Sjezd v Hanušovicích

25.03.2017   řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.13:05,50
2K1M/2HRIC Filip 1993 MT Olomouc13:15,30
3K1M/3ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha13:26,10
4K1M/4SATKE Adam 1994 MT KK Brno13:29,70
5K1M/5HÁLA Richard 1992 2 Olomouc13:43,60
6K1M/6NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:49,20
7K1M/7IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí13:59,50
8K1M/8KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.14:03,30
9K1M/9KYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice14:04,10
10K1W/1SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno14:05,10
11C2M/1RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
14:08,90
12C2M/2HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:13,60
13K1M/10MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno14:20,30
14K1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.14:24,80
15K1M/11KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov14:32,80
16K1W/3PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:35,00
17K1W/4DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel14:38,30
18C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.14:50,50
19C2M/3ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
14:54,70
20C1M/2HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.14:57,80
21C2M/4UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
14:58,70
22K1M/12BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:58,90
23K1M/13KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto15:00,00
24C1M/3ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:02,90
25C1M/4NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.15:06,40
26K1M/14HALA Jiří 2002 2 Olomouc15:16,80
27K1W/5KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc15:24,50
28K1M/15GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:30,30
29C2M/5HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
15:37,80
30K1W/6ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel15:44,90
31K1W/7MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.15:45,60
32C1M/5KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.15:52,60
33K1M/16BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno15:57,70
34K1W/8NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno16:02,50
35K1M/17HRADEC Matěj 2003 2 Olomouc16:06,80
36K1W/9PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno16:08,10
37C1M/6RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.16:13,90
38K1W/10DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno16:14,30
39K1M/18PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:16,30
40K1M/19WALTER David 2001 2 Šumperk16:19,20
41C1M/7KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.16:19,60
42K1W/11DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc16:26,50
43K1M/20HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto16:39,50
44C1M/8ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto16:44,50
45K1M/21RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:44,90
46K1W/12KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc16:59,20
47C1M/9WALTER Jakub 1998 2 Šumperk17:05,70
48C1W/1SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno17:16,10
49C2M/6ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:16,70
50C1M/10MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.17:32,10
51C2M/7ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
17:34,50
52C2M/8REŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
17:38,10
53C1M/11JANŮ Filip 2002 3 Olomouc17:38,90
54C1M/12BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:42,70
55C1M/13KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm17:49,70
56K1W/13HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc17:53,20
57C1M/14WALTER David 2001 Šumperk17:54,80
58K1M/22GÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc17:57,60
59C1M/15RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm18:07,10
60K1W/14DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc18:16,00
61K1W/15RETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc18:23,10
62C1W/2NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno18:30,20
63K1M/23ŠMAKAL Petr 2003 Litovel18:32,60
64C1M/16MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo18:34,90
65K1M/24SALAJ František 2004 Litovel18:38,50
66C1W/3DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno18:46,20
67K1W/16JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc18:51,20
68K1W/17VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel19:08,80
69K1M/25ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc19:13,60
70C2M/9MRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
19:16,10
71K1M/26HRIC Ondřej 2004 Olomouc19:21,60
72K1W/18STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc19:22,00
73K1M/27VODÁK Norbert 2004 Litovel19:28,10
74K1M/28ŠOTEK Adam 2005 Olomouc19:30,80
75K1W/19MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno19:32,40
76K1M/29POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc19:39,30
77K1M/30STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc19:51,40
78K1W/20HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc20:17,40
79K1W/21NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc21:41,40
Oddíl

Historie procházení