6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR

15.05.2016   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1SLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc00:00,00 00:00,00 00:43,91
2K1M/2MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:44,87
3K1M/4ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:44,91
4K1M/8SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:45,72
5K1M/5ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:45,77
6K1M/3HRIC Filip 1993 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,84
7K1M/7ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:45,88
8C1M/2SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:00,00 00:00,00 00:46,78
9K1M/9KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:46,79
10C2M/1RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:00,00 00:00,00 00:47,13
11K1M/6LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:47,26
12C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:00,00 00:00,00 00:47,33
13K1M/10POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:00,00 00:00,00 00:47,35
14C1M/3KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:47,39
15K1M/16KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:47,44
16K1M/11KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:47,68
17K1M/13MAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:47,83
18K1M/12NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:00,00 00:00,00 00:47,84
19K1M/14BOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:48,08
20C2M/2ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:48,18
21K1M/19ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:00,00 00:00,00 00:48,43
22C1M/7ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:48,50
23C2M/7ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:48,51
24K1M/20KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,62
25C2M/4SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
00:00,00 00:00,00 00:49,06
26C1M/6NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,14
27K1M/27NACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:49,16
28C1M/4ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:49,19
29C1M/8ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,21
30C1M/5HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,38
31C2M/5SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:49,40
32C2M/6ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:49,63
33C1M/11NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,68
34K1M/17GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:49,69
35C2M/3JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:49,69
36C1M/14KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,78
37C1M/12UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,83
38C1M/23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:49,90
39K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:50,17
40C2M/8ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:00,00 00:00,00 00:50,40
41C2M/10MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:50,53
42K1M/18PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:50,63
43K1W/8NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:51,12
44C1M/13ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:51,17
45K1W/5ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel00:00,00 00:00,00 00:51,19
46C1M/10SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:51,25
47K1W/4DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:51,36
48K1M/21VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:51,54
49K1M/22VESELÝ František 2000 3 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:51,54
50K1M/26ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:51,59
51K1W/2SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:51,62
52K1W/3BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:51,81
53C2M/9HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:51,84
54K1W/6BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:51,90
55C2M/15KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 00:51,98
56C2M/18UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:52,05
57K1W/7VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:52,17
58C2M/20KRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
00:00,00 00:00,00 00:52,42
59K1W/9PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:52,52
60C1M/16JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:52,56
61K1M/28BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:52,57
62C2M/14HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:00,00 00:00,00 00:52,84
63K1M/37ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:52,86
64C2M/16HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:53,10
65C2M/12KLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:53,13
66C1M/15RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:53,18
67C1M/19SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:53,21
68K1M/23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:53,21
69C2M/13ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:53,23
70K1W/22DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:53,36
71K1W/12MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:53,43
72C2M/19BOUČEK Stanislav
HRNČÍŘ Jakub
1999
2001
3 Pardub.
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:53,50
73K1W/11HUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:53,88
74C1M/18HOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:53,89
75K1W/14VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:53,98
76K1M/34HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:54,04
77C1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:54,10
78K1W/10DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:54,13
79C2M/17JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
2 Tech.Pha
Tech.Pha
00:00,00 00:00,00 00:54,13
80K1M/29JANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:54,40
81C1M/9ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 00:54,62
82K1M/24IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:54,62
83K1W/13PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:54,71
84C1M/22KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:54,79
85C1W/1VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:55,17
86C1M/17ŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:55,28
87K1W/15KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,42
88C2M/11RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:00,00 00:00,00 00:55,87
89K1M/39HALA Jiří 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,84
90K1M/32LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,28
91K1W/16SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:57,53
92K1W/20BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:58,53
93K1M/30WALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:58,55
94K1M/40HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:58,65
95K1W/18POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:59,23
96K1M/33FILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 00:59,26
97K1M/36RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:59,73
98K1W/21DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,31
99C1W/4NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:00,84
100K1M/35KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,22
101C1W/3BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 01:01,38
102K1M/31PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,82
103C1M/24KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:01,92
104K1M/38KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 01:02,53
105K1W/17BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:00,00 00:00,00 01:02,87
106C1M/25WALTER Jakub 1998 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:03,28
107C1M/21MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo00:00,00 00:00,00 01:03,70
108K1M/15KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:05,22
109K1M/25NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:07,01
110C1W/6MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:07,18
111C1W/5SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:07,67
112K1W/19KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:07,86
113C1M/20REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:08,49
114C1W/8DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:10,22
115C1W/7KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:10,96
116C1M/26FILIPI Robert 1964 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 01:11,77
117C1M/27KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,54
Oddíl