24. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice123.05 6 122.13 2 124.1324.84/25,019
25.7/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc118.79 8 4.00 999 126.7927.50/27,717
26.12/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK124.65 6 125.18 2 127.1827.89/28,115
27.13/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy123.99 12 110.44 18 128.4429.15/29,414
28.14/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.110.52 62 114.58 14 128.5829.29/29,513
29.8/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami125.23 6 117.89 12 129.8930.60/30,812
30.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc126.71 4 195.80 58 130.7131.42/31,611
31.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc140.94 6 121.55 12 133.5534.26/34,510
32.5/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.131.00 6 125.72 8 133.7234.43/34,79
33.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha128.72 6 142.13 108 134.7235.43/35,78
34. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.15 6 125.20 110 137.1537.86/38,17
35.4/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava133.39 4 128.17 56 137.3938.10/38,46
36.15/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy141.95 16 123.41 14 137.4138.12/38,45
37.7/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc140.80 4 138.49 62 144.8045.51/45,84
38.16/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha133.50 58 142.45 4 146.4547.16/47,53
39.9/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK136.91 52 136.66 10 146.6647.37/47,72
40.8/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB138.83 8 122.78 60 146.8347.54/47,91
41.9/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn139.56 10 148.95 62 149.5650.27/50,60
42.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice134.08 16 146.04 58 150.0850.79/51,20
43.17/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami152.50 4 138.87 14 152.8753.58/54,00
44.10/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK141.78 12 151.92 6 153.7854.49/54,90
45.11/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk206.86 8 146.32 8 154.3255.03/55,40
46.10/DSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava143.64 12 179.28 10 155.6456.35/56,80
47.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy145.52 12 159.78 64 157.5258.23/58,60
48.18/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc148.40 10 198.21 120 158.4059.11/59,50
49.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice194.86 58 150.79 10 160.7961.50/61,90
50.12/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha210.22 10 154.25 8 162.2562.96/63,40
51.13/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha168.89 160 150.01 14 164.0164.72/65,20
52.14/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc161.80 4 185.54 56 165.8066.51/67,00
53.5/U23HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc124.04 52 133.30 54 176.0476.75/77,30
54.19/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha124.40 58 142.35 64 182.4083.11/83,70
55.20/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.150.92 110 170.47 14 184.4785.18/85,80
56.4/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava147.43 62 309.98 16 209.43110.14/110,90
57.5/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy207.63 16 174.28 108 223.63124.34/125,20
58.15/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná216.66 22 255.65 16 238.66139.37/140,40
59.16/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky161.23 110 219.06 304 271.23171.94/173,20
60.17/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc174.36 210 183.00 108 291.00191.71/193,10
61. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc160.44 162 1.00 999 322.44223.15/224,70
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.85.87 0 86.19 4 85.87 75
2.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice87.65 0 86.45 0 86.450.58/0,775
3. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.87.99 0 86.70 0 86.700.83/1,075
4. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha85.60 2 87.04 52 87.601.73/2,068
5.2/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha90.39 50 89.78 0 89.783.91/4,668
6. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha87.88 2 89.65 4 89.884.01/4,768
7.3/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha90.53 52 90.88 0 90.885.01/5,868
8.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí91.98 0 91.77 2 91.986.11/7,162
9.4/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy90.26 2 88.98 4 92.266.39/7,457
10. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.88.32 4 90.11 4 92.326.45/7,553
11.2/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava93.43 0 94.68 2 93.437.56/8,853
12.5/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha92.08 2 98.28 4 94.088.21/9,653
13.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk98.25 4 92.81 2 94.818.94/10,449
14. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice91.22 8 93.29 2 95.299.42/11,046
15. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha96.84 0 93.45 2 95.459.58/11,243
16.3/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha91.87 4 91.02 54 95.8710.00/11,640
17. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.27 4 94.76 4 98.7612.89/15,037
18.4/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky94.83 4 98.57 4 98.8312.96/15,135
19.1/VMMRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.98.51 4 97.22 2 99.2213.35/15,533
20. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava97.37 50 97.63 2 99.6313.76/16,031
21.6/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice101.84 6 96.31 4 100.3114.44/16,829
22.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava96.58 4 96.67 4 100.5814.71/17,127
