Nově vyjeté výkonnostní třídy SLALOM

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Habich Tomáš
Brotánková Petra
030061
039015
1997
2001
C2X VS Tábor
TJ Loko Plzeň
31/4 0/0 3 3+
Hanzel Jáchym
Panzer Martin
039039
039033
2008
2007
C2M TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
35/5 0/0 3 3+
Heger Mikuláš
Heger Kryštof
017036
017037
1990
1992
C2M KK Rakovník
KK Rakovník
37/2 0/0 3 3+
Jindráková Anna
Oliverius Jan
007010
007047
2005
1967
C2X Technika Praha
Technika Praha
32/2 0/0 3 3+
Kašparová Anna
Mulačová Marta
055012
097012
1985
1986
C2W Sk VS Slávia Hradec Králové
Raft klub Trója
2/2 0/0 2
Kratochvílová Michaela
Procházková Pavla
119048
103011
1975
1983
C2W UP Olomouc
Kanoe Klub Spoj Brno
0/0 6/2 3 2
Kruťa Kryštof
Houšková Kateřina
043013
043014
2000
2003
C2X SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
49/5 0/0 3 3+
Nekolná Žofie
Štercl Dominik
011034
012083
2006
2005
C2X KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
38/4 0/0 3 3+
Němec Radek
Veselý Ondřej
057036
057054
2004
2004
C2M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
43/2 0/0 3 3+
Novosad Lukáš
Novosad Jonáš
024001
024049
1976
2006
C2M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
43/3 0/0 3 3+
Podušková Marie
Poduška Patrik
086005
086006
1974
1976
C2X Sokol Trója
Sokol Trója
4/2 0/0 3
Sedláková Magdalena
Černík Štěpán
009099
009036
2005
2006
C2X Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
38/2 0/0 3 3+
Semerád Adam
Červenková Amélie
049003
009138
2004
2005
C2X Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Univerzitní sportovní klub Praha
47/2 0/0 3 3+
Střílka Richard
Střílková Jana
119180
119181
2006
2004
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 23/5 3 3+
Šindelářová Tereza
Válek Michal
030046
030025
2004
2006
C2X VS Tábor
VS Tábor
38/5 0/0 3 3+
Švehlová Kateřina 023017 2005 C1W SK VS Č. Budějovice 78/5 0/0 2
Tichý Štěpán 119200 2000 C1M UP Olomouc 0/0 134/2 2
Vácha Viktor
Jícha Dušan
017056
080008
1985
1982
C2M KK Rakovník
TJ Sokol Písek
60/4 0/0 3 2
Velenovský Jiří
Riant Martin
030072
030065
1978
1977
C2M VS Tábor
VS Tábor
37/5 0/0 3 3+

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2019

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy4406019002004060
Morava200401100706040

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Nově vyjeté výkonnostní třídy SJEZD

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Bohatý Karel 012053 2001 K1M DUKLA Brandýs 129/5 0/0 3 2

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2019

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy1205090050400
Morava110301300110300

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.
Typ závodu