Rudorfer Martin, 2003

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: 2  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 3
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 16. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 119.50 4 119.40 0 119.4018.10/17,921
C2M 3. 2/DMRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 132.10 4 136.107.80/6,115
K1M 13. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 108.50 4 103.40 0 103.4012.10/13,3109
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 19. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 121.20 0 120.80 2 121.2016.00/15,218
C2M 4. 2/DMRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
127.70 4 124.90 2 126.904.30/3,511
K1M 11. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 99.40 2 100.60 0 100.608.50/9,2117
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M    RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1M    RUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 97. 19/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 134.93 56 4.00 999 190.9383.42/77,60
C1M    RUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 27. 5/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 00:43,21 - 00:42,88 - 00:42,887.34/20,7-
C2M 10. 1/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:48,16 - 00:47,27 - 00:47,275.93/14,3-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 43. 9/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 111.05 4 107.25 4 111.2524.33/28,0-
C1M 27. 7/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 129.08 6 131.46 4 135.0841.71/44,7-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M 9. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 122.60 4 4.00 999 126.6025.83/25,6-
K1M 9. 7/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 107.80 4 101.89 6 107.896.15/6,0-
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 2. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 105.81 2 103.27 0 103.270.34/0,3154
C1M 8. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 120.16 2 120.24 2 122.1611.72/10,623
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 2. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 104.06 4 104.84 0 104.840.43/0,4155
C1M 6. 5/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 119.33 6 118.05 0 118.058.96/8,229
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C1M 4. 1/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 97.40 0 98.76 0 98.7611.15/12,76
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 9. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 00:53,78 - 00:51,59 - 00:51,596.96/15,610
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 7. 1/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 82.16 0 82.83 0 82.8314.56/21,364
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C1M 4. 1/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 102.04 0 97.27 0 97.279.57/10,96
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 9. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 00:54,57 - 00:52,94 - 00:52,949.13/20,816
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 7. 1/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 86.12 0 84.99 2 86.9914.75/20,465
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 24. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 10:17,64108.41/21,362/17/40
C2M 21. 8/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 15:08,36298.93/49,133/19/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 26. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 18:50,85198.07/21,262/14/45
C2M 12. 3/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 21:43,69209.60/19,262/35/6
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 2. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 98.60 0 97.03 2 98.602.34/2,4149
C1M 7. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 117.84 0 111.64 0 111.6410.33/10,225
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 5. 5/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 119.41 0 116.72 2 118.722.38/2,0137
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1M 3. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:34,02 - 00:34,68 - 00:34,022.81/9,035
C2M 2. 2/ZSRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:39,14 - 00:40,53 - 00:39,141.24/3,36
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
C1M 6. 5/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 135.60 0 135.43 0 135.4316.27/13,726
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 39. 5/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 160.38 8 150.51 8 158.5154.40/52,35
K1M 55. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 131.66 4 134.26 8 135.6636.72/37,10
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
C1M 32. 4/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 161.59 0 142.75 4 146.7545.76/45,312
K1M 57. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 123.65 4 125.23 0 125.2334.40/37,90
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 38. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:54,69 - 00:55,82 - 00:55,8212.53/28,90/0/8
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 30. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:54,38 - 00:52,35 - 00:52,359.40/21,97/0/40
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1M 3. 1/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc 00:59,10 - 59:59,99 - 00:59,1010.50/21,65
K1M 5. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:45,70 - 59:59,99 - 00:45,706.40/16,320
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1M 10. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 119.00 2 119.10 0 119.1024.70/26,26
C2M 2. 1/DMHALA Jiří
RUDORFER Martin
2002
2003
2 Olomouc
Olomouc
129.80 2 142.90 12 131.8020.40/18,37
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C2M 1. 1/DMHALA Jiří
RUDORFER Martin
2002
2003
Olomouc
Olomouc
00:55,40 - 59:59,99 - 00:55,40 4
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 6. 1/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 103.10 2 103.00 0 103.0015.90/18,346
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
C1M 2. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 126.60 2 125.30 2 127.3013.40/11,87
C2M 1. 1/DMRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
149.80 64 145.30 10 155.30 16
K1M 3. 1/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 105.80 0 104.50 0 104.502.50/2,559
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
C1M 3. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 3+ Olomouc 112.30 6 114.20 6 118.3017.70/17,66
K1M 4. 1/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 97.00 0 93.10 4 97.003.60/3,956
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 39. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 10:14,08107.75/21,30/0/12
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 37. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 01:18,17 - 01:15,56 - 01:15,5612.66/20,10/0/18
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - DNF 0/0/0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 14. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 19:49,40231.00/24,116
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 14. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 16:39,20198.10/24,717
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 14. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 16:06,10183.40/23,421
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 14. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 18:56,70211.00/22,820
