Slalom v Sušici

28.05.2016   Sušice - nádraží
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha 88.26 0 86.16 0 86.16
2K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, Sušice   GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice 89.64 0 86.55 0 86.55
3K1M/2POHANKA Vítek, 2000, Klatovy  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy 89.15 0 87.48 0 87.48
4K1M/3BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice 91.35 0 89.71 0 89.71
5K1M/4VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 94.31 4 92.42 2 94.42
6K1M/5CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz95.80 6 94.51 0 94.51
7K1M/6TŮMA Martin 1972 2 Hubertus95.71 0 94.54 0 94.54
8K1W/2GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice   GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice 95.30 0 95.17 0 95.17
9K1M/7POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 93.87 2 108.18 54 95.87
10C1M/1KUNA Václav, 1998, SKVS ČB  KUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB 96.26 0 96.72 6 96.26
11K1M/8ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus95.82 2 96.69 2 97.82
12K1M/9BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 96.26 10 95.99 2 97.99
13C1M/2PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn102.16 0 98.26 0 98.26
14K1M/10TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice 96.99 2 95.72 4 98.99
15K1W/3VRBOVÁ Alexandra, 2000, Horš.Týn VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn101.66 2 99.10 0 99.10
16K1M/11HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 100.72 0 99.86 0 99.86
17C1M/3KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 105.53 2 99.88 0 99.88
18K1M/12VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy 101.79 0 100.84 0 100.84
19K1M/13MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 102.20 0 101.21 0 101.21
20K1M/14ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 100.62 2 101.24 0 101.24
21K1M/15BÁČA Milan 1973 2 KK Brand102.41 0 101.49 0 101.49
22K1M/16PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz104.84 0 102.47 0 102.47
23K1M/17KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz105.93 0 100.68 2 102.68
24K1M/18SÝKORA Michal 1989 Hubertus105.36 0 100.70 2 102.70
25C1M/4VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy 103.11 0 101.47 2 103.11
26K1M/19OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 108.80 0 99.34 4 103.34
27K1M/20ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz106.11 0 103.42 0 103.42
28K1M/21MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 104.18 0 103.49 0 103.49
29K1M/22BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz106.32 2 103.53 0 103.53
30K1M/23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz104.15 0 103.62 0 103.62
31K1M/24JILMA Martin 1989 2 L.Tábor 101.76 2 103.92 50 103.76
32K1M/25KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy 105.66 2 104.18 0 104.18
33K1M/26BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 106.16 0 104.35 0 104.35
34K1M/27HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha 109.15 0 104.36 0 104.36
35K1M/28MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha 107.57 2 104.69 0 104.69
36K1M/29GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice 105.96 2 104.79 0 104.79
37C1M/5MILLER Jan 1968 2+ Turnov 105.19 0 105.69 0 105.19
38K1M/30VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník101.37 4 103.43 10 105.37
39K1M/31PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 105.54 0 105.99 0 105.54
40K1W/4VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor110.68 0 106.57 0 106.57
41C1M/6VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav107.78 0 107.21 0 107.21
42K1M/32KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.108.66 0 107.21 0 107.21
43C1M/7NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus106.80 2 107.32 0 107.32
44K1M/33ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.110.90 0 107.40 0 107.40
45K1W/5KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy 109.64 0 107.68 0 107.68
46K1W/6ČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB 101.43 50 107.79 0 107.79
47K1M/34MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus109.57 0 107.93 0 107.93
48K1M/35ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.106.12 2 106.68 4 108.12
49K1W/7KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 110.40 2 108.36 0 108.36
