MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž

12.06.2016   řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov09:05,09
2K1M/2ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.09:08,55
3K1W/1SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno09:23,55
4K1M/3KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice09:25,28
5K1M/4ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.09:27,05
6K1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.09:27,61
7K1M/5KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.09:29,21
8K1M/6ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:34,73
9K1M/7IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí09:39,48
10K1W/3DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel09:48,20
11K1M/8BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:51,72
12K1M/9VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:56,91
13K1M/10MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno09:59,42
14K1W/4BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.10:01,48
15C1M/1ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel10:01,83
16K1W/5PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.10:03,26
17K1M/11KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.10:07,10
18K1M/12VESELÝ František 2000 3 Trutnov10:07,17
19K1W/6DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.10:08,62
20K1M/13GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:08,69
21K1W/7SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno10:08,98
22C2M/1ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
10:14,38
23K1M/14ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.10:18,14
24K1M/15HALA Jiří 2002 2 Olomouc10:20,41
25C2M/2ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
10:24,19
26K1W/8DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel10:29,78
27K1W/9KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc10:29,99
28K1M/16HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc10:32,79
29K1M/17ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz10:34,51
30C1M/2KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.10:34,91
31C2M/3HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
10:38,11
32K1W/10BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava10:40,23
33K1M/18LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc10:41,53
34C1M/3SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.10:43,00
35K1M/19TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.10:44,09
36C2M/4KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
10:44,61
37C2M/5RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
10:46,19
38K1M/20WALTER David 2001 2 Šumperk10:48,13
39K1W/11VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor10:48,26
40C1M/4RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.10:49,65
41K1M/21JANŮ Filip 2002 3 Olomouc10:49,73
42K1M/22PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc10:51,02
43K1W/12NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:51,36
44C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.10:53,95
45C2M/6KRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
10:56,27
46K1M/23HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto10:59,12
47K1M/24KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.11:04,10
48C1W/2SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno11:04,32
49C1M/5ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.11:06,28
50K1W/13PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.11:07,10
51K1W/14DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc11:14,32
52K1M/25NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc11:16,49
53K1M/26VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor11:18,14
54K1M/27HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto11:26,72
55K1W/15KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí11:26,99
56C2M/7JANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
11:27,28
57K1M/28PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž11:27,64
58C1M/6ŽENKA Martin 2000 2 Pardub.11:31,47
59K1M/29VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.11:32,62
60K1M/30RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc11:33,84
61K1M/31MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava11:34,00
62K1W/16BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav11:36,25
63K1M/32RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm11:38,65
64C1M/7KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.11:41,01
65K1W/17KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc11:42,66
66C1M/8URBAN Daniel 2001 3 Šumperk11:43,16
67C1W/3SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno11:44,66
68K1W/18DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno11:46,71
69C1M/9WALTER Jakub 1998 2 Šumperk11:49,95
70C2M/8SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
11:50,23
71K1M/33KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm11:50,40
72K1W/19HUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.11:52,90
73C1W/4PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.11:54,23
74C1M/10ŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.11:54,72
75C2M/9HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:55,49
76K1W/20STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.11:56,41
77K1W/21BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.11:57,24
78K1W/22KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava11:59,90
79K1W/23NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.12:02,46
80K1M/34KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.12:03,74
81C1W/5KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc12:08,68
82K1W/24HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.12:11,32
83C1M/11KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm12:12,31
84K1M/35ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž12:12,88
85K1W/25KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.12:15,76
86K1W/26POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc12:19,39
87C1W/6BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.12:19,72
88C2M/10RUDORFER Martin
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
12:20,00
89C1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno12:23,19
90K1M/36MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc12:26,62
91K1M/37SUK Jakub 2002 Trutnov12:26,69
92C2M/11HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
12:27,53
93C1M/12RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm12:28,31
94K1W/27HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc12:31,77
95C1M/13KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.12:34,47
96K1W/28TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí12:35,02
97C1M/14KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc12:36,89
98K1W/29RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc12:39,55
99C2M/12BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
12:39,88
100C1M/15MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.12:42,13
101C1W/8ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk12:42,50
102K1M/38RUTAR Martin 2003 VS Desná12:42,81
103C1W/9KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí12:48,78
104K1M/39BEIER Alva 2005 Trutnov12:49,50
105K1M/40PAPULA Jan 2005 Litovel12:49,63
106K1M/41PAVELKA Marek 2004 VS Desná12:52,26
107K1M/42FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.12:52,27
108C1W/10KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc12:52,71
109K1M/43KLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.12:54,59
110C1W/11PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.12:55,15
111K1M/44KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná12:56,38
112K1W/30HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava12:58,50
113C1M/16BEIER Matouš 2004 Trutnov12:59,30
114K1M/45OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.13:00,41
115K1W/31PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.13:01,12
116K1W/32JANŮ Veronika 2005 Olomouc13:01,94
117K1M/46PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh13:02,86
118K1M/47GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc13:02,92
119C1W/12DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc13:03,55
120K1M/48SOBOTKA Adam 2005 KK Brno13:04,31
121K1M/49ŠMAKAL Petr 2003 Litovel13:04,51
122K1M/50NĚMEC Radek 2004 Pardub.13:05,38
123K1W/33DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc13:05,95
124C2M/13FURIŠ Eduard
VEJNAR Samuel
2004
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:11,01
125C1M/17NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc13:13,20
126C1W/13DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno13:18,37
127K1W/34PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.13:26,12
128K1M/51KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc13:27,38
129K1M/52DZIADEK Marek 2005 KK Brno13:28,09
130K1M/53URBAN Jaroslav 2004 Olomouc13:29,98
131C2M/14NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
13:30,51
132K1W/35ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.13:30,94
133K1M/54VODÁK Norbert 2004 Litovel13:33,63
134K1M/55HRIC Ondřej 2004 Olomouc13:33,73
135C1W/14NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.13:35,65
136K1M/56ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc13:36,72
137C1W/15HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.13:36,94
138K1M/57KOSÍK Dan 2004 Olomouc13:39,52
139K1W/36STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc13:41,91
140C2M/15MRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
13:41,92
141C1W/16DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc13:45,72
142C1W/17HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc13:47,09
143K1W/37MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno13:51,99
144C2M/16PLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
13:57,86
145C1M/18KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc14:19,96
146C1M/19SALAJ František 2004 Litovel14:22,10
147K1M/58SALAJ František 2004 Litovel14:28,20
148C1M/20ŠMAKAL Petr 2003 Litovel14:28,72
149C1W/18JANŮ Veronika 2005 Olomouc14:31,70
150K1M/59STRNAD Ondřej 2004 VS Desná14:32,75
151C2M/17ŠŤASTNÝ Matěj
PILAŘ Jan
2005
2004
Pardub.
Pardub.
14:57,89
152K1W/38RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná14:58,61
153C1M/21PAPULA Jan 2005 Litovel15:54,74
154K1M/60KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná16:01,11
155C1M/22VODÁK Norbert 2004 Litovel17:02,96
Oddíl