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 16.  RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 16:39,80206.00/26,019
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 20.  RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 16:43,50222.50/28,59
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 21.  RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 16:44,90219.40/27,96
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 20. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 16:37,90212.30/27,06
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 20. 4/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 133.70 0 136.60 0 133.7020.50/18,113
C2M 8. 1/ZSRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
147.20 0 144.40 2 146.4018.20/14,224
K1M 20. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 113.60 0 114.70 4 113.6017.50/18,288
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 17. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 144.60 2 139.90 0 139.9019.80/16,518
C2M 9. 2/ZSRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
158.80 6 164.80 6 164.8027.70/20,218
K1M 22. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 123.50 6 124.80 0 124.8017.30/16,194
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 90. 13/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 137.44 54 146.13 102 191.44102.10/114,30/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 70. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 140.61 10 133.16 6 139.1640.86/41,60/0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 15. 2/ZSKRATOCHVÍL Martin
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:14,06 - 01:15,60 - 01:14,0620.35/37,9-
K1M 23. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 01:01,17 - 01:01,73 - 01:01,1713.45/28,2-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M 24. 7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 1.00 999 151.54 6 157.5460.61/62,5-
K1M 45. 11/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 135.69 8 140.45 0 140.4546.56/49,6-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 26. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 01:02,6811.74/23,010/0/15
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
K1M 7. 7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:57,42 - 00:56,09 - 00:56,096.42/12,9-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
K1M 9. 9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 06:30,50 - 00:00,00 - 06:30,5051.19/15,1-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 25. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 01:05,7514.58/28,511/0/15
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
C2M 3. 3/ZSKRATOCHVÍL Martin
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:04,48 - 01:03,12 - 01:03,125.46/9,5-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
C2M 3. 3/ZSKRATOCHVÍL Martin
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
07:24,09 - 00:00,00 - 07:24,0952.45/13,4-
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1M 27. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 02:19,3428.11/25,39
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C2M 3. 3/ZSKRATOCHVÍL Martin
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:29,46 - 01:28,56 - 01:28,568.14/10,1-
K1M 9. 8/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 01:19,72 - 01:18,64 - 01:18,6413.03/19,9-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C1M 8. 7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 135.88 4 134.45 0 134.4520.50/18,0-
K1M 13. 13/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 119.37 4 114.94 2 116.9424.61/26,7-
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 19. 16/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 99.31 6 101.83 54 105.3120.35/24,056
C1M 8. 7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 112.66 6 110.84 2 112.8414.61/14,916
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 17. 14/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 108.07 2 103.56 6 109.5621.46/24,459
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 7. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:44,795.03/12,717
C2M 2. 2/ZSRUDORFER Martin
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,593.27/7,11
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 12. 9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 123.20 8 116.89 8 124.8925.96/26,210
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 30. 9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 11:33,84148.75/27,3-
C2M 10. 3/ZSRUDORFER Martin
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 12:20,00125.62/20,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 29. 9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 19:51,02263.58/28,4-
C2M 14. 4/ZSRUDORFER Martin
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 22:10,50274.97/26,1-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 86. 13/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 134.23 52 129.63 12 141.6350.06/54,70
C1M 45. 5/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 179.42 4 209.14 10 183.4286.20/88,70
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 85. 16/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 137.43 10 129.85 58 147.4358.19/65,20
C1M 40. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 157.64 4 167.71 58 161.6461.78/61,95
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 7. 7/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 113.96 0 116.09 4 113.9617.72/18,474
C1M 9. 8/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 147.35 0 155.18 10 147.3524.46/19,99
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 12. 12/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 91.56 0 92.46 2 91.5610.76/13,357
C1M 9. 9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 167.85 52 110.24 2 112.2419.02/20,49
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 70. 10/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 126.04 4 102.72 14 116.7234.66/42,20
C1M 41. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 153.24 14 129.83 8 137.8351.60/59,81
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 67. 9/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 101.16 12 99.81 10 109.8127.41/33,30
C1M 47. 9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 126.78 60 116.64 8 124.6440.30/47,80
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 36. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:59,7315.82/36,00/0/2
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:58,98 - 01:00,45 - B 0/0/3
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 6. 3/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc - - - - 01:01,7911.95/24,01
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 12. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 142.80 0 146.20 2 142.8039.20/37,85
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 10. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 00:48,2312.22/33,912
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C2M 6. 2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
155.00 8 162.00 8 163.0047.10/40,64
K1M 6. 2/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 118.60 2 121.50 0 120.6025.70/27,123
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 27. 5/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc - - - - 13:36.81 0/0/0
K1M 41. 8/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 11:06.60 0/0/5