50C1M/8POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy 110.74 4 106.47 2 108.47
51K1M/36PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor 108.61 0 106.94 4 108.61
52K1M/37CHOD Václav 1961 3 Blovice 111.33 2 109.24 0 109.24
53C1M/9POLLERT Lukáš 1970 USK Pha 110.50 2 107.32 2 109.32
54C1M/10HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 112.74 4 109.90 0 109.90
55K1W/8POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice 110.24 0 110.14 0 110.14
56C1M/11WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn113.13 0 108.73 2 110.73
57K1M/38BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 109.47 2 108.96 2 110.96
58C1M/12KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.74 0 111.13 0 111.13
59K1W/9BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 113.27 0 111.13 0 111.13
60K1M/39UHLÍK František 1975 3 Bechyně 115.89 0 111.23 0 111.23
61K1M/40PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.109.26 2 119.65 0 111.26
62K1M/41PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus112.11 2 111.62 0 111.62
63K1M/42GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha 113.55 2 111.62 0 111.62
64K1W/10POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor111.44 6 111.65 0 111.65
65K1M/43HEK Jan 1979 2 Roudnice111.86 0 111.87 0 111.86
66C1M/13BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV 110.44 4 112.54 0 112.54
67K1W/11BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand116.83 4 112.54 0 112.54
68K1M/44NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus113.28 2 112.82 0 112.82
69K1M/45KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice 112.95 0 111.63 2 112.95
70K1W/12GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 116.28 0 112.97 0 112.97
71C1W/1ČEKALOVÁ Bára 1998 2 SKVS ČB 113.18 0 112.98 0 112.98
72C1M/14SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus116.70 2 113.60 0 113.60
73K1M/46PAZOUREK Pavel 1976 3 Bechyně 115.40 2 113.79 0 113.79
74C1M/15TÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn114.16 0 114.24 0 114.16
75K1M/47KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.114.56 0 113.19 2 114.56
76K1W/13ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy 117.38 0 114.68 0 114.68
77C1M/16HÁK Jiří 1952 2 Trutnov 117.65 4 114.70 0 114.70
78K1M/48NOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy 114.41 2 114.89 0 114.89
79K1W/14STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 116.72 0 115.19 0 115.19
80C1W/2VRBOVÁ Alexandra, 2000, Horš.Týn VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn116.18 0 115.24 0 115.24
81C1M/17KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy 119.38 2 113.26 2 115.26
82C1M/18HABICH Bohumil 1991 3 VS Tábor115.53 0 113.17 8 115.53
83K1M/49ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně 111.90 4 112.65 4 115.90
84K1M/50HORÁK David 1976 3 SKŽižkov115.45 2 114.10 2 116.10
85C1M/19KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB 118.12 0 116.58 0 116.58
86C1M/20HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor120.52 2 116.64 0 116.64
87C1M/21KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor118.60 2 116.82 0 116.82
88C2M/1HÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
114.86 2 115.27 2 116.86
89C1M/22MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha 121.80 0 117.00 0 117.00
90K1M/51LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov117.34 0 115.20 2 117.20
91C1M/23MILYAN Dušan 1973 L.Žatec 132.49 0 117.40 0 117.40
92K1M/52DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus116.33 2 117.43 0 117.43
93C1M/24ČEKAL Josef 1970 3 Klášter.119.20 2 117.44 0 117.44
94K1M/53PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.115.50 4 115.64 2 117.64
95K1W/15BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa 120.69 0 117.74 0 117.74
96K1M/54ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz122.50 2 116.10 2 118.10
97K1W/16BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa 120.16 2 118.24 0 118.24
98C1M/25POTUŽÁK Jan 1988 3 Sušice 120.71 6 118.25 0 118.25
99K1M/55KORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz118.25 0 116.76 2 118.25
100K1M/56BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand118.86 0 118.58 0 118.58
101K1M/57ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB 117.47 4 118.62 0 118.62
102K1M/58HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy 120.11 2 118.92 0 118.92
