Slalom v Třebechovicích

27.09.2015   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HEGER Vojtěch, 2000, KVS HK HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK101.80 0 101.20 0 101.20
2K1M/2MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.101.60 0 102.10 0 101.60
3K1M/3ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky103.90 2 102.50 0 102.50
4K1M/4STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky104.30 2 102.90 0 102.90
5K1M/5BOUZEK Filip 1992 2 Sušice101.70 2 103.90 4 103.70
6K1M/6HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.108.40 2 105.10 0 105.10
7K1M/6BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.103.10 2 105.40 50 105.10
8C1M/1HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.108.30 0 105.40 0 105.40
9K1M/8MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.106.30 0 4.00 999 106.30
10C1M/2KARLOVSKÝ Ondřej, 1991, Dukla B. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 Dukla B.111.40 2 106.40 0 106.40
11K1M/9MILLER Jan 1997 2 Turnov106.50 0 106.50 0 106.50
12K1M/10SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK110.20 0 109.40 0 109.40
13K1W/1GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice109.90 0 110.30 0 109.90
14C1M/3HEGER Vojtěch, 2000, KVS HK HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK110.00 0 110.20 0 110.00
15K1M/11PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.40 0 112.90 2 110.40
16K1M/11KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov110.40 0 112.60 50 110.40
17K1M/13KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec110.60 0 110.70 0 110.60
18K1M/14SAHULA Matěj 2003 2 Benátky109.20 2 122.50 0 111.20
19C1M/4PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor111.70 0 113.20 0 111.70
20K1M/15DVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.110.50 2 110.00 2 112.00
21K1M/15OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.112.40 2 112.00 0 112.00
22C1M/5INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK112.20 0 112.80 0 112.20
23K1M/17MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha112.90 0 113.30 2 112.90
24C1M/6RAŠNER Karel 1976 3 Postřelm113.20 0 116.10 0 113.20
25K1M/18GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice113.90 0 113.40 0 113.40
26K1M/19ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.116.80 2 113.70 0 113.70
27K1M/20KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov112.40 2 112.10 4 114.40
28K1M/21FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa115.00 4 114.80 0 114.80
29K1M/22HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha115.00 0 116.20 2 115.00
30K1M/22VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky122.50 2 111.00 4 115.00
31C1M/7MILLER Jan 1997 2 Turnov115.50 4 115.00 0 115.00
32K1M/24ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.115.60 2 115.10 0 115.10
33C1M/8SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK115.20 0 116.20 2 115.20
34K1M/25MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov116.20 0 113.40 2 115.40
35K1M/26ČVANČARA Pavel 1971 3 Loko Plz118.10 0 115.50 0 115.50
36C1M/9VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav115.50 0 116.60 2 115.50
37K1M/27MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy115.70 2 113.60 2 115.60
38K1M/28REJMAN Petr 2001 3 KVS HK115.80 0 116.30 0 115.80
39C1M/10BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.112.30 4 114.20 2 116.20
40K1M/29HAJSKÝ Stanislav 1969 Semily118.10 2 116.30 0 116.30
41K1M/30KARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK114.40 2 117.10 2 116.40
42K1W/2BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha117.00 0 117.50 0 117.00
43K1W/3VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor118.70 0 117.10 0 117.10
44K1M/31BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov115.30 2 114.60 52 117.30
45K1M/32ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice114.10 4 113.70 4 117.70
46K1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor120.20 0 117.70 0 117.70
47K1M/33JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha117.80 0 4.00 999 117.80
48C1M/11INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK117.90 0 118.40 0 117.90
49K1M/34ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand119.70 2 118.30 0 118.30
50C1M/12ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto118.40 2 118.40 0 118.40
51K1M/35FRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK116.60 2 116.50 2 118.50
52C1M/13SVÍTIL Vladan 1974 3 Postřelm118.60 0 118.50 0 118.50
53K1M/36VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.4.00 999 118.60 0 118.60
54K1M/37VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor119.40 4 119.00 0 119.00
55C2M/1HEGER Vojtěch, 2000, KVS HK
 HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 KVS HK
Dukla B.
