Slalom O cenu Tyrolitu

07.08.2016   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdeňka Rychterová
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky101.00 0 100.20 0 100.20
2K1M/2POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK101.70 0 101.80 2 101.70
3K1M/3BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.102.50 0 105.00 2 102.50
4K1M/4KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.103.80 0 103.20 0 103.20
5C1M/1BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.104.30 0 106.30 6 104.30
6K1M/5ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice107.40 0 114.10 50 107.40
7K1M/6KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.00 2 107.70 0 107.70
8K1M/7SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK108.40 0 110.20 2 108.40
9K1M/8BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB110.00 0 109.50 0 109.50
10K1M/9ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz112.10 0 110.30 0 110.30
11K1M/9PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz111.30 2 110.30 0 110.30
12C1M/2POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha112.50 0 110.40 0 110.40
13K1M/11GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha110.50 0 110.90 4 110.50
14C1M/3JIRAS Marek 1976 2 USK Pha112.20 0 110.70 0 110.70
15K1M/12PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.109.00 2 109.10 2 111.00
16K1M/13BÁČA Milan 1973 2 KK Brand113.00 2 111.20 0 111.20
17K1M/14HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha111.40 0 113.20 0 111.40
18K1M/15FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa112.60 0 112.30 0 112.30
19K1W/1PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha112.70 0 112.70 0 112.70
20K1M/16KRÁL Adam 2003 2 USK Pha112.70 0 113.90 0 112.70
21K1M/17PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice110.80 2 111.30 6 112.80
22K1M/18HEK Jan 1979 2 Roudnice114.00 2 113.00 0 113.00
23K1M/19GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice116.90 0 113.10 0 113.10
24K1W/2VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor113.70 0 114.10 0 113.70
25K1M/20OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.116.20 0 113.80 0 113.80
26C1M/4MILLER Jan 1968 2+ Turnov114.10 0 114.30 0 114.10
27K1W/3KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy119.20 0 114.30 0 114.30
28K1M/21KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand114.90 0 114.60 0 114.60
29K1M/22ŠOREL Martin 2001 2 KK Brand104.50 54 109.10 6 115.10
30C1M/5VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy115.30 0 120.10 0 115.30
31K1M/23BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz115.90 0 115.30 0 115.30
32K1M/24FRENCL Josef 2002 3 USK Pha118.10 0 115.50 0 115.50
33K1W/4PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.116.60 4 115.90 0 115.90
34K1M/25SAHULA Matěj 2003 2 Benátky118.00 2 116.00 0 116.00
35K1M/26PROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand116.30 0 119.40 8 116.30
36C1M/6KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV116.50 0 116.60 0 116.50
37K1M/27STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky115.40 6 116.60 0 116.60
38C1M/7VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav118.60 0 117.10 0 117.10
39K1M/28ŠULC Karel 2000 3 KK Brand117.00 2 115.20 2 117.20
40K1M/29VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor117.30 0 120.80 0 117.30
41K1W/5KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha115.50 2 118.00 0 117.50
42C1M/8NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus119.10 2 117.70 0 117.70
43K1W/6KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV115.70 2 119.10 0 117.70
44K1M/30KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.117.70 0 118.40 0 117.70
45K1W/7URBANOVÁ Miroslava 1988 3 Benátky121.60 2 118.50 0 118.50
46C1M/9INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK121.60 0 118.70 0 118.70
47K1M/31WEISL Martin 2002 3 USK Pha117.90 2 117.00 2 119.00
48K1M/32FUCHS Matouš 2002 3 Jablonec125.30 2 119.10 0 119.10
49C1M/10MILLER Jan 1997 2 Turnov119.20 0 124.60 2 119.20
50K1W/8KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky123.90 2 119.30 0 119.30
51K1M/33ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.113.90 6 120.80 0 119.90
52K1M/34SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky125.30 4 120.00 0 120.00
53K1M/35SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice120.50 0 121.90 2 120.50
54K1M/36ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz123.30 0 120.70 0 120.70