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 29. 5/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc - - - - 01:47,6535.57/49,30/0/0
K1M 44. 8/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 01:23,4217.72/27,00/0/4
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 14. 5/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 120.80 2 121.00 8 122.8028.30/29,93
K1M 13. 5/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 101.90 2 102.40 2 103.9010.50/11,225
C2M 4. 2/ZSRUDORFER Martin
JANŮ Filip
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
132.20 8 134.10 14 140.2012.80/10,06
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 14. 5/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 119.60 2 122.90 4 121.6027.00/28,53
K1M 12. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 106.60 2 104.10 4 108.1015.90/17,227
C2M 4. 2/ZSRUDORFER Martin
JANŮ Filip
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
130.20 16 161.50 14 146.2013.90/10,56
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M    RUDORFER Martin 2003 Olomouc - - - - DNS 0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 13. 4/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc - - - - 19:26,20263.60/29,20
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 17. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 19:39,70248.40/26,711
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 19. 7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 17:08,80236.60/29,99
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M    RUDORFER Martin 2003 Olomouc - - - - DNS 0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 15. 4/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc - - - - 19:10,80245.60/27,10
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 19. 6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 20:01,40268.80/28,814
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 21. 7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 17:29,30244.90/30,412
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 33. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 143.60 0 136.50 4 140.5030.50/27,72
C2M 13. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.00 2 146.40 0 146.4026.10/21,77
K1M 38. 1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 117.40 4 119.90 2 121.4026.30/27,739
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 30. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 138.60 10 142.70 0 142.7034.50/31,95
C2M 13. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
4.00 999 156.50 2 158.5024.40/18,27
K1M 30. 1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 122.50 0 132.70 2 122.5024.20/24,662
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 75. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 145.97 8 153.60 2 153.9762.53/68,40
C1M 45. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 194.27 108 193.45 106 299.45201.49/205,70
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 88. 6/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 192.41 10 163.28 56 202.41106.12/110,20
C1M 47. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 239.77 16 219.99 116 255.77150.29/142,50
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 38. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 01:28,94 - 01:15,47 - 01:15,4734.68/85,0-
C2M 14. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:03,60 - 00:59,90 - 00:59,9015.57/35,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 47. 1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 133.88 4 130.16 2 132.1644.78/51,2-
C1M 25. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 197.26 58 164.35 10 174.3581.70/88,2-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 13. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:50,21 - 00:50,44 - 00:50,215.60/12,6-
C2M 8. 2/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:57,46 - 00:57,23 - 00:57,236.51/12,8-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
K1M 18. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 116.65 0 115.83 0 115.8318.21/18,7-
C1M 14. 5/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 143.88 6 144.65 8 149.8843.36/40,7-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
C1M 7. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 112.07 0 124.27 2 112.0713.74/14,04
K1M 9. 1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 97.71 0 102.40 0 97.7119.32/24,620
K1M    RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
C1M 9. 1/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 115.45 6 113.39 2 115.3919.40/20,21
K1M 11. 1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 100.14 2 98.54 0 98.5422.98/30,417
K1M    RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1M 13. 4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 147.89 2 139.90 0 139.9026.80/23,76
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
C2M 4.  HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 05:28,5725.58/8,40
K1M 17.  RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 04:56,9852.96/21,79
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 20. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 124.45 0 125.42 0 124.4516.04/14,853
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1M 18. 7/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 157.41 0 159.72 2 157.4135.31/28,93
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
C2M 4. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:05,83 - 01:08,65 - 01:05,834.63/7,60
K1M 17. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:57,01 - 00:56,49 - 00:56,4912.19/27,50
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 22. 4/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 133.17 0 131.94 4 133.1719.30/16,950
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 13. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 123.00 6 124.00 0 124.0021.00/20,421
C2M 7. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.60 12 148.10 2 150.1017.70/13,46
C1M 20. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 141.10 2 142.00 2 143.1032.80/29,74
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 16. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 124.00 2 125.70 2 126.0021.80/20,9-
C2M 8. 2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
156.20 0 151.00 4 155.0020.80/15,5-
C1M 18. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 138.20 0 139.10 0 138.2027.80/25,2-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1M    RUDORFER Martin 2003 Olomouc - - - - DNS 0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1M 15. 6/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 132.07 6 162.69 12 138.0737.78/37,74
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 5. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 04:35,9015.60/6,00
K1M 21. 4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 04:09,5044.80/21,95
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 16. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 107.93 4 105.35 0 105.3512.08/13,057
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1M 11.  RUDORFER Martin 2003 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993562.17/9.418,70
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1M 15. 5/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 114.48 10 120.73 0 120.7328.39/30,75
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 5. 1/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:43,74 - 00:41,39 - 00:41,392.12/5,40
