Slalom v Dolních Kounicích

02.07.2016   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1SATKE Adam 1994 2+ KK Brno110.40 0 110.80 0 110.40
2K1M/2KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí109.80 2 110.40 2 111.80
3K1M/3ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk110.70 4 112.90 2 114.70
4K1M/4TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.116.00 2 115.80 0 115.80
5K1M/5TOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí117.50 2 116.70 0 116.70
6K1M/6IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí116.40 2 115.40 2 117.40
7C1M/1KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.116.20 2 123.00 0 118.20
8K1M/7MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno117.50 2 119.50 0 119.50
9C1M/2URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2 Šumperk120.80 0 120.70 2 120.80
10C1M/3WALTER Jakub 1998 2 Šumperk121.00 0 122.70 4 121.00
11K1W/1KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí121.30 0 121.70 4 121.30
12K1M/8VAVRLA Adam 2000 3 KK Opava119.60 2 121.50 8 121.60
13K1M/9HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž122.10 0 123.30 2 122.10
14K1M/10LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž123.70 0 122.70 0 122.70
15K1M/10BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno120.70 2 125.00 4 122.70
16C1M/4VESELÝ Petr 1976 2 VSDK123.00 0 122.90 0 122.90
17K1W/2NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno126.80 0 121.40 2 123.40
18K1W/3JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 KK Brno4.00 999 119.80 4 123.80
19K1M/12HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk125.40 4 124.70 0 124.70
20K1W/4KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava126.30 0 124.80 0 124.80
21K1W/5BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník128.00 0 125.10 0 125.10
22K1M/13VESELÝ Petr 1976 VSDK123.80 4 124.30 2 126.30
23K1M/14NEUBERT Adam 1997 Olomouc122.80 4 120.40 6 126.40
24K1M/15ŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno127.90 0 126.50 0 126.50
25C1M/5KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí126.90 2 126.50 0 126.50
26K1W/6ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh127.30 2 126.80 0 126.80
27K1W/7HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava128.60 0 128.30 0 128.30
28K1M/16WALTER David 2001 3 Šumperk130.40 2 129.20 0 129.20
29K1M/17ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk129.30 0 129.50 0 129.30
30K1M/18URBAN Michal 2004 3 Šumperk127.60 2 129.20 2 129.60
31C1M/6ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava129.60 0 129.10 4 129.60
32K1M/19STŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 127.70 2 129.70
33K1M/20MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava128.90 2 127.70 6 130.90
34K1W/8ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk131.80 0 129.60 2 131.60
35K1M/21SVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník130.00 2 131.00 2 132.00
36K1M/22VÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk124.20 8 128.50 6 132.20
37K1M/23MĚRKA Vladimír 1998 3 Šumperk130.70 4 132.60 0 132.60
38K1M/24ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava144.30 4 130.70 2 132.70
39C1W/1NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno133.10 2 132.70 0 132.70
40K1W/9DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno134.50 0 133.10 0 133.10
41K1W/10HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava135.20 0 135.00 4 135.20
42C1M/7TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.135.60 0 138.60 6 135.60
43C1M/8ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel134.80 4 134.10 2 136.10
44C1W/2KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí138.00 2 136.20 0 136.20
45C1M/9ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk135.90 2 134.70 2 136.70
46C1M/10URBAN Michal 2004 3 Šumperk136.10 2 137.40 0 137.40
47K1W/11MINÁROVÁ Aneta 2001 3 Tzunami139.20 2 138.60 0 138.60
48C1M/11IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí141.50 0 137.30 2 139.30
49K1M/25PÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh144.70 2 137.50 0 139.50
50C1W/3ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk139.50 0 142.00 2 139.50
51K1W/12PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno139.60 0 144.30 2 139.60
52C1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno140.00 2 140.60 0 140.60
53K1W/13MINÁROVÁ Natálie 2001 3 Tzunami143.60 0 139.30 2 141.30
54C2M/1HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
2 KK Opava
Val.Mez.
