Nově vyjeté výkonnostní třídy SLALOM

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Benhák Ladislav
Benhák Jiří
023002
046031
1954
1956
C2M SK VS Č. Budějovice
Delfín Jablonec
57/3 0/0 3 3+
Bláha Vojtěch
Štolfa Filip
118021
118029
2006
2006
C2M VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
0/0 4/2 3
Bláha Vojtěch 118021 2006 K1M VK Tzunami Ostrava 0/0 116/5 3 3+
Boháč Robert
Kupka Petr
118051
118053
1989
1981
C2M VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
0/0 4/2 3
Brokeš Marek 129038 2003 C1M TJ Šumperk z.s. 0/0 70/4 3 2
Brokeš Marek 129038 2003 K1M TJ Šumperk z.s. 170/3 301/5 3+ 2
Bureš Jan
Potužák Jan
042062
042032
1978
1988
C2M Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
35/2 0/0 3 3+
Daňková Anna
Heřmanský Jan
129007
129039
2004
2005
C2X TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
0/0 14/2 3
Daňková Anna 129007 2004 K1W TJ Šumperk z.s. 50/2 133/5 3+ 2
Dobešová Eva 108054 2004 C1W TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 60/5 3+ 2
Dobešová Eva 108054 2004 K1W TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 106/5 3+ 2
Doležal Pavel 053004 1974 C1M TJ Dvůr Králové 0/0 8/2 3
Doležal Pavel 053004 1974 K1M TJ Dvůr Králové 0/0 92/2 3
Geprt David 116098 2005 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 19/5 3
Geprt David
Papula Jan
116098
116094
2005
2005
C2M TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
0/0 26/5 3 3+
Gotvald Robert 043047 1990 C1M SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 231/5 0/0 3+ 2
Hala Jiří 119143 2002 C1M UP Olomouc 0/0 76/2 3+ 2
Halašková Petra 119019 1974 K1W UP Olomouc 0/0 53/3 3+
Hansgutová Monika 119207 2005 K1W UP Olomouc 0/0 98/5 3+ 2
Hanuš Jiří
Marek Matyáš
061041
061025
2002
2003
C2M SK Třebechovice
SK Třebechovice
47/5 0/0 3 3+
Heřmanský Jan 129039 2005 C1M TJ Šumperk z.s. 0/0 26/3 3
Holínek Svatopluk 129016 2001 C1M TJ Šumperk z.s. 0/0 49/4 3 3+
Hrabec Bohumil 112014 1960 K1M VK Kroměříž 0/0 222/5 3+ 2
Hric Filip 119140 1993 K1M UP Olomouc 0/0 304/2 2
Hric Ondřej 119092 2004 C1M UP Olomouc 0/0 42/5 3 3+
Hric Vítězslav 119025 1974 C1M UP Olomouc 0/0 93/5 3+ 2
Hrůza Jan 112016 2005 K1M VK Kroměříž 0/0 3/2 3
Hřebíčková Hanna 128004 2006 K1W Vodní sporty Desná 0/0 62/5 3 3+
Chromá Nikol 119224 2004 K1W UP Olomouc 0/0 5/2 3
Chuděj Zdeněk 115004 1975 K1M VS Lipník nad Bečvou 0/0 141/3 3 3+
JAHODA Martin 000000 2001 K1M USK Pha 51/2 0/0 3
Janů Veronika 119137 2005 C1W UP Olomouc 0/0 76/5 3+ 2
Janů Veronika
Novák Matyáš
119137
119076
2005
2005
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 57/5 3 2
Jaroš Michael 119171 2006 K1M UP Olomouc 0/0 101/5 3 3+
Jiras Filip
Černík Štěpán
009130
009036
2005
2006
C2M Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
102/5 0/0 3 2
Kaminský Jan 009017 1999 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 0/0 142/2 3+
Klišč Zdeněk
Márová Zuzana
061017
030037
1999
2001
C2X SK Třebechovice
VS Tábor
6/2 0/0 3
Kökörčin Matěj 128008 2003 K1M Vodní sporty Desná 0/0 235/5 3+ 2
Kovář Filip
Šefčíková Anastázie
121017
121006
2006
2004
C2X KK Opava
KK Opava
0/0 2/2 3
Kratochvíl Martin
Retková Marie
119139
119215
2003
2003
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 73/2 3 2
Kratochvílová Adéla
Retek Toman
119176
119188
2007
2007
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 10/5 3
Kristek Václav 119213 1996 C1M UP Olomouc 0/0 157/3 3+ 2
Kupka Petr 118053 1981 K1M VK Tzunami Ostrava 0/0 10/2 3
Kuskevych Anastasia 108014 2004 K1W TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 4/3 3
