Sprint ve Veselí n.M.

25.06.2016   řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žůrková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/3OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:53,90
2K1M/1TŮMA Jan 1979 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:55,00
3K1M/2GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,80
4K1M/4KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:55,90
5K1M/6IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:56,70
6K1M/9LIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:57,70
7K1M/8CHRENKA Vojtěch 1991 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:58,10
8K1M/5ŠIŠPERA Petr 1979 KKVeselí00:00,00 00:00,00 00:58,20
9K1M/7MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:59,40
10K1M/10LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,10
11K1W/1SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,80
12C1M/1MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:02,00
13K1M/11PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:02,70
14K1M/12KOZUMPLÍK Matouš 1986 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:02,80
15K1M/13WALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:03,00
16K1M/14HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:04,00
17K1M/15CHABIČA Martin 1995 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:04,20
18K1W/2BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:00,00 00:00,00 01:05,80
19K1W/2LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:05,80
20K1W/5KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:06,30
21K1W/4BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:06,70
22C1M/2WALTER Jakub 1998 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:07,20
23K1W/6LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:08,20
24K1M/16NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:08,50
25K1W/7DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:08,60
26K1M/17BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:09,80
27C1M/3URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 3 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:10,00
28K1M/18FUCHS Marek 2002 VSDK00:00,00 00:00,00 01:10,90
29C1M/4MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo00:00,00 00:00,00 01:11,00
30C1M/5BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:11,00
31K1W/8RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:11,40
32K1W/9KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:11,70
33K1M/19MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:13,00
34K1M/20STŘECHA Jan 2001 3 VSDK00:00,00 00:00,00 01:13,50
35K1M/21GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:14,00
36K1W/10TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:14,60
37C1M/7WALTER David 2001 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:16,00
38K1M/23MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:16,30
39K1W/11DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK00:00,00 00:00,00 01:18,70
40C1M/8KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:19,70
41K1W/12HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:21,00
42K1W/13STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK00:00,00 00:00,00 01:23,20
43K1M/25HRIC Ondřej 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:23,60
44K1M/22ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:25,00
45K1M/27ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:25,10
46K1W/14STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:25,60
47K1M/24SOBOTKA Adam 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:26,00
48K1M/26ŠOTEK Adam 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:27,80
49K1W/15VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK00:00,00 00:00,00 01:29,60
50K1M/28DZIADEK Marek 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:32,60
51K1W/16KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:34,70
52K1W/17MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:35,50
Oddíl

Historie procházení