55C1M/11KRÁL Adam 2003 3 USK Pha119.00 2 119.40 4 121.00
56K1W/9KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice126.40 0 119.10 2 121.10
57K1W/10BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand122.90 4 121.40 0 121.40
58K1W/10POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor126.20 2 121.40 0 121.40
59K1W/12CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand121.80 4 119.60 2 121.60
60C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.121.70 0 123.90 0 121.70
61K1M/37FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec121.20 2 121.90 0 121.90
62K1W/13BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha124.30 2 120.60 2 122.60
63K1M/38PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.122.60 0 123.60 4 122.60
64C1M/12LACINA Richard 1967 3 Semily122.10 6 122.80 0 122.80
65C1M/13PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice125.60 0 122.90 0 122.90
66C1M/13SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm127.60 2 122.90 0 122.90
67C1M/15FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa130.00 2 123.30 0 123.30
68K1W/14PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.124.20 4 119.30 4 123.30
69C1M/16JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek126.70 0 121.40 2 123.40
70K1W/15BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha126.20 2 123.40 0 123.40
71K1W/16KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand123.50 0 124.10 2 123.50
72K1W/16FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa123.50 0 126.30 0 123.50
73K1M/39KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.123.50 0 125.90 2 123.50
74K1M/40HORÁK David 1976 3 SKŽižkov132.50 0 123.70 0 123.70
75C1M/17SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK124.50 2 122.00 2 124.00
76C1M/18HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn126.10 0 122.40 2 124.40
77C1M/18BEIER Artur 1970 2 Trutnov132.50 0 122.40 2 124.40
78K1M/41CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand126.60 0 124.90 0 124.90
79C1M/20BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB129.40 0 125.10 0 125.10
80K1W/18BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa126.40 0 125.10 0 125.10
81C1M/21HAUCK Marek 1977 2 Č.Skal.125.30 0 125.70 2 125.30
82K1W/19RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha125.40 0 125.40 2 125.40
83K1M/42RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm138.90 104 121.40 4 125.40
84K1M/43NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň125.70 0 130.80 0 125.70
85K1M/44GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha128.30 4 120.00 6 126.00
86K1M/44DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha129.20 6 126.00 0 126.00
87K1M/46ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.120.40 50 124.10 2 126.10
88K1M/47ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha128.50 0 126.30 0 126.30
89C1W/2KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha122.80 4 126.50 0 126.50
90K1W/20STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec129.90 2 126.70 0 126.70
91C2M/1ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1969
1992
2 Benátky
Benátky
124.90 2 4.00 999 126.90
92K1M/48BENDA Libor 1966 3 Roudnice128.80 2 127.00 0 127.00
93K1M/49BENEŠ Petr 1975 3 Heletag125.20 2 4.00 999 127.20
94K1W/21ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK129.70 0 127.30 0 127.30
95C1M/22GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha125.10 4 125.60 2 127.60
96C1M/23VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha125.70 2 127.60 2 127.70
97K1W/22KEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK128.00 0 123.70 4 127.70
98K1M/50JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha125.70 2 124.40 4 127.70
99K1M/51VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha123.80 4 124.40 4 127.80
100K1W/23GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice127.90 0 124.40 4 127.90
101K1M/52DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus126.50 2 126.20 2 128.20
102K1M/53ONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha132.10 4 128.50 0 128.50
103K1M/54FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.127.60 2 126.80 2 128.80
104K1W/24MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy129.80 0 127.40 2 129.40
105K1M/55SAHULA Martin 1968 3 Benátky129.80 0 127.90 2 129.80
106K1M/56ZACH Radovan 2005 3 KK Brand131.60 2 130.00 0 130.00
