Spálovský slalom na Kamenici

16.04.2017   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Jan Kulhánek   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno99.30 0 99.80 2 99.30
2K1M/2PROCHÁZKA Josef, 2002, Dukla B. PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.110.70 4 108.50 2 110.50
3K1M/3ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.107.60 4 109.20 2 111.20
4K1M/4KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha105.30 8 109.30 2 111.30
5K1M/5BÁČA Milan 1973 2 KK Brand111.90 0 111.10 2 111.90
6C1M/1PŘÍHODA Matouš, 1998, USK Pha PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha106.00 6 109.00 6 112.00
7K1M/6MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha114.20 0 112.40 0 112.40
8K1M/7FRENCL Josef 2002 2 USK Pha111.60 2 112.80 0 112.80
9K1M/8MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy114.90 2 115.30 0 115.30
10K1W/1DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha117.20 0 116.00 0 116.00
11K1M/9ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.117.50 4 112.30 4 116.30
12C1M/2KRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 2 USK Pha116.70 0 117.50 2 116.70
13C1M/3CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha117.20 4 117.10 0 117.10
14K1M/10STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky117.90 0 122.00 10 117.90
15K1M/11GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha114.00 4 122.00 8 118.00
16C1M/4ŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha118.60 0 124.80 10 118.60
17K1W/2JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno156.80 6 120.20 0 120.20
18K1M/12VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.116.70 4 118.10 6 120.70
19K1W/3CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.121.20 0 121.30 0 121.20
20K1M/13JAKL Vincent 2001 2 USK Pha117.20 4 129.90 6 121.20
21K1M/14BERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno119.10 6 122.00 0 122.00
22K1M/15SAAL Štěpán 2001 3 Jablonec122.50 0 124.90 52 122.50
23K1M/16CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.123.60 6 122.60 0 122.60
24C1M/5PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha123.30 0 135.00 8 123.30
25C1M/6MILLER Jan 1968 2 Turnov119.70 4 4.00 999 123.70
26K1M/17BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno120.80 4 124.20 0 124.20
27K1M/18SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice131.50 6 124.40 0 124.40
28K1W/4BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha121.00 4 126.90 0 125.00
29C1M/7KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.128.40 12 120.20 6 126.20
30K1W/5KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.122.20 4 127.10 0 126.20
31C1M/8GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha126.70 4 124.70 2 126.70
32C1M/9LACINA Richard 1967 2 Semily133.10 2 124.90 2 126.90
33K1W/6BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand127.40 0 129.90 0 127.40
34K1M/19DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha127.80 0 129.20 2 127.80
35K1M/19HRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy125.80 2 4.00 999 127.80
36K1M/21SAHULA Matěj 2003 2 Benátky125.90 6 125.50 4 129.50
37C1M/10ŠKRANC Jiří 1965 Kotva B.128.30 4 130.80 0 130.80
38K1M/22HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec123.00 8 127.60 4 131.00
39K1M/23HRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy129.40 8 129.40 2 131.40
40C1W/1DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno131.00 2 135.90 6 133.00
41K1W/7RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha130.80 4 131.00 2 133.00
42K1W/7ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3+ SKVS ČB129.00 4 133.40 2 133.00
43K1W/9DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3+ KK Brno128.80 6 131.70 2 133.70
44C1M/11HAUCK Marek 1977 2 KVS HK132.60 4 132.40 2 134.40
45K1W/10HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK130.10 8 135.10 0 135.10
46K1M/24URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha135.20 0 135.20 2 135.20
47C1W/2DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha134.60 2 136.20 0 136.20
48K1W/11HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK136.50 0 142.60 4 136.50
49K1M/25PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník138.50 0 137.00 0 137.00
50K1W/12BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa135.90 2 133.30 4 137.30
51K1W/13KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK137.50 0 139.30 0 137.50
52K1W/13FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha137.50 0 132.30 12 137.50
53K1M/26KOŘÍNEK Martin 1977 3 Jablonec144.10 4 136.80 2 138.80
54K1W/15MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy133.00 6 137.70 2 139.00
55C1W/3PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha137.40 2 4.00 999 139.40
56K1M/27BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand137.20 8 133.60 6 139.60
57K1W/16ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3+ KK Brand135.90 4 139.40 6 139.90
58C1M/12BEIER Matouš 2004 3+ Trutnov156.60 4 135.10 6 141.10
59C1M/13POLLERT Jan 2005 2 USK Pha140.40 2 137.20 4 141.20
60K1M/28FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.137.40 4 138.00 4 141.40
61K1M/29LACINA Jakub 2003 3 Semily136.10 6 160.90 14 142.10
62K1M/30JUDA Štěpán 2004 3 Benátky143.20 8 138.80 4 142.80
63K1W/17ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha135.10 8 4.00 999 143.10
64K1M/31PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník137.50 6 146.20 12 143.50
65K1M/32JINEK Hugo 2005 3 USK Pha148.20 6 142.00 2 144.00
66K1M/33KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand137.10 58 138.40 6 144.40
67K1W/18ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha138.80 6 4.00 999 144.80
68K1M/34KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa141.00 6 1.00 999 147.00
69K1M/35ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand145.60 2 146.80 6 147.60
70K1W/19HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa137.70 10 136.80 58 147.70
71K1M/36HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak138.60 10 137.80 54 148.60
72K1M/37SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice144.90 6 144.70 6 150.70
73C1M/14SUK Jakub 2002 3 Trutnov151.90 12 151.50 2 153.50
74C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha158.20 4 151.70 2 153.70
75K1W/20PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky148.50 6 146.10 8 154.10
76K1M/38ZOUBEK Adam 2004 3+ Semily148.40 6 174.00 4 154.40
77K1M/39STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov150.00 6 164.20 10 156.00
78K1M/40DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno160.80 10 154.60 2 156.60
79K1M/41HLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand147.30 12 147.90 10 157.90
80K1M/42MAREK Kryštof 2006 3 Roudnice157.00 6 153.80 6 159.80
81K1M/43BEIER Alva 2005 3 Trutnov161.10 10 154.70 6 160.70
82K1M/44HYNEK Pavel 2003 Semily154.20 12 154.90 10 164.90
83K1M/45KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec157.50 10 180.50 62 167.50
84K1M/46PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB164.30 6 155.50 108 170.30
85K1M/47BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy178.00 10 166.10 10 176.10
86K1W/21HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy177.80 58 173.20 10 183.20
87K1M/48ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky147.00 120 156.40 56 212.40
88K1W/22ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov155.60 110 161.10 58 219.10
89C1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy4.00 999 170.70 56 226.70
90C1M/15BAČINA Jan 1973 Č.Lípa173.50 56 4.00 999 229.50
Oddíl

Historie procházení