Trutnovský slalom - 53. ročník

29.04.2017   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdeňka Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HORYNA Lukáš 1980 2 Trutnov106.65 0 110.48 0 106.65
2K1M/2STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky108.92 0 107.89 2 108.92
3C1M/1HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.115.53 2 111.85 0 111.85
4K1M/3VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky111.31 4 109.44 4 113.44
5K1M/4LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.113.42 2 111.45 2 113.45
6K1M/5BERAN Václav 2000 2 USK Pha117.23 4 113.87 0 113.87
7K1M/6BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.110.46 4 118.13 2 114.46
8K1W/1NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec114.99 0 115.23 2 114.99
9C1M/2BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.114.91 2 115.47 0 115.47
10K1M/7PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.117.38 4 114.98 2 116.98
11K1M/8FRENCL Josef 2002 2 USK Pha116.07 2 117.27 0 117.27
12K1M/9GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha118.72 2 118.23 0 118.23
13K1M/10ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.116.89 2 120.78 2 118.89
14K1M/11VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.120.74 0 119.05 0 119.05
15K1M/12PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.123.96 0 119.15 0 119.15
16K1M/13VOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.121.30 0 122.82 0 121.30
17K1M/14SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK119.53 4 121.68 0 121.68
18K1M/15KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 Roztoky121.64 8 119.97 2 121.97
19K1M/16HEK Jan 1979 2 Roudnice122.16 2 122.15 0 122.15
20K1W/2KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.122.24 0 122.48 2 122.24
21K1M/17SAHULA Matěj 2003 2 Benátky122.35 0 126.22 2 122.35
22K1M/18STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky123.67 0 127.38 2 123.67
23C1M/3MOŠTĚK Ondřej 1982 2 Trutnov126.31 0 124.17 0 124.17
24K1W/3BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha126.76 2 124.57 0 124.57
25K1W/4BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa136.26 4 124.64 0 124.64
26K1W/5CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.123.56 2 124.66 0 124.66
27K1M/19CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.124.82 0 137.72 2 124.82
28K1M/20SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice125.32 0 119.66 6 125.32
29K1M/21TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.125.71 0 126.39 0 125.71
30K1M/22HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha126.26 2 125.75 0 125.75
31K1M/23OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.126.16 0 129.24 0 126.16
32K1M/24JEREMIAŠ Jan 1985 3+ Třebech.127.74 2 124.41 2 126.41
33C1M/4KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.139.16 6 124.95 2 126.95
34K1M/25DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha128.18 2 127.18 0 127.18
35K1M/26NESNÍDAL Radek 2000 3+ L.Žatec121.43 6 131.77 4 127.43
36K1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha133.30 0 127.46 0 127.46
37K1M/27VALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand144.12 4 128.28 0 128.28
38K1W/7KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky129.22 0 137.22 2 129.22
39K1M/28BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand129.99 2 127.67 2 129.67
40K1M/29STEHNO Petr 2003 3 USK Pha139.94 6 129.34 2 131.34
41K1W/8BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha131.92 0 134.79 0 131.92
42C1M/5BEIER Artur 1970 2 Trutnov253.43 6 132.01 0 132.01
43C1M/6VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.130.14 2 134.80 2 132.14
44C1M/7SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm137.81 4 132.22 0 132.22
45C1M/8POLLERT Jan 2005 2 USK Pha132.32 0 134.04 0 132.32
46K1W/9ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha130.70 2 141.67 0 132.70
47K1W/10HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa132.77 0 134.24 4 132.77
48C1M/9LACINA Richard 1967 2 Semily136.29 0 131.05 2 133.05
49C1M/10SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK134.02 2 133.19 0 133.19
50K1W/11SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.137.44 0 133.36 0 133.36
51C1M/11BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov133.44 0 168.77 2 133.44
52K1M/30MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov4.00 999 127.67 6 133.67
53K1W/12FLEISIGOVÁ Alžběta 1990 Roztoky139.37 2 132.08 2 134.08
54K1M/31RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm132.18 2 132.58 2 134.18
55K1M/32ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand134.88 0 135.00 6 134.88
56C1M/12BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov134.56 4 133.29 2 135.29
57K1M/33JEZVINA Václav 1973 3 Trutnov133.71 2 4.00 999 135.71
58K1M/34HAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.136.03 0 138.86 0 136.03
59C1M/13HÁK Jiří 1952 2 Trutnov134.15 2 146.46 0 136.15
60K1M/35PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník136.38 0 135.04 52 136.38
61K1M/36STOLÍN David 1978 Trutnov144.04 2 134.85 2 136.85
62K1W/13SOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK133.96 4 142.40 4 137.96
63K1W/14ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha138.65 0 138.36 0 138.36
64K1M/37HEZINA Jiří 2004 3 Roudnice136.54 2 142.86 56 138.54
65C1M/14VESELÝ Matěj 1978 Dv.Král.134.69 4 140.21 2 138.69
66K1M/38HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak146.04 0 136.89 2 138.89
67K1M/39JUDA Štěpán 2004 3 Benátky139.81 4 135.15 4 139.15
68K1W/15LÁSKO Eva 1984 Dv.Král.137.19 2 138.33 4 139.19
69K1W/16KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK135.62 4 137.30 2 139.30
