Nově vyjeté výkonnostní třídy SLALOM

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Doležal Tomáš
Doležalová Zuzana
014061
014060
1976
1980
C2X TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
62/5 0/0 3 3+
Foltín Radim
Pádivá Františka
011052
011036
2010
2010
C2X KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
6/3 0/0 3
Indruch Tomáš
Vít Matyáš
045002
045027
2008
2009
C2M KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
52/5 0/0 3 3+
Jetmar Ondřej 064006 2010 K1M SKK Vysoké Mýto 5/3 0/0 3
Kolman Vít 008127 2010 K1M SK Žižkov 6/2 0/0 3
Kvapil Ondřej
Kotrba Matěj
064040
064036
2007
2007
C2M SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
4/2 0/0 3
Saifrtová Magdaléna 011071 2008 K1W KK Brandýs nad Labem 226/5 0/0 3+ 2
Vaculová Silvie 011079 2010 C1W KK Brandýs nad Labem 4/3 0/0 3

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2021

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy52070190702006070
Morava28040110409010040

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Nově vyjeté výkonnostní třídy SJEZD

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Čamek David
Stratil Filip
116084
116086
2006
2006
C2M TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
0/0 81/5 3 2
Čamek Petr 116085 2009 K1M TJ Vodní Sporty Litovel 2/1 9/3 3
Dobešová Eva 108054 2004 K1W TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 90/5 3 2
Fiedlerová Nela 001039 2007 K1W TJ Bohemians Praha 6/2 0/0 3
Hajský Stanislav 059016 1969 C1M TJ Semily 18/2 0/0 3
Hajský Stanislav
Vorel Zdeněk
059016
057044
1969
1974
C2M TJ Semily
TJ Syntesia Pardubice
7/2 0/0 3
Hanzel Jáchym 039039 2008 C1M TJ Loko Plzeň 17/5 0/0 3
Hladík Šimon 001136 2009 K1M TJ Bohemians Praha 15/2 0/0 3
Hořínek Jaroslav 116009 1963 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 70/4 3 2
Kašparová Anna
Peška Libor
055012
024039
1985
1987
C2M Sk VS Slávia Hradec Králové
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
13/2 0/0 3
Kočířová Valentýna 119208 2008 K1W SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 111/5 3 2
Körner Adam 011061 2004 K1M KK Brandýs nad Labem 14/2 0/0 3
Kovařík Vít
Taraba Matyáš
011072
011070
2003
2004
C2M KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
5/2 0/0 3
Kratochvílová Adéla 119176 2007 C1W SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 2/2 3
Kratochvílová Adéla 119176 2007 K1W SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 91/5 3 2
Maděrka Tobiáš 119214 2009 C1M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 3/3 3
Marousková Tereza 119177 2009 K1W SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 8/4 3
Míka Hynek 026001 2006 C1M SK Domeček Soběslav 104/5 0/0 3 2
Nekuda Lukáš 103018 2010 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 2/2 3
Němec Radek 057036 2004 K1M TJ Syntesia Pardubice 271/5 0/0 3 2
Přibyla Šimon 001138 2004 K1M TJ Bohemians Praha 124/5 0/0 3 2
Rutarová Kateřina 128015 2005 K1W Vodní sporty Desná 6/1 66/5 3 2
Seidl Marek 001122 2010 K1M TJ Bohemians Praha 5/2 0/0 3
Sládková Linda 039009 2004 K1W TJ Loko Plzeň 53/5 0/0 3 2
Stratil Filip 116086 2006 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 6/2 96/5 3 2
Střílka Richard 119180 2006 K1M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 17/3 3
Sýkora Ondřej 001108 2010 K1M TJ Bohemians Praha 7/3 0/0 3
Šrámek David 057136 2007 K1M TJ Syntesia Pardubice 107/5 0/0 3 2
Štochl Vojtěch 001010 2007 K1M TJ Bohemians Praha 20/3 0/0 3
Uhlík Jan
Tomeček Adam
076028
133015
2008
2008
C2M TJ Jiskra Bechyně
SK Veselí nad Moravou
7/3 0/0 3
Valenta Josef 119238 2010 K1M SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky 0/0 7/3 3
Vosmek Jáchym 064039 2007 C1M SKK Vysoké Mýto 7/2 0/0 3

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2021

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy100305030603030
Morava110305030504030

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.
Typ závodu