Slalom v Třebechovicích

25.09.2016   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.110.80 2 108.30 0 108.30
2K1M/2HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.108.80 0 112.80 4 108.80
3K1M/3POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice109.90 0 114.70 2 109.90
4K1M/4ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky108.10 2 1.00 999 110.10
5K1M/5STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky111.60 4 111.50 0 111.50
6K1M/6POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK111.90 0 111.80 0 111.80
7K1M/7BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.112.90 4 112.10 0 112.10
8C1M/1HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.117.10 0 114.50 0 114.50
9K1M/8ŠOREL Martin 2001 2 KK Brand114.20 2 112.90 2 114.90
10K1M/9MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.115.00 0 115.60 0 115.00
11K1M/10MILLER Jan 1997 2 Turnov116.40 2 113.20 2 115.20
12C1M/2HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.116.90 2 115.90 0 115.90
13K1M/11VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky112.20 4 111.10 6 116.20
14K1W/1GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice116.50 0 118.30 2 116.50
15C1M/3BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.116.50 0 117.10 0 116.50
16K1M/12MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.116.70 0 4.00 999 116.70
17C1M/4KUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB118.40 2 117.40 0 117.40
18K1M/13MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec120.10 0 118.40 0 118.40
19C2M/1HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
120.50 0 119.80 0 119.80
20K1M/14ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.122.80 2 118.10 2 120.10
21K1M/15PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 121.40 0 121.40
22K1M/16MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov126.80 4 122.00 0 122.00
23K1M/17JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech.123.60 0 122.60 0 122.60
24K1M/17FRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK125.40 2 122.60 0 122.60
25K1M/19SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK4.00 999 122.90 0 122.90
26C1M/5ŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub.123.70 0 126.50 2 123.70
27K1M/20HAJSKÝ Stanislav 1969 Semily125.40 2 123.90 0 123.90
28K1M/21VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.124.10 0 4.00 999 124.10
29K1M/22OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.126.90 2 122.30 2 124.30
30K1M/23ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště135.00 4 123.20 2 125.20
31C1M/6INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK125.40 0 125.80 0 125.40
32K1M/24ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.125.10 2 123.60 2 125.60
33K1M/25KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov117.70 8 119.20 50 125.70
34K1M/26VENC Štěpán 2004 3 KK Brand126.50 0 126.00 0 126.00
35C1M/7HAJSKÝ Stanislav 1969 Semily126.60 0 128.20 0 126.60
36K1M/27VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto134.40 2 127.20 0 127.20
37C1M/8RAŠNER Karel 1976 2 Postřelm128.60 0 127.60 0 127.60
38C1M/9KOLÁČEK Petr 2001 2 KK Brand128.40 0 127.70 0 127.70
39C1M/9DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK127.70 0 128.70 0 127.70
40K1M/28DOLEŽAL Pavel 1974 Dv.Král.127.10 2 125.90 2 127.90
41C1M/11MILLER Jan 1997 2 Turnov129.40 0 128.00 0 128.00
42K1M/29TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.128.10 0 128.00 4 128.10
43K1M/29GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice4.00 999 128.10 0 128.10
44C1M/12POLÍVKA Karel 1978 3 Sláv.HK128.50 0 129.10 2 128.50
45K1M/31FUCHS Matouš 2002 3 Jablonec130.80 2 126.70 2 128.70
46K1W/2KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand132.40 2 128.90 0 128.90
47K1M/32KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK127.20 2 128.80 2 129.20
48K1M/33HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto129.40 0 127.10 4 129.40
49C1M/13INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK130.80 0 129.50 0 129.50
50C1M/14VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav128.90 4 129.80 0 129.80
51K1M/34HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto128.70 2 129.90 0 129.90
52K1W/3HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK130.00 0 132.80 0 130.00
53C1M/15SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK130.80 0 130.20 0 130.20
