Slalom O štít města Tábora

07.05.2017   Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1C1M/1KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV88.70 2 88.25 0 88.251
2K1M/1ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice86.73 2 86.15 4 88.732
3K1M/2VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy92.26 2 89.47 0 89.47
4K1M/3BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB90.39 0 89.48 0 89.482
5K1M/4REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB91.12 0 89.98 0 89.981
6K1M/5STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB89.47 2 91.09 2 91.467
7C1M/2JIRAS Marek 1976 2 USK Pha91.53 0 91.73 0 91.525
8K1M/6PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice94.07 2 91.58 0 91.576
9K1M/7VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor93.14 0 97.97 2 93.138
10K1M/8ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.96.33 2 93.29 0 93.293
11C1M/3PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB94.18 0 93.37 0 93.372
12K1M/9MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec93.50 0 94.23 2 93.501
13K1M/10STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB91.67 2 90.54 4 93.665
14K1M/11PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz95.39 2 94.03 0 94.027
15K1M/12BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz94.66 0 94.58 0 94.575
16K1M/13TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB98.48 0 94.91 0 94.908
17K1M/14MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha99.81 0 95.12 0 95.117
18K1M/15HEK Jan 1979 2 Roudnice96.18 0 94.48 2 96.179
19C1M/4STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB97.90 0 96.55 0 96.554
20K1M/16PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor96.97 0 95.17 2 96.972
21C1M/5PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor99.05 0 97.66 0 97.655
22K1M/17KYRIÁN Luděk 1978 SKVS ČB95.83 2 98.56 6 97.826
23K1M/18SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice96.17 2 96.47 2 98.168
24K1M/19TESAŘ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB93.76 6 94.32 4 98.324
25C1M/6VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav98.97 2 98.91 0 98.914
26C1M/7VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy102.80 0 97.08 2 99.075
27K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.101.40 2 99.82 0 99.816
28K1M/20KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy100.01 0 98.28 2 100.008
29K1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV101.11 2 98.28 2 100.281
30K1M/21TÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn97.68 4 98.36 2 100.362
31K1M/22NESNÍDAL Radek 2000 3+ L.Žatec101.33 2 96.45 4 100.451
32C1M/8PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor102.91 0 100.53 0 100.529
33K1M/23KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.107.54 4 101.67 0 101.668
34C1M/9VÁCHA Viktor 1985 Rakovník106.40 0 102.01 0 102.005
35C1M/10POLLERT Jan 2005 2 USK Pha107.21 0 100.36 2 102.363
36C1M/11HABICH Bohumil 1991 3+ VS Tábor104.71 6 102.54 0 102.539
37K1M/24MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak99.59 4 100.63 2 102.633
38C1M/12VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha102.68 0 103.79 0 102.683
39K1M/25HRON Robin 1979 3+ Kralupy107.02 4 101.46 2 103.455
40C1M/13HABICH Karel 1994 2 VS Tábor103.54 0 116.90 0 103.539
41K1M/26KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor101.61 2 103.97 0 103.607
42K1W/3HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK108.79 0 104.01 0 104.013
43K1W/4ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB102.22 2 104.04 4 104.215
44C1M/14HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor109.50 0 104.39 0 104.393
45K1M/27ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB106.00 4 102.77 2 104.77
46K1M/28HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak102.78 2 108.65 2 104.776
47K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor111.68 4 105.40 0 105.395
48C1M/15HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn105.66 2 105.67 0 105.67
49K1W/6GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice110.22 4 106.42 0 106.415
50PW/1ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice106.46 0 112.77 4 106.458
51K1M/29ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice106.64 0 135.72 4 106.643
52K1M/30CHOD Václav 1961 2 Blovice104.88 2 105.61 2 106.883
53K1M/31FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.108.37 0 107.04 0 107.036
54C1M/16BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.53 0 109.38 0 107.525
55K1M/32NĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň109.75 0 103.74 4 107.74
56K1M/33JINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha108.70 0 107.73 4 108.703
57K1M/34PAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně108.80 0 108.99 2 108.804
58K1M/35KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.115.83 6 108.83 0 108.828
59K1M/36STEHNO Petr 2003 3 USK Pha111.86 4 104.96 4 108.964
60C1M/17MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak107.62 2 107.19 2 109.185
61C1M/18HAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.28 2 105.76 6 109.279
62K1M/37KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz111.56 0 107.41 2 109.407
