Spálovský slalom na Kamenici

24.04.2016   Kamenice nad soutokem s Vošmendou
ředitel: Jan Kulhánek   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec105.10 0 4.00 999 105.10
2K1M/2VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky107.20 8 103.70 2 105.70
3K1M/3ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.111.00 0 106.30 0 106.30
4K1M/4KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.70 4 104.50 2 106.50
5C1M/1CHOUTKA Jan 1995 KVS HK115.10 0 4.00 999 115.10
6K1M/5KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.115.20 0 113.60 8 115.20
7K1M/6ŠOREL Martin 2001 2 KK Brand117.10 0 126.90 4 117.10
8K1W/1DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.119.00 0 117.50 0 117.50
9K1M/7LERCH Eduard 2002 2 Roudnice116.00 2 119.80 0 118.00
10C1M/2MILLER Jan 1968 2+ Turnov118.70 2 4.00 999 120.70
11K1W/2DANDOVÁ Anna 1988 Benátky121.00 0 120.80 0 120.80
12C1M/3MILLER Jan 1997 2 Turnov120.50 2 131.50 8 122.50
13C1M/4LERCH Eduard 2002 3 Roudnice124.80 4 123.90 2 125.90
14K1M/8MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž125.40 6 124.20 2 126.20
15K1M/9ŠENK Marek 1974 3 KK Brand127.90 0 131.40 0 127.90
16K1M/10KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice122.00 6 128.30 4 128.00
17K1M/11HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec122.80 6 128.20 2 128.80
18C1M/5MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno159.30 62 126.50 4 130.50
19C1M/6HÁK Jiří 1952 2 Trutnov130.90 0 135.40 4 130.90
20K1M/12STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky128.30 52 127.80 4 131.80
21C1M/7KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand129.40 6 129.90 2 131.90
22K1W/3BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand134.60 0 151.50 4 134.60
23K1M/13SAHULA Matěj 2003 2 Benátky137.80 2 131.50 4 135.50
24K1M/13KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag127.50 8 4.00 999 135.50
25C1M/8BLANÁŘ Jindřich 1993 3 Kroměříž137.30 4 134.30 2 136.30
26K1M/15FUCHS Matouš 2002 3 Jablonec136.30 0 136.00 2 136.30
27K1M/15ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky132.30 4 138.00 2 136.30
28K1W/4KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice132.30 8 133.20 4 137.20
29K1W/5KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky136.20 2 144.80 2 138.20
30K1M/17VENC Štěpán 2004 3 KK Brand145.20 2 137.30 2 139.30
31K1M/18HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy137.90 2 144.00 2 139.90
32K1M/19BENEŠ Petr 1975 Heletag132.30 8 4.00 999 140.30
33K1W/6BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa142.50 0 144.40 0 142.50
34K1W/7MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy140.90 2 147.60 6 142.90
35K1M/20HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak139.40 4 151.30 106 143.40
36K1M/21PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand160.00 106 142.10 4 146.10
37K1M/22HRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy148.40 6 143.30 4 147.30
38K1W/8DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky149.20 6 146.50 2 148.50
39K1W/9KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand145.50 4 150.20 4 149.50
40C2M/1ŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
2 KK Brand
KK Brand
146.00 6 4.00 999 152.00
41K1W/10CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand148.80 4 156.20 2 152.80
42K1M/23LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov145.70 8 4.00 999 153.70
43K1M/24JUDA Štěpán 2004 Benátky172.30 4 148.60 6 154.60
44K1M/25FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec152.40 4 155.10 0 155.10
45C1M/9BEIER Matouš 2004 3 Trutnov153.70 4 154.10 6 157.70
46K1M/26KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec4.00 999 159.50 2 161.50
47K1W/11HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy158.70 4 160.30 4 162.70
48K1W/12PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky166.90 52 168.20 0 168.20
49K1M/27MÍL Jakub 2003 Trutnov164.20 4 164.80 4 168.20
50K1W/13BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa167.90 8 4.00 999 175.90
51C1M/10MÍL Pavel 1967 3 Trutnov173.70 4 190.50 10 177.70
52K1M/28STOLÍN Adam 2005 Trutnov188.70 4 205.60 54 192.70
53K1M/29BEIER Alva 2005 Trutnov205.90 12 191.40 8 199.40
54K1M/30ZACH Radovan 2005 KK Brand150.50 54 160.30 54 204.50
55K1M/31CAPALINI Daniel 2005 KK Brand154.10 52 162.60 52 206.10
56K1M/32SAAL Štěpán 2001 Jablonec167.50 60 175.10 166 227.50
57C2M/2FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
176.60 54 1.00 999 230.60
58C1M/11HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy221.90 168 192.20 54 246.20
59C1M/12MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy4.00 999 197.80 52 249.80
60K1M/33KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec196.00 206 251.00 160 402.00
Oddíl

Historie procházení