70K1M/40MÍL Jakub 2003 3 Trutnov135.45 4 134.49 8 139.45
71K1W/17STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec142.80 0 135.66 4 139.66
72C1W/1PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha139.92 0 137.79 2 139.79
73K1W/18DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky133.88 6 140.88 10 139.88
74C1W/2KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.148.22 2 138.08 2 140.08
75K1M/41JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.148.76 12 135.17 6 141.17
76K1M/42URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha139.85 2 137.72 6 141.85
77K1M/43MAREK Kryštof 2006 3 Roudnice140.20 2 141.32 4 142.20
78K1M/44STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov144.84 0 142.38 0 142.38
79C1M/15RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm142.71 0 144.77 0 142.71
80K1M/45ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov156.65 6 140.92 2 142.92
81K1M/45MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.136.92 6 133.41 52 142.92
82K1M/47KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand145.69 56 138.97 4 142.97
83K1M/48KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.142.89 2 141.34 2 143.34
84K1M/49DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK144.35 2 141.37 2 143.37
85C1W/3CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.143.54 0 141.85 4 143.54
86K1W/19BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 2 Č.Lípa150.55 0 143.88 0 143.88
87K1M/50BEIER Alva 2005 3 Trutnov167.32 0 144.02 0 144.02
88K1M/51HEGER Jonáš 2006 3 KVS HK140.81 4 146.78 0 144.81
89K1M/52PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník145.82 2 145.03 0 145.03
90K1W/20ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov149.70 2 141.14 4 145.14
91K1M/53SUK Jakub 2002 3+ Trutnov140.64 6 137.20 8 145.20
92K1M/54KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa145.01 8 136.09 10 146.09
93K1M/55FLEISIG Daniel 1988 Roztoky160.83 6 144.15 2 146.15
94C1M/16PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník141.36 6 181.26 4 147.36
95K1M/56ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily144.94 4 145.23 54 148.94
96K1M/57STRASSER Marek 2004 3 L.Žatec141.04 8 148.07 2 149.04
97K1M/58BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha151.62 8 145.51 4 149.51
98K1M/59SEMERÁD Jakub 2006 3 Roudnice145.81 4 141.31 50 149.81
99K1M/60ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha156.98 4 146.30 4 150.30
100K1M/61HYNEK Pavel 2003 3 Semily190.69 0 142.71 8 150.71
101C1M/17SUK Jakub 2002 3 Trutnov147.02 4 146.92 6 151.02
102C1M/18PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník156.75 0 149.75 2 151.75
103C2M/1STOLÍN David
MOŠTĚK Ondřej
1978
1982
3 Trutnov
Trutnov
158.32 4 145.79 6 151.79
104K1M/62KOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec165.34 4 146.42 6 152.42
105K1M/63ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky146.02 8 142.88 10 152.88
106K1W/21KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha153.16 0 148.09 8 153.16
107K1M/64TURNER Karel 2004 3 Blovice146.79 12 153.45 0 153.45
108K1W/22PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky149.51 4 150.84 4 153.51
109C1W/4MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov152.05 2 161.57 6 154.05
110C2M/2HOUSKA Jan
FRENCL Josef, 2002, USK Pha FRENCL Josef
2001
2002
2 USK Pha
USK Pha
150.76 4 151.01 4 154.76
111C1M/19MÍL Jakub 2003 Trutnov154.85 0 151.70 4 154.85
112K1M/65INDRUCH Matěj 2006 KVS HK149.33 6 148.96 6 154.96
113C1M/20POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov162.00 6 152.29 4 156.29
114C2M/3BEIER Alva
BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
146.48 10 157.24 2 156.48
115C1M/21DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK157.53 0 163.67 2 157.53
116K1M/66LACINA Jakub 2003 3 Semily141.59 16 143.48 56 157.59
117C1M/22MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov157.79 0 163.40 4 157.79
118C1M/23KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm174.28 4 158.01 0 158.01
119C1W/5RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha156.38 2 165.69 0 158.38
120C2M/4VESELÝ Matěj
HAIN Přemysl
1978
1977
Dv.Král.
Dv.Král.
156.24 4 155.32 4 159.32
121C2M/5BERAN Václav
BERANOVÁ Hana
2000
2003
USK Pha
USK Pha
165.33 4 155.97 4 159.97
122K1M/67KÖRNER Adam 2004 KK Brand162.29 6 156.29 6 162.29
123C2M/6PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
189.65 8 160.78 2 162.78
124K1W/23HEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice159.41 4 189.54 0 163.41
125C1M/24URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha160.90 4 167.53 4 164.90
126K1M/68KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec164.72 2 170.33 0 166.72
127K1W/24MARKOVÁ Jitka 1978 Trutnov163.83 4 166.85 0 166.85
128C1M/25OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.193.28 52 162.17 8 170.17
129K1W/25BERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4164.91 6 159.10 58 170.91
130C1M/26INDRUCH Matěj 2006 KVS HK169.61 2 172.34 4 171.61
131K1W/26MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor169.13 4 184.80 8 173.13
132K1M/69DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa169.49 4 161.54 52 173.49
133C1M/27HEGER Jonáš 2006 KVS HK174.26 2 165.82 8 173.82
134K1M/70ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov173.10 4 171.79 8 177.10
135C2M/7FLEISIGOVÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
Roztoky
Roztoky
181.19 14 207.35 210 195.19
136K1M/71NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice187.63 18 195.25 14 205.63
137K1W/27ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK184.94 252 187.38 60 247.38
138K1W/28ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK198.60 154 221.49 100 321.49
Oddíl