142.30 2 141.50 0 141.50
55K1W/14DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK142.30 0 141.50 0 141.50
56K1M/26STRATIL Michal 1973 3 Litovel142.60 0 146.80 2 142.60
57K1M/27ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž140.70 6 140.80 2 142.80
58K1M/28PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk144.20 0 143.00 0 143.00
59K1M/29RUTAR Martin 2003 VS Desná143.90 0 143.60 0 143.60
60K1W/15STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK146.50 0 143.90 0 143.90
61K1M/30PAVELKA Marek 2004 3 VS Desná140.00 4 144.70 0 144.00
62C2M/2SATKE Adam
MATĚJÍČEK Vojtěch
1994
2002
KK Brno
KK Brno
142.10 2 138.70 6 144.10
63C1M/12ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.144.50 0 144.80 0 144.50
64C2M/3WALTER Jakub
TICHÝ Štěpán, 2000, Val.Mez. TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
140.80 4 144.20 4 144.80
65K1M/31STŘECHA Jan 2001 3 VSDK143.50 2 144.80 10 145.50
66C1M/13VAVRLA Adam 2000 KK Opava144.10 10 143.70 2 145.70
67C2M/4URBAN Daniel
VÁCHA Ondřej
2001
2001
3 Šumperk
Šumperk
143.00 4 147.30 12 147.00
68K1M/32STRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná143.10 4 144.50 8 147.10
69C1M/14SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.148.80 2 147.40 0 147.40
70C1W/5KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava145.80 2 146.60 2 147.80
71K1W/16DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel144.10 4 150.90 8 148.10
72K1M/33ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk145.70 4 153.10 8 149.70
73C1M/15MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava152.50 2 150.30 0 150.30
74K1M/34ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh150.80 0 149.00 6 150.80
75K1M/35KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná147.80 4 150.80 2 151.80
76K1M/36DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno151.60 2 159.40 0 153.60
77K1M/37PAPULA Jan 2005 Litovel169.80 56 154.10 0 154.10
78K1W/17RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná154.90 0 155.10 0 154.90
79C1W/6HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava155.30 0 162.60 0 155.30
80PW/1MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava153.40 2 154.70 2 155.40
81C2M/5ŠOTOLA Karel
PATÁK Jan
1997
1997
3 Litovel
Litovel
152.10 4 154.30 4 156.10
82C1M/16VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk162.80 4 154.50 2 156.50
83K1W/18VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK158.50 4 156.60 0 156.60
84K1W/19DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk159.50 0 161.30 6 159.50
85K1W/20MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno168.10 4 160.50 0 160.50
86C1M/17PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh160.20 2 159.00 2 161.00
87C2M/6VAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
KK Opava
KK Opava
165.90 12 158.60 4 162.60
88C1M/18PATÁK Jan 1997 Litovel162.40 2 176.50 6 164.40
89C2M/7NĚMCOVÁ Marie
DZIADKOVÁ Zuzana
2000
2002
KK Brno
KK Brno
164.40 8 160.50 6 166.50
90C2M/8ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
167.70 6 161.00 6 167.00
91PW/2TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí169.10 56 167.30 0 167.30
92K1M/38FUCHS Marek 2002 VSDK169.20 2 167.10 6 171.20
93PW/3HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná166.20 12 172.30 0 172.30
94K1W/21PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.178.80 2 179.10 4 180.80
95PW/4ČAMEK David 2006 Litovel184.40 0 177.30 4 181.30
96K1M/39OLŠÁR Petr 2003 Ostrava186.00 4 179.80 2 181.80
97PW/5STRATIL Filip 2006 Litovel191.60 4 181.20 2 183.20
98C1W/7STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK182.10 2 189.60 4 184.10
99PW/6VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK180.90 4 184.90 8 184.90
100PW/7OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK201.30 6 183.20 2 185.20
101PW/8BALARIN Evžen 2008 KK Opava188.60 4 184.10 2 186.10
102PW/9PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná185.50 4 182.30 4 186.30
103C1M/19KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná186.20 2 186.30 2 188.20
104C2M/9PAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
183.50 8 188.00 12 191.50
105C1W/8DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK189.50 6 190.30 4 194.30
106PW/10WEISER Kryštof 2007 Litovel190.50 12 187.30 12 199.30
107PW/11BRÁZDA Šimon 2007 VSDK212.60 4 196.70 4 200.70
108PW/12KAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž199.00 4 195.80 8 203.00
109C2M/10DAŇKOVÁ Anna
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
2004
2001
Šumperk
Šumperk
198.10 8 201.40 6 206.10
110C2M/11HRUŠKOVÁ Klára
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
KK Opava
KK Opava
202.10 8 217.10 14 210.10
111PW/13ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh210.30 8 211.90 4 215.90
112PW/14BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno221.40 58 220.50 2 222.50
113C2M/12RUTAROVÁ Kateřina
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
2005
2006
VS Desná
VS Desná
212.60 10 208.60 18 222.60
114PW/15KAZÍK Martin 2007 SKVeselí237.10 4 247.10 10 241.10
115PW/16KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava233.90 8 233.00 10 241.90
116C2M/13MATĚJÍČKOVÁ Anežka
DZIADEK Marek
2005
2005
KK Brno
KK Brno
240.00 6 246.30 6 246.00
117C1W/9MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava269.00 2 250.30 4 254.30
118PW/17PUŠKÁČ Marek 2006 KK Brno241.60 62 247.10 8 255.10
119PW/18ROUČOVÁ Adéla 2006 Šumperk273.40 14 275.10 14 287.40
120PW/19BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník341.80 160 316.80 6 322.80
Oddíl

Historie procházení