Slalom na Paraplíčku

14.05.2016   řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1TUNKA Ondřej, 1990, USK Pha TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha82.60 0 84.00 0 82.60
2K1M/2KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec97.80 0 95.50 0 95.50
3K1M/3GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha101.70 0 98.00 0 98.00
4K1M/4KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice99.20 0 99.70 4 99.20
5K1M/5ŠOREL Martin 2001 2 KK Brand98.00 2 97.50 4 100.00
6C1M/1PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB105.40 2 100.20 0 100.20
7K1W/1DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha99.30 2 100.50 0 100.50
8C1M/2TUNKA Ondřej, 1990, USK Pha TUNKA Ondřej 1990 USK Pha99.30 2 4.00 999 101.30
9K1W/2KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha105.40 0 104.80 0 104.80
10C1M/3MILLER Jan 1968 2+ Turnov104.90 0 102.10 4 104.90
11K1M/6HEK Jan 1979 2 Roudnice107.20 0 105.00 0 105.00
12K1M/7KRÁL Adam 2003 2 USK Pha106.20 2 105.40 0 105.40
13C1M/4INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK106.90 0 106.30 0 106.30
14C1M/5VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav106.90 4 107.40 0 107.40
15K1M/8ŠULC Karel 2000 3 KK Brand105.40 2 108.90 4 107.40
16K1M/9OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.112.00 2 105.60 2 107.60
17K1M/10WEISL Martin 2002 3 USK Pha107.80 2 108.80 0 108.80
18K1M/11VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor109.00 2 108.90 0 108.90
19C1M/6KRÁL Adam 2003 3 USK Pha119.10 2 109.20 0 109.20
20C1M/7LACINA Richard 1967 Semily110.80 0 109.30 0 109.30
21K1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor111.10 0 112.20 0 111.10
22C1M/8KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand112.90 0 109.60 2 111.60
23K1M/12PŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha112.40 0 111.90 0 111.90
24K1M/13SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice113.20 4 112.20 0 112.20
25K1M/13PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.117.90 2 112.20 0 112.20
26K1M/15STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky112.20 2 112.60 0 112.60
27C1M/9ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha113.90 0 114.50 0 113.90
28K1M/16VENC Štěpán 2004 3 KK Brand114.40 0 116.80 2 114.40
29C1M/10VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha112.50 2 124.20 0 114.50
30C1M/11HÁK Jiří 1952 2 Trutnov118.30 0 114.80 0 114.80
31K1W/4CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand117.60 0 114.80 0 114.80
32K1W/5HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK124.10 2 115.90 0 115.90
33K1M/17HORÁK David 1976 3 SKŽižkov112.70 4 116.00 0 116.00
34C1M/12KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor123.30 4 116.50 0 116.50
35K1M/18FUCHS Matouš 2002 3 Jablonec116.90 0 112.60 4 116.60
36K1M/19CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand117.20 0 119.20 0 117.20
37K1M/20HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy115.70 2 116.10 2 117.70
38K1W/6ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy125.70 2 118.30 0 118.30
39K1W/6MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy122.50 8 118.30 0 118.30
40K1M/21BENDA Libor 1966 3 Roudnice123.60 0 119.40 0 119.40
41K1M/22GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha116.00 8 115.60 4 119.60
42C1M/13KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor119.20 2 117.70 2 119.70
43C1W/1KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha119.90 0 123.50 0 119.90
44C1M/14TUNKA Zdeněk 1957 Jablonec123.40 2 120.20 0 120.20
45K1M/23WINTER Eduard 1956 3 Jablonec121.00 0 120.70 2 121.00
46K1W/8KEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK121.50 4 121.10 0 121.10
47K1M/24VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha121.30 4 119.80 2 121.80
48K1M/25KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec125.10 2 121.90 0 121.90
49K1M/26HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice124.90 6 118.60 4 122.60