63C1M/19JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek133.24 2 105.73 4 109.731
64K1W/7STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec1.00 999 110.24 0 110.242
65K1M/38ONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha115.05 4 108.40 2 110.395
66C1M/20MAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.106.54 4 108.35 4 110.536
67C1M/21KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor122.18 6 110.69 0 110.691
68K1W/8NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.109.79 2 112.20 4 111.792
69K1M/39VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha113.54 4 107.91 4 111.91
70K1M/40ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB115.84 2 108.06 4 112.06
71K1W/9TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB114.08 2 108.43 4 112.434
72C1M/22ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB114.96 4 112.58 0 112.579
73K1M/41BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand112.79 0 114.44 4 112.786
74K1W/10KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.110.81 2 110.53 4 112.806
75K1M/42VEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.114.22 2 108.90 4 112.902
76C2M/1JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
108.91 4 114.76 0 112.91
77C1M/23KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor121.22 2 111.05 2 113.049
78C1W/1KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV117.21 0 113.10 0 113.099
79K1M/43ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy122.40 2 113.25 0 113.247
80K1M/44KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor117.48 0 113.32 0 113.32
81K1M/45GALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice109.51 4 111.51 2 113.509
82K1M/46SEMERÁD Jakub 2006 3 Roudnice118.38 2 111.72 2 113.72
83K1W/11ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha110.16 4 112.00 2 114.00
84C1M/24KOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor112.44 2 123.67 0 114.44
85PW/2PANZER Martin 2007 Loko Plz112.68 2 118.82 8 114.676
86K1M/47ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha111.14 4 110.72 4 114.715
87K1M/48ZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně131.56 252 109.06 6 115.063
88C1M/25VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor116.11 0 113.12 2 115.121
89C1M/26PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník119.30 0 113.13 2 115.125
90K1M/49PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník115.22 0 111.56 6 115.219
91K1W/12HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK117.76 4 113.33 2 115.333
92K1M/50TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn123.13 4 111.35 4 115.346
93K1M/51PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník120.37 2 115.40 0 115.397
94C1M/27ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB116.13 8 109.44 6 115.438
95K1M/52UHLÍK František 1975 3 Bechyně117.50 2 116.11 0 116.113
96K1M/53ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand114.29 2 112.81 4 116.287
97K1M/54BENDA Libor 1966 3+ Roudnice133.08 2 115.04 2 117.042
98C1M/28KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor115.09 2 120.21 0 117.093
99K1W/13FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha116.87 4 111.09 6 117.092
100C2M/2PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
121.58 0 117.55 0 117.549
101C1M/29JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha113.60 4 116.52 4 117.596
102K1M/55DUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak122.40 6 114.25 4 118.245
103K1W/14DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak112.30 6 114.58 4 118.297
104C1M/30KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn125.85 2 118.40 0 118.403
105K1M/56ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha125.90 6 116.67 2 118.668
106PW/3KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor116.71 2 117.84 4 118.705
107K1M/57ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily1.00 999 119.09 0 119.085
108C1M/31KEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L120.52 4 113.59 6 119.592
109K1M/58MAREK Kryštof 2006 3 Roudnice120.10 8 117.63 2 119.633
110K1W/15LAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav123.17 0 120.80 0 120.796
111K1W/16GALUŠKOVÁ Bára 2006 3 Sušice120.70 56 117.03 4 121.025
112K1M/59VALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand123.58 4 121.87 0 121.874
113K1W/17ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha118.58 4 120.40 2 122.401
114K1M/60BENDA Jan 2005 3 Roudnice120.52 2 121.42 2 122.52
115K1M/61POPELKA Petr 2005 3 KK Brand122.35 6 118.78 4 122.775
116K1M/62ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz117.17 10 116.87 6 122.866
117C2M/3TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
125.75 2 123.03 0 123.028
118C2M/4HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
3 VS Tábor
VS Tábor
119.09 4 125.17 6 123.087
119K1W/18KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav121.74 2 121.99 2 123.735
120K1M/63HEZINA Jiří 2004 3 Roudnice116.66 8 119.89 4 123.89
121C1M/32WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn116.80 8 124.23 0 124.233
122C2X/1MARTIN Václav
POLESNÁ Jitka
1971
1990
2 Boh.Pha
