Nově vyjeté výkonnostní třídy SLALOM

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Bednárek Jan
Žandová Věra
135001
135035
1983
1990
C2X Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
0/0 7/2 3
Doležal Tomáš
Doležalová Zuzana
014061
014060
1976
1980
C2X TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
30/2 0/0 3 3+
Doležal Tomáš 133022 2002 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 118/5 3 3+
Fuchs Matouš 046042 2002 K1M Delfín Jablonec 496/2 0/0 2
Habich Tomáš
Brotánková Petra
030061
039015
1997
2001
C2X VS Tábor
TJ Loko Plzeň
31/4 0/0 3 3+
Hansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
119207
119197
2005
2005
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 32/5 3 3+
Hanzel Jáchym
Panzer Martin
039039
039033
2008
2007
C2M TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
35/5 0/0 3 3+
Heger Mikuláš
Heger Kryštof
017036
017037
1990
1992
C2M KK Rakovník
KK Rakovník
37/2 0/0 3 3+
Kašparová Anna
Mulačová Marta
055012
097012
1985
1986
C2W Sk VS Slávia Hradec Králové
Raft klub Trója
2/2 0/0 2
Kočířová Valentýna
Malá Magdaléna
119208
119192
2008
2007
C2W UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 4/2 3 2
Košík Michal 133058 1995 C1M SK Veselí nad Moravou 0/0 84/5 3+ 2
Kratochvílová Michaela
Procházková Pavla
119048
103011
1975
1983
C2W UP Olomouc
Kanoe Klub Spoj Brno
0/0 6/2 2
Kubát Jan 036010 1982 K1M Kanoistický klub Klatovy z.s. 215/2 0/0 3
Kuneš Daniel 066020 2003 K1M Vodácký oddíl Horšovský Týn 216/2 0/0 3
Martinková Blanka
Ligurský Ivo
112049
112046
1994
1990
C2X VK Kroměříž
VK Kroměříž
0/0 6/2 3
Motlová Andrea
Indruch Matěj
045016
045012
2006
2006
C2X KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
53/5 0/0 3 3+
Nekolná Žofie
Štercl Dominik
011034
012083
2006
2005
C2X KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
38/4 0/0 3 3+
Plášilová Anežka 057064 2002 K1W TJ Syntesia Pardubice 25/2 0/0 3
Podušková Marie
Poduška Patrik
086005
086006
1974
1976
C2X Sokol Trója
Sokol Trója
4/2 0/0 3
Semerád Adam
Červenková Amélie
049003
009138
2004
2005
C2X Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Univerzitní sportovní klub Praha
47/2 0/0 3 3+
Střílka Richard
Střílková Jana
119180
119181
2006
2004
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 23/5 3+
Uhlík Kryštof 011030 2008 K1M KK Brandýs nad Labem 57/5 0/0 3
Vácha Viktor
Jícha Dušan
017056
080008
1985
1982
C2M KK Rakovník
TJ Sokol Písek
60/4 0/0 3 2
Zeman Šimon 133127 2004 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 222/5 3+ 2

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2019

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy4406019002004060
Morava200401100706040

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Nově vyjeté výkonnostní třídy SJEZD