50K1W/9KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand128.70 0 122.80 0 122.80
51C1M/15BEIER Matouš 2004 3 Trutnov124.80 4 123.00 0 123.00
52K1W/10LACINOVÁ Leona 1974 Semily130.50 2 123.00 0 123.00
53K1M/27SAHULA Martin 1968 3 Benátky124.70 0 123.20 0 123.20
54K1M/28HRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy122.20 2 119.60 4 123.60
55K1M/28ZACH Radovan 2005 KK Brand126.40 0 123.60 0 123.60
56K1M/30WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec127.60 0 124.00 0 124.00
57C1M/16BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily132.60 4 124.90 0 124.90
58K1W/11ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand126.60 4 124.90 0 124.90
59K1W/12BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa126.20 4 125.10 0 125.10
60K1W/13BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa125.60 0 127.10 2 125.60
61C1M/17KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor126.70 2 123.70 2 125.70
62K1M/31POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK135.80 0 125.70 0 125.70
63K1M/32URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha131.80 0 125.90 0 125.90
64PW/1HEGER Jonáš 2006 KVS HK124.00 4 124.10 2 126.10
65C1M/18VANĚK Matěj 2004 VS Tábor133.70 2 124.60 2 126.60
66K1M/33BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec127.90 2 125.90 2 127.90
67C1M/19WEISL Martin 2002 3 USK Pha127.70 8 126.00 2 128.00
68K1M/34JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha124.00 4 121.00 52 128.00
69K1W/14HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa128.10 0 129.20 6 128.10
70K1W/15FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha133.30 12 126.70 4 130.70
71K1W/16ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha132.70 4 129.10 2 131.10
72K1M/35JUDA Štěpán 2004 Benátky131.40 0 136.90 0 131.40
73K1M/36DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha129.50 2 130.90 2 131.50
74C2M/1ŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
128.00 58 129.70 2 131.70
75K1W/17DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky129.40 6 129.80 2 131.80
76K1W/18BUSINSKÁ Ema 2002 3 USK Pha137.50 4 131.90 0 131.90
77K1M/37ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek126.40 6 131.50 8 132.40
78K1M/38BÍZEK Marek 2005 KK Brand132.80 0 131.30 4 132.80
79K1M/39HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.138.80 4 128.90 4 132.90
80K1M/39KAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy142.80 6 130.90 2 132.90
81K1M/41JUDA Mikuláš 2003 3 Benátky138.80 0 133.10 0 133.10
82C1M/20VENC Štěpán 2004 3 KK Brand137.20 2 133.30 0 133.30
83K1W/19BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily135.40 2 133.50 0 133.50
84C1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor132.20 2 132.60 2 134.20
85C1M/21GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha139.50 14 132.50 2 134.50
86C1M/22VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor140.70 0 134.60 0 134.60
87C1M/23ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa137.00 0 135.10 0 135.10
88K1M/42MÍL Jakub 2003 Trutnov133.20 2 134.60 4 135.20
89K1M/43JAHODA Martin 2001 USK Pha133.60 2 147.30 4 135.60
90C1M/24NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.30 0 144.00 2 136.30
91C2M/2KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
139.10 2 135.20 2 137.20
92C2M/3NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
137.90 2 135.60 2 137.60
93K1W/20HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy136.00 2 133.80 4 137.80
94K1M/44NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.134.40 4 135.80 2 137.80
95PW/2BOHATÝ Oto, 2007, Třebech. BOHATÝ Oto 2007 Třebech.133.90 4 136.40 2 137.90
96K1W/21NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy136.00 2 137.50 2 138.00
97K1W/22SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.139.80 8 134.20 4 138.20
98K1M/45ZOUBEK Adam 2004 Semily138.20 0 145.10 2 138.20
99K1W/23SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec137.30 2 142.30 0 139.30
