Sprint ve Veselí n.M.

26.06.2016   řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žůrková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,00
2K1M/2TŮMA Jan 1979 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:48,70
3K1M/3OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:48,80
4K1M/4IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:50,60
5K1M/6KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:51,00
6K1M/7ŠIŠPERA Petr 1979 KKVeselí00:00,00 00:00,00 00:52,20
7K1M/5CHRENKA Vojtěch 1991 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:52,80
8K1M/7MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:53,20
9K1W/2SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,60
10K1M/11WALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:55,80
11K1M/9PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:56,00
12K1M/12KOZUMPLÍK Matouš 1986 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:56,40
13K1M/13HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,60
14C1M/1MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:57,60
15K1M/10LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,80
16K1W/1BEKOVÁ Kateřina, 2002, KK Opava BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:58,00
17K1W/3BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:00,00 00:00,00 00:58,20
18K1W/4KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:58,40
19C1M/2WALTER Jakub 1998 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:59,40
20K1W/5LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:01,20
21K1M/15NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,50
22K1W/7DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:02,20
23K1M/14BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:02,80
24K1W/8TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:02,90
25C1M/3URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 3 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:03,40
26K1W/6LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:03,50
27C1M/5ULITZKA Oliver 2002 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:04,20
28K1M/16ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:04,40
29K1M/18MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:04,70
30K1M/17FUCHS Marek 2002 VSDK00:00,00 00:00,00 01:04,80
31C1M/4BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:04,90
32K1M/19STŘECHA Jan 2001 3 VSDK00:00,00 00:00,00 01:05,10
33K1M/20MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,30
34K1M/21GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,70
35C1M/6WALTER David 2001 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:07,60
36K1W/9KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:08,30
37K1W/10RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:08,70
38K1W/13STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK00:00,00 00:00,00 01:09,00
39C1M/8KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:10,40
40K1W/12HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:11,00
41K1M/22SOBOTKA Adam 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:12,20
42K1M/22HRIC Ondřej 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:12,90
43K1M/26ŠOTEK Adam 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:13,60
44K1M/25DZIADEK Marek 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:16,30
45K1M/24ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,40
46K1W/14STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,70
47K1W/16MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:18,70
48K1W/11DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK00:00,00 00:00,00 01:19,30
49K1W/17KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:22,10
50K1W/15VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK00:00,00 00:00,00 01:31,60
51C1M/7BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,99
Oddíl

Historie procházení