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Bažant Jan 057123 2005 K1M TJ Syntesia Pardubice 7/2 0/0 3
Bek Matyáš 063063 2006 C1M SK Týniště nad Orlicí 7/2 0/0 3
Bek Matyáš
Viragh Tomáš
063063
063062
2006
2004
C2M SK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
5/5 0/0 3
Beneš František 057112 2007 K1M TJ Syntesia Pardubice 5/2 0/0 3
Beránek Tomáš 063061 2006 K1M SK Týniště nad Orlicí 2/2 9/4 3
Berka Štěpán 116069 2002 K1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 111/5 3 2
Dušková Kateřina 009070 1998 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 101/3 0/0 2
Hain Přemysl 053028 1977 K1M TJ Dvůr Králové 18/4 0/0 3
Hamáčková Adéla 060061 1982 K1W Loko Trutnov 3/3 0/0 3
Hansgutová Monika
Novosadová Eliška
119207
119206
2005
2005
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 3/2 3
Hanzel Jáchym 039039 2008 K1M TJ Loko Plzeň 5/2 0/0 3
Jánský Pavel 053013 1975 K1M TJ Dvůr Králové 21/4 0/0 3
Jurajdová Simona 128006 2007 K1W Vodní sporty Desná 0/0 12/5 3
Jurajdová Veronika 128007 2007 K1W Vodní sporty Desná 0/0 8/5 3
Kašpar Lukáš 057026 2001 C1M TJ Syntesia Pardubice 2/2 0/0 3
Klišč Zdeněk 061017 1999 K1M SK Třebechovice 27/3 0/0 3
Kočířová Valentýna 119208 2008 C1W UP Olomouc 0/0 5/2 3
Konečný Daniel 112001 1997 K1M VK Kroměříž 0/0 126/5 3 2
Kotrba Matěj 064036 2007 K1M SKK Vysoké Mýto 3/2 0/0 3
Kratochvíl Martin 119139 2003 K1M UP Olomouc 0/0 172/3 2
Křišťanová Michaela 063018 1994 K1W SK Týniště nad Orlicí 7/3 0/0 3
Linhart Matyáš 057034 2002 K1M TJ Syntesia Pardubice 8/2 0/0 3
Malá Magdaléna 119192 2007 K1W UP Olomouc 0/0 3/3 3
Míl Jakub 060051 2003 C1M Loko Trutnov 52/5 0/0 3 2
Mornštejn Roman 001128 1969 C1M TJ Bohemians Praha 52/4 0/0 3 2
Nedvídek František 053011 1944 C1M TJ Dvůr Králové 4/4 0/0 3
Němec Jakub 103039 1969 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 5/2 3
Novák Tobiáš 119182 2008 K1M UP Olomouc 0/0 13/2 3
Novotná Mariána 057048 2002 K1W TJ Syntesia Pardubice 5/2 0/0 3
Pajtina Tomáš 057104 2008 K1M TJ Syntesia Pardubice 6/3 0/0 3
Palouda Mikoláš 024004 2007 K1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9/2 0/0 3
Pischek Jan Gabin 023003 2006 C1M SK VS Č. Budějovice 4/2 0/0 3
Pischek Jan Gabin 023003 2006 K1M SK VS Č. Budějovice 14/2 0/0 3
Plášilová Anežka 057064 2002 C1W TJ Syntesia Pardubice 8/3 0/0 3
Plášilová Anežka
Sadílková Lucie
057064
057040
2002
2002
C2W TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0/0 3 2
Pleštil Šimon 059025 2007 K1M TJ Semily 4/2 0/0 3
Retek Toman 119188 2007 C1M UP Olomouc 0/0 2/2 3
Střechová Ela 108041 2005 C1W TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 12/3 3
Střílková Jana 119181 2004 C1W UP Olomouc 0/0 53/5 3 2
Šandová Anežka 057105 2003 C1W TJ Syntesia Pardubice 3/2 0/0 3
Šandová Anežka
Bundová Simona
057105
057008
2003
2004
C2W TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/2 0/0 2
Šťastný Matěj 057075 2005 K1M TJ Syntesia Pardubice 11/2 0/0 3
Študlar Patrik 024061 1999 C1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 50/2 0/0 2
Troch Petr 053021 1971 K1M TJ Dvůr Králové 18/2 0/0 3
Veselá Veronika 057091 2002 K1W TJ Syntesia Pardubice 4/2 0/0 3
Vitoul Tomáš 116107 2003 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 135/5 3 2
Vosmek Jáchym 064039 2007 K1M SKK Vysoké Mýto 5/4 0/0 3
Vyskočil Viktor 108039 2008 K1M TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 5/3 3
Zeman Jakub 133017 2007 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 10/5 3
Žďárská Laura
Zedníčková Michaela
057062
064055
2006
2005
C2W TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
6/3 0/0 3 2

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2019

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy1205090050400
Morava110301300110300

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.
Typ závodu