23.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc98.63 2 4.00 999 100.6314.76/17,225
24.2/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy100.80 0 107.00 8 100.8014.93/17,423
25. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.96.49 10 94.88 6 100.8815.01/17,521
26.4/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno95.33 6 96.06 6 101.3315.46/18,019
27.7/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc97.11 58 99.75 2 101.7515.88/18,517
28. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy100.85 4 99.80 2 101.8015.93/18,615
29.3/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.3.00 999 101.81 0 101.8115.94/18,614
30.5/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí100.47 6 100.02 2 102.0216.15/18,813
31.8/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz100.05 2 101.80 4 102.0516.18/18,812
32.6/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.97.53 54 98.67 4 102.6716.80/19,611
33.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy105.51 0 103.40 0 103.4017.53/20,410
34.2/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk103.71 0 107.13 6 103.7117.84/20,89
35.9/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk99.82 4 103.86 8 103.8217.95/20,98
36.7/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc101.08 6 100.67 4 104.6718.80/21,97
37.3/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB104.82 0 105.96 54 104.8218.95/22,16
38.8/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc3.00 999 100.97 4 104.9719.10/22,25
39.9/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky113.24 2 101.20 4 105.2019.33/22,54
40.10/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky97.39 8 101.69 14 105.3919.52/22,73
41.10/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky97.48 8 94.62 108 105.4819.61/22,82
42.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy103.72 2 100.42 6 105.7219.85/23,11
43.4/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.104.06 2 103.97 50 106.0620.19/23,50
44.11/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha104.28 6 100.28 6 106.2820.41/23,80
45.11/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava115.71 4 102.55 4 106.5520.68/24,10
46.5/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha105.53 4 106.79 0 106.7920.92/24,40
47.12/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha105.12 2 105.32 4 107.1221.25/24,70
48.12/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB113.75 6 100.10 8 108.1022.23/25,90
49.5/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.111.61 6 106.20 2 108.2022.33/26,00
50. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec104.25 4 4.00 999 108.2522.38/26,10
51. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa108.73 0 110.92 2 108.7322.86/26,60
52.13/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB109.06 8 105.04 4 109.0423.17/27,00
53. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy110.13 2 109.70 0 109.7023.83/27,80
54.6/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.107.73 2 128.16 6 109.7323.86/27,80
55.13/DSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim106.90 6 106.41 4 110.4124.54/28,60
56.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.42 4 110.90 6 110.4224.55/28,60
57.14/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh109.80 8 108.51 2 110.5124.64/28,70
58.14/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.110.06 4 105.00 6 111.0025.13/29,30
59.15/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB110.44 14 109.02 2 111.0225.15/29,30
60.7/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand108.20 4 105.56 6 111.5625.69/29,90
61.8/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice110.50 2 113.68 52 112.5026.63/31,00
62.15/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz3.00 999 109.22 4 113.2227.35/31,90
63.16/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno111.49 2 110.20 6 113.4927.62/32,20
64.9/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy105.48 10 107.66 6 113.6627.79/32,40
65.16/DSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha110.05 4 110.83 8 114.0528.18/32,80
66.17/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno123.18 10 110.18 4 114.1828.31/33,00
67.6/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh114.59 60 104.57 10 114.5728.70/33,40
68.17/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha103.07 52 106.64 8 114.6428.77/33,50
69.10/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc108.06 52 112.66 2 114.6628.79/33,50
70. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy112.44 10 111.13 4 115.1329.26/34,10
71.7/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.129.94 54 112.48 4 116.4830.61/35,60
72.11/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc113.27 4 122.21 54 117.2731.40/36,60
73.6/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.113.73 4 115.37 2 117.3731.50/36,70
74.18/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec114.99 8 107.61 10 117.6131.74/37,00
75.18/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB117.73 0 119.21 2 117.7331.86/37,10
76.12/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor109.83 8 127.54 4 117.8331.96/37,20
77.19/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky116.93 56 110.05 8 118.0532.18/37,50
78.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy125.39 8 118.71 0 118.7132.84/38,20
79.19/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha116.52 10 114.15 6 120.1534.28/39,90
80.20/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec116.45 4 115.18 6 120.4534.58/40,30
81.20/DSJAKL Vincent 2001 2 USK Pha134.68 0 118.57 2 120.5734.70/40,40
82.21/DMNOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha113.18 8 120.51 8 121.1835.31/41,10