54K1M/35JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha130.30 0 131.00 2 130.30
55K1W/4KEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK130.60 0 130.50 0 130.50
56K1W/4BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha130.60 0 130.50 0 130.50
57K1M/36ŠULC Karel 2000 3 KK Brand127.10 4 124.60 6 130.60
58C1M/16LACINA Richard 1967 2 Semily131.90 2 130.70 0 130.70
59K1W/6CAPALINI Nicola 2002 2 KK Brand130.90 0 131.10 2 130.90
60K1M/37GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha4.00 999 127.00 4 131.00
61K1M/37ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.4.00 999 129.00 2 131.00
62K1M/39CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand132.60 0 131.10 0 131.10
63K1W/7KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky132.80 0 131.10 0 131.10
64C1M/17VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.131.20 0 132.50 0 131.20
65C1M/17LADÝŘ Karel 1972 KVS HK131.20 0 4.00 999 131.20
66K1M/40RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm131.40 2 131.40 0 131.40
67K1M/41STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky132.40 4 129.50 2 131.50
68K1M/41KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.149.00 2 131.50 0 131.50
69K1W/8STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec132.30 2 131.60 0 131.60
70K1W/8POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.10 6 129.60 2 131.60
71K1M/43KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště134.10 2 131.80 0 131.80
72C1M/19KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor131.80 0 131.50 2 131.80
73K1W/10HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa132.20 0 132.00 0 132.00
74K1M/44ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha132.10 0 130.20 2 132.10
75C1M/20SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm132.20 0 133.30 0 132.20
76K1W/11RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha133.30 0 132.30 0 132.30
77C2M/2POLÍVKA Radek
POLÍVKA Karel
1980
1978
Sláv.HK
Sláv.HK
132.30 0 135.20 2 132.30
78K1M/45JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha132.70 0 130.40 2 132.40
79K1M/45DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha131.50 2 132.40 0 132.40
80C1M/21HAUCK Marek 1977 2 Č.Skal.132.90 0 132.30 2 132.90
81K1M/47KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.133.80 2 129.00 4 133.00
82K1M/47PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník135.50 4 133.00 0 133.00
83K1M/49PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.134.80 0 133.30 0 133.30
84K1M/50JAHODA Martin 2001 3 USK Pha134.60 2 133.40 0 133.40
85C1M/22BEIER Artur 1970 2 Trutnov135.70 0 133.80 0 133.80
86K1M/51SUK Jakub 2002 3 Trutnov133.70 2 131.90 2 133.90
87C2M/3VĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
133.80 4 133.90 0 133.90
88C1W/1GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice137.20 4 134.00 0 134.00
89K1M/52BENDA Libor 1966 3 Roudnice134.20 0 134.60 0 134.20
90K1M/52VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha130.80 4 132.20 2 134.20
91K1M/52JUDA Mikuláš 2003 3 Benátky134.20 0 134.50 2 134.20
92C1M/23GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha135.30 2 134.20 0 134.20
93K1W/12ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand134.40 0 135.00 0 134.40
94C1M/24KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor134.60 0 135.70 0 134.60
95K1M/55FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec135.00 4 132.80 2 134.80
96C2M/4VALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
133.30 2 134.80 0 134.80
97C1M/25KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor134.90 0 140.40 2 134.90
98K1W/13BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa137.60 0 135.20 0 135.20
99C1M/26KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.135.30 0 135.60 0 135.30
100K1M/56FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.134.60 2 135.40 0 135.40
101C1M/27VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha135.40 0 135.40 0 135.40
102K1M/57LACINA Jakub 2003 3 Semily136.50 4 133.50 2 135.50
103C1M/28HÁK Jiří 1952 2 Trutnov135.80 0 135.60 0 135.60
104K1M/58SAJDL František 1970 L.Žatec134.00 2 127.00 52 136.00
105K1M/59ONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha134.20 2 134.20 4 136.20
106C1M/29KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor134.30 2 136.40 0 136.30
107K1W/14BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa136.50 0 139.80 0 136.50