103C1M/26VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha 123.22 0 119.15 0 119.15
104C1M/28MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus123.75 2 119.28 0 119.28
105C1W/3KVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV 124.38 0 119.45 0 119.45
106K1M/59VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha 117.23 4 119.83 0 119.83
107K1W/17ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK 122.64 0 119.98 0 119.98
108C1M/29POLLERT Jan 2005 3 USK Pha 120.23 0 121.90 2 120.23
109K1M/60POHANKA Jiří 1969 3 Klatovy 122.84 0 120.25 0 120.25
110K1M/61PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník123.45 2 120.31 0 120.31
111K1W/18HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa 125.84 2 120.88 0 120.88
112C1M/30KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor121.32 0 120.96 0 120.96
113K1M/62KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky 126.92 2 121.24 0 121.24
114K1M/63ŠVEJD Jan 2004 3 Sušice 125.19 2 121.26 0 121.26
115K1M/64ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB 121.34 0 123.50 0 121.34
116K1M/65BAUDISCH Adam 2001 USK Pha 124.69 0 117.52 4 121.52
117K1M/66ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy 124.31 0 121.55 0 121.55
118K1M/67KOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor 125.74 0 121.57 0 121.57
119K1M/68KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz125.41 0 122.10 0 122.10
120K1W/19CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz123.51 2 122.27 0 122.27
121K1M/69LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus122.48 0 123.66 0 122.48
122C1W/4PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 130.57 0 122.52 0 122.52
123K1W/20ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha 122.82 0 122.62 0 122.62
124C1M/31HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha 123.00 0 125.33 0 123.00
125K1M/70ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek124.48 2 123.14 0 123.14
126K1M/71KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak129.35 4 123.22 0 123.22
127K1W/21MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus126.49 0 123.30 0 123.30
128K1M/72ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 126.72 0 123.36 0 123.36
129C1M/32SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus130.53 0 123.67 0 123.67
130K1M/73SMOLÍK Jan 1997 3 Loko Plz126.82 10 119.71 4 123.71
131K1M/74NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň 120.75 4 123.94 0 123.94
132C2M/2PECHLÁT Hynek
PECHLÁT Hynek
1971
1995
2 Sušice
USK Pha
123.16 8 121.99 2 123.99
133K1M/75HEGER Jonáš 2006 KVS HK 124.45 2 124.32 0 124.32
134K1M/76PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník124.32 0 128.97 0 124.32
135K1M/77VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.130.35 2 124.43 0 124.43
136C2M/3WENDL Miloslav
BOUZEK Filip
1978
1992
2 Horš.Týn
Sušice
4.00 999 124.45 0 124.45
137K1W/22ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB 128.63 0 124.49 0 124.49
138C1M/33VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB 128.32 2 124.52 0 124.52
139K1W/23ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň 126.45 0 124.53 0 124.53
140C1M/34GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha 121.23 4 125.44 2 125.23
141K1M/78PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB 123.42 2 118.92 52 125.42
142K1M/79PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.125.61 2 125.45 0 125.45
143K1W/24GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 124.28 2 129.53 4 126.28
144K1W/25NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.126.42 0 125.85 2 126.42
145K1W/26TESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB 130.24 0 124.53 2 126.53
146K1M/80KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.161.39 2 124.97 2 126.97
147K1M/81DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha 129.27 0 127.13 0 127.13
148K1M/82ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz132.39 0 127.26 0 127.26
149C2M/4CUBR Filip
POHANKA Vítek
2000
2000
2 ČSAD Plz
Klatovy
127.41 0 123.36 6 127.41
150C2M/5NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
127.43 0 117.11 600 127.43
151C1M/35PANZER Aleš 1974 Loko Plz127.49 0 126.13 2 127.49
152C1M/36BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB 132.78 2 127.59 0 127.59
153C1M/37ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB 126.56 2 123.68 4 127.68