K1M 20. 4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:38,12 - 00:38,64 - 00:38,126.55/20,79
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 19. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 106.38 0 101.37 0 101.3716.75/19,857
14.06.2015 Slalom v Kroměříži
C1M 6. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 120.00 0 129.40 6 120.0011.30/10,43
14.06.2015 Sprint v Kroměříži
K1M 13. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 01:10,7019.20/37,36
14.06.2015 Slalom v Kroměříži
K1M 12. 1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 110.20 0 105.70 0 105.7014.70/16,221
13.06.2015 Slalom v Kromeříži
C1M 6. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 130.40 0 134.50 0 130.4013.90/11,93
13.06.2015 Sprint v Kroměříži
K1M 15. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 01:17,30 - 01:19,00 - 01:17,3021.60/38,84
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1M    RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 4.00 999 4.00 999 999.00 0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži
K1M 17. 1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 110.30 50 116.00 2 118.0021.00/21,615
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 26. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 105.03 0 102.09 2 104.0921.90/26,658
C1M 25. 5/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 116.56 6 117.73 4 121.7327.70/29,52
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 37. 4/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 99.92 6 102.64 4 105.9229.25/38,247
C1M 22. 4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 118.72 16 117.76 4 121.7625.59/26,66
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 36. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 12:35,19202.58/36,7-
C2M 12. 1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 13:38,68184.52/29,1-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 35. 1/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 12:19,60198.85/36,8-
C2M    RUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - DNS-A -
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 4. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc 02:32,80 - 02:33,50 - 02:32,8028.00/22,40
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 10. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 132.30 2 134.50 2 134.3033.00/32,61
K1M 9. 1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 112.60 0 113.30 10 112.6016.90/17,724
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 12. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 02:07,80 - 02:04,60 - 02:04,6021.20/20,52
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 4. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc 02:34,30 - 02:33,00 - 02:33,0028.90/23,30
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 10. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 136.00 2 136.40 2 138.0031.90/30,11
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 12. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 02:01,30 - 02:03,10 - 02:01,3015.40/14,55
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 16. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 117.90 6 121.40 4 123.9027.80/28,919
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 6. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc 01:09,90 - 01:11,20 - 01:09,9024.10/52,60
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C1M 10. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 149.00 6 143.20 4 147.2052.50/55,40
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C2M 1. 1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
02:06,90 - 00:55,00 - 00:55,00 1
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
C2M 4. 2/ZMHEINZOVÁ Bára
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
155.00 12 157.50 2 159.5046.00/40,56
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 14. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 00:54,80 - 00:57,60 - 00:54,8015.80/40,58
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M 8. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 119.30 2 126.30 2 121.3030.10/33,014
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
C1M 6. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 158.80 6 157.40 6 163.4048.30/42,01
K1M 7. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 129.00 4 134.30 0 133.0021.60/19,49
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory
C1M 6. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 157.10 2 156.50 2 158.5043.70/38,11
K1M 8. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc 130.20 6 126.90 2 128.9019.50/17,88
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 42. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 12:29,46230.04/44,30/0/1
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 43. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 01:29,65 - 01:29,69 - 01:29,6526.76/42,60/0/1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 30. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 16:58,90248.10/32,24
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 31. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 19:54,00295.20/32,83
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 31. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 17:51,10276.70/34,86
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 32. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc - - - - 20:48,20324.10/35,14
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 28. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 161.26 6 166.48 4 167.2653.91/47,63
C2M 14. 2/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
161.43 6 157.88 6 163.8849.34/43,14
K1M 33. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 131.08 2 126.17 2 128.1737.49/41,329
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 36. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 160.57 0 156.34 2 158.3451.84/48,71
C2M 13. 1/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
157.99 6 160.90 8 163.9945.38/38,30
K1M 44. 5/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 133.01 4 131.29 2 133.2942.94/47,526
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 33. 10/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 00:44,97 - 00:43,80 - 00:43,809.97/29,5-
C2M 10. 2/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:48,14 - 00:58,93 - 00:48,149.92/26,0-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 17.  RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 114.52 6 107.04 0 107.0418.63/21,1-
C1M 18.  RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 132.50 8 132.84 2 134.8440.94/43,6-
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 60. 13/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 128.16 8 133.54 10 136.1650.62/59,245
C1M 38. 7/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc 171.24 10 163.01 8 171.0181.83/91,84
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 57. 8/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 114.33 8 117.13 2 119.1335.66/42,746
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 25. 8/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc - - - - 10:06,50135.50/28,85
C2M 6. 1/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
- - - - 11:58,00161.30/29,01
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1M 42. 6/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc 160.38 6 142.46 12 154.4665.25/73,16
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 16. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 144.20 56 156.90 2 158.9050.30/46,30