117.00 2 4.00 999 119.00
56K1M/38VESELÝ František 2000 3 Trutnov117.70 2 118.20 4 119.70
57C1M/14BEIER Artur 1970 2 Trutnov119.83 0 121.00 2 119.83
58K1M/39PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.126.10 4 119.90 0 119.90
59C2M/2STRÁNSKÝ Dominik
ABRAHAM Tomáš
1999
1992
2 Benátky
Benátky
119.90 0 124.90 2 119.90
60K1M/40KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor120.00 0 118.30 4 120.00
61K1M/40KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand116.00 4 117.30 52 120.00
62C1M/15HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.120.00 0 121.60 0 120.00
63K1M/42TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.121.20 2 120.20 0 120.20
64C1M/16FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.30 0 120.90 0 120.90
65K1M/43ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště119.30 2 119.20 2 121.20
66C1M/17HAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily121.40 0 121.20 0 121.20
67C1M/18KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor121.70 4 119.30 2 121.30
68C1M/19ŠROGL Michal 1972 3 RK Troja120.20 2 121.40 0 121.40
69C1M/20KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor121.70 0 123.40 0 121.70
70C1M/21DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK121.90 0 122.00 0 121.90
71K1M/44VENC Štěpán 2004 3 KK Brand124.60 2 122.10 0 122.10
72C1M/22LADÝŘ Karel 1972 3 KVS HK122.70 0 122.20 0 122.20
73K1M/45ABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky120.30 2 4.00 999 122.30
74C2M/3VĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
122.30 0 122.30 2 122.30
75C1M/23REJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK4.00 999 122.30 0 122.30
76K1M/46KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště131.60 2 122.40 0 122.40
77K1M/46NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.4.00 999 120.40 2 122.40
78K1W/5LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav122.40 0 124.70 0 122.40
79K1M/48BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand122.10 2 122.60 0 122.60
80K1W/6GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice125.50 0 122.60 0 122.60
81C1M/24ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky118.70 4 4.00 999 122.70
82K1W/7RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha122.70 0 127.90 0 122.70
83K1M/49NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň118.90 4 121.00 2 122.90
84C1M/25HÁK Jiří 1952 2 Trutnov127.50 0 123.10 0 123.10
85K1M/50TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí127.30 0 123.20 0 123.20
86C1M/26ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.123.30 0 124.00 0 123.30
87K1M/51ŽENKA Ondra 2000 Pardub.126.10 0 123.40 0 123.40
88C1M/27KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK123.70 0 125.80 0 123.70
89K1W/8FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa121.70 2 125.30 0 123.70
90K1M/52FRENCL Josef 2002 3 USK Pha123.50 4 123.80 0 123.80
91C2M/4ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
123.90 0 122.70 4 123.90
92K1W/9KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky124.50 2 123.90 0 123.90
93K1M/53KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.124.00 0 122.60 2 124.00
94C1M/28KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor124.10 0 125.90 0 124.10
95C1M/29RUFFER Matěj 1999 Pardub.125.20 2 124.20 0 124.20
96K1M/54ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto125.20 0 124.30 0 124.30
97K1W/10CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand124.30 0 125.30 0 124.30
98K1M/55BOCH Pavel 1951 3 Semily124.40 0 130.40 2 124.40
99C1M/30MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha124.40 0 124.60 0 124.40
100C2M/5ŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
3 KK Brand
KK Brand
160.50 2 124.70 0 124.70
101C1M/31VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.120.70 4 142.00 2 124.70
102K1M/56HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto124.80 0 127.60 4 124.80
103PW/1VĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha122.80 2 121.30 4 124.80
104C1M/32KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK126.80 0 125.30 0 125.30
105K1M/57FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec124.40 4 121.50 4 125.50
106K1M/58SAHULA Martin 1968 3 Benátky128.70 2 125.60 0 125.60
107K1M/59DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha125.80 0 127.30 0 125.80
108K1M/60VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto125.50 6 122.30 4 126.30
109K1M/61RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm125.60 2 126.40 0 126.40
110K1M/61ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha127.90 4 122.40 4 126.40
111C1M/33ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.129.20 0 126.80 0 126.80
