38. ročník závodu Stružnická peřej

02.04.2017   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky82.70 52 83.70 0 83.70
2K1M/2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky84.20 0 84.40 2 84.20
3K1M/3ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky82.60 2 83.60 2 84.60
4C1M/1ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha85.20 2 87.00 0 87.00
5K1W/1NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec88.70 0 95.90 56 88.70
6K1M/4ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa89.70 54 87.70 2 89.70
7K1M/5BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.89.50 2 88.90 2 90.90
8K1M/6ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.87.10 4 95.00 2 91.10
9K1M/7VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky86.80 58 84.70 8 92.70
10K1M/8PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.91.20 2 93.10 6 93.20
11K1M/9ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec91.30 2 96.30 4 93.30
12K1M/10HEK Jan 1979 2 Roudnice94.90 0 96.70 0 94.90
13K1M/10NESNÍDAL Radek 2000 3+ L.Žatec98.70 2 94.90 0 94.90
14K1M/12GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha93.00 2 94.80 2 95.00
15K1M/13KRÁL Adam 2003 2 USK Pha97.70 0 93.10 2 95.10
16K1M/14ŠRÁMEK Michal 1982 3+ Č.Lípa93.70 4 95.40 0 95.40
17C1M/2BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.93.00 4 94.40 2 96.40
18K1W/2KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.101.00 0 97.40 0 97.40
19K1M/15ŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa101.90 0 97.80 0 97.80
20K1M/16FRENCL Josef 2002 2 USK Pha95.40 4 96.10 2 98.10
21C1M/3PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha100.00 0 98.40 0 98.40
22K1M/17PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.99.10 2 96.40 2 98.40
23K1M/18MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy96.90 2 96.30 4 98.90
24C1M/4KRÁL Adam 2003 2 USK Pha95.50 6 97.00 2 99.00
25K1M/19MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha92.90 56 99.40 0 99.40
26K1M/20WEISL Martin 2002 2 USK Pha93.70 6 101.30 6 99.70
27K1W/3CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.104.50 2 101.10 0 101.10
28K1M/21GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha100.70 2 99.20 2 101.20
29K1M/21ŠULC Karel 2000 2 KK Brand99.40 6 97.20 4 101.20
30K1W/4BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha101.00 2 101.60 0 101.60
31K1M/23ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice100.00 2 102.20 2 102.00
32K1M/24VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.98.30 4 98.70 4 102.30
33C1M/5MERENUS Jan 1983 3 Č.Lípa102.90 0 101.60 4 102.90
34C1M/6ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa100.90 6 101.10 2 103.10
35C1M/7ŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha103.40 0 104.50 10 103.40
36K1M/25SAHULA Matěj 2003 2 Benátky101.00 6 103.70 0 103.70
37K1M/26DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha107.10 0 102.20 2 104.20
38K1M/27CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.101.60 4 104.50 0 104.50
39K1M/28STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky104.20 2 104.70 0 104.70
40K1W/5BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha104.90 0 106.90 4 104.90
41C1M/8KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.101.00 4 106.10 4 105.00
42K1W/6KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky106.80 0 104.30 2 106.30
43K1M/29HORÁK David 1976 3+ Heletag112.00 2 102.70 4 106.70
44K1M/30JAKL Vincent 2001 3+ USK Pha101.00 6 107.50 2 107.00
45K1M/31BERAN Jan 1969 3 KVS Pha4103.60 4 108.70 10 107.60
46K1M/32PŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha101.80 6 106.60 2 107.80
47K1M/33HRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy111.90 8 108.20 0 108.20
48C1M/9GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha110.60 2 107.20 2 109.20
49K1M/34ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha114.20 2 109.50 0 109.50
50K1M/35FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.103.70 6 108.10 2 109.70
51K1M/36BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand118.50 2 108.40 2 110.40
52K1W/7ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa109.70 4 107.30 4 111.30
53K1W/8STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec110.90 10 109.50 2 111.50
54K1M/37PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.119.40 6 111.70 0 111.70
55K1M/38URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha110.90 8 113.00 0 113.00
56K1W/9RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha111.10 2 114.30 0 113.10
57K1M/39STEHNO Petr 2003 3 USK Pha111.30 8 113.50 0 113.50
58K1M/40SAAL Štěpán 2001 3 Jablonec130.60 14 109.90 4 113.90
59K1W/10BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.80 8 110.20 4 114.20
60C1M/10JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha114.60 10 112.30 2 114.30
61K1W/11MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy110.30 8 108.60 6 114.60
62K1M/41MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.132.10 112 106.90 8 114.90
63K1W/12HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa109.30 6 114.90 8 115.30