C2M 7. 2/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
Olomouc
Olomouc
162.00 16 160.00 6 166.0042.90/34,82
K1M 13. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 131.70 0 127.30 2 129.3028.50/28,314
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 16. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 164.30 2 165.70 0 165.7049.40/42,50
K1M 19. 4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 139.90 0 138.10 2 139.9033.50/31,512
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 20. 7/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 121.12 2 133.21 6 123.1240.22/48,51
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 29. 7/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 01:10,60 - 01:06,00 - 01:06,0019.80/42,95
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 34. 9/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 113.13 2 104.98 2 106.9829.62/38,337
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C1M 18. 7/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 126.33 2 129.58 0 128.3341.83/48,43
K1M 28. 7/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 105.24 6 106.22 2 108.2229.75/37,943
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 33. 10/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 01:07,07 - 01:06,05 - 01:06,0521.01/46,62
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
C1M 6. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 183.90 4 175.90 0 175.9046.90/36,40
K1M 5. 1/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 135.90 0 135.30 0 135.3010.40/8,39
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu
C1M 6. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 181.40 0 185.10 2 181.4043.90/31,90
K1M 8. 4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 144.60 56 145.00 0 145.0018.80/14,96
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1M    RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc - - - - DNS 0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1M 42. 9/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc - - - - 18:45,00367.60/48,50
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 9. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 154.00 4 156.30 0 156.3056.80/57,10
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 19. 8/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 02:17,10 - 02:16,70 - 02:16,7032.40/31,10
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 18. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 120.20 0 119.80 0 119.8037.80/46,118
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 9. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 0.00 999 111.20 0 111.2041.20/58,90
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 17. 6/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 01:58,20 - 02:02,40 - 01:58,2033.40/39,40
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 18. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc 89.80 2 89.60 2 91.6037.00/67,817
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
C1M 8. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 165.10 4 175.10 0 169.1066.90/65,51
C2M 6. 3/ZMRUDORFER Martin
HEINZOVÁ Bára
2003
2003
0 Olomouc
Olomouc
180.60 12 183.30 4 187.3061.50/48,90
K1M 14. 2/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 134.30 2 141.00 2 136.3044.10/47,86
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 18. 7/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 00:00,00 - 01:00,30 - 00:59,8021.40/55,70
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M 11. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 200.20 2 156.90 4 160.9062.40/63,40
K1M 27. 5/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 116.30 54 120.60 0 120.6039.50/48,77
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 28. 14/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 02:26,60 - 02:25,50 - 02:25,5050.70/53,50
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
C1M 11. 3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 185.50 8 163.40 8 171.4072.40/73,10
K1M 25. 4/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 141.10 52 116.40 2 118.4034.60/41,39
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
K1M 25. 11/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 02:16,00 - 02:17,10 - 02:16,0044.20/48,10
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 52.  RUDORFER Martin 2003 Olomouc 01:51,90 - 01:49,57 - 01:49,5738.60/54,40/0/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 50. 5/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc - - - - 23:44,02488.01/52,10/0/1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 38.  RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc - - - - 17:02,20362.90/55,00
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 38. 8/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc - - - - 24:56,60499.10/50,00
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 39. 5/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc - - - - 24:37,30505.10/52,00
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 42. 6/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc - - - - 17:06,80367.90/55,80
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
3. 2/PZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 134.10 2 132.90 50 136.105.10/3,90
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
2. 1/PZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 129.04 2 127.30 2 129.301.90/1,50
04.08.2013 Slalom v Brně
K1M
předžáci
3. 2/PZZRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 141.20 6 147.70 4 147.2018.30/14,20
03.08.2013 Slalom v Brně
K1M
předžáci
4. 3/PZZRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 140.00 4 136.30 4 140.3022.10/18,70
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
   RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
   RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M
předžáci
2. 1/PZZRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 129.40 2 128.40 0 128.401.30/1,00
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou
K1M
předžáci
1. 1/PZZRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 121.40 2 118.60 6 123.40 0
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M
předžáci
3. 2/PZZRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 145.67 0 149.10 0 145.671.17/0,80
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
K1M
předžáci
   RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
11.05.2013 Kroměřížský slalom
K1M
předžáci
   RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
5.  RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 143.50 0 137.20 2 139.2015.80/12,80
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
6.  RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 132.70 2 130.20 2 132.2015.50/13,30
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 21. 2/PZRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc 183.90 0 168.80 2 170.8076.70/81,50
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
13.  RUDORFER Martin 2004 0 Olomouc 190.30 108 196.10 106 298.30158.00/112,60
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
předžáci
13.  RUDORFER Martin 2004 0 Olomouc 210.20 108 197.80 102 299.80163.10/119,30
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.08.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.07.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.05.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.09.11 inserted RVP