154K1M/83VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak127.75 0 143.30 0 127.75
155K1M/84POLLERT Jan 2005 USK Pha 126.12 2 123.32 6 128.12
156K1W/27BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha 131.69 0 128.48 0 128.48
157K1W/28ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 133.75 6 128.71 0 128.71
158C2M/6VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
129.44 0 130.39 0 129.44
159K1M/85HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.129.24 2 127.46 2 129.46
160K1M/86MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.127.47 2 133.77 2 129.47
161K1M/87MÍL Jakub 2003 3 Trutnov 129.56 0 128.33 2 129.56
162C1M/38ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus130.64 2 129.71 0 129.71
163K1W/29PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník130.37 0 130.64 0 130.37
164C1M/39MÍL Pavel 1967 3 Trutnov 131.80 0 128.69 2 130.69
165C1M/40NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.131.11 0 130.79 0 130.79
166K1W/30KUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník134.71 2 126.80 4 130.80
167K1M/88BUREŠ Jan 1978 3 Sušice 129.20 2 129.38 14 131.20
168K1M/89HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand133.28 2 129.25 2 131.25
169C1M/41VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor137.74 2 131.37 0 131.37
170K1W/31POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz135.93 52 127.43 4 131.43
171K1W/32HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha 137.75 0 131.70 0 131.70
172C1M/42POULA Jan 1955 3 Sláv.KV 135.50 0 131.96 0 131.96
173C1M/43MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.132.97 0 130.24 2 132.24
174C1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.52 4 129.62 4 132.52
175K1W/33KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand130.70 2 126.71 6 132.70
176C2M/7HOUSKA Jan
MAJER Kryštof
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
132.74 0 135.16 0 132.74
177K1W/34NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy 137.65 0 133.35 0 133.35
178K1M/90NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.131.45 2 131.61 2 133.45
179C1M/44ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 135.76 2 133.55 0 133.55
180K1W/35HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.133.58 0 134.22 2 133.58
181K1M/91GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice 133.98 2 129.70 4 133.70
182C1W/6MÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov 131.78 2 133.79 0 133.78
183K1W/36BAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.132.42 6 131.81 2 133.81
184C2M/8UHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
3 Bechyně
Bechyně
137.70 2 134.17 0 134.17
185C2M/9HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
3 VS Tábor
VS Tábor
132.25 2 132.12 8 134.25
186K1W/37KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.134.69 0 130.87 4 134.69
187K1W/38HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy 131.47 6 132.85 2 134.85
188K1M/92PANZER Martin 2007 Loko Plz128.88 6 132.18 4 134.88
189K1W/39MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.134.91 0 134.74 4 134.91
190K1M/93JAHODA Martin 2001 USK Pha 129.13 8 129.94 6 135.94
191K1W/40KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.135.68 2 135.95 0 135.95
192K1W/41MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov 136.05 0 136.25 2 136.05
193K1M/94PRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 141.10 2 134.12 2 136.12
194K1M/95VÁLEK Michal 2006 VS Tábor157.89 8 136.38 0 136.38
195K1M/96BOHATÝ Oto 2007 Třebech.137.31 4 128.50 8 136.50
196K1W/42VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus135.58 6 136.94 0 136.94
197K1W/43VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy 138.48 0 135.12 2 137.12
198C2M/10KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
133.27 4 131.18 8 137.27
199K1W/44ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 137.88 0 136.85 4 137.88
200K1M/97ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz138.16 0 138.94 2 138.16
201K1W/45PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice 136.49 2 141.48 6 138.49
202K1W/46SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.133.87 10 136.71 2 138.71
203C1M/45OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. 142.60 4 138.77 0 138.77
204C1M/46KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 156.56 2 138.85 0 138.85
