Sjezd v Hanušovicích

08.04.2017   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1SATKE Adam 1994 MT KK Brno15:25,70
2K1M/2HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:30,10
3K1M/3HÁLA Richard 1992 2 Olomouc15:46,50
4K1M/4NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc16:13,30
5K1M/5IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:21,60
6C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.16:51,30
7K1W/1DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel16:53,30
8K1M/6KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto16:54,20
9K1W/2HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc16:55,30
10K1M/7BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:02,60
11K1M/8KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:04,20
12K1W/3SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:09,60
13K1W/4BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.17:19,20
14K1M/9GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:21,60
15C2M/1ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
17:40,50
16K1W/5KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc17:48,50
17C1M/2ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:56,40
18C1M/3VESELÝ Petr 1976 2 VSDK17:57,20
19K1M/10BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno17:58,60
20C2M/2RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
18:01,10
21K1M/11HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc18:02,50
22K1W/6KNEBLOVÁ Pavla 1974 2 Olomouc18:08,40
23C1M/4KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc18:19,60
24K1M/12PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc18:21,60
25K1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:21,80
26K1W/8DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno18:33,80
27K1W/9BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:35,10
28K1W/10KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí18:52,70
29C2M/3HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
18:53,30
30K1M/13WALTER David 2001 2 Šumperk18:55,70
31K1M/14RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc18:56,70
32K1M/15NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc19:16,90
33C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno19:17,60
34K1W/11DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:25,40
35C1M/5WALTER Jakub 1998 2 Šumperk19:31,80
36C1M/6JANŮ Filip 2002 2 Olomouc19:44,50
37C1M/7KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm19:53,40
38C1W/2KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc20:12,80
39K1M/16GÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc20:15,50
40C2M/4SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
20:22,80
41C1M/8BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí20:23,40
42K1W/12KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc20:27,50
43K1M/17MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc20:40,10
44K1M/18STŘECHA Jan 2001 3 VSDK20:43,20
45K1W/13HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc20:46,30
46K1W/14NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc20:49,90
47K1M/19KOSÍK Dan 2004 Olomouc20:58,20
48C1M/9RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm21:00,00
49K1M/20KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc21:03,10
50K1M/21PAPULA Jan 2005 3 Litovel21:06,70
51C1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí21:17,10
52C1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno21:20,60
53C1M/10KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc21:25,00
54C1W/5NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno21:29,00
55K1M/22RUTAR Martin 2003 VS Desná21:30,40
56K1M/23FUCHS Marek 2002 3 VSDK21:31,00
57K1M/24SALAJ František 2004 3 Litovel21:35,30
58K1W/15DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK21:37,20
59K1W/16JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc21:41,50
60K1M/25KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná21:53,90
61K1M/26ŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc21:56,20
62K1M/27STRNAD Ondřej 2004 VS Desná21:59,80
63K1M/27POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc21:59,80
64K1M/29PAVELKA Marek 2004 VS Desná22:07,70
65K1M/30DZIADEK Marek 2005 KK Brno22:08,00
66K1W/17VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK22:08,90
67K1M/31JAROŠ Michael 2006 Olomouc22:09,80
68K1M/32ŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc22:12,00
69K1M/33VODÁK Norbert 2004 Litovel22:20,30
70K1M/34SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc22:25,00
71K1M/35HRIC Ondřej 2004 Olomouc22:27,50
72K1W/18STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK22:37,90
73K1W/19HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc22:53,90
74K1M/36MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc22:55,80
75K1M/37URBAN Jaroslav 2004 Olomouc22:58,30
76K1M/38GEPRT David 2005 Litovel23:00,00
77K1M/39STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc23:25,10
78K1W/20NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc23:52,10
79K1W/21RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná24:22,30
80K1M/40ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh24:31,40
81K1W/22ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto24:33,70
82K1W/23HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná24:55,20
83K1M/41ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto25:32,80
84C1W/6STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc25:58,50
Oddíl

Historie procházení