Nově vyjeté výkonnostní třídy SLALOM

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Antl Tomáš 121001 2008 K1M KK Opava 0/0 233/5 3+ 2
Bednárek Jan
Žandová Věra
135001
135035
1983
1990
C2X Vodní sporty Zábřeh
Vodní sporty Zábřeh
0/0 7/2 3
Bergmannová Sandra 103010 2008 K1W Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 66/5 3 3+
Berka Štěpán 116069 2002 K1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 3/2 3
Bombic Erik 023079 2005 K1M SK VS Č. Budějovice 233/5 0/0 3 3+
Doležal Tomáš
Doležalová Zuzana
014061
014060
1976
1980
C2X TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
108/4 0/0 3 2
Doležal Tomáš 133022 2002 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 118/5 3 3+
Dopitová Daniela 119216 2002 K1W UP Olomouc 0/0 66/5 3 3+
Dragon Jakub 121031 2007 K1M KK Opava 0/0 148/5 3 3+
Druska Vojta 023021 2006 C1M SK VS Č. Budějovice 27/2 0/0 3
Fencl Mikoláš Aleš 024074 2006 K1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 25/2 0/0 3
Fuchs Matouš 046042 2002 K1M Delfín Jablonec 496/2 0/0 2
Geprt David 116098 2005 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 37/4 3 3+
Habich Tomáš
Brotánková Petra
030061
039015
1997
2001
C2X VS Tábor
TJ Loko Plzeň
31/4 0/0 3 3+
Hansgutová Monika
Štybnar Vojtěch
119207
119197
2005
2005
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 54/5 3 2
Hanuš Jakub 017046 2007 C1M KK Rakovník 29/4 0/0 3
Hanzel Jáchym
Panzer Martin
039039
039033
2008
2007
C2M TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
35/5 0/0 3 3+
Heger Mikuláš
Heger Kryštof
017036
017037
1990
1992
C2M KK Rakovník
KK Rakovník
37/2 0/0 3 3+
Heřmanský Jan 129039 2005 C1M TJ Šumperk z.s. 0/0 101/5 3+ 2
Hoření Petr 047025 1975 K1M TJ DNT VS Kadaň 5/3 0/0 3
Hron Robin 014023 1979 K1M TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 449/5 0/0 3+ 2
Chromá Nicol 119224 2004 C1W UP Olomouc 0/0 7/3 3
Chromá Nicol
Střílková Jana
119224
119181
2004
2004
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 4/2 3
Chromá Nicol 119224 2004 K1W UP Olomouc 0/0 55/5 3 3+
Chuděj Zdeněk 115004 1975 K1M VS Lipník nad Bečvou 32/2 240/5 3+ 2
Ivánek Roman 133063 2002 C1M SK Veselí nad Moravou 0/0 110/4 3+ 2
Jančar Štěpán 009020 2007 K1M Univerzitní sportovní klub Praha 244/5 0/0 3 3+
Jílková Pavla 119227 2007 K1W UP Olomouc 0/0 2/2 3
Jindráková Anna
Oliverius Jan
007010
007047
2005
1967
C2X Technika Praha
Technika Praha
32/2 0/0 3 3+
Kápka Kryštof 118027 2007 K1M VK Tzunami Ostrava 0/0 112/5 3 3+
Kašparová Anna
Mulačová Marta
055012
097012
1985
1986
C2W Sk VS Slávia Hradec Králové
Raft klub Trója
2/2 0/0 2
Kočířová Valentýna
Malá Magdaléna
119208
119192
2008
2007
C2W UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 4/2 3 2
Kořínek Martin 046006 1977 K1M Delfín Jablonec 499/5 0/0 3+ 2
