38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje

01.04.2017   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky76.50 0 79.20 6 76.50
2C1M/1ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha78.20 0 78.00 2 78.20
3K1M/2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky79.90 2 77.80 2 79.80
4K1M/3ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa79.10 2 81.20 4 81.10
5K1M/4ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky75.60 6 76.00 8 81.60
6K1M/5BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.80.00 6 81.00 2 83.00
7K1M/6GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha83.10 0 87.30 2 83.10
8K1M/7PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.83.50 2 83.40 0 83.40
9K1M/8ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.82.90 2 81.60 2 83.60
10K1W/1NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec86.00 0 84.90 0 84.90
11K1M/9MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha84.50 2 85.20 4 86.50
12K1M/10MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy87.50 0 94.00 2 87.50
13C1M/2BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.82.60 6 84.80 12 88.60
14K1M/11ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec86.90 2 85.10 12 88.90
15C1M/3PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha89.00 0 89.80 8 89.00
16K1M/12VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky79.50 10 81.00 8 89.00
17K1M/13ŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa89.20 0 89.40 6 89.20
18K1M/14JAKL Vincent 2001 3+ USK Pha90.60 4 89.80 0 89.80
19K1M/15KRÁL Adam 2003 2 USK Pha88.10 4 87.90 2 89.90
20K1M/16WEISL Martin 2002 2 USK Pha87.00 4 88.10 2 90.10
21K1W/2BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha92.40 0 90.80 0 90.80
22K1M/17PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.86.90 4 89.50 4 90.90
23K1M/18ŠRÁMEK Michal 1982 3+ Č.Lípa87.60 4 90.90 2 91.60
24K1M/19HEK Jan 1979 2 Roudnice91.70 0 90.10 6 91.70
25C1M/4KRÁL Adam 2003 2 USK Pha99.00 8 92.20 0 92.20
26K1M/20SAHULA Matěj 2003 2 Benátky90.30 2 91.00 16 92.30
27K1M/21VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.90.50 2 92.30 4 92.50
28C1M/5ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa88.70 4 90.20 4 92.70
29K1W/3KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.92.10 6 94.20 0 94.20
30K1M/22SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice93.50 6 94.30 0 94.30
31K1M/23HRŇÁK Vojtěch 2002 3+ Kralupy96.50 10 94.50 0 94.50
32K1M/24ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice92.60 2 96.80 2 94.60
33K1M/25ŠULC Karel 2000 2 KK Brand92.70 2 102.00 6 94.70
34K1M/26NESNÍDAL Radek 2000 3+ L.Žatec90.80 4 92.50 4 94.80
35K1M/27CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.93.70 6 92.90 2 94.90
36K1W/4BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha94.50 4 95.20 0 95.20
37K1M/28HRŇÁK Jáchym 2004 3+ Kralupy95.10 4 95.20 0 95.20
38K1M/29GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha89.80 8 89.60 6 95.60
39K1M/30STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky93.70 2 92.20 4 95.70
40C1M/6MERENUS Jan 1983 3 Č.Lípa90.80 6 102.00 52 96.80
41K1M/31FRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.60 8 89.30 8 97.30
42C1M/7ŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha94.10 4 92.30 12 98.10
43K1M/32PŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha94.90 4 94.40 6 98.90
44K1M/33BERAN Jan 1969 3 KVS Pha493.10 6 95.20 4 99.10
45K1M/34FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.97.90 2 104.40 6 99.90
46K1W/5ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa100.10 0 99.10 2 100.10
47K1M/35PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.98.70 8 98.30 2 100.30
48C1M/8GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha93.00 8 111.10 64 101.00
49K1M/36ONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha98.40 6 99.00 2 101.00
50C1M/9KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.95.30 6 98.20 8 101.30
51K1W/6KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky97.40 4 97.30 8 101.40
52K1W/7CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.91.70 10 94.60 8 101.70
53K1M/37HORÁK David 1976 3+ Heletag98.20 4 99.00 4 102.20
54K1W/8RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha100.40 2 104.30 8 102.40
55K1M/38MAREK Kryštof 2006 Roudnice94.70 8 117.00 16 102.70
56K1W/9BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa99.50 4 105.00 8 103.50
57K1M/39BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand100.70 4 99.50 4 103.50
58C2M/1MERENUS Jan
ŠEDIVÝ Jakub
1983
1994
3 Č.Lípa
Č.Lípa
106.10 14 96.80 8 104.80
59K1M/40DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha99.30 8 96.80 8 104.80
60K1W/10STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec98.80 8 101.40 4 105.40
61C1W/1NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec102.10 4 111.10 8 106.10
62K1M/41SAAL Štěpán 2001 3 Jablonec99.80 18 96.30 10 106.30
63K1W/11MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy97.00 10 101.80 6 107.00
64K1M/42JUDA Štěpán 2004 3 Benátky103.20 4 104.30 10 107.20
65K1W/12FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha101.40 6 103.30 10 107.40