112C1M/34HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor127.00 0 127.20 0 127.00
113K1W/11ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand127.00 0 4.00 999 127.00
114K1W/12BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa127.20 0 127.50 0 127.20
115K1W/13KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK127.50 0 127.40 0 127.40
116K1M/63JAVŮREK Jan 1987 Třebech.127.50 0 125.60 2 127.50
117K1W/14HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK130.80 0 127.50 0 127.50
118K1M/64JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha127.60 2 127.60 0 127.60
119C1M/35POLLERT Jan 2005 USK Pha127.60 0 128.70 2 127.60
120C1M/36ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.4.00 999 127.70 0 127.70
121K1W/15HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 Č.Skal.127.80 0 128.80 2 127.80
122K1M/65DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha127.50 2 128.00 0 128.00
123C1M/37KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště128.00 0 128.30 0 128.00
124C1M/37KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor128.60 0 128.00 0 128.00
125C1M/39TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí129.20 0 128.20 0 128.20
126K1M/66POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK128.10 2 126.40 2 128.40
127K1M/67ŽENKA Martin 2000 Pardub.128.50 0 129.30 0 128.50
128K1M/68URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha130.40 6 128.90 0 128.90
129PW/2CAPALINI Daniel 2005 KK Brand128.90 0 129.90 2 128.90
130K1M/69FUCHS Matouš 2002 Jablonec125.00 6 125.00 4 129.00
131C1M/40BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov131.00 0 127.10 2 129.10
132K1M/70LAPUNÍK Milan 2001 Turnov135.10 2 129.30 0 129.30
133C1M/41OUTRATA Jindřich 1970 Pardub.129.50 0 129.50 0 129.50
134C1M/41BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily129.50 0 131.00 0 129.50
135C1M/41REJMAN Petr 2001 3 KVS HK129.50 0 132.20 0 129.50
136C1M/44MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy128.40 2 129.60 0 129.60
137K1W/16MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy129.80 0 129.00 2 129.80
138K1M/71STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky131.60 0 129.90 0 129.90
139C1M/45KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov132.94 4 129.10 2 131.10
140PW/3POLLERT Jan, 2005, USK Pha POLLERT Jan 2005 USK Pha141.30 0 131.30 0 131.30
141C1M/46HOUSKA Jan 2001 USK Pha128.90 50 131.30 0 131.30
142K1M/72JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov132.70 0 131.40 0 131.40
143K1M/73JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.129.50 4 127.50 4 131.50
144K1M/73POSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov134.20 50 131.50 0 131.50
145K1M/75VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor131.60 0 130.90 2 131.60
146C1W/1GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice4.00 999 129.80 2 131.80
147K1M/76KADLEC Filip 2003 3 USK Pha128.10 4 128.10 4 132.10
148C1M/47RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK132.50 0 4.00 999 132.50
149K1W/17BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa128.60 4 132.00 2 132.60
150K1W/17POLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha132.60 0 135.20 0 132.60
151K1W/17HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa134.90 2 128.60 4 132.60
152K1M/77ZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy134.20 0 130.70 2 132.70
153C2M/6ŠENK Marek
STEJSKAL Ondřej
1974
1975
2 KK Brand
KK Brand
129.20 4 130.70 2 132.70
154K1M/78ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek132.50 2 132.90 0 132.90
155K1M/78SUK Jakub 2002 3 Trutnov134.60 2 130.90 2 132.90
156K1M/80HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto131.20 2 131.60 2 133.20
157K1W/20KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand131.80 2 131.30 2 133.30
158K1M/81HOPJAN Pavel 2001 Postřelm133.60 0 140.00 2 133.60
159C1W/2MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov134.00 2 133.70 0 133.70
160C1W/3FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa136.00 0 133.80 0 133.80
161K1M/82ŠVEJD Jan 2004 3 Sušice135.40 0 133.90 0 133.90
162C1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor132.40 2 131.30 4 134.40
163PW/4ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice134.50 0 138.30 2 134.50
164C2M/7ŠILAR Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
1987
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
135.20 2 134.60 0 134.60
165C1M/48ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.4.00 999 132.90 2 134.90
166K1M/83MAREK Pavel 1972 Třebech.136.40 4 135.00 0 135.00
167C1M/49VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha134.70 2 131.70 4 135.70
168K1M/84GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice136.60 4 136.00 0 136.00