Košík Michal 133058 1995 C1M SK Veselí nad Moravou 0/0 169/5 3+ 2
Kot Michal 001139 2006 K1M TJ Bohemians Praha 19/3 0/0 3
Kovář Filip 121017 2006 K1M KK Opava 0/0 239/5 3+ 2
Kratochvílová Michaela
Procházková Pavla
119048
103011
1975
1983
C2W UP Olomouc
Kanoe Klub Spoj Brno
0/0 6/2 2
Kratochvílová Michaela
Procházková Pavla
119048
103011
1975
1983
C2X UP Olomouc
Kanoe Klub Spoj Brno
0/0 16/2 3
Kratochvílová Michaela 119048 1975 K1W UP Olomouc 0/0 107/2 3+
Kubát Jan 036010 1982 K1M Kanoistický klub Klatovy z.s. 215/2 0/0 3
Kubát Jiří 077002 1984 K1M Kotva Bráník 515/4 0/0 3+ 2
Kubita Tomáš 121016 2008 K1M KK Opava 0/0 142/5 3 3+
Kuneš Daniel 066020 2003 K1M Vodácký oddíl Horšovský Týn 216/2 0/0 3
Kutín Filip 119218 2007 C1M UP Olomouc 0/0 43/5 3 3+
Kutín Filip
Novák Tobiáš
119218
119182
2007
2008
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 15/2 3
Kutín Filip 119218 2007 K1M UP Olomouc 0/0 126/5 3 3+
Ligurský Ivo 112046 1990 K1M VK Kroměříž 0/0 206/5 3+ 2
Loun Matěj 129040 2004 C1M TJ Šumperk z.s. 0/0 54/5 3 3+
Loun Matěj 129040 2004 K1M TJ Šumperk z.s. 122/4 236/5 3+ 2
Machuta Zdeněk 014054 1964 C1M TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 172/5 0/0 3 3+
Malá Magdaléna 119192 2007 C1W UP Olomouc 0/0 62/5 3+ 2
Malá Magdaléna
Kočířová Valentýna
119192
119208
2007
2008
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 35/5 3 3+
Malý Vojtěch 119191 2006 C1M UP Olomouc 0/0 94/5 3+ 2
Martinková Blanka
Ligurský Ivo
112049
112046
1994
1990
C2X VK Kroměříž
VK Kroměříž
0/0 6/2 3
Minařík Šimon 133033 2007 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 7/2 3
Motlová Andrea
Indruch Matěj
045016
045012
2006
2006
C2X KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
53/5 0/0 3 3+
Nekolná Žofie
Štercl Dominik
011034
012083
2006
2005
C2X KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
38/4 0/0 3 3+
Němec Radek
Veselý Ondřej
057036
057054
2004
2004
C2M TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
43/2 0/0 3 3+
Novák Tobiáš 119182 2008 K1M UP Olomouc 0/0 146/5 3 3+
Novosad Lukáš
Novosad Jonáš
024001
024049
1976
2006
C2M SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
43/3 0/0 3 3+
Ondřich Adam 024006 2004 C1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 12/2 0/0 3
Plášilová Anežka 057064 2002 K1W TJ Syntesia Pardubice 25/2 0/0 3
Pluta Adam 001109 2008 K1M TJ Bohemians Praha 67/3 0/0 3
Podušková Marie
Poduška Patrik
086005
086006
1974
1976
C2X Sokol Trója
Sokol Trója
4/2 0/0 3
Podzimek Jan 048034 2004 K1M TJ Ohře Klášterec 17/2 0/0 3
Polášek Martin 133034 2005 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 137/5 3 3+
Pollertová Ema 009008 2003 C1W Univerzitní sportovní klub Praha 19/2 0/0 3
Procházka Vojtěch 119124 2002 K1M UP Olomouc 0/0 213/3 3+ 2