205K1M/98KAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy 133.44 12 131.27 8 139.27
206K1W/47HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak141.61 0 137.31 2 139.31
207C1M/47HABICH Karel 1994 3 VS Tábor133.40 6 135.23 6 139.40
208K1M/99VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz142.98 2 139.81 0 139.81
209K1W/48KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 142.60 0 140.28 0 140.28
210C1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor140.35 0 148.93 0 140.35
211K1M/100TURNER Karel 2004 Blovice 142.41 0 145.88 2 142.41
212K1M/101KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor146.62 56 140.81 2 142.81
213K1M/102JINEK Hugo 2005 USK Pha 138.86 4 142.28 2 142.86
214K1M/103NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor144.40 4 143.24 0 143.24
215K1M/104VRÁNEK Jan 2004 Blovice 144.97 0 144.25 0 144.25
216C2M/11HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
144.54 0 142.87 4 144.54
217K1M/105VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand148.62 4 142.74 2 144.74
218K1M/106SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice143.80 6 144.97 0 144.97
219K1W/49HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak152.20 4 143.33 2 145.33
220C2M/12PARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
145.84 2 146.10 0 146.10
221K1M/107MANAS Adam 2004 Kadaň 138.52 8 138.52 8 146.52
222C2W/2VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2001
1989
3 VS Tábor
VS Tábor
145.77 2 142.71 4 146.71
223K1M/108SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 145.48 2 143.18 6 147.48
224K1M/109CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 140.10 10 145.85 2 147.85
225K1W/50BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 145.93 2 151.26 6 147.93
226C2M/13KREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
Roztoky
Kralupy
150.48 2 148.42 0 148.42
227K1W/51PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň 146.43 2 145.94 4 148.43
228C1M/48JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň 151.26 4 145.75 4 149.75
229C1W/8MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 149.95 0 158.46 0 149.95
230C1M/49HEGER Jonáš 2006 KVS HK 151.17 0 148.23 2 150.23
231K1M/110HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 144.70 10 142.65 8 150.65
232C1W/9HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.149.66 2 155.14 2 151.66
233K1W/52HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice154.93 8 147.71 4 151.71
234K1W/53STAŇKOVÁ Antonie 2000 Č.Kruml.155.91 0 149.11 4 153.11
235K1W/54HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn155.14 0 156.10 0 155.14
236K1M/111MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor157.34 8 153.67 2 155.67
237K1M/112FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice154.13 6 153.72 2 155.72
238K1M/113DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 157.34 0 154.64 4 157.34
239K1M/114TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.150.58 8 151.54 6 157.54
240C1W/10HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 161.72 8 156.31 2 158.31
241C1M/50VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.159.40 0 158.30 4 159.40
242K1M/115MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 167.57 8 157.50 2 159.50
243C1W/11NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.161.48 0 158.18 2 160.18
244K1M/116BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.162.90 0 160.43 0 160.43
245K1M/117MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.165.98 6 158.91 2 160.91
246C2M/14POTUŽÁK Jan
VOZKA Aleš
1988
1989
2 Sušice
Sušice
158.68 8 157.47 4 161.47
247K1M/118MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 161.80 0 194.22 18 161.80
248K1M/119SAIDL František 2006 USK Pha 160.39 2 174.27 10 162.39
249K1M/120UHLÍK Jan 2008 Bechyně 161.83 2 163.92 2 163.83
250C1M/51DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 158.20 6 171.31 4 164.20
251K1M/121BUDÁK David 2003 Kadaň 160.32 4 155.19 10 164.32
252C1M/52HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 174.20 0 165.11 0 165.11
253K1W/55HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 166.34 12 163.32 2 165.32
254C1M/53FOLTÍN Marek 1973 KK Brand161.75 4 175.67 0 165.75
255C2W/3HRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
164.13 2 180.47 12 166.13
256K1M/122ČMEJREK Cyril 2003 USK Pha 160.28 6 165.12 2 166.28
257C1M/54MÍL Jakub 2003 Trutnov 173.32 6 158.36 8 166.36