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.C1M 4/4 17
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.C1M 2/2 52
165.K1M 2/2 309
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/9 97
1.C2M
Hala Jiří
4/4 49
2.K1M 5/9 577
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Hradec Matěj
2/2 95
27.K1M 7/8 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Hradec Matěj
2/2 54
78.K1M 5/8 31
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 1/1 5
22.C2M
Hradec Matěj
3/3 12
26.C2M
Hala Jiří
1/1 4
26.K1M 5/20 181

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.C1M 4/4 6
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 2/2 26
243.K1M 2/2 115
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/7 54
9.C2M
Hala Jiří
2/2 42
30.C2M
Janů Filip
2/2 12
43.C2M
Doležalová Lucie
1/1 4
12.K1M 5/7 340
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
44.K1M 6/7 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
56.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 1
81.K1M 5/7 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 1
27.K1M 5/11 68

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 3/3 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.C1M 5/6 24
119.K1M 5/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 5/12 19
11.C2M
Kneblová Tereza
3/3 20
24.C2M
Heinzová Bára
1/1 6
33.K1M 5/14 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Hradec Matěj
4/4 0
79.K1M 5/6 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
17.C2M
Hradec Matěj
1/1 1
46.K1M 5/11 29

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 2/2 10
257.K1M 2/2 91
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 5/13 9
27.C2M
Kneblová Tereza
3/3 6
 C2M
Heinzová Bára
1/1 0
34.K1M 5/13 153
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Hradec Matěj
1/1 1
114.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
78.K1M 5/13 8

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí90.70.
odstup %114,341,6
% poražených soupeřů11,931,0
pořadí2016celkem
průměr80.080.0
medián7070
modus7070
počet závodů22

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí27.9.24.8.25.14.18.
odstup %44,725,662,518,088,240,743,6
% poražených soupeřů45,875,834,382,122,643,515,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr18.019.516.018.017.9
medián18148918
modus1814898
počet závodů12227

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí43.9.45.13.47.18.17.
odstup %28,06,049,626,751,218,721,1
% poražených soupeřů63,592,248,885,742,581,182,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr17.032.529.026.027.4
medián171813918
modus17181399
počet závodů12227

NKZ slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
pořadí39.32.45.40.41.47.45.47.
odstup %52,345,388,761,959,847,8205,7142,5
% poražených soupeřů13,627,94,320,423,119,34,32,1
pořadí201520162017celkem
průměr46.043.335.542.0
medián45413241
modus45403245
počet závodů2428

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
pořadí97.55.57.90.70.86.85.70.67.75.88.
odstup %77,637,137,9114,341,654,765,242,233,368,4110,2
% poražených soupeřů22,650,050,011,931,021,322,942,045,530,220,2
pořadí201520162017celkem
průměr81.578.069.776.4
medián75705775
modus75705570
počet závodů26311