107K1M/57BÍZEK Marek 2005 3 KK Brand132.70 2 128.20 2 130.20
108C1M/24POLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK128.30 2 134.90 2 130.30
109K1M/58BAUDISCH Adam 2001 3 USK Pha134.70 4 128.50 2 130.50
110K1W/25HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK128.80 2 128.70 2 130.70
111C1M/25HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha132.70 4 128.80 2 130.80
112C1M/25HÁK Jiří 1952 2 Trutnov127.50 150 128.80 2 130.80
113K1M/59KORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz126.80 4 139.80 2 130.80
114C1W/3KVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV128.90 2 130.70 50 130.90
115PW/1GALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice132.90 2 131.30 0 131.30
116K1W/26HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa138.20 2 129.30 2 131.30
117K1M/60DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha134.80 4 131.40 0 131.40
118C1M/27KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.129.50 2 134.30 50 131.50
119C1M/28KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L133.20 4 131.90 0 131.90
120K1M/61BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand130.40 2 131.00 4 132.40
121K1M/61VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor132.40 0 132.90 4 132.40
122C1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor133.70 0 132.70 0 132.70
123K1W/27BEDNÁŘOVÁ Markéta   3 Č.Lípa139.00 4 130.80 2 132.80
124C1M/29WEISL Martin 2002 3 USK Pha136.00 2 130.90 2 132.90
125K1W/28DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha125.00 8 124.20 56 133.00
126K1M/63JUDA Mikuláš 2003 3 Benátky132.50 6 131.00 2 133.00
127C2M/2PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
159.40 6 133.10 0 133.10
128K1W/29LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily131.50 2 142.30 10 133.50
129C2M/3KRČ Ladislav
ŠULC Karel
1999
2000
3 Dukla B.
KK Brand
133.40 4 131.70 2 133.70
130K1W/30FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha131.90 2 133.70 2 133.90
131K1W/31DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky148.90 50 132.30 2 134.30
132K1M/64ZOUBEK Adam 2004 3 Semily132.40 2 132.80 4 134.40
133C1M/30BEIER Matouš 2004 3 Trutnov147.60 8 134.50 0 134.50
134K1M/65HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice137.00 6 130.60 4 134.60
135K1M/66POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK134.80 0 141.20 104 134.80
136K1W/32ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha135.30 4 132.90 2 134.90
137K1W/33SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.140.40 0 135.10 0 135.10
138C2M/4PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
138.60 2 135.30 0 135.30
139C1W/5RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha136.70 0 135.40 0 135.40
140K1M/67SUK Jakub 2002 3 Trutnov134.20 4 133.60 2 135.60
141PW/2ŠVEJD Jáchym, 2007, Sušice ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice134.90 6 133.70 2 135.70
142C1W/6FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa135.90 0 140.90 2 135.90
143K1M/68LACINA Jakub 2003 Semily137.40 8 134.00 2 136.00
144K1W/34ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň137.00 0 134.10 2 136.10
145K1W/35ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha134.20 2 134.10 6 136.20
146K1M/69HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.134.10 4 130.20 6 136.20
147K1M/70MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.133.50 10 134.30 2 136.30
148K1M/71SAAL Štěpán 2001 Jablonec132.40 4 139.40 58 136.40
149C1W/7PAVELKOVÁ Irena 1974 3 USK Pha134.40 2 146.70 6 136.40
150C1M/31BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily139.30 0 133.20 4 137.20
151PW/3PANZER Martin 2007 Loko Plz140.10 6 137.30 0 137.30
152C1M/32KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor135.80 2 153.20 50 137.80
153C2M/5VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
143.00 6 138.50 0 138.50
154C1M/33JIRAS Filip 2005 3 USK Pha138.70 0 136.90 2 138.70
155K1M/72KAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy138.70 0 147.50 2 138.70
156PW/4HEGER Jonáš 2006 KVS HK143.60 0 138.80 0 138.80
157K1W/36ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily139.50 0 138.90 0 138.90
158K1M/73KLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.138.90 0 142.30 2 138.90
159K1M/73NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.138.90 0 144.60 0 138.90
160K1W/37NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus139.10 0 140.40 2 139.10