Loko Plz
122.63 2 124.18 2 124.627
123C1M/33VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor127.81 2 122.76 2 124.757
124K1W/19BORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha124.94 0 1.00 999 124.944
125C1M/34KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor123.10 2 127.36 0 125.099
126C2M/5PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
129.94 2 125.60 0 125.598
127K1W/20POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz117.65 8 121.60 6 125.648
128K1M/64OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.124.30 2 146.90 4 126.303
129K1W/21BOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB126.39 0 144.60 8 126.388
130K1M/65LEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus127.32 2 126.59 0 126.594
131K1M/66VANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor126.65 0 4.00 999 126.651
132K1M/67BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy124.68 2 126.84 0 126.678
133K1W/22HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy120.85 6 130.81 4 126.846
134K1M/68PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB136.20 6 127.02 0 127.021
135K1M/69PALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.125.12 8 123.06 4 127.062
136K1M/70SVOBODA Martin 2005 L.Žatec123.07 4 140.95 2 127.071
137K1M/71VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak127.12 0 130.66 0 127.122
138K1W/23HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak131.31 8 127.50 0 127.501
139K1M/72ČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha131.83 4 125.76 2 127.758
140C2M/6REZEK Tomáš
STANOVSKÝ Vojtěch
2001
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
119.80 8 4.00 999 127.795
141K1M/73ONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.122.14 6 142.21 4 128.137
142K1M/74CHALUPSKÝ Petr 2002 3 SKVS ČB124.21 4 128.08 4 128.209
143K1M/75STANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB120.27 8 132.64 2 128.273
144K1W/24HEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice129.86 4 126.67 2 128.668
145K1M/76SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha131.27 2 124.90 4 128.898
146C1W/2HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn121.39 8 128.53 6 129.385
147K1M/77DODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha125.50 4 131.40 4 129.497
148K1M/78JIRAS Filip 2005 USK Pha136.17 8 125.55 4 129.545
149C2M/7MAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
134.83 8 127.56 2 129.559
150K1M/79SAIDL František 2006 3 USK Pha125.73 4 122.31 12 129.734
151K1M/80FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy125.84 4 126.06 4 129.837
152C2X/2POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 124.11 6 130.114
153C1W/3KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.133.40 2 130.62 0 130.619
154K1M/81PUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB123.26 8 127.39 12 131.256
155K1M/82TURNER Karel 2004 3 Blovice127.42 4 133.53 2 131.419
156K1M/83VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice140.05 0 132.27 0 132.274
157C2M/8VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
128.78 4 130.54 2 132.535
158K1M/84VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor126.74 6 134.83 2 132.736
159C1W/4NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.141.92 4 126.91 6 132.907
160C1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor130.99 2 1.00 999 132.988
161K1M/85KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand156.27 52 133.61 0 133.605
162PW/4ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy128.54 6 129.67 4 133.665
163PW/5FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice131.32 4 127.78 6 133.78
164PW/6BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice134.29 6 126.00 8 133.996
165K1M/86MANAS Adam 2004 3 Kadaň129.32 58 128.01 6 134.012
166C1M/35KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha129.51 8 130.16 4 134.159
167K1W/25HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn147.42 4 130.31 4 134.311
168C2X/3BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
132.65 2 137.61 8 134.651
169K1W/26PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice128.49 56 128.67 6 134.67
170C2M/9KUBEŠ Vladimír
HABICH Bohumil
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
139.10 2 134.76 0 134.755
171K1M/87STRASSER Marek 2004 3 L.Žatec124.86 10 140.92 6 134.855
172C1W/6ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB140.61 2 135.53 0 135.532
173C2M/10KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
135.89 0 131.56 4 135.564
174K1M/88PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor133.82 2 144.15 6 135.819
175K1W/27HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy140.34 6 134.78 2 136.78
176K1M/89ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB134.82 2 135.35 2 136.823
177K1M/90NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB134.28 8 134.89 2 136.891
178K1W/28BAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.129.59 12 129.04 8 137.044
179C2M/11KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
131.30 6 147.61 70 137.298
180C1M/36PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník149.46 102 135.69 2 137.694