Procházková Pavla 103011 1983 K1W Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 63/5 3 3+
Retek Toman 119188 2007 C1M UP Olomouc 0/0 84/5 3+ 2
Retek Toman
Retek Václav
119188
119189
2007
2007
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 32/2 3 3+
Rifler Petr 135056 2004 K1M Vodní sporty Zábřeh 0/0 148/5 3 3+
Rouča Samuel 129002 2002 C1M TJ Šumperk z.s. 0/0 90/2 3+ 2
Ruffer Matěj 057005 1999 K1M TJ Syntesia Pardubice 142/2 0/0 3
Rutar Martin 128014 2003 K1M Vodní sporty Desná 35/1 244/5 3+ 2
Sakalová Markéta 014081 2007 K1W TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 163/5 0/0 3 3+
Salaj František
Šmakal Petr
116095
116088
2004
2003
C2M TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
0/0 24/2 3 3+
Sekanina Matěj 128018 2008 K1M Vodní sporty Desná 0/0 25/3 3
Semerád Adam
Červenková Amélie
049003
009138
2004
2005
C2X Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Univerzitní sportovní klub Praha
47/2 0/0 3 3+
Stropek Tobiáš 121007 2007 K1M KK Opava 0/0 114/5 3 3+
Střílka Richard 119180 2006 C1M UP Olomouc 0/0 83/5 3+ 2
Střílka Richard
Střílková Jana
119180
119181
2006
2004
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 23/5 3+
Střílka Richard 119180 2006 K1M UP Olomouc 0/0 220/5 3+ 2
Šamánek Pavel 103038 1972 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 206/5 3+ 2
Šandl Lukáš 023035 1983 C1M SK VS Č. Budějovice 255/5 0/0 3+ 2
Šefčíková Anastázie 121006 2004 C1W KK Opava 0/0 32/5 3 3+
Šefčíková Anastázie 121006 2004 K1W KK Opava 0/0 164/5 3+ 2
Šíma Lukáš
Škop Jáchym
027002
027017
2006
2005
C2M Otava Strakonice
Otava Strakonice
5/2 0/0 3
Šíma Lukáš 027002 2006 K1M Otava Strakonice 227/5 0/0 3 3+
Šindelářová Tereza
Válek Michal
030046
030025
2004
2006
C2X VS Tábor
VS Tábor
38/5 0/0 3 3+
Šmakal Petr 116088 2003 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 84/5 3+ 2
Šrámek Michal 012068 1982 C1M DUKLA Brandýs 183/4 0/0 3 3+
Štěpánková Markéta 129041 2008 K1W TJ Šumperk z.s. 50/4 64/5 3 3+
Štybnar Vojtěch 119197 2005 C1M UP Olomouc 0/0 32/2 3
Švehlová Rozárie 023015 2008 K1W SK VS Č. Budějovice 205/5 0/0 3+ 2
Uhlík Jan 076028 2008 C1M TJ Jiskra Bechyně 11/2 0/0 3
Uhlík Kryštof 011030 2008 K1M KK Brandýs nad Labem 90/5 0/0 3
Urban Daniel 129021 2001 K1M TJ Šumperk z.s. 0/0 287/2 3+ 2
Vácha Viktor
Jícha Dušan
017056
080008
1985
1982
C2M KK Rakovník
TJ Sokol Písek
60/4 0/0 3 2
Velenovský Jiří
Riant Martin
030072
030065
1978
1977
C2M VS Tábor
VS Tábor
37/5 0/0 3 3+
Vrba Pavel 066013 1973 C1M Vodácký oddíl Horšovský Týn 18/2 0/0 3
Vrbová Marie
Kutín Filip
119198
119218
2007
2007
C2X UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 36/5 3 3+
Westfal Mattias 014094 2004 K1M TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 525/5 0/0 3+ 2