169C2M/8HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
137.40 2 136.10 0 136.10
170C2M/8HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
134.10 2 135.40 4 136.10
171C2M/10BOHATÝ Karel
MILLER Jan
2001
1997
3 Třebech.
Turnov
128.20 8 4.00 999 136.20
172K1W/21FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha135.50 2 136.30 0 136.30
173K1M/85ŠUMSKÝ Viktor 1973 Sušice134.60 2 136.30 2 136.60
174C1M/50NĚMEC Aleš 1976 Kadaň134.70 2 4.00 999 136.70
175C2M/11KOBLÍŽEK Daniel
SOUČEK Marek
2000
1999
Trutnov
KVS HK
135.30 10 132.80 4 136.80
176K1W/22ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily136.80 0 138.10 0 136.80
177K1M/86JUDA Mikuláš 2003 3 Benátky144.10 2 136.90 0 136.90
178C1M/51BEIER Matouš 2004 3 Trutnov137.00 0 136.30 2 137.00
179C1M/52MÍL Pavel 1967 3 Trutnov137.10 0 138.30 0 137.10
180PW/5ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha131.40 50 131.20 6 137.20
181K1M/87HANUŠ Jiří 2002 Třebech.134.90 6 135.30 2 137.30
182PW/6ZACH Radovan 2005 KK Brand133.30 4 134.30 4 137.30
183PW/7BÍZEK Marek 2005 KK Brand137.40 0 138.90 2 137.40
184C2M/12POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
134.60 4 135.60 2 137.60
185C1M/53VESELÝ František 2000 Trutnov137.60 0 137.20 2 137.60
186K1M/88RUFFER Matěj 1999 Pardub.135.10 4 133.90 4 137.90
187K1M/89KRÁL Matěj 2002 Postřelm140.40 0 138.00 0 138.00
188C2M/13PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
134.10 4 4.00 999 138.10
189C2M/14KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
138.30 0 137.80 2 138.30
190K1W/23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov140.00 0 136.40 2 138.40
191C1M/54VENC Štěpán 2004 KK Brand138.60 0 140.40 2 138.60
192K1M/90ZOUBEK Adam 2004 Semily140.50 2 138.90 0 138.90
193PW/8BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy141.60 4 139.10 0 139.10
194C2M/15MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
152.10 4 137.40 2 139.40
195PW/9HEGER Jonáš 2006 KVS HK139.60 0 137.00 4 139.60
196K1W/24BUSINSKÁ Ema 2002 USK Pha139.80 0 139.90 4 139.80
197C1M/55POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov135.90 4 4.00 999 139.90
198C1M/56URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha138.10 2 138.80 6 140.10
199K1W/25HOFMANOVÁ Šárka 2002 Sláv.HK141.90 0 140.10 0 140.10
200K1M/91JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov141.30 0 140.70 0 140.70
201K1M/92BAUDISCH Adam 2001 USK Pha134.90 6 137.40 60 140.90
202K1M/93MÍL Jakub 2003 Trutnov139.00 2 144.50 0 141.00
203C1W/5BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha141.00 0 141.60 2 141.00
204C1M/57DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.139.50 2 153.50 0 141.50
205C1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha142.80 2 141.70 0 141.70
206K1W/26HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy141.80 2 139.90 2 141.90
207C1M/58VANĚK Matěj 2004 VS Tábor147.20 0 142.00 0 142.00
208K1W/27PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň140.40 2 4.00 999 142.40
209C1M/59RAŠNER Karel 2004 Postřelm141.20 4 140.60 2 142.60
210C1M/60KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy142.90 0 143.50 0 142.90
211K1W/28ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov142.50 2 141.30 2 143.30
212K1W/29ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha141.50 2 142.00 12 143.50
213C1M/61VÁLEK Michal 1974 VS Tábor139.60 4 145.30 2 143.60
214K1M/94PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand143.70 6 137.70 6 143.70
215K1W/30PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky139.70 4 140.20 4 143.70
216K1M/95NOVÁK Kuba 2001 Pardub.143.50 2 144.10 0 144.10
217K1M/96SAAL Štěpán 2001 Jablonec142.60 2 139.20 8 144.60
218K1W/31SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK144.70 0 146.70 2 144.70