258K1M/123ŠEFCŮ Marek 2002 Boh.Pha 170.13 6 164.40 2 166.40
259K1M/124JAHODA Jakub 2004 USK Pha 167.59 58 160.41 6 166.41
260K1W/56BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 162.70 4 170.74 4 166.70
261K1W/57LANGOVÁ Jindřiška 2007 Horš.Týn154.72 50 158.23 10 168.23
262K1W/58ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 173.19 6 167.63 2 169.63
263K1M/125ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 159.73 10 189.85 58 169.73
264K1M/126KÖRNER Adam 2004 KK Brand158.46 12 187.56 8 170.46
265K1M/127SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 168.34 4 168.60 6 172.34
266C2W/4MANOVÁ Štěpánka
BAUEROVÁ Markéta
1999
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
166.36 6 175.48 6 172.36
267C1M/55KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 169.93 4 170.31 4 173.93
268C2M/15KAŠÁK Filip
HRŇÁK Jáchym
2003
2004
Kralupy
Kralupy
166.23 8 171.20 6 174.23
269K1M/128OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.166.63 8 186.62 6 174.63
270C1W/12HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak182.50 2 176.17 0 176.17
271C2M/17ŠVEJD Jáchym
ŠVEJD Jan
2007
2004
Sušice
Sušice
224.48 8 165.91 12 177.91
272K1M/129STREJC Václav 2005 SKVS ČB 177.19 2 184.61 10 179.19
273K1M/130SÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus173.27 6 166.28 14 179.27
274K1M/131PECHLÁT Adam 2007 Sušice 179.97 6 175.81 4 179.81
275K1M/132ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.159.11 112 173.97 8 181.97
276C1W/13VEVERKOVÁ Zdenka 1977 Loko Plz193.47 2 182.85 2 184.85
277K1M/133PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 182.47 54 181.60 4 185.60
278K1M/134KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 181.67 52 190.71 2 192.71
279C1M/56KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 184.20 14 165.34 102 198.20
280K1M/135Černík Štěpán 2006 USK Pha 182.72 316 189.91 12 201.91
281K1W/59BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice193.25 10 197.10 6 203.10
282K1M/136POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.237.20 60 198.58 6 204.58
283K1M/137NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.195.59 10 218.33 6 205.59
284K1M/138MED Kryštof 2002 USK Pha 219.86 114 203.77 4 207.77
285K1M/139MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 212.73 12 194.32 14 208.32
286K1M/140SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 4.00 999 163.80 50 213.80
287K1M/141PŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand287.95 12 204.31 10 214.31
288C1W/14NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 223.18 4 214.34 2 216.34
289K1W/60NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 142.05 210 162.68 58 220.68
290K1W/61Závišková Zlata 2002 Boh.Pha 218.33 8 182.19 116 226.33
291C2W/5NOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
240.65 16 208.67 18 226.67
292K1M/142FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand267.60 214 211.64 16 227.64
293K1M/143NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 212.33 16 181.71 66 228.33
294K1M/144MAREK Kryštof 2006 Roudnice172.81 58 181.00 60 230.81
295K1M/145NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice238.53 8 231.64 6 237.64
296K1M/146NOVOTNÝ Vojtěch 2002 USK Pha 190.33 60 182.70 60 242.70
297K1W/62Kremrová Adéla 2005 USK Pha 178.57 252 237.76 6 243.76
298C2M/19MARTIN Václav
Cardoselli Tomáš
2002
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
336.81 62 230.66 14 244.66
299K1M/147PĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor241.68 12 255.93 2 253.68
300K1M/148PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.273.37 8 253.80 10 263.80
301K1M/149VOLF Marek 2007 VS Tábor187.64 106 212.76 56 268.76
302K1W/63MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor261.37 18 204.45 66 270.45
303C1M/57PECHLÁT Adam 2007 Sušice 260.90 18 271.42 124 278.90
304K1W/65Kolářová Markéta 2005 USK Pha 179.17 116 214.23 256 295.17
305K1M/150PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor245.91 206 227.88 110 337.88
306K1M/152PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 229.65 152 209.82 202 381.65
307K1M/153Cardoselli Tomáš 2005 Boh.Pha 233.84 314 230.90 212 442.90
308K1M/154KALOUSEK Ondřej 2005 SKVS ČB 398.47 416 359.33 112 471.33
309K1M/155Smetánka Vavřinec 2008 Hubertus186.70 412 250.10 316 566.10
310K1M/156ČEKAL Josef 2007 Klášter.145.55 458 144.37 704 603.55
Oddíl

Historie procházení