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2019

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy4406019002004060
Morava200401100706040

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.

Nově vyjeté výkonnostní třídy SJEZD

vypočteno ze zaregistrovaných výsledků na Slalom World, tyto VT ještě nejsou zapsány v registru závodníků

jménoreg.č.rokkat.oddílbodů ŽČ
závodů
bodů ŽM
závodů
VT na RVPVT nová
Bažant Jan 057123 2005 K1M TJ Syntesia Pardubice 7/2 0/0 3
Bek Matyáš 063063 2006 C1M SK Týniště nad Orlicí 7/2 0/0 3
Bek Matyáš
Viragh Tomáš
063063
063062
2006
2004
C2M SK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
5/5 0/0 3
Beneš František 057112 2007 K1M TJ Syntesia Pardubice 5/2 0/0 3
Beránek Tomáš 063061 2006 K1M SK Týniště nad Orlicí 2/2 9/4 3
Berka Štěpán 116069 2002 K1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 111/5 3 2
Dušková Kateřina 009070 1998 K1W Univerzitní sportovní klub Praha 101/3 0/0 2
Hain Přemysl 053028 1977 K1M TJ Dvůr Králové 18/4 0/0 3
Hamáčková Adéla 060061 1982 K1W Loko Trutnov 3/3 0/0 3
Hansgutová Monika
Novosadová Eliška
119207
119206
2005
2005
C2M UP Olomouc
UP Olomouc
0/0 3/2 3
Hanzel Jáchym 039039 2008 K1M TJ Loko Plzeň 5/2 0/0 3
Jánský Pavel 053013 1975 K1M TJ Dvůr Králové 21/4 0/0 3
Jurajdová Simona 128006 2007 K1W Vodní sporty Desná 0/0 12/5 3
Jurajdová Veronika 128007 2007 K1W Vodní sporty Desná 0/0 8/5 3
Kašpar Lukáš 057026 2001 C1M TJ Syntesia Pardubice 2/2 0/0 3
Klišč Zdeněk 061017 1999 K1M SK Třebechovice 27/3 0/0 3
Kočířová Valentýna 119208 2008 C1W UP Olomouc 0/0 5/2 3
Konečný Daniel 112001 1997 K1M VK Kroměříž 0/0 126/5 3 2
Kotrba Matěj 064036 2007 K1M SKK Vysoké Mýto 3/2 0/0 3
Kratochvíl Martin 119139 2003 K1M UP Olomouc 0/0 172/3 2
Křišťanová Michaela 063018 1994 K1W SK Týniště nad Orlicí 7/3 0/0 3
Linhart Matyáš 057034 2002 K1M TJ Syntesia Pardubice 8/2 0/0 3
Malá Magdaléna 119192 2007 K1W UP Olomouc 0/0 3/3 3
Míl Jakub 060051 2003 C1M Loko Trutnov 52/5 0/0 3 2
Mornštejn Roman 001128 1969 C1M TJ Bohemians Praha 52/4 0/0 3 2
Nedvídek František 053011 1944 C1M TJ Dvůr Králové 4/4 0/0 3
Němec Jakub 103039 1969 K1M Kanoe Klub Spoj Brno 0/0 5/2 3
Novák Tobiáš 119182 2008 K1M UP Olomouc 0/0 13/2 3
Novotná Mariána 057048 2002 K1W TJ Syntesia Pardubice 5/2 0/0 3
Pajtina Tomáš 057104 2008 K1M TJ Syntesia Pardubice 6/3 0/0 3
Palouda Mikoláš 024004 2007 K1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 9/2 0/0 3
Pischek Jan Gabin 023003 2006 C1M SK VS Č. Budějovice 4/2 0/0 3
Pischek Jan Gabin 023003 2006 K1M SK VS Č. Budějovice 14/2 0/0 3
Plášilová Anežka 057064 2002 C1W TJ Syntesia Pardubice 8/3 0/0 3
Plášilová Anežka
Sadílková Lucie
057064
057040
2002
2002
C2W TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2/2 0/0 3 2
Pleštil Šimon 059025 2007 K1M TJ Semily 4/2 0/0 3
Retek Toman 119188 2007 C1M UP Olomouc 0/0 2/2 3
Střechová Ela 108041 2005 C1W TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 12/3 3
Střílková Jana 119181 2004 C1W UP Olomouc 0/0 53/5 3 2
Šandová Anežka 057105 2003 C1W TJ Syntesia Pardubice 3/2 0/0 3
Šandová Anežka
Bundová Simona
057105
057008
2003
2004
C2W TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
4/2 0/0 2
Šťastný Matěj 057075 2005 K1M TJ Syntesia Pardubice 11/2 0/0 3
Študlar Patrik 024061 1999 C1M SK Vltava Č. Krumlov z.s. 50/2 0/0 2
Troch Petr 053021 1971 K1M TJ Dvůr Králové 18/2 0/0 3
Veselá Veronika 057091 2002 K1W TJ Syntesia Pardubice 4/2 0/0 3
Vitoul Tomáš 116107 2003 C1M TJ Vodní Sporty Litovel 0/0 135/5 3 2
Vosmek Jáchym 064039 2007 K1M SKK Vysoké Mýto 5/4 0/0 3
Vyskočil Viktor 108039 2008 K1M TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 0/0 5/3 3
Zeman Jakub 133017 2007 K1M SK Veselí nad Moravou 0/0 10/5 3
Žďárská Laura
Zedníčková Michaela
057062
064055
2006
2005
C2W TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
6/3 0/0 3 2

Limity pro zisk 2. VT pro rok 2019

K1MC2MK1WC2WC1MC1WC2X
Čechy1205090050400
Morava110301300110300

2. VT lze získat v průběhu sezóny splněním limitu 2. VT
VT 3+ lze ve slalomu získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech a získat body ve výši nejméně 50% limitu 2.VT
3. VT lze získat v průběhu sezóny bodováním minimálně ve dvou závodech.
více ve Směrnicích pro závodění

Data z registru na RVP, tedy i výkonnostní třídy, si Slalom World aktualizuje zpravidla 1x denně ráno, je tedy možné, že mezi aktualizacemi dat došlo již k zapsání nových VT na RVP a výše uvedený seznam tedy již nemusí být aktuální.
Typ závodu