66C2M/2ČVANČARA Václav
HAMMER Ivan
1980
1981
3 Č.Lípa
Č.Lípa
105.50 2 107.70 6 107.50
67K1M/43JANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha102.50 58 102.00 6 108.00
68K1W/13ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha102.10 6 130.00 58 108.10
69K1W/14HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa99.00 10 138.00 58 109.00
70K1M/44KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec107.40 8 101.40 8 109.40
71K1M/45BENDA Libor 1966 3+ Roudnice111.70 8 105.90 4 109.90
72K1W/15SAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.102.10 8 107.30 16 110.10
73K1M/46POPELKA Petr 2005 3 KK Brand106.50 4 128.70 4 110.50
74K1M/47ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy108.20 4 109.10 2 111.10
75K1M/48HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak101.30 10 104.10 18 111.30
76K1W/16ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha121.60 62 101.80 10 111.80
77C1W/2CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.103.90 8 110.20 8 111.90
78K1M/49ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha106.10 6 112.80 58 112.10
79C1M/10JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha103.80 62 105.00 8 113.00
80K1W/17DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky104.80 10 105.50 8 113.50
81K1M/50HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand109.40 12 111.10 4 115.10
82C1W/3KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.105.90 10 119.30 0 115.90
83K1M/51MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.104.40 58 102.30 14 116.30
84K1M/52HRBÁČEK Jan 1966 Děčín117.10 6 114.40 2 116.40
85K1W/18PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky106.80 10 113.80 10 116.80
86K1M/53PECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha107.00 10 113.70 8 117.00
87K1M/53KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand107.30 58 105.00 12 117.00
88K1M/55JINEK Hugo 2005 3 USK Pha109.60 14 108.50 10 118.50
89C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha113.40 6 147.20 10 119.40
90K1M/56ŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek107.90 12 117.20 12 119.90
91K1M/57BENDA Jan 2005 3 Roudnice106.70 14 113.90 58 120.70
92C1M/11JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň110.80 10 113.70 16 120.80
93C2M/3NESNÍDALOVÁ Lucie
BOHATÝ Karel
2002
2001
3 L.Žatec
Třebech.
108.90 26 109.70 12 121.70
94C1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy142.70 16 115.70 6 121.70
95C2M/4ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
115.50 8 139.70 8 123.50
96K1M/58HEGER Jonáš 2006 KVS HK113.60 10 138.20 58 123.60
97K1M/59KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand116.00 10 127.80 16 126.00
98K1M/60KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec118.40 10 123.30 12 128.40
99PW/1FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice118.60 10 1.00 999 128.60
100K1M/61BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha113.20 58 113.10 16 129.10
101C1M/12ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa142.20 2 129.30 0 129.30
102K1W/19HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice123.70 60 123.30 6 129.30
103PW/2BOHATÝ Oto 2007 Třebech.124.20 10 111.40 110 134.20
104K1M/62ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky112.70 66 119.60 16 135.60
105K1M/63SAIDL František 2006 USK Pha115.90 20 142.40 10 135.90
106C1M/13HEGER Jonáš 2006 KVS HK124.50 14 167.90 8 138.50
107C2M/5SON Yunmi
GOTVALD Robert
1985
1990
1 Č.Lípa
USK Pha
127.00 12 141.10 64 139.00
108K1M/64STRASSER Marek 2004 L.Žatec131.30 8 126.70 58 139.30
109K1W/20PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň1.00 999 125.80 14 139.80
110K1M/65NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice123.80 20 136.80 64 143.80
111C1M/14KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha124.20 164 129.80 16 145.80
112K1M/66STEHNO Petr 2003 3 USK Pha107.90 110 98.50 54 152.50
113K1M/67KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa117.70 66 96.40 58 154.40
114C2M/6MAJER Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2001
2001
2 USK Pha
USK Pha
103.70 58 102.00 66 161.70
115PW/3BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice149.50 14 133.70 60 163.50
116K1M/68ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand106.90 58 112.80 56 164.90
117K1M/69SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha107.50 60 114.00 120 167.50
118C1M/15JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha111.70 60 120.70 58 171.70
119K1W/21KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha113.20 60 136.40 112 173.20
120K1W/22KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha133.90 66 114.70 64 178.70
121PW/4ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy114.40 68 120.70 104 182.40
122K1M/70BUDÁK David 2003 Kadaň127.70 164 121.90 66 187.90
123K1M/71ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha123.80 158 128.40 62 190.40
124K1M/72DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa173.80 18 108.60 110 191.80
125K1W/23HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy125.00 164 128.30 158 286.30
126K1M/73BAČINA Jan 2006 Č.Lípa109.70 358 140.00 258 398.00
Oddíl