Slalom v Opavě

07.05.2016   na USD v Opavě
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava96.90 4 94.70 0 94.70
2K1M/2ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava99.00 2 98.10 0 98.10
3K1M/3ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava103.80 0 101.50 0 101.50
4K1M/4KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí107.70 56 101.80 0 101.80
5C1M/1MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.106.50 4 108.60 2 110.50
6K1M/5NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava111.70 0 121.90 6 111.70
7K1M/6BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava110.10 2 110.80 4 112.10
8K1M/7KAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava111.00 2 119.90 2 113.00
9K1M/8ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk111.90 2 113.40 0 113.40
10C2M/1KAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
126.90 8 113.00 2 115.00
11K1M/9BLAŠČÍK Matěj 2002 KTK LM122.60 4 114.10 2 116.10
12C2M/2MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
119.00 2 116.50 0 116.50
13K1W/1BEKOVÁ Kateřina, 2002, KK Opava BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava120.00 2 117.50 2 119.50
14K1W/1FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava116.40 52 119.50 0 119.50
15K1M/10PODOBRYAEV Alexey 1978 Rusko, Pereslavl-Zalesskij117.50 2 119.50 10 119.50
16K1W/3NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Stonava NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava121.30 4 117.70 2 119.70
17K1M/11MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno131.80 6 117.80 2 119.80
18C1M/2URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2 Šumperk120.30 0 137.80 10 120.30
19K1M/12IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí117.70 10 119.30 2 121.30
20C1M/3PETŘÍK Jaroslav 1985 3 Zábřeh120.20 2 127.00 4 122.20
21C1W/1FOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava129.20 4 122.20 0 122.20
22C1M/4MRŮZEK Vojta 1998 KK Opava125.90 6 119.90 4 123.90
23K1M/13BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh111.40 56 118.00 6 124.00
24K1W/4KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava126.30 4 124.30 0 124.30
25C1M/5RAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk123.60 4 122.80 2 124.80
26K1W/5PODOBRYAEVA Evdokia 2001 Rusko, Moskva119.60 8 119.80 6 125.80
27C1M/6VLADAŘ Marek 1981 Regent132.10 0 125.60 2 127.60
28K1W/6KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí135.10 6 127.00 2 129.00
29K1M/14ROUSEK Martin 1965 KK Opava130.30 0 4.00 999 130.30
30K1M/15VAVRLA Adam 2000 3 KK Opava130.10 6 130.40 0 130.40
31K1W/7ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh162.80 2 128.10 4 132.10
32K1M/16URBAN Daniel 2001 3 Šumperk127.70 6 135.40 10 133.70
33K1W/8NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno132.40 8 128.00 6 134.00
34C1M/7BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh129.00 8 130.60 4 134.60
35K1M/17MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava133.20 2 128.60 6 134.60
36K1W/9KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava140.90 8 132.30 4 136.30
37C1W/2BEKOVÁ Kateřina, 2002, KK Opava BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava134.60 4 134.40 2 136.40
38C1M/8ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava142.30 6 132.00 6 138.00
39K1W/10FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava4.00 999 134.50 4 138.50
40K1W/11HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava148.10 4 132.90 6 138.90
41K1M/18URBAN Michal 2004 3 Šumperk136.50 4 144.20 0 140.50
42C1M/9ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk135.10 6 154.00 14 141.10
43K1W/12HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava163.70 56 142.30 2 144.30
44C1W/3NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno141.10 6 139.20 6 145.20
45K1W/13ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk159.80 2 146.00 2 148.00
46C2M/3KOŠÍK Michal
IVÁNEK Roman
1995
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
145.00 10 142.60 6 148.60
47K1M/19RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm172.80 4 143.30 6 149.30
48K1W/14DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno162.80 2 146.90 4 150.90
49K1W/15KALISKÁ Tereza 2002 KTK LM162.80 6 151.50 0 151.50
50K1M/20PARFENOV Dmitrij 2002 Rusko, Pereslavl-Zalesskij145.30 56 142.70 10 152.70
51C1W/4KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí155.00 10 147.10 8 155.10
52K1M/21BEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná158.20 6 149.70 6 155.70
53C1W/5KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava158.10 4 162.60 8 162.10
54K1M/22BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno164.10 108 153.70 10 163.70
55K1W/16ROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava201.20 6 162.60 4 166.60
56C1M/10URBAN Michal 2004 3 Šumperk172.70 2 161.60 6 167.60
57C1W/6DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno159.00 10 189.60 0 169.00
58C1M/11WALTER Jakub 1998 2 Šumperk182.70 10 159.90 10 169.90
59K1M/23KRÁL Matěj 2002 Postřelm190.70 14 155.90 18 173.90
60K1M/24RUMANSKÝ Richard 2005 KTK LM169.80 6 175.00 12 175.80
61K1M/25ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk234.80 8 168.40 10 178.40
62C1W/7HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava202.00 10 177.20 8 185.20
63C1M/12SVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm182.80 6 186.80 6 188.80
64K1M/26BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno193.10 6 176.00 50 199.10
65K1W/17CHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM159.30 52 126.90 106 211.30
66K1M/27KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná284.90 16 200.00 16 216.00
67C1M/13SCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná215.80 4 204.40 60 219.80
68K1M/28LUBOJACKÝ Jiří 1963 KK Opava222.90 8 4.00 999 230.90
69K1M/29ŠMÍD Jiří 2000 Tzunami216.10 16 1.00 999 232.10
70K1M/30PAVELKA Marek 2004 3 VS Desná198.00 56 231.60 14 245.60
71K1W/18KALISKÁ Ester 2005 KTK LM215.30 60 191.60 56 247.60
72C1M/14VAVRLA Adam 2000 KK Opava187.80 60 206.00 58 247.80
73C2M/4ULITZKA Oliver
MRÁZEK Jakub
2002
2004
KK Opava
KK Opava
191.00 64 197.50 64 255.00
74K1M/31WALTER David 2001 3 Šumperk173.80 104 1.00 999 277.80
75K1M/32STŘECHA Jan 2001 3 VSDK1.00 999 171.50 110 281.50
76C1W/8ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk1.00 999 281.80 0 281.80
77K1M/33STRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná1.00 999 272.20 10 282.20
78K1W/19MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami156.40 154 1.00 999 310.40
79K1W/20DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk222.20 102 1.00 999 324.20
80C1W/9CHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM176.00 150 4.00 999 326.00
81K1M/34SOBOTKA Adam 2005 KK Brno218.20 108 203.20 254 326.20
82K1M/35DZIADEK Marek 2005 KK Brno1.00 999 222.50 106 328.50
83K1M/36CRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh1.00 999 250.60 108 358.60
84K1M/37FUCHS Marek 2002 VSDK264.60 108 233.50 156 372.60
85PW/1MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava202.50 252 217.70 158 375.70
86K1W/21STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK1.00 999 158.20 258 416.20
87PW/2FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami1.00 999 243.90 204 447.90
88K1W/22DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK1.00 999 156.80 304 460.80
89K1W/23RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná176.30 304 165.60 310 475.60
90PW/3HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná203.40 356 136.40 354 490.40
Oddíl

Historie procházení