64K1M/42ONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha112.00 4 120.00 6 116.00
65K1W/13ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha114.30 2 117.90 2 116.30
66K1M/43JUDA Štěpán 2004 3 Benátky113.20 4 112.90 4 116.90
67C1W/1KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.117.70 0 117.20 2 117.70
68C1W/2NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec116.30 6 116.70 2 118.70
69K1M/44HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand115.50 14 112.80 6 118.80
70C2M/1MAJER Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2001
2001
2 USK Pha
USK Pha
118.40 16 115.00 4 119.00
71K1M/45JINEK Hugo 2005 3 USK Pha125.70 56 119.10 0 119.10
72K1W/14DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky122.20 14 118.00 2 120.00
73K1W/15FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha122.10 54 116.80 4 120.80
74K1M/46ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy125.50 2 120.80 2 122.80
75K1M/47KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa1.00 999 118.00 6 124.00
76K1W/16ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha118.20 6 118.30 8 124.20
77K1W/17PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky129.60 2 116.70 8 124.70
78K1M/48KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec117.40 8 120.30 12 125.40
79K1W/18SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.121.60 4 139.80 6 125.60
80C1W/3CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.122.50 4 129.70 62 126.50
81C2M/2NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec
 NESNÍDALOVÁ Lucie
BOHATÝ Karel
2002
2001
3 L.Žatec
Třebech.
125.00 12 116.70 10 126.70
82K1M/49ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand133.90 60 123.70 4 127.70
83K1M/50BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha123.90 4 130.40 6 127.90
84PW/1ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy127.20 2 135.50 56 129.20
85K1M/51HEGER Jonáš 2006 KVS HK123.30 6 125.70 8 129.30
86K1M/52POPELKA Petr 2005 3 KK Brand125.00 6 122.10 8 130.10
87C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha134.30 52 122.60 8 130.60
88K1M/53BENDA Jan 2005 3 Roudnice135.60 2 127.60 4 131.60
89K1M/54ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky122.70 10 127.10 58 132.70
90K1M/55HRBÁČEK Jan 1966 Děčín128.80 4 129.50 4 132.80
91PW/2FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice139.70 4 131.00 2 133.00
92C2M/3ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
139.00 6 127.10 6 133.10
93K1M/56PECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha127.60 8 130.00 4 134.00
94K1M/57MAREK Kryštof 2006 Roudnice132.40 6 132.80 2 134.80
95K1M/58KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand125.10 10 109.90 58 135.10
96K1M/58SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice129.10 6 131.10 50 135.10
97C1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy131.10 4 129.30 8 135.10
98K1W/19HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice131.80 4 130.80 8 135.80
99PW/3BOHATÝ Oto, 2007, Třebech. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.133.30 4 135.40 8 137.30
100K1M/60BENDA Libor 1966 3+ Roudnice135.40 2 142.30 2 137.40
101K1M/61SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha136.50 56 132.80 6 138.80
102K1M/62STRASSER Marek 2004 L.Žatec137.10 4 158.50 4 141.10
103K1M/63ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha136.30 6 140.00 56 142.30
104C1M/11ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa142.20 10 139.50 4 143.50
105C2M/4SON Yunmi
GOTVALD Robert
1985
1990
1 Č.Lípa
USK Pha
149.90 10 137.10 8 145.10
106K1M/64ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek132.50 56 137.50 8 145.50
107K1M/65KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand129.70 16 136.30 12 145.70
108K1M/66KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec145.80 6 149.40 6 151.80
109K1W/20KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha140.60 12 144.50 116 152.60
110K1W/21PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň140.10 14 146.70 12 154.10
111K1M/67NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice143.40 12 156.40 14 155.40
112K1M/68BUDÁK David 2003 Kadaň146.80 160 147.50 10 157.50
113C1M/12KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha136.20 162 150.60 14 164.60
114K1M/69SAIDL František 2006 USK Pha131.90 56 133.70 52 185.70
115K1M/70DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa142.50 62 135.60 62 197.60
116C1M/13HEGER Jonáš 2006 KVS HK176.20 60 151.90 52 203.90
117K1W/22KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha145.20 60 146.30 104 205.20
118C1M/14JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň156.30 60 4.00 999 216.30
119PW/4BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice158.40 60 1.00 999 218.40
120K1W/23HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy170.80 62 175.50 58 232.80
121K1M/71ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha123.20 112 148.20 108 235.20
122K1M/72BAČINA Jan 2006 Č.Lípa158.60 408 122.40 256 378.40
Oddíl