Lhota Kryštof 009106 2002 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 0/0 82/2 3
Lhota Matyáš 009081 1999 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 0/0 187/2 3+
Ligurský Ivo 112046 1990 K1M VK Kroměříž 0/0 121/2 3 3+
Martinka Antonín 112028 1993 K1M VK Kroměříž 0/0 242/4 3+ 2
Martinková Blanka 112049 1994 K1W VK Kroměříž 0/0 102/3 3+ 2
Minárová Aneta
Kudělásková Monika
118015
118014
2001
2003
C2X VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
0/0 10/4 3
Mojžíš Matyáš 014062 2004 K1M TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 24/2 0/0 3
Mráka Jan 119154 2004 C1M UP Olomouc 0/0 14/2 3
Mrázek Jakub 121103 2004 C1M KK Opava 0/0 70/5 3+ 2
Mrázková Klára 121035 2006 K1W KK Opava 0/0 138/5 3+ 2
Nedvěd Marek 119033 1987 C1M UP Olomouc 0/0 59/2 3+
Olšár Petr 118003 2003 K1M VK Tzunami Ostrava 0/0 255/5 3+ 2
Papula Jan 116094 2005 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 8/2 52/5 3 3+
Pátek Vítězslav
Rifler Petr
135046
135056
2003
2004
C2M Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
0/0 8/2 3
Pokorná Iva 023084 1985 K1W SK VS Č. Budějovice 162/5 0/0 3+ 2
Pultera Zbyněk 129022 1958 K1M TJ Šumperk z.s. 113/2 130/3 3 3+
Retek Toman 119188 2007 C1M UP Olomouc 0/0 50/5 3 3+
Retek Toman 119188 2007 K1M UP Olomouc 0/0 200/5 3+ 2
Retek Václav 119189 2007 C1M UP Olomouc 0/0 37/5 3 3+
Retková Anna 119005 2005 C1W UP Olomouc 0/0 71/5 3+ 2
Retková Marie 119215 2003 C1W UP Olomouc 0/0 40/5 3 3+
Retková Marie 119215 2003 K1W UP Olomouc 0/0 90/5 3+ 2
Rifler Petr 135056 2004 K1M Vodní sporty Zábřeh 0/0 63/5 3
Rolenc Jakub 133025 2004 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 106/5 3 3+
Rouča Jaroslav 129034 1970 K1M TJ Šumperk z.s. 23/3 108/5 3 3+
Rousek Martin 121024 1965 K1M KK Opava 0/0 208/5 3+ 2
Rutarová Kateřina 128015 2005 K1W Vodní sporty Desná 0/0 90/5 3+ 2
Satke Adam 103041 1994 C1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 92/5 3 2
Schreiber Zbyněk 128030 1963 C1M Vodní sporty Desná 0/0 71/5 3+ 2
Střecha Jan 108042 2001 K1M TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 118/5 3 3+
Střílka Richard 119180 2006 C1M UP Olomouc 0/0 50/5 3 3+
Střílková Jana 119181 2004 C1W UP Olomouc 0/0 31/5 3 3+
Šamánek Pavel 103038 1972 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 123/4 3 3+
Šedivý Jan
Putzer Hynek
023134
023099
2003
2003
C2M SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
31/5 0/0 3 3+
Šefčíková Anastázie 121006 2004 C1W KK Opava 0/0 8/2 3
Šmakal Petr 116088 2003 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 9/2 57/5 3 3+
Štěpánková Julie 045033 2006 C1W KVS Hradec Králové 4/2 0/0 3
Štybnar Vojtěch 119197 2005 K1M UP Olomouc 0/0 209/5 3+ 2
Švejd Jakub
Turner Karel
042008
042017
2001
2004
C2M Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
50/5 0/0 3 3+
Urban Daniel 129021 2001 K1M TJ Šumperk z.s. 0/0 163/2 3+
Urban Michal
Daňková Anna
129024
129007
2004
2004
C2X TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
0/0 39/4 3 3+
Vácha Marek 129037 2003 C1M TJ Šumperk z.s. 0/0 7/2 3
Vácha Marek 129037 2003 K1M TJ Šumperk z.s. 70/2 214/5 3+ 2
Vavrla Dušan
Minárová Natálie
118001
118016
1969
2001
C2X VK Tzunami Ostrava
VK Tzunami Ostrava
0/0 17/4 3
Vrbová Marie
Retek Václav
119198
119189
2007
2007
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 8/3 3
Záruba Martin 053026 1974 C1M TJ Dvůr Králové 8/1 43/2 3 3+
Zeman Šimon 133127 2004 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 143/5 3 3+
Zvolánek Filip
Zvolánek Jan
076014
023040
1999
1995
C2M TJ Jiskra Bechyně
SK VS Č. Budějovice
31/2 0/0 3 3+