83.13/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice124.41 60 115.73 8 123.7337.86/44,10
84.14/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky119.88 4 114.47 10 123.8838.01/44,30
85.21/DSVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk118.26 6 4.00 999 124.2638.39/44,70
86.15/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc118.58 6 128.83 8 124.5838.71/45,10
87.22/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha120.79 4 157.80 106 124.7938.92/45,30
88.23/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha126.73 4 118.85 6 124.8538.98/45,40
89.16/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc135.45 4 117.57 8 125.5739.70/46,20
90.17/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice126.64 0 151.92 6 126.6440.77/47,50
91.24/DMBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk128.73 8 120.75 6 126.7540.88/47,60
92.25/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha119.02 8 128.33 12 127.0241.15/47,90
93.26/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov126.15 2 139.47 64 128.1542.28/49,20
94.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa127.11 2 126.31 2 128.3142.44/49,40
95.18/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice127.55 4 136.16 8 131.5545.68/53,20
96.27/DMVÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk128.46 6 1.00 999 134.4648.59/56,60
97.1/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice132.24 10 126.78 8 134.7848.91/57,00
98.19/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand3.00 999 130.79 4 134.7948.92/57,00
99.7/U23KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz127.20 8 128.44 16 135.2049.33/57,40
100.8/U23VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník125.70 10 113.66 52 135.7049.83/58,00
101.20/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk141.49 16 131.39 6 137.3951.52/60,00
102.28/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz129.41 8 142.40 20 137.4151.54/60,00
103.21/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.128.32 10 139.03 204 138.3252.45/61,10
104.22/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa132.53 6 215.56 12 138.5352.66/61,30
105.29/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.119.04 108 125.60 14 139.6053.73/62,60
106.22/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha138.66 4 140.58 6 142.6656.79/66,10
107.30/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov144.15 10 133.02 10 143.0257.15/66,60
108.23/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov1.00 999 131.27 12 143.2757.40/66,80
109.2/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice135.62 8 215.32 56 143.6257.75/67,30
110.3/ZMKOPEČEK Michal 2007 3+ VS Tábor140.18 8 133.33 56 148.1862.31/72,60
111.31/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky133.33 16 131.74 60 149.3363.46/73,90
112.24/ZSJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha148.19 4 170.34 60 152.1966.32/77,20
113.4/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice150.31 4 140.97 12 152.9767.10/78,10
114.25/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha175.02 70 131.93 22 153.9368.06/79,30
115.26/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB151.47 4 193.79 10 155.4769.60/81,10
116.27/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno148.22 8 152.55 14 156.2270.35/81,90
117.28/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc152.54 4 1.00 999 156.5470.67/82,30
118.5/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc199.12 16 139.11 18 157.1171.24/83,00
119.29/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy141.07 20 154.93 64 161.0775.20/87,60
120.6/ZMŠVEJD Jáchym 2007 3+ Sušice150.27 108 157.45 8 165.4579.58/92,70
121.7/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand131.91 60 156.15 10 166.1580.28/93,50
122.32/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.179.71 54 158.75 10 168.7582.88/96,50
123.33/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha115.09 54 120.43 56 169.0983.22/96,90
124.30/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak120.34 62 121.47 108 182.3496.47/112,30
125.34/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná165.03 56 175.13 8 183.1397.26/113,30
126.35/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná178.79 12 165.93 102 190.79104.92/122,20
127.31/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc150.85 112 147.44 60 207.44121.57/141,60
128.32/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno135.77 106 156.33 56 212.33126.46/147,30
129.33/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná209.57 6 149.95 64 213.95128.08/149,20
130.34/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB189.17 62 162.26 62 224.26138.39/161,20
131.36/DMPUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB122.93 112 128.29 112 234.93149.06/173,60
132.35/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha192.48 156 218.14 18 236.14150.27/175,00
133.37/DMADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky135.68 166 187.15 62 249.15163.28/190,10
  PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠULC Karel 2000 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSBOHATÝ Karel
KARLÍKOVÁ Barbora
2001
2002
3 Dukla B.
Dukla B.
128.84 8 121.17 6 127.17 75
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
127.00 6 123.08 8 131.083.91/3,168
3.2/DMBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
137.44 18 159.39 4 155.4428.27/22,262
4.3/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
200.59 16 151.09 14 165.0937.92/29,857
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
142.44 168 150.39 16 166.3939.22/30,857
6.4/DMRUDORFER Martin
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
163.36 18 156.43 12 168.4341.26/32,453
Oddíl