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí8.6.8.12.13.18.15.15.25.22.38.42.
odstup %10,68,214,926,223,728,937,730,729,526,691,873,1
% poražených soupeřů78,184,870,850,047,832,036,439,117,230,015,916,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr40.018.010.07.018.5
medián38158615
modus3815868
počet závodů262212

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí2.2.19.17.20.22.16.19.26.37.60.57.
odstup %0,30,424,024,414,816,913,019,826,638,259,242,7
% poražených soupeřů98,998,977,579,781,079,281,779,374,062,147,350,4
pořadí2014201520162017celkem
průměr58.523.318.02.024.8
medián572017219
modus57161722
počet závodů262212

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí16.19.4.4.7.6.10.2.3.20.17.9.9.12.14.14.33.30.7.9.20.6.6.10.10.10.6.6.28.36.16.16.20.18.6.6.9.9.8.11.11.
odstup %17,915,212,710,910,213,726,211,817,618,116,519,920,437,829,928,527,731,914,020,229,710,411,932,630,155,442,038,147,648,746,342,548,548,436,431,957,158,965,563,473,1
% poražených soupeřů65,157,162,566,783,886,550,088,977,847,257,960,057,938,931,631,617,925,640,020,036,737,537,518,225,0---------18,210,3---6,324,032,016,716,711,111,136,49,19,1
pořadí2014201520162017celkem
průměr14.912.813.67.912.5
medián11914610
modus66946
počet závodů13127941

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 45
14.05.14
pořadí3.4.2.1.8.9.6.4.4.13.13.7.4.14.13.7.6.
odstup %6,13,518,30,014,220,240,610,010,521,718,213,440,543,138,334,848,9
% poražených soupeřů87,581,391,7100,077,473,350,062,557,145,545,560,057,131,642,940,016,7
pořadí2014201520162017celkem
průměr10.09.36.22.56.9
medián77626
modus613414
počet závodů445417

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí13.11.7.7.2.5.6.3.4.20.22.7.12.6.13.12.38.30.9.11.13.12.17.9.16.8.7.8.33.44.13.19.34.28.5.8.18.18.14.27.25.3.2.3.4.2.1.3.5.6.21.13.13.
odstup %13,39,221,320,42,42,018,32,53,918,216,118,413,327,111,217,227,724,624,630,420,416,221,617,728,933,019,417,841,347,528,331,538,337,98,314,946,167,847,848,741,33,91,514,218,71,00,00,812,813,381,5112,6119,3
% poražených soupeřů85,488,086,786,799,196,288,195,393,279,878,692,285,783,973,375,656,068,176,569,770,773,861,077,164,373,170,065,054,344,963,655,062,171,076,558,862,260,548,043,548,992,696,284,672,790,9100,083,381,077,335,525,025,0
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr13.010.72.622.014.813.16.413.0
medián1363191112611
modus135318812713
počet závodů23713127953

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí8.12.13.18.
odstup %14,926,223,728,9
% poražených soupeřů70,850,047,832,0
pořadí20152016celkem
průměr15.510.012.8
medián13812
modus1388
počet závodů224

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí19.17.20.22.
odstup %24,024,414,816,9
% poražených soupeřů77,579,781,079,2
pořadí20152016celkem
průměr21.018.019.5
medián201719
modus201717
počet závodů224

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí27.29.
odstup %0,049,3
% poražených soupeřů3,73,4
pořadí2016celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí21.12.
odstup %49,119,2
% poražených soupeřů4,852,2
pořadí2017celkem
průměr16.516.5
medián1212
modus1212
počet závodů22

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
pořadí24.26.26.27.41.44.42.50.
odstup %21,321,223,025,30,027,044,352,1
% poražených soupeřů69,369,940,53,723,118,92,4---
pořadí2014201520162017celkem
průměr50.042.034.525.035.0
medián5042272427
modus5042262426
počet závodů11428

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí10.14.12.6.
odstup %20,426,129,129,0
% poražených soupeřů43,823,531,328,6
pořadí201420152016celkem
průměr6.012.012.010.5
medián6121010
modus612106
počet závodů1124

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
pořadí30.29.36.35.25.42.
odstup %27,328,436,736,828,848,5
% poražených soupeřů50,853,327,127,731,46,8
pořadí201420152016celkem
průměr33.535.529.532.8
medián25352930
modus25352925
počet závodů2226