108C2M/5KRČ Ladislav
KOLÁČEK Petr
1999
2001
2 Dukla B.
KK Brand
139.40 2 136.60 0 136.60
109K1M/60BÍZEK Marek 2005 3 KK Brand138.50 2 137.10 0 137.10
110K1W/15SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.137.10 0 136.10 2 137.10
111K1M/61MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.138.40 2 137.30 0 137.30
112K1M/62SAHULA Martin 1968 3 Benátky138.60 2 137.50 0 137.50
113K1W/16ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha142.80 0 137.80 0 137.80
114K1M/63JUDA Štěpán 2004 3 Benátky138.00 0 141.30 2 138.00
115C1W/2PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha138.00 0 140.00 0 138.00
116C1M/30KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK142.40 0 138.00 0 138.00
117C1M/31OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.148.10 2 138.20 0 138.20
118K1M/64POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK138.30 0 138.90 0 138.30
119K1M/65HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.137.20 2 138.40 0 138.40
120K1W/17LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily138.90 0 138.40 0 138.40
121C1M/32KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK138.60 0 138.70 4 138.60
122C2M/6ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
134.60 4 135.20 4 138.60
123K1M/66HLOBIL Josef 2001 Turnov141.90 4 138.70 0 138.70
124K1M/67SAAL Štěpán 2001 Jablonec136.80 2 135.90 52 138.80
125C1M/33ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.4.00 999 139.10 0 139.10
126K1M/68MÍL Jakub 2003 3 Trutnov138.10 2 139.20 0 139.20
127K1W/18FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha137.20 2 139.70 0 139.20
128K1W/19ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha140.50 2 139.40 0 139.40
129K1M/69BOCH Pavel 1951 3 Semily137.50 2 139.90 0 139.50
130K1M/69ZACH Radovan 2005 3 KK Brand141.10 2 139.50 0 139.50
131K1W/20KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.143.20 2 139.80 0 139.80
132C1M/34PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník140.00 0 140.10 0 140.00
133C1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor141.40 0 140.10 0 140.10
134K1W/21ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK139.30 2 138.30 2 140.30
135C1M/35BEIER Matouš 2004 3 Trutnov140.40 0 142.90 0 140.40
136K1M/71ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek141.00 0 143.30 0 141.00
137K1M/72DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha139.40 2 141.40 0 141.40
138K1M/72ZOUBEK Adam 2004 3 Semily139.80 2 139.40 2 141.40
139K1W/22SOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK141.70 4 141.40 0 141.40
140C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha141.50 0 142.40 0 141.50
141K1M/74GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice141.90 0 139.60 2 141.60
142K1W/23KUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník139.60 2 140.00 2 141.60
143K1M/75JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.141.70 0 141.60 2 141.70
144K1M/75LAPUNÍK Milan 2001 Turnov143.60 4 141.70 0 141.70
145K1M/77PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník142.10 50 141.90 0 141.90
146C2M/7VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
146.30 0 142.00 0 142.00
147C1M/36BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily144.00 0 142.20 0 142.20
148K1W/24DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky142.60 2 142.90 0 142.90
149K1W/24ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily145.80 0 142.90 0 142.90
150K1M/78POPELKA Petr 2005 3 KK Brand143.80 2 143.00 0 143.00
151K1W/26BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily143.00 0 146.10 0 143.00
152K1M/79MÜLLER Ondřej 2002 Turnov139.50 4 143.40 2 143.50
153C1M/37BOHATÝ Karel 1974 Třebech.147.20 0 143.50 0 143.50
154K1W/27HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.143.80 0 143.60 0 143.60
155K1M/80BENDA Jan 2005 Roudnice144.20 4 143.70 0 143.70
156C2M/8RAŠNER Karel
SVÍTIL Vladan
2004
1974
Postřelm
Postřelm
142.00 2 4.00 999 144.00
157C1M/38VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor144.20 0 145.20 0 144.20
158K1M/81BOHATÝ Karel 1974 Třebech.145.40 0 144.40 0 144.40
159K1M/82NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.146.70 0 142.50 2 144.50
160K1M/82VALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand158.00 0 144.50 0 144.50
161C1M/39BOUČEK Stanislav 1999 3 Pardub.144.10 2 142.80 2 144.80
162C1W/5CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand151.30 2 145.30 0 145.30
163C1M/40KRÁL Matěj 2002 Postřelm146.10 0 145.30 0 145.30
164K1M/84MAREK Pavel 1972 3 Třebech.145.90 0 143.50 2 145.50
165C1M/41PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.4.00 999 143.80 2 145.80
166K1W/28PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky145.90 0 147.10 2 145.90