161K1W/38KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand166.90 4 137.20 2 139.20
162C1M/34RAŠNER Karel 2004 Postřelm137.80 2 141.20 0 139.80
163C2M/6NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
140.10 0 141.10 0 140.10
164K1M/75PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha140.30 0 142.50 0 140.30
165K1M/76JINEK Hugo 2005 3 USK Pha140.50 0 140.80 6 140.50
166K1W/39PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky138.60 2 146.70 0 140.60
167PW/5HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand140.90 2 141.40 0 141.40
168C1M/35NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.141.40 0 146.70 4 141.40
169K1M/77GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice139.60 2 142.50 4 141.60
170PW/6BOHATÝ Oto 2007 Třebech.138.80 4 139.70 2 141.70
171C1M/36MÍL Pavel 1967 3 Trutnov140.10 4 137.70 4 141.70
172K1W/40MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.140.10 152 141.70 0 141.70
173K1W/41HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy137.80 4 140.30 4 141.80
174K1W/42KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy143.40 6 141.90 0 141.90
175PW/7SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice141.10 2 140.40 2 142.40
176K1M/78JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov150.10 0 142.50 0 142.50
177K1M/79ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek163.70 52 134.60 8 142.60
178K1W/43BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily141.60 2 142.70 0 142.70
179K1W/44SOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK142.10 2 139.00 4 143.00
180C1M/37VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor143.10 0 143.50 0 143.10
181K1W/45MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus143.30 0 139.90 4 143.30
182C1W/8CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand143.50 0 144.20 2 143.50
183C1W/9KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand147.10 0 141.70 2 143.70
184C1M/38PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand151.10 6 139.80 4 143.80
185C1M/39KRÁL Matěj 2002 Postřelm169.50 0 143.90 0 143.90
186C1M/39KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor141.90 2 114.90 102 143.90
187C1W/10MÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov149.60 0 142.20 2 144.20
188K1M/80DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK145.80 4 144.40 0 144.40
189C1W/11BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha149.40 4 144.40 0 144.40
190K1W/46ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily137.80 156 145.20 0 145.20
191K1W/47HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.156.70 0 145.30 0 145.30
192K1M/81HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník146.60 2 145.30 0 145.30
193C2M/7PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
2 Třebech.
Třebech.
141.70 6 141.50 4 145.50
194PW/8KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor145.90 0 146.50 2 145.90
195K1W/48MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov142.50 4 147.50 2 146.50
196K1W/49KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.144.60 2 148.70 0 146.60
197K1M/82ADÁŠEK Alois 2002 Benátky153.20 2 141.30 6 147.30
198K1M/82BEIER Alva 2005 3 Trutnov143.30 4 152.90 6 147.30
199C1M/41PAVLÍK Pavel 1998 Třebech.139.90 156 145.40 2 147.40
200K1M/84STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov144.50 4 147.60 0 147.60
201K1M/84POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha147.60 0 145.60 4 147.60
202PW/9VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz149.80 2 146.30 2 148.30
203K1M/86POPELKA Petr 2005 3 KK Brand149.40 0 146.40 6 149.40
204PW/10VÁLEK Michal 2006 VS Tábor148.80 2 147.60 2 149.60
205K1M/87VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand133.90 100 145.90 4 149.90
206C1M/42SUK Jakub 2002 3 Trutnov150.30 0 149.80 4 150.30
207K1W/50BOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB151.10 0 148.30 2 150.30
208K1M/88BENDA Jan 2005 Roudnice149.80 2 148.30 2 150.30
209C1W/12VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor150.50 0 149.60 4 150.50
210K1W/51ŠINDELÁŘOVÁ Lenka 1989 Heletag150.60 0 151.20 4 150.60
211C2M/8SON Yunmi
GOTVALD Robert
1985
1990
1 Č.Lípa
USK Pha
153.30 4 151.40 0 151.40
212C2M/9ŠOREL Martin
PROCHÁZKA Josef
2001
2002
2 KK Brand
KK Brand
149.70 2 147.30 10 151.70
213C1W/13MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy154.30 0 149.80 2 151.80
214C1M/43VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor146.40 6 150.00 4 152.40
