Slalom pod Borskou přehradou

31.07.2016   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:        
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník97.80 0 98.20 0 97.80
2K1M/2GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz98.40 0 99.30 0 98.40
3K1M/3VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy104.10 0 101.70 0 101.70
4K1M/4BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB105.20 0 102.50 0 102.50
5K1M/5MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB101.00 2 4.00 999 103.00
6K1M/6KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz104.60 0 103.50 0 103.50
7K1M/7BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz108.50 4 103.80 0 103.80
8K1M/8PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice106.80 2 104.50 0 104.50
9K1M/9MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy105.40 0 105.60 0 105.40
10K1M/9ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz109.90 0 105.40 0 105.40
11K1M/11SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz106.80 2 104.60 2 106.60
12K1M/12VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha118.20 0 106.80 0 106.80
13C1M/1NOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.107.60 2 105.40 2 107.40
14K1W/1KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy111.50 0 107.90 0 107.90
15K1M/13PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz107.90 2 107.90 0 107.90
16K1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV108.50 0 108.90 0 108.50
17K1M/14KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy111.40 2 108.50 0 108.50
18K1M/15HEK Jan 1979 2 Roudnice111.30 0 108.90 0 108.90
19K1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor111.10 2 109.70 0 109.70
20K1M/16KYSELA David 1977 2 Kralupy111.90 0 110.10 0 110.10
21K1W/4VANDASOVÁ Lenka 1985 3 Soběslav110.00 2 110.80 0 110.80
22K1W/5PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.110.60 4 109.30 2 111.30
23K1M/17VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor115.90 0 111.60 0 111.60
24C1M/2VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy108.20 4 109.30 4 112.20
25C1M/3HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek116.80 2 112.50 0 112.50
26K1W/6PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.111.80 4 113.40 0 113.40
27K1M/18CHOD Václav 1961 3 Blovice114.50 2 111.60 2 113.60
28C1M/4JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek113.30 2 114.10 0 114.10
29K1M/19HABICH Tomáš 1997 VS Tábor119.20 2 114.30 0 114.30
30C1M/5HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn114.40 0 116.70 2 114.40
31K1W/7VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha111.60 4 112.50 2 114.50
32K1W/8KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice115.40 6 116.00 0 116.00
33K1M/20SAHULA Vojtěch 1997 Benátky118.80 0 114.40 2 116.40
34C1M/6HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor115.60 4 116.60 0 116.60
35C1M/7PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice116.80 0 115.00 2 116.80
36C1M/7KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor119.30 0 114.80 2 116.80
37K1W/9LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav117.10 0 119.00 0 117.10
38K1M/21SAHULA Matěj 2003 2 Benátky122.20 6 115.40 2 117.40
39K1M/22TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn116.00 2 115.50 4 118.00
40C1M/9TÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn116.70 2 116.10 2 118.10
41K1W/10MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy118.10 0 119.00 0 118.10
42K1M/23ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz114.30 4 116.40 4 118.30
43C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.121.70 0 118.30 0 118.30
44K1M/24KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.117.30 2 116.40 2 118.40
45C1M/10KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.118.50 0 119.90 0 118.50
46K1M/25KORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz120.60 2 117.80 1 118.80
47K1M/26NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň120.60 0 119.40 0 119.40
48K1M/27PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník124.40 2 120.50 0 120.50
49K1W/11NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.117.00 4 120.50 2 121.00
50C1M/11KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor119.20 2 121.30 4 121.20
51C1M/12VYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy121.50 0 123.50 0 121.50
52C1M/13KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor122.90 0 121.70 0 121.70
53K1M/28SAHULA Martin 1968 3 Benátky127.90 2 119.70 2 121.70
54C1W/2KVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV122.10 0 121.70 0 121.70
55K1M/29WEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz120.70 2 4.00 999 122.70
56K1M/30GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice124.60 0 123.20 0 123.20
57C1M/14PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník123.60 0 125.00 4 123.60
58K1M/31FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.124.50 2 120.00 4 124.00
59K1M/32PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník127.20 0 122.50 2 124.50
60K1M/32VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor124.50 0 123.80 4 124.50
61K1M/34TURNER Karel 2004 3 Blovice127.50 2 123.20 2 125.20
62C2M/1VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
133.00 0 125.60 0 125.60
63K1W/12POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz125.70 0 128.20 0 125.70
64K1W/13KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy129.40 2 124.30 2 126.30
65K1M/35DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha125.20 2 126.40 4 127.20
66K1W/14HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy125.60 2 124.40 8 127.60
67K1W/15ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.60 0 127.70 0 127.70
68C1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor127.80 0 140.70 2 127.80
69C1W/4VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav131.80 0 128.40 0 128.40
70K1M/36GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.129.00 0 131.30 2 129.00
71K1W/16ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice129.40 0 128.40 2 129.40
72C2M/2KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
133.70 2 127.40 2 129.40
73K1W/17HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.129.70 0 126.50 4 129.70
74K1W/18MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.128.10 2 135.20 6 130.10
75C1M/15VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor129.30 4 130.40 0 130.40
76K1M/37VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice138.30 4 130.40 0 130.40
77C2M/3PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
135.70 6 132.10 0 132.10
78K1M/38PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.129.10 4 138.90 4 133.10
79K1W/19BOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB131.90 2 134.90 4 133.90
80K1W/20KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.134.80 0 143.40 2 134.80
81K1W/21PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník133.50 6 133.90 2 135.90
82C2M/4NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1976
2006
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
142.40 6 134.40 2 136.40
83K1M/39KLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.138.20 2 134.80 2 136.80
84C2M/5HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
134.90 8 134.90 2 136.90
85K1M/40ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz133.00 4 134.20 6 137.00
86K1W/22HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn139.40 4 133.10 4 137.10
87C1M/16HARTL Jakub 2004 Horš.Týn140.80 4 136.20 2 138.20
88C1W/5HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn143.10 0 139.60 0 139.60
89C2M/6TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
137.80 2 134.40 6 139.80
90K1W/23PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice164.30 8 140.00 0 140.00
91C1W/6MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy144.20 2 140.30 0 140.30
92C1M/17OLŠAN Vítek 1986 Boh.Pha144.20 0 146.40 4 144.20
93C1W/7NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.150.00 2 144.80 0 144.80
94K1M/41HEZINA Jiří 2004 Roudnice141.30 8 137.40 10 147.40
95K1W/24PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň145.90 4 145.50 2 147.50
96C1M/18PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník146.20 4 146.20 4 150.20
97C1W/8HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.148.20 4 150.40 4 152.20
98C1M/19KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.170.10 0 154.70 0 154.70
99K1W/25BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav146.90 8 146.30 10 154.90
100K1W/26MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor162.30 50 160.50 10 170.50
101K1M/42OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.167.40 6 172.00 4 173.40
102C1W/9KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.175.90 8 174.20 2 176.20
103C1W/10HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy178.50 8 171.40 10 181.40
104C1M/20KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy175.30 8 4.00 999 183.30
105C2M/7BLÁHA Petr
KORBELÁŘ David
2000
1999
Loko Plz
Loko Plz
180.00 12 173.90 12 185.90
106K1M/43NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice188.70 8 185.50 6 191.50
107C2M/8KLEINOVÁ Štěpánka
BOČÁNKOVÁ Jana
2005
2003
Č.Kruml.
Soběslav
180.20 14 188.70 20 194.20
108K1M/44PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor226.30 10 196.90 8 204.90
109K1W/27VRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice160.30 56 153.80 104 216.30
Oddíl

Historie procházení