167K1M/85TURNER Karel 2004 3 Blovice146.20 0 147.80 2 146.20
168K1M/86KUDRNA Josef 2004 KK Brand148.40 8 144.40 2 146.40
169C1W/6KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand151.00 0 146.70 0 146.70
170C1M/42POSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov144.80 2 4.00 999 146.80
171C1M/43VRBA Vojtěch 1994 Sláv.HK146.90 0 145.00 2 146.90
172K1M/87DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK147.20 0 147.40 2 147.20
173K1M/88JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov150.20 2 147.50 0 147.50
174C1M/44MÍL Pavel 1967 3 Trutnov148.00 0 148.20 0 148.00
175C1M/44NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.148.20 0 148.00 0 148.00
176C1M/44RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm148.00 0 150.90 2 148.00
177C2M/9RAŠNER Karel
RAŠNER Jiří
1976
2008
Postřelm
Postřelm
151.30 2 148.00 0 148.00
178K1M/89ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand148.10 0 147.70 2 148.10
179C2M/10HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
150.40 0 148.20 0 148.20
180K1W/29ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov146.30 2 148.20 2 148.30
181C2M/11CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
147.40 2 148.60 0 148.60
182C2M/11NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
151.80 6 148.60 0 148.60
183K1M/90NĚMEC Radek 2004 Pardub.164.60 8 146.80 2 148.80
184C2M/13KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
147.50 4 145.10 4 149.10
185C1M/47RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK149.60 0 4.00 999 149.60
186K1W/30NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec151.40 0 150.10 0 150.10
187C1M/48LACINA Jakub 2003 Semily148.20 2 149.60 2 150.20
188C2M/14DOLEŽAL Pavel
TROCH Petr
1974
1971
Dv.Král.
Dv.Král.
150.00 2 146.20 4 150.20
189C1M/49BAČINA Jan 1973 Č.Lípa155.90 0 150.30 0 150.30
190C2M/15FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
150.00 6 150.30 0 150.30
191K1W/31MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov150.70 0 152.80 0 150.70
192C1W/7MÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov152.70 0 148.70 2 150.70
193C1M/50JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha153.00 4 149.00 2 151.00
194C2M/16ŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
Týniště
Trutnov
155.00 10 139.40 12 151.40
195K1M/91JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov157.10 0 152.30 0 152.30
196C2M/17BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
159.90 4 153.00 0 153.00
197K1M/92SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha156.10 2 153.20 0 153.20
198C1W/8KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK160.10 2 153.80 0 153.80
199K1M/93ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky152.10 8 149.90 4 153.90
200K1M/94ŘEHÁK Jiří 2003 Semily152.20 2 157.60 2 154.20
201C2M/18ŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
2 Třebech.
Třebech.
353.70 0 150.20 4 154.20
202K1M/95SVOBODA Martin 2005 L.Žatec154.40 0 152.10 4 154.40
203K1W/32HOFMANOVÁ Šárka 2002 3 Sláv.HK157.30 0 154.90 0 154.90
204C2M/19VEVERKA Lukáš
STRÁNSKÝ Daniel
2002
2002
3 Benátky
Benátky
151.90 8 149.10 6 155.10
205K1M/96STRASSER Marek 2004 L.Žatec157.40 0 155.70 0 155.70
206K1M/97KÖRNER Adam 2004 KK Brand157.40 0 156.20 0 156.20
207K1W/33ANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec157.70 2 156.30 0 156.30
208C1M/51PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník154.90 6 152.50 4 156.50
209K1M/98FENCL Jáchym 2003 Pardub.156.70 0 156.80 0 156.70
210K1M/99JAHODA Jakub 2004 USK Pha156.80 0 154.40 4 156.80
211K1M/99BEIER Alva 2005 3 Trutnov142.60 50 154.80 2 156.80
212C1M/52SUK Jakub 2002 3 Trutnov152.90 4 153.70 6 156.90
213K1W/34MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor157.10 8 153.60 4 157.60
214K1W/35ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor169.10 4 158.30 0 158.30
215K1M/101ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov161.20 8 154.50 4 158.50
216C2W/1HOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
Č.Lípa
Č.Lípa
157.50 8 158.60 0 158.60
217C1M/53FENCL Jáchym 2003 Pardub.167.30 2 158.90 0 158.90
218C1M/54ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.4.00 999 155.00 4 159.00
219C2M/20DUŠEK Vladimír
KAŠPAR Jaroslav
1957
1956
Sláv.HK
Sláv.HK
164.70 2 159.30 0 159.30
220K1W/36MARKOVÁ Jitka 1978 Trutnov163.30 0 159.60 0 159.60
221K1M/102DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa177.50 12 153.70 6 159.70
222C1M/55KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy160.70 0 4.00 999 160.70
223K1M/103ŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště172.10 2 161.10 0 161.10
224K1W/37KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha160.10 4 157.50 4 161.50
225C2M/21MAREK Matyáš
HANUŠ Jiří
2003
2002
Třebech.
