1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

26.05.2018   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc112.08 2 106.93 0 106.93 75
2. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.120.07 2 111.15 0 111.154.22/3,975
3.1/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.112.86 8 110.43 2 112.435.50/5,175
4.1/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha111.85 2 111.72 2 113.726.79/6,375
5.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno126.71 4 110.57 4 114.577.64/7,175
6.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc120.23 2 118.70 2 120.7013.77/12,975
7.3/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha120.63 2 119.67 6 122.6315.70/14,768
8.4/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn118.03 6 123.78 2 124.0317.10/16,062
9.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc124.93 0 128.88 4 124.9318.00/16,862
10.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno123.98 4 130.55 2 127.9821.05/19,757
11.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava125.85 58 125.31 4 129.3122.38/20,953
12.5/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.154.71 14 126.72 6 132.7225.79/24,149
13.5/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc134.13 8 126.09 8 134.0927.16/25,446
14.6/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha139.78 14 134.69 6 140.6933.76/31,643
15.7/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha141.32 6 140.64 6 146.6439.71/37,140
16.8/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí138.94 10 140.90 8 148.9041.97/39,237
17.9/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha3.00 999 152.48 10 162.4855.55/51,935
18.2/ZSJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc153.37 12 176.71 10 165.3758.44/54,733
19.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc3.00 999 166.38 4 170.3863.45/59,331
20.4/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha192.68 68 173.04 10 183.0476.11/71,229
21.6/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami183.89 18 1.00 999 201.8994.96/88,827
22.5/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc205.10 62 200.21 12 212.21105.28/98,525
23.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor156.10 58 171.42 60 214.10107.17/100,223
24.10/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.169.33 208 263.96 12 275.96169.03/158,121

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.93.56 2 95.31 2 95.56 75
2.1/U23KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha96.05 0 98.39 2 96.050.49/0,575
3.1/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc96.50 0 96.72 0 96.500.94/1,068
3.2/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha98.66 50 94.50 2 96.500.94/1,068
5.3/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.98.79 4 95.20 2 97.201.64/1,768
6.4/U23CHALOUPKA Václav 1998 MT USK Pha97.98 4 95.33 2 97.331.77/1,968
7.5/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha96.09 2 98.04 2 98.092.53/2,668
8.2/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.98.30 2 97.08 4 100.304.74/5,068
9. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.3.00 999 101.56 0 101.566.00/6,368
10.1/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.101.95 0 101.19 2 101.956.39/6,762
11. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha104.67 4 100.38 2 102.386.82/7,157
12.6/U23LERCH Adam 1998 1 Dukla B.100.10 54 98.26 6 104.268.70/9,157
13.1/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja116.32 4 103.41 2 105.419.85/10,357
14.2/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha104.30 2 101.97 56 106.3010.74/11,253
15. MALÝ Vojtěch 1986 2 USK Pha103.02 56 106.62 0 106.6211.06/11,649
16.3/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk105.66 4 103.28 4 107.2811.72/12,346
17.3/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha103.54 4 106.37 4 107.5411.98/12,543
18.4/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc103.20 6 125.40 6 109.2013.64/14,340
19.2/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.106.74 8 107.62 2 109.6214.06/14,737
20. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy111.92 52 107.69 2 109.6914.13/14,835
21.5/DMULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava130.85 10 107.19 4 111.1915.63/16,433
22.4/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc107.87 4 110.27 2 111.8716.31/17,131
23.5/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.104.92 8 118.91 4 112.9217.36/18,229
24.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk113.83 12 111.34 2 113.3417.78/18,627
25. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha107.41 52 111.67 2 113.6718.11/19,025
26.6/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha109.30 6 108.20 6 114.2018.64/19,523
27. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha3.00 999 111.49 4 115.4919.93/20,921
28.6/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc116.77 10 111.50 4 115.5019.94/20,919
29.7/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn109.37 8 107.09 100 117.3721.81/22,817
30.7/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha121.63 6 117.57 2 119.5724.01/25,115
31.1/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja121.43 8 120.14 0 120.1424.58/25,714
32.8/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB113.17 8 129.92 60 121.1725.61/26,813
33.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.134.61 2 121.69 2 123.6928.13/29,412
34.2/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha122.09 10 120.41 4 124.4128.85/30,211
35. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.119.42 6 114.44 52 125.4229.86/31,210
36.3/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc142.62 10 123.26 4 127.2631.70/33,29