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí27.29.
odstup %0,049,3
% poražených soupeřů3,73,4
pořadí2016celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí21.12.4.5.6.
odstup %49,119,28,46,029,0
% poražených soupeřů4,852,2---20,028,6
pořadí201420152017celkem
průměr6.04.516.59.6
medián64126
modus64124
počet závodů1225

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
pořadí24.26.39.26.27.41.44.17.21.42.25.42.50.
odstup %21,321,221,323,025,30,027,021,721,944,328,848,552,1
% poražených soupeřů69,369,932,140,53,723,118,946,731,02,431,46,8---
pořadí2014201520162017celkem
průměr39.026.734.529.732.6
medián4221272627
modus2517262426
počet závodů334313

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 9
09.04.16
pořadí6.27.29.13.15.
odstup %24,00,049,329,227,1
% poražených soupeřů37,53,73,4------
pořadí2016celkem
průměr18.018.0
medián1515
modus66
počet závodů55

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí21.12.
odstup %49,119,2
% poražených soupeřů4,852,2
pořadí2017celkem
průměr16.516.5
medián1212
modus1212
počet závodů22

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 72
14.06.15
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí24.26.39.14.14.14.14.20.16.20.21.26.27.10.41.44.19.17.21.19.13.42.30.31.31.32.50.38.38.39.42.
odstup %21,321,221,324,724,122,823,428,526,027,027,923,025,333,90,027,029,926,730,428,837,344,332,232,834,835,152,150,055,052,055,8
% poražených soupeřů69,369,932,163,961,867,568,342,450,034,531,040,53,765,423,118,940,046,745,951,436,82,417,114,323,116,2---9,89,811,66,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr41.429.824.920.226.8
medián3931212026
modus3831191414
počet závodů5691131

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí3.3.
odstup %13,49,5
% poražených soupeřů60,060,0
pořadí2016celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí38.30.37.9.7.25.36.43.52.
odstup %28,921,920,115,112,928,536,042,654,4
% poražených soupeřů19,639,629,469,276,941,510,34,53,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr52.043.019.335.030.8
medián524393736
modus52437307
počet závodů11439

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí10.15.3.14.8.10.
odstup %14,337,910,135,112,826,0
% poražených soupeřů55,012,575,0---22,218,2
pořadí2014201520162017celkem
průměr10.011.09.010.010.0
medián10831010
modus10831010
počet závodů12216

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí27.23.9.36.38.13.33.
odstup %20,728,219,936,085,012,629,5
% poražených soupeřů50,037,175,010,32,674,522,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr33.025.522.727.025.6
medián3313232727
modus33139279
počet závodů12317

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí2.4.5.
odstup %7,17,65,4
% poražených soupeřů66,725,020,0
pořadí20152016celkem
průměr4.52.03.7
medián424
modus422
počet závodů213

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí38.30.37.25.7.36.17.20.43.52.
odstup %28,921,920,128,512,736,027,520,742,654,4
% poražených soupeřů19,639,629,441,576,910,357,945,74,53,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr52.026.722.735.030.5
medián5220253730
modus52177307
počet závodů133310

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 58
17.05.17
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
pořadí3.4.4.6.
odstup %21,622,423,352,6
% poražených soupeřů85,7---------
pořadí20152017celkem
průměr4.73.04.3
medián434
modus434
počet závodů314

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 46
13.05.15
pořadí2.1.1.
odstup %3,30,00,0
% poražených soupeřů91,7100,0100,0
pořadí20152017celkem
průměr1.01.51.3
medián111
modus111
počet závodů123

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí9.9.3.38.30.5.37.25.36.15.12.12.14.43.29.33.19.17.18.28.25.52.
odstup %15,620,89,028,921,916,320,128,536,038,820,514,540,542,642,946,631,139,455,753,548,154,4
% poražených soupeřů57,968,096,519,639,688,229,441,510,336,426,742,151,94,536,428,935,733,315,015,622,63,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr27.619.230.518.723.1
medián251425919
modus17122599
počet závodů852722

Ostatní sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí2.4.
odstup %7,17,6
% poražených soupeřů66,725,0
pořadí20152016celkem
průměr4.02.03.0
medián422
modus422
počet závodů112

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí7.17.
odstup %12,727,5
% poražených soupeřů76,957,9
pořadí20152016celkem
průměr17.07.012.0
medián1777
modus1777
počet závodů112