181C1M/37ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB132.82 5 4.00 999 137.821
182C1W/7FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha151.01 4 135.90 2 137.903
183K1M/91KÖRNER Adam 2004 KK Brand134.42 4 136.93 2 138.422
184C2M/12MĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
3 Bechyně
Bechyně
136.51 2 145.87 10 138.507
185K1W/29KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha144.16 2 134.70 4 138.702
186PW/7VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz129.27 10 138.53 2 139.267
187K1W/30NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec151.66 2 133.29 6 139.292
188C1M/38HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn137.33 2 140.10 2 139.33
189K1W/31MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor136.98 6 136.07 4 140.069
190PW/8ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB150.50 8 136.09 4 140.094
191PW/9BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB143.15 6 142.84 0 142.844
192K1M/92KOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB138.90 4 145.76 6 142.897
193PW/10HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn142.42 6 139.11 4 143.114
194C2M/13VÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
VS Tábor
VS Tábor
146.62 8 140.06 4 144.058
195K1M/93ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand136.61 8 136.08 10 144.613
196PW/11HAUCK Marek 2007 KVS HK143.40 2 173.11 10 145.40
197K1W/32BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav168.31 4 144.24 4 148.242
198K1W/33MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.152.60 10 147.02 4 151.02
199PW/12VENC Ondřej 2007 KK Brand150.49 2 1.00 999 152.486
200K1M/94POLÁK Jakub 1980 SKVS ČB149.54 6 152.06 6 155.544
201K1M/95MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor155.65 6 149.93 6 155.931
202K1W/34ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor173.16 6 147.41 10 157.407
203C1W/8HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy1.00 999 152.43 6 158.433
204K1M/96MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy153.79 6 148.80 10 158.80
205K1M/97NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice158.26 6 196.11 4 164.262
206PW/13ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.156.10 10 181.92 110 166.104
207PW/14KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV162.75 10 155.59 54 172.748
208PW/15PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.161.60 12 218.42 6 173.603
209PW/16PECHLÁT Adam 2007 Sušice189.79 56 169.64 4 173.637
210K1M/98SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha169.19 108 161.65 12 173.649
211K1W/35KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha126.44 52 153.70 54 178.435
212K1W/36LEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus175.53 8 142.80 54 183.527
213K1M/99JAHODA Jakub 2004 USK Pha135.48 54 135.12 154 189.48
214K1W/37MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz201.72 4 187.49 6 193.493
215K1W/38ANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec146.65 54 1.00 999 200.648
216K1M/100MILYAN Daniel 2006 L.Žatec1.00 999 188.99 12 200.993
217K1M/101POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.196.99 8 195.33 64 204.994
218PW/17HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz227.76 58 166.53 54 220.531
219K1M/102NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.180.79 56 1.00 999 236.787
220C2X/4VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
Loko Plz
Klatovy
185.23 58 4.00 999 243.232
221C2M/14TESAŘOVÁ Hana
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
SKVS ČB
SKVS ČB
143.39 164 147.28 110 257.28
222K1M/103FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand181.64 102 1.00 999 283.637
223K1M/104NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.136.83 152 1.00 999 288.826
224K1M/105BANDAS Matěj 2006 KK Brand134.68 156 154.73 204 290.68
225K1W/39RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor237.54 64 205.58 154 301.535
226PW/18PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec141.03 206 1.00 999 347.033
227PW/19ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy1.00 999 198.19 160 358.192
228PW/20PECHLÁT Adam 2007 Sušice154.85 204 206.34 204 358.845
229K1M/106KINDL Ferdinand 2004 USK Pha151.08 358 155.98 212 367.976
230K1W/40ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz219.51 160 1.00 999 379.514
231K1W/41HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak1.00 999 123.92 300 423.917
232PW/21VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor222.74 260 222.75 204 426.753
233PW/22KOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor259.18 402 277.23 160 437.225
234K1M/107NOVÁK Václav 2005 VS Tábor1.00 999 139.40 316 455.397
235K1W/42PEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor1.00 999 117.59 358 475.594
236PW/23SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec212.94 408 222.37 410 620.937
237K1W/43ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor119.69 554 93.61 554 647.607
238PW/24PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec355.23 308 4.00 999 663.231
239K1W/44NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor153.34 802 1.00 999 955.338
Oddíl

Historie procházení