37.4/ZSRAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm121.38 6 126.91 106 127.3831.82/33,38
38.8/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha116.78 58 123.91 4 127.9132.35/33,97
39.3/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha121.84 8 127.56 2 129.5634.00/35,66
40.5/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov124.26 8 122.75 8 130.7535.19/36,85
41.6/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha122.25 10 121.56 56 132.2536.69/38,44
42.9/DSKOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.126.29 12 119.63 54 138.2942.73/44,73
43.9/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn136.55 8 137.71 2 139.7144.15/46,22
44.3/VFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa137.74 10 138.31 2 140.3144.75/46,81
45.7/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB125.22 16 136.42 16 141.2245.66/47,80
46.10/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB142.35 118 131.68 10 141.6846.12/48,30
47.8/ZSJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha135.64 12 143.18 58 147.6452.08/54,50
48.9/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor148.39 14 145.12 8 153.1257.56/60,20
49.10/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc146.79 10 156.21 6 156.7961.23/64,10
50.11/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha166.43 164 147.27 12 159.2763.71/66,70
51.12/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB134.78 66 146.32 14 160.3264.76/67,80
52.13/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov147.99 116 148.15 14 162.1566.59/69,70
53.11/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK159.83 6 196.77 56 165.8370.27/73,50
54.12/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn178.27 12 152.45 60 190.2794.71/99,10
55.14/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn164.11 118 157.21 364 282.11186.55/195,20
  LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
119.01 4 118.34 4 122.34 75
2. ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
2 Dukla B.
Č.Lípa
123.94 4 1.00 999 127.945.60/4,675
3. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
140.74 4 135.32 8 143.3220.98/17,168
4.1/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
182.41 70 150.45 12 162.4540.11/32,868
5.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
119.44 56 4.00 999 175.4453.10/43,462
6. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
170.00 64 172.73 8 180.7358.39/47,762
7.1/DMJANOUŠEK Viktor
STEHNO Petr
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
197.13 118 168.02 68 236.02113.68/92,957
8.2/DMKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
185.72 114 3.00 999 299.72177.38/145,053

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha106.93 6 97.73 0 97.73 75
2.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec104.88 2 99.52 2 101.523.79/3,975
3.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice101.75 6 99.73 4 103.736.00/6,175
4.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.109.62 2 102.77 2 104.777.04/7,275
5.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno107.00 0 105.96 50 107.009.27/9,575
6.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.103.64 4 105.14 2 107.149.41/9,675
7.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn107.46 0 110.22 6 107.469.73/10,068
8.3/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy106.42 4 106.41 6 110.4212.69/13,062
9.4/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha109.89 2 106.91 4 110.9113.18/13,557
10.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy110.04 2 113.85 4 112.0414.31/14,657
11.5/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha111.79 2 104.63 8 112.6314.90/15,253
12.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc112.69 0 114.69 4 112.6914.96/15,349
13.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc114.37 0 126.50 8 114.3716.64/17,046
14.5/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc113.76 2 111.30 4 115.3017.57/18,043
15.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.113.46 4 128.57 6 117.4619.73/20,240
16.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor114.84 4 125.35 4 118.8421.11/21,637
17.7/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava116.51 4 117.40 6 120.5122.78/23,335
18.8/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha121.65 0 122.69 6 121.6523.92/24,533
19.9/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.121.07 10 116.09 8 124.0926.36/27,031
20.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.118.74 10 114.70 12 126.7028.97/29,629
21.10/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha125.22 2 127.65 6 127.2229.49/30,227
22.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV129.21 4 127.99 0 127.9930.26/31,025
23.4/U23HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc128.30 0 126.63 6 128.3030.57/31,323
24.11/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha127.53 2 128.16 4 129.5331.80/32,521
25.7/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc122.10 8 131.18 6 130.1032.37/33,119
26. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice122.12 56 126.28 4 130.2832.55/33,317
27.12/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky133.81 6 126.95 6 132.9535.22/36,015
28.5/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava132.20 4 129.22 4 133.2235.49/36,314
29.13/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha145.68 8 129.66 6 135.6637.93/38,813
30.14/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK134.91 14 130.40 6 136.4038.67/39,612
31.8/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami132.44 6 130.59 10 138.4440.71/41,711