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2018

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy4206015002206060
Morava20050900706050

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Nově vyjeté výkonnostní třídy SJEZD

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Bareš Vojtěch 057066 2006 K1M TJ Syntesia Pardubice 7/3 0/0 3
Bohatý Karel 012053 2001 K1M DUKLA Brandýs 112/4 0/0 3 2
Furiš Eduard 024071 2004 K1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 97/5 0/0 3 2
Heřmanský Jan 129039 2005 K1M TJ Šumperk z.s. 13/1 11/2 3
Horová Klára 119058 1998 C1W UP Olomouc 0/0 10/5 3 2
Hřebíčková Hanna 128004 2006 K1W Vodní sporty Desná 0/0 3/2 3
Jenček Michal 057032 2002 C1M TJ Syntesia Pardubice 3/2 0/0 3
Kleinová Štěpánka 024059 2005 K1W SK Vltava Č. Krumlov z.s. 51/5 0/0 3 2
Kliščová Barbora 061042 2002 K1W SK Třebechovice 6/2 0/0 3
Konečný Daniel 112001 1997 K1M VK Kroměříž 0/0 7/2 3
Kotek Miloš 030010 1974 C1M VS Tábor 4/4 0/0 3
Křišťan Martin 063020 1964 K1M SK Týniště nad Orlicí 72/4 0/0 3 2
Ligurský Ivo 112046 1990 K1M VK Kroměříž 0/0 138/5 3 2
Martinka Antonín 112028 1993 K1M VK Kroměříž 0/0 198/5 3 2
Martinka Tomáš
Martinka Antonín
103002
112028
1993
1993
C2M Kanoe Klub Spoj Brno
VK Kroměříž
0/0 17/2 3
Mašínová Marie 001130 1997 K1W Bohemians Praha 72/2 0/0 3 2
Mílová Terezie 060037 1998 K1W Loko Trutnov 6/4 0/0 3
Nachtigal Richard 132022 2000 C1M TJ Valašské Meziříčí 88/2 67/5 3 2
Novotný Petr 024066 2006 K1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 6/4 0/0 3
Pavlík Radek 108033 1992 C1M TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 65/5 3 2
Řehoř Jonáš 057019 2002 C1M TJ Syntesia Pardubice 2/2 0/0 3
Sklenář Jindřich 039016 2002 K1M TJ Loko Plzeň 8/2 0/0 3
Střílka Richard 119180 2006 K1M UP Olomouc 7/1 5/2 3
Syrový Filip 064026 2007 K1M SKK Vysoké Mýto 4/2 0/0 3
Šindelářová Tereza 030046 2004 K1W VS Tábor 2/2 0/0 3
Ulitzka Oliver 121003 2002 C1M KK Opava 0/0 5/2 3
Vondraček Lukáš 063036 1979 C1M SK Týniště nad Orlicí 9/4 0/0 3
Weiser Kryštof 116090 2007 K1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 3/2 3
Zedníčková Michaela
Bundová Simona
064055
057008
2005
2004
C2W SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
4/2 0/0 2
Zelenková Barbora 060058 2001 K1W Loko Trutnov 2/2 0/0 3
Zrzavý Jakub 064056 2005 K1M SKK Vysoké Mýto 26/5 4/3 3
Žďárská Laura 057062 2006 K1W TJ Syntesia Pardubice 3/3 0/0 3

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2018

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy705050050100
Morava1206040030100

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.
Typ závodu