219K1W/32ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha140.80 4 144.60 52 144.80
220K1W/33SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.143.10 2 142.00 4 145.10
221K1M/97OTIEPKA Martin 2001 Kadaň141.50 4 142.50 6 145.50
222K1W/34KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.143.50 2 147.50 6 145.50
223C2M/16FUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
139.80 6 504.70 6 145.80
224K1M/98HLOBIL Josef 2001 Turnov142.30 4 145.80 6 146.30
225K1M/99BUDÁK David 2003 Kadaň155.40 4 144.40 2 146.40
226C2M/17VANĚK Matěj
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
147.70 6 144.70 2 146.70
227PW/10DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK147.30 0 145.00 2 147.00
228K1M/100NĚMEC Radek 2004 Pardub.148.10 2 147.10 0 147.10
229K1W/35GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice146.70 2 147.80 0 147.80
230C2M/18ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
Pardub.
Pardub.
159.40 10 141.90 6 147.90
231C1M/62NOVÁK Kuba 2001 Pardub.148.20 0 148.60 0 148.20
232C1M/63FRENCL Josef 2002 USK Pha149.00 2 146.50 2 148.50
233C1M/64ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.143.00 6 4.00 999 149.00
234K1W/36REJHOVÁ Martina 1976 Sláv.HK147.10 2 149.00 2 149.10
235C1M/65FOLTÍN Marek 1973 KK Brand148.80 2 145.30 4 149.30
236K1W/37VÁVROVÁ Aneta 2000 Třebech.153.30 6 149.30 0 149.30
237PW/11BOHATÝ Oto 2007 Třebech.149.50 0 150.00 2 149.50
238C1M/66ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha153.70 2 149.70 0 149.70
239K1M/101ŘEHÁK Jiří 2003 Semily147.00 54 145.90 4 149.90
240K1M/102ADÁŠEK Alois 2002 Benátky145.00 6 150.20 6 151.00
241C2M/19VENIGER Jan
HRNČÍŘ Jakub
2000
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
145.50 14 145.60 6 151.60
242K1W/38ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy147.80 4 150.50 4 151.80
243C1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor157.00 2 152.60 0 152.60
244K1W/39ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov152.60 0 157.00 2 152.60
245C1M/67VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto161.60 4 149.10 4 153.10
246C2M/20KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
152.20 2 151.20 2 153.20
247PW/12BEIER Alva 2005 Trutnov153.20 0 151.80 6 153.20
248C2M/21PAVLÍK Jiří
BOUČEK Stanislav
1964
1999
Třebech.
Trutnov
147.30 6 147.20 10 153.30
249C1M/68KADLEC Filip 2003 USK Pha164.60 4 154.70 0 154.70
250C2M/22VEVERKA Lukáš
STRÁNSKÝ Daniel
2002
2002
Benátky
Benátky
161.50 12 147.30 8 155.30
251K1M/103HYNEK Pavel 2003 Semily160.30 2 153.60 2 155.60
252PW/13VÁLEK Michal 2006 VS Tábor155.30 6 146.80 10 156.80
253C1M/69DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha156.80 0 157.60 2 156.80
254K1W/40RYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 Dv.Král.156.80 0 161.30 0 156.80
255K1M/104ŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště164.80 10 147.10 10 157.10
256PW/14POLLERT Antonín 2006 USK Pha154.80 6 153.20 4 157.20
257PW/15STOLÍN Adam 2005 Trutnov194.90 8 153.80 4 157.80
258C1W/8MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy163.30 0 158.00 0 158.00
259PW/16KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand157.30 2 151.50 10 159.30
260C2M/23JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
156.90 6 155.60 4 159.60
261C2M/24CAPALINI Daniel
ZACH Radovan
2005
2005
KK Brand
KK Brand
157.20 8 153.80 6 159.80
262PW/17VONEŠ Jakub 2007 KK Brand208.20 4 157.00 4 161.00
263PW/18TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.161.10 0 168.80 4 161.10
264K1M/105KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec166.30 6 160.00 2 162.00
265C1M/70KRÁL Matěj 2002 Postřelm175.60 6 160.50 2 162.50
266C2M/25BÁČA Jakub
ŠTIBRÁNYI Kateřina
1994
2000
KK Brand
KK Brand
163.80 8 160.40 4 164.40
267C2M/26KLIŠČOVÁ Barbora
VÁVROVÁ Aneta
2002
2000
Třebech.