32.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc130.18 10 133.42 10 140.1842.45/43,410
33.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB132.59 8 134.77 10 140.5942.86/43,99
34.4/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.142.47 10 133.87 10 143.8746.14/47,28
35.15/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí132.15 12 123.94 62 144.1546.42/47,57
36. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor148.77 66 138.52 6 144.5246.79/47,96
37.9/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK143.31 2 138.68 6 144.6846.95/48,05
38.5/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc139.49 6 141.64 10 145.4947.76/48,94
39.6/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc159.77 14 139.96 6 145.9648.23/49,43
40.16/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy134.65 12 134.56 16 146.6548.92/50,12
41.17/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy135.81 12 144.63 14 147.8150.08/51,21
42.10/DSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3+ KK Opava186.02 56 142.28 6 148.2850.55/51,70
43.7/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB132.88 16 122.38 58 148.8851.15/52,30
44.18/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3+ Tzunami155.39 10 148.53 4 152.5354.80/56,10
45.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice141.63 16 142.85 12 154.8557.12/58,40
46.19/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha154.12 58 150.90 4 154.9057.17/58,50
47.20/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.145.69 10 176.00 12 155.6957.96/59,30
48.8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc158.23 58 152.58 4 156.5858.85/60,20
49.9/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha148.16 12 175.79 54 160.1662.43/63,90
50.2/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava138.23 60 153.17 8 161.1763.44/64,90
51.10/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn161.22 14 153.06 14 167.0669.33/70,90
52.11/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc150.03 18 177.51 208 168.0370.30/71,90
53.12/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná174.90 112 163.91 14 177.9180.18/82,00
54.21/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc172.83 118 152.70 26 178.7080.97/82,90
55.13/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha178.16 6 202.63 70 184.1686.43/88,40
56.14/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk173.30 106 174.76 10 184.7687.03/89,10
57.15/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK159.84 60 167.29 64 219.84122.11/124,90
58.3/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy172.69 72 197.98 70 244.69146.96/150,40
59.4/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice3.00 999 191.84 56 247.84150.11/153,60
60.16/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky153.42 108 147.48 106 253.48155.75/159,40
61.5/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy189.88 108 144.73 116 260.73163.00/166,80
62. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc4.00 999 213.00 62 275.00177.27/181,40
63.17/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha3.00 999 167.83 112 279.83182.10/186,30
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha89.35 0 86.41 0 86.41 75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.88.24 2 87.31 2 89.312.90/3,475
3.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.89.66 0 89.13 2 89.663.25/3,875
4.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice90.53 0 89.97 0 89.973.56/4,175
5.2/DSBÁRTA Jan 2000 1 USK Pha96.24 52 91.03 0 91.034.62/5,375
6. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice91.99 0 3.00 999 91.995.58/6,575
7. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.59 4 92.40 0 92.405.99/6,968
8. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha94.42 2 92.96 0 92.966.55/7,668
9.3/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy92.74 6 92.18 2 94.187.77/9,068
10.4/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha93.18 2 93.20 4 95.188.77/10,162
11.1/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava95.31 0 95.24 2 95.318.90/10,357
12. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.91.38 4 98.54 200 95.388.97/10,457
13. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky95.86 0 95.83 2 95.869.45/10,953
14. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha99.75 50 97.64 0 97.6411.23/13,049
15.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí95.82 2 94.97 6 97.8211.41/13,246
16.5/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc100.37 0 95.75 4 99.7513.34/15,443
17.6/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz96.68 4 97.28 4 100.6814.27/16,540
18.3/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha96.69 4 100.71 54 100.6914.28/16,537
19.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc100.18 2 101.21 0 101.2114.80/17,135
20.1/VMMRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.104.50 0 99.70 2 101.7015.29/17,733
21. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec101.53 4 97.93 4 101.9315.52/18,031
22.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc102.29 0 108.99 2 102.2915.88/18,429
23.4/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí107.39 2 102.55 0 102.5516.14/18,727
24.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava101.07 2 97.50 100 103.0716.66/19,325
25.2/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy101.67 4 101.34 2 103.3416.93/19,623
26.7/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2+ Boh.Pha116.66 8 99.57 4 103.5717.16/19,921
27.5/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk97.41 54 97.59 6 103.5917.18/19,919
28. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.103.71 0 103.64 52 103.7117.30/20,017
29.6/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno110.39 8 100.42 4 104.4218.01/20,815
30.4/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha3.00 999 98.79 6 104.7918.38/21,314
31. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava99.19 6 100.51 6 105.1918.78/21,714
32.7/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha103.77 2 107.46 4 105.7719.36/22,413
33.8/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice104.10 8 102.04 4 106.0419.63/22,712
34.9/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky104.44 6 102.24 4 106.2419.83/22,911
35.8/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.114.48 6 104.31 2 106.3119.90/23,010
36.3/VMRUBÍN Daniel 1975 3+ Dukla B.104.15 4 104.64 2 106.6420.23/23,49
37.9/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc102.89 4 98.70 8 106.7020.29/23,58
38. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy3.00 999 105.01 2 107.0120.60/23,87
39.2/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.109.66 4 105.75 2 107.7521.34/24,76
40.10/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky108.69 64 99.86 8 107.8621.45/24,85
41.4/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh107.97 0 112.37 6 107.9721.56/25,04
42.10/DSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha108.15 0 110.18 100 108.1521.74/25,23
43.5/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec108.68 0 111.31 2 108.6822.27/25,82
44.11/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava107.56 6 105.90 4 109.9023.49/27,21
45.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB119.45 4 108.99 2 110.9924.58/28,40
46.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.117.56 0 111.10 0 111.1024.69/28,60
47.11/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha109.30 2 107.83 6 111.3024.89/28,80
48.12/DSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim107.42 4 117.98 106 111.4225.01/28,90
49.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy108.50 52 108.60 4 112.6026.19/30,30
50.5/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha108.77 4 115.03 10 112.7726.36/30,50
51.12/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB111.67 2 107.42 6 113.4227.01/31,30
52.4/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB107.96 6 109.57 4 113.5727.16/31,40
53.13/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk112.11 2 117.89 16 114.1127.70/32,10
54.6/U23VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník113.13 2 116.46 154 115.1328.72/33,20
55. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa111.15 4 115.32 4 115.1528.74/33,30
56.13/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky112.00 4 123.16 10 116.0029.59/34,20
57.5/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc108.28 8 109.31 18 116.2829.87/34,60
58.6/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand119.89 56 114.42 2 116.4230.01/34,70
59.14/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB110.74 6 111.65 56 116.7430.33/35,10
60.15/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha110.98 6 115.52 4 116.9830.57/35,40
61.7/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice113.39 4 112.23 8 117.3930.98/35,90
62.8/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy116.76 8 111.55 6 117.5531.14/36,00
63.7/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.123.71 8 115.75 2 117.7531.34/36,30
64. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy116.63 2 116.15 2 118.1531.74/36,70
65.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa123.13 0 116.18 2 118.1831.77/36,80
66.9/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk115.89 4 134.44 64 119.8933.48/38,70
67.16/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky112.28 8 3.00 999 120.2833.87/39,20
68.14/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.114.51 6 129.10 10 120.5134.10/39,50
69.17/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno113.79 8 107.47 266 121.7935.38/40,90
70.18/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha122.40 60 119.81 2 121.8135.40/41,00
71.15/DSJAKL Vincent 2001 2 USK Pha123.32 8 120.04 2 122.0435.63/41,20
72.10/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor120.10 2 135.31 16 122.1035.69/41,30
73.11/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.121.62 12 116.12 6 122.1235.71/41,30
74.19/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh113.13 10 132.85 12 123.1336.72/42,50
75.12/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc125.43 0 126.29 10 125.4339.02/45,20
76.16/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno119.71 8 128.60 58 127.7141.30/47,80
77.7/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.116.24 56 119.81 8 127.8141.40/47,90
78.17/DSVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk122.28 6 119.64 12 128.2841.87/48,50
79.13/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak129.86 66 122.49 6 128.4942.08/48,70
80.14/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc132.89 10 122.87 6 128.8742.46/49,10
81.20/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak129.94 6 119.63 10 129.6343.22/50,00
82.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy127.43 4 128.05 2 130.0543.64/50,50
83.18/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz123.45 8 138.37 2 131.4545.04/52,10
84.21/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB135.92 2 131.86 0 131.8645.45/52,60
85. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy130.53 4 126.96 10 134.5348.12/55,70
86.15/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice136.46 10 125.03 10 135.0348.62/56,30
87.16/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc130.12 6 130.47 12 136.1249.71/57,50