100K1W/23ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha137.30 8 133.30 6 139.30
101K1M/46ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB139.50 0 142.20 4 139.50
102K1M/47BAUDISCH Adam 2001 USK Pha130.70 10 137.00 6 140.70
103PW/3SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice146.40 2 140.90 0 140.90
104K1W/25ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily137.60 4 142.70 4 141.60
105K1M/48JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov148.40 2 141.80 0 141.80
106K1W/26ZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov140.90 4 137.30 6 143.30
107K1M/49POPELKA Petr 2005 KK Brand137.40 6 142.80 6 143.40
108K1W/27PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky138.10 6 143.30 2 144.10
109K1M/50POLLERT Jáchym 2004 USK Pha145.90 8 138.20 6 144.20
110PW/4VÁLEK Michal 2006 VS Tábor189.20 4 145.70 2 147.70
111K1W/28KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.150.90 4 146.60 2 148.60
112C1M/25HEGER Jonáš 2006 KVS HK156.70 0 146.80 2 148.80
113K1M/51BENDA Jan 2005 Roudnice145.00 6 143.70 6 149.70
114C1M/26ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB157.10 2 150.50 0 150.50
115PW/5PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB150.20 2 149.80 2 151.80
116C1M/27URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha150.00 8 143.90 8 151.90
117K1M/52JINEK Hugo 2005 USK Pha154.20 4 150.30 2 152.30
118C1M/28CAPALINI Daniel 2005 KK Brand152.70 2 151.10 2 153.10
119K1M/53STEHNO Petr 2003 USK Pha135.20 64 147.60 6 153.60
120C2M/4GOTVALD Robert
SON Yunmi
1990
1985
1 USK Pha
Č.Lípa
166.30 8 150.10 4 154.10
121PW/6ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy145.10 12 152.80 2 154.80
122K1M/54VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand154.80 54 148.90 6 154.90
123K1M/55SAAL Štěpán 2001 Jablonec149.00 6 148.20 8 155.00
124C1W/3MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy158.60 4 155.40 0 155.40
125C1M/29PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB153.60 6 148.80 8 156.80
126K1M/56STOLÍN Adam 2005 Trutnov153.20 4 153.60 60 157.20
127C2M/5DUŠKOVÁ Michala
KRÁLOVÁ Adéla
2000
2001
USK Pha
USK Pha
4.00 999 153.90 4 157.90
128K1M/57SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha153.60 54 156.10 2 158.10
129K1M/58DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK150.50 8 155.80 6 158.50
130PW/7HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice168.00 54 164.70 2 166.70
131PW/8HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy165.20 2 169.20 6 167.20
132C1M/30KAŠÁK Filip 2003 Kralupy175.70 8 169.50 0 169.50
133K1M/59RAAB Vojtěch 2004 Žel.Brod205.80 2 168.50 2 170.50
134K1M/60ADÁŠEK Alois 2002 Benátky145.80 54 162.60 8 170.60
135PW/9FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice179.70 4 169.40 4 173.40
136K1M/61JAHODA Jakub 2004 USK Pha141.60 118 155.20 22 177.20
137PW/10HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy180.30 6 176.60 4 180.60
138PW/11SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha208.80 6 176.70 4 180.70
139C1W/4HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy171.90 12 188.50 4 183.90
140K1M/62MÜLLER Ondřej 2002 Turnov160.00 308 174.20 16 190.20
141PW/12VONEŠ Jakub 2007 KK Brand200.20 108 186.30 6 192.30
142K1M/63TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.195.90 60 189.50 4 193.50
143K1M/64MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy192.00 6 185.80 8 193.80
144PW/13SAIDL František 2006 USK Pha140.80 110 149.50 50 199.50
145C2M/6ČIHOVSKÝ Šimon
PRÜHER Vojtěch
2003
2006
SKVS ČB
SKVS ČB
177.00 58 194.20 6 200.20
146C2M/7HRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
221.40 10 212.50 12 224.50
147K1M/65PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha188.70 64 176.10 58 234.10
148K1M/66KÖRNER Adam 2004 KK Brand160.60 260 177.40 64 241.40
149K1M/67HLOBIL Josef 2001 Turnov1.00 999 148.20 106 254.20
150K1W/29MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor268.20 354 265.80 110 375.80
Oddíl