Třebech.
159.90 4 156.00 6 162.00
226C1M/56DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK158.20 50 162.40 0 162.40
227K1W/38KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha160.30 6 158.50 4 162.50
228K1M/104VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily163.50 52 154.70 8 162.70
229K1M/105KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec160.40 4 160.90 2 162.90
230K1M/105PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor164.80 2 160.90 2 162.90
231K1M/107TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.161.40 2 165.40 2 163.40
232C1M/57ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.164.40 0 163.50 0 163.50
233C2M/22JINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁK Petr
2005
1969
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 162.20 2 164.20
234C1M/58MÍL Jakub 2003 Trutnov162.40 2 165.30 4 164.40
235K1M/108TROCH Jan 2003 Dv.Král.1.00 999 164.70 0 164.70
236K1M/109TARABA Matyáš 2004 KK Brand160.90 4 162.20 4 164.90
237C1M/59MAREK Matyáš 2003 Třebech.166.50 0 165.50 0 165.50
238K1W/39REJHOVÁ Martina 1976 Sláv.HK169.10 6 164.20 2 166.20
239C1M/60KAŠPAR Jaroslav 1956 Sláv.HK171.80 0 164.30 2 166.30
240K1M/110NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice169.80 4 160.80 6 166.80
241C1M/61BEIER Alva 2005 Trutnov165.10 2 164.80 2 166.80
242C1M/61KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha168.70 0 164.80 2 166.80
243C2W/2KLIŠČOVÁ Barbora
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2002
2005
Třebech.
Třebech.
165.30 8 164.30 4 168.30
244C2M/23ONDRUŠ Mario
ONDRUŠ Mikuláš
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
169.40 2 164.90 6 170.90
245K1W/40RYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 Dv.Král.174.20 0 177.70 2 174.20
246C1W/9KUHNOVÁ Anežka 1998 Rakovník174.40 4 172.90 2 174.90
247K1W/41KONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.169.10 6 281.90 2 175.10
248C2M/24JANOUŠEK Viktor
KOLÁŘ Vojtěch
2003
2002
USK Pha
USK Pha
173.70 2 170.70 8 175.70
249C1W/10SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK183.80 2 171.10 6 177.10
250K1M/111JAHNA Ondřej 2005 Třebech.180.10 4 176.10 2 178.10
251C2W/3KOFROŇOVÁ Zuzana
DOLEŽALOVÁ Viktorie
2002
2001
Benátky
Benátky
174.40 4 174.30 10 178.40
252K1W/42VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.182.70 0 174.90 4 178.90
253C2M/25INDRUCH Matěj
DRÁBEK Matyáš
2006
2005
KVS HK
KVS HK
181.20 2 177.00 2 179.00
254C2W/4STRASSEROVÁ Bára
NOVÁKOVÁ Karolína
2001
2002
L.Žatec
L.Žatec
180.50 0 177.10 2 179.10
255C2M/26KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
Jablonec
Jablonec
175.60 56 173.90 6 179.90
256K1M/112VIRAGH Tomáš 2004 Týniště174.40 6 176.10 56 180.40
257C2M/27JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
187.30 2 181.50 0 181.50
258C1W/11ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov180.60 4 177.70 4 181.70
259C1W/12HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK182.50 2 181.40 2 183.40
260K1M/113JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.175.90 8 174.50 56 183.90
261C2W/5VORLOVÁ Darina
ZÁRUBOVÁ Michaela
1984
1986
Pardub.
KVS HK
187.80 6 181.40 4 185.40
262K1M/114MÁRA Michal 2003 VS Tábor181.10 16 173.50 14 187.50
263K1W/43JANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.214.20 2 189.20 4 193.20
264C2M/28ŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
197.90 4 193.00 2 195.00
265K1M/115ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov165.80 50 154.30 52 206.30
266C2W/6ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
MÁROVÁ Zuzana
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
231.50 4 194.20 14 208.20
267K1W/44VÁLKOVÁ Alena 1976 VS Tábor225.90 6 4.00 999 231.90
Oddíl