Třebech.
159.60 8 156.80 8 164.80
268C1W/9ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand169.30 4 165.70 0 165.70
269C2M/27ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
164.20 2 163.30 6 166.20
270PW/19KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor185.50 4 164.20 2 166.20
271PW/20SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha164.30 2 166.70 2 166.30
272C2M/28JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
172.30 4 167.40 0 167.40
273PW/21VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand159.50 8 169.40 4 167.50
274PW/21ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.165.50 2 201.40 0 167.50
275C1M/71HEGER Jonáš 2006 KVS HK161.70 8 165.60 2 167.60
276C1M/72OTIEPKA Martin 2001 Kadaň160.20 8 4.00 999 168.20
277K1W/41PLAŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.164.50 4 176.50 14 168.50
278K1M/107TROCH Jan 2003 Dv.Král.170.60 10 167.10 2 169.10
279K1M/108ŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště168.20 2 165.50 4 169.50
280C2M/29MÍLOVÁ Terezie
MÍL Pavel
1998
1967
Trutnov
Trutnov
166.10 10 159.70 10 169.70
281PW/23SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy175.70 2 165.70 6 171.70
282K1W/42KREJČOVÁ Vlasta 1966 Roztoky168.80 4 4.00 999 172.80
283PW/24BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště171.30 2 168.40 8 173.30
284C1M/73ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.173.80 2 177.20 4 175.80
285K1M/109TICHÝ Jan 2000 Turnov202.60 10 172.40 4 176.40
286K1M/110ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov165.80 62 170.90 6 176.90
287C2M/30SAHULA Matěj
KOFROŇOVÁ Zuzana
2003
2002
Benátky
Benátky
169.40 10 171.90 8 179.40
288PW/25NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily174.40 6 193.70 8 180.40
289C1W/10ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov184.30 4 174.50 10 184.50
290PW/26ŠROGL Michal 2006 USK Pha169.90 56 178.60 6 184.60
291K1W/43ŽATECKÁ Soňa 1976 KVSPísek204.00 2 181.80 4 185.80
292PW/27NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor172.80 56 181.30 8 189.30
293K1W/44BEDNÁŘOVÁ Tereza 2006 KK Brand206.50 8 188.20 2 190.20
294K1M/111FENCL Jáchym 2003 Pardub.183.00 10 179.80 56 193.00
295C1W/11HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy195.70 0 203.80 10 195.70
296C2M/31HRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
190.70 10 198.60 4 200.70
297K1W/45ZÍTKOVÁ Barbora 2003 Pardub.194.50 8 179.30 58 202.50
298PW/28MAREK Jan 2007 Třebech.194.90 8 205.70 6 202.90
299PW/29SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha155.80 50 151.40 52 203.40
300K1M/112ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov148.00 60 148.10 56 204.10
301C1M/74NĚMEC Radek 2004 Pardub.212.00 8 199.70 6 205.70
302PW/30ZÍTKOVÁ Magdaléna 2006 Pardub.205.00 6 208.30 2 210.30
303PW/31PLAŠIL Hynek 2006 Pardub.203.50 8 224.40 54 211.50
304PW/32FRÖHLICH Jáchym 2006 Roudnice205.60 6 195.80 56 211.60
305C1M/75DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK233.70 2 212.20 2 214.20
306K1W/46ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK203.50 66 215.80 6 221.80
307K1W/47ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek233.00 14 211.80 12 223.80
308K1W/48ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK226.50 6 245.20 12 232.50
Oddíl

Historie procházení