88.22/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec124.28 204 128.31 12 140.3153.90/62,40
89.1/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice140.28 2 141.63 6 142.2855.87/64,70
90.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.133.17 10 135.77 12 143.1756.76/65,70
91.18/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha139.65 6 140.59 14 145.6559.24/68,60
92.19/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand144.65 2 157.93 62 146.6560.24/69,70
93.20/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc161.96 12 144.10 4 148.1061.69/71,40
94.21/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice141.31 8 165.03 6 149.3162.90/72,80
95.23/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.136.24 14 174.69 60 150.2463.83/73,90
96.2/ZMKOPEČEK Michal 2007 3+ VS Tábor154.65 12 142.43 8 150.4364.02/74,10
97.3/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice139.49 12 142.77 10 151.4965.08/75,30
98.19/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec120.10 58 137.82 14 151.8265.41/75,70
99.22/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky142.56 10 3.00 999 152.5666.15/76,60
100.23/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice144.59 8 153.61 8 152.5966.18/76,60
101.24/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno164.81 10 140.87 12 152.8766.46/76,90
102.24/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov148.62 10 147.40 6 153.4066.99/77,50
103.25/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha142.56 12 126.41 60 154.5668.15/78,90
104.25/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha165.84 14 141.81 14 155.8169.40/80,30
105.26/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk148.75 8 158.06 22 156.7570.34/81,40
106.8/U23KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz151.27 6 139.55 160 157.2770.86/82,00
107.26/DMBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk155.67 58 149.70 8 157.7071.29/82,50
108.20/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB106.90 52 107.55 52 158.9072.49/83,90
109.21/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa145.47 14 212.46 12 159.4773.06/84,60
110.27/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha132.47 112 145.72 14 159.7273.31/84,80
111.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc158.25 4 176.00 10 162.2575.84/87,80
112.27/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB154.64 8 169.32 116 162.6476.23/88,20
113.28/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.133.66 108 148.46 16 164.4678.05/90,30
114.28/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov151.55 14 188.06 114 165.5579.14/91,60
115.22/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha132.66 66 156.15 12 168.1581.74/94,60
116.29/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná3.00 999 152.04 20 172.0485.63/99,10
117.29/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov160.52 14 168.61 62 174.5288.11/102,00
118.5/ZMHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand165.80 10 140.01 54 175.8089.39/103,40
119.30/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB170.67 12 192.16 60 182.6796.26/111,40
120.31/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha150.94 62 167.06 16 183.0696.65/111,90
121.30/DMNOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha147.40 62 127.65 58 185.6599.24/114,80
122.32/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc181.94 6 202.51 54 187.94101.53/117,50
123.33/ZSJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha167.88 60 170.60 18 188.60102.19/118,30
124.31/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky134.64 56 146.57 60 190.64104.23/120,60
125.32/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha3.00 999 135.68 56 191.68105.27/121,80
126.33/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná183.85 18 173.91 20 193.91107.50/124,40
127.6/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice200.47 60 177.32 20 197.32110.91/128,40
128.34/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy144.00 114 141.29 62 203.29116.88/135,30
129.7/ZMŠVEJD Jáchym 2007 3+ Sušice156.62 64 134.72 70 204.72118.31/136,90
130.34/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná209.04 116 189.96 16 205.96119.55/138,40
131.35/DMVÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk149.91 110 148.62 62 210.62124.21/143,70
132.36/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz149.26 114 145.08 66 211.08124.67/144,30
133.35/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha3.00 999 149.69 64 213.69127.28/147,30
134.37/DMADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky201.14 70 183.79 60 243.79157.38/182,10
135.36/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno165.89 108 153.40 112 265.40178.99/207,10
136.38/DMPUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB163.24 262 137.73 162 299.73213.32/246,90
  ŠULC Karel 2000 2 KK Brand1.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 3+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSBOHATÝ Karel
KARLÍKOVÁ Barbora
2001
2002
3 Dukla B.
Dukla B.
151.31 12 129.05 4 133.05 75
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
128.68 12 134.81 8 140.687.63/5,768
3.2/DMRUDORFER Martin
DOLEŽALOVÁ Lucie
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
156.64 12 146.23 12 158.2325.18/18,962
4.3/DMBERANOVÁ Hana
ŘÍHA Matyáš
2003
2003
2 USK Pha
USK Pha
174.21 18 144.32 14 158.3225.27/19,057
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
184.37 16 186.59 12 198.5965.54/49,353
6.4/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
176.57 70 180.14 56 236.14103.09/77,50
Oddíl