215C2M/10RŮŽIČKOVÁ Kateřina
HOUSKA Jan
2003
2001
3 USK Pha
USK Pha
148.60 4 147.40 8 152.60
216K1M/89HYNEK Pavel 2003 Semily150.60 2 151.00 4 152.60
217PW/11HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice148.80 4 149.00 4 152.80
218C1M/44JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha150.90 2 157.00 2 152.90
219K1M/90PETR Lukáš 2004 KK Brand152.80 4 150.90 2 152.90
220C2M/11BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
154.20 2 151.20 2 153.20
221K1M/91BERAN Vojtěch 2005 USK Pha154.60 0 151.30 2 153.30
222C1M/45HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník152.30 2 4.00 999 154.30
223PW/12HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn155.20 0 157.80 0 155.20
224K1W/52PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice149.20 6 163.80 2 155.20
225PW/13SAIDL František 2006 USK Pha157.00 52 152.70 4 156.70
226K1M/92SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha154.90 2 153.20 8 156.90
227PW/14ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy155.40 6 151.30 6 157.30
228K1M/93VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice138.90 104 155.40 4 159.40
229K1M/94JIRAS Filip 2005 USK Pha154.70 6 154.50 6 160.50
230C1M/46HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn157.20 4 166.50 10 161.20
231C2M/12ONDRUŠ Mikuláš
ONDRUŠ Mario
2003
2005
3 USK Pha
USK Pha
172.10 12 162.30 0 162.30
232PW/15INDRUCH Matěj 2006 KVS HK183.00 6 162.80 0 162.80
233PW/16NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor158.90 4 165.40 0 162.90
234C1M/47STOLÍN Adam 2005 Trutnov170.50 0 161.30 2 163.30
235K1M/95ŘEHÁK Jiří 2003 Semily167.70 104 164.50 0 164.50
236C1W/14HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy165.50 10 158.60 6 164.60
237PW/17BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB166.30 2 166.20 0 166.20
238K1M/96KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand164.20 2 161.40 56 166.20
239K1W/53PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň161.10 6 167.40 54 167.10
240C1M/48KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.166.40 2 165.80 2 167.80
241K1M/97ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha167.20 2 175.70 6 169.20
242K1M/98STRASSER Marek 2004 L.Žatec179.90 4 168.00 2 170.00
243C1M/49DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK172.00 4 170.30 0 170.30
244K1M/99OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.239.30 6 166.90 4 170.90
245PW/18PECHLÁT Adam 2007 Sušice184.90 2 169.30 2 171.30
246PW/19SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha180.70 0 169.50 2 171.50
247C1M/50KAŠÁK Filip 2003 Kralupy167.90 4 1.00 999 171.90
248C1M/51HEGER Jonáš 2006 KVS HK170.00 2 172.80 0 172.00
249C1W/15HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.164.80 8 195.80 8 172.80
250PW/20VONEŠ Jakub 2007 KK Brand170.30 52 169.20 4 173.20
251C1M/52BEIER Alva 2005 Trutnov185.90 0 170.70 4 174.70
252PW/21VOLF Marek 2007 VS Tábor134.80 154 171.40 4 175.40
253PW/22HAUCK Marek 2007 KVS HK1.00 999 173.50 6 179.50
254C1W/16KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.152.70 100 177.90 2 179.90
255C1M/53VÁLEK Michal 2006 VS Tábor193.60 0 178.70 4 182.70
256K1W/54KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha206.10 4 184.30 4 188.30
257PW/23NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily198.00 108 192.40 2 194.40
258C2M/13FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
149.00 54 140.40 54 194.40
259K1M/100NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice156.70 104 201.20 10 211.20
260PW/24BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice210.60 6 186.50 104 216.60
261PW/25ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK191.50 50 211.30 54 241.50
262K1M/101Lžičař David 2004 9 USK Pha189.50 56 4.00 999 245.50
263PW/26PAJMA Lukáš 2008 Kadaň276.10 104 244.00 4 248.00
264PW/27KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV195.00 56 160.50 150 251.00
265K1M/102PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor172.20 154 217.60 58 275.60
266K1W/55ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor178.40 110 1.00 999 288.40
267C1M/54PECHLÁT Adam 2007 Sušice300.80 52 199.70 104 303.70
268K1M/103KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV4.00 999 160.50 150 310.50
269K1M/104KINDL Ferdinand 2004 USK Pha157.60 154 261.70 58 311.60
270PW/28ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK200.70 156 196.20 150 346.20
Oddíl