Slalom v Třebechovicích

26.09.2015   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.107.20 4 101.90 0 101.90
2K1M/2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky105.20 0 102.50 0 102.50
3K1M/3STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky105.80 0 103.20 0 103.20
4K1M/4HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK106.00 0 103.60 0 103.60
5K1M/5MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.104.70 0 104.00 0 104.00
6K1M/6BOUZEK Filip 1992 2 Sušice106.10 0 104.50 2 106.10
7K1M/7MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.107.40 0 106.90 0 106.90
8K1M/7HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.108.20 4 106.90 0 106.90
9K1M/9MILLER Jan 1997 2 Turnov108.10 2 107.80 0 107.80
10K1M/9ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky108.30 2 107.80 0 107.80
11C1M/1KARLOVSKÝ Ondřej, 1991, Dukla B. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 Dukla B.107.80 0 111.00 0 107.80
12C1M/2HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.80 0 111.20 2 109.80
13K1M/11PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.112.20 2 110.80 0 110.80
14C1M/3HEGER Vojtěch, 2000, KVS HK HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK111.20 0 112.80 0 111.20
15K1W/1GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice112.70 2 111.20 0 111.20
16K1M/12ČVANČARA Pavel 1971 3 Loko Plz123.70 0 111.90 0 111.90
17K1M/13KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov112.10 0 110.80 4 112.10
18C1M/4MILLER Jan 1968 2 Turnov114.30 0 112.20 0 112.20
19K1M/14OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.117.00 4 110.80 2 112.80
20C1M/5INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK112.80 0 114.50 0 112.80
21K1M/15ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.111.30 2 116.20 2 113.30
22K1M/16FRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK118.10 2 111.60 2 113.60
23C1M/6PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor112.80 2 113.60 0 113.60
24K1M/17FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa117.60 0 113.80 0 113.80
25K1M/18HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha118.00 6 111.90 2 113.90
26K1M/19DVOŘÁK Tomáš 1968 3 Třebech.115.90 0 114.20 0 114.20
27K1M/20SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK114.50 0 110.40 4 114.40
28C1M/7BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.114.50 0 114.70 0 114.50
29K1M/21MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov118.80 2 114.60 0 114.60
30K1M/22KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov113.70 2 127.50 0 115.70
31K1M/23VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.123.40 4 116.60 0 116.60
32K1M/24MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy115.00 2 114.70 2 116.70
33K1M/25KARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK126.60 4 116.80 0 116.80
34K1M/26GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice120.40 2 117.10 0 117.10
35C1M/8VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav118.30 0 117.20 0 117.20
36C1M/9RAŠNER Karel 1976 3 Postřelm116.60 2 117.60 0 117.60
37K1M/27ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice116.20 4 115.80 2 117.80
38C2M/1HEGER Vojtěch, 2000, KVS HK
 HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 KVS HK
Dukla B.
117.80 0 119.10 4 117.80
39C1M/10MILLER Jan 1997 2 Turnov118.10 0 117.80 0 117.80
40K1M/28ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště118.30 0 122.10 2 118.30
41C1M/11SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK119.10 4 118.70 0 118.70
42C1M/12ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky119.00 0 118.80 0 118.80
43K1M/29ABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky119.10 0 118.00 4 119.10
44K1M/30ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.119.30 2 119.30 0 119.30
45C1M/13SVÍTIL Vladan 1974 3 Postřelm119.70 0 120.90 2 119.70
46C1M/14ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto119.90 0 119.20 2 119.90
47K1M/31KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor121.10 2 120.00 0 120.00
48C1M/15INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK120.30 0 120.10 0 120.10
49C1M/15KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor120.10 0 120.20 2 120.10
50K1W/2VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor120.10 0 119.80 2 120.10
51K1M/32NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň120.20 0 122.00 2 120.20
52K1M/33KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand119.30 2 120.30 0 120.30
53K1M/34SAHULA Matěj 2003 2 Benátky119.70 8 117.00 4 121.00
54K1M/34REJMAN Petr 2001 3 KVS HK131.10 6 121.00 0 121.00
55K1M/36JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha121.20 0 4.00 999 121.20
56K1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor121.20 0 122.00 8 121.20
57K1W/4BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha120.70 2 121.50 0 121.50
58K1M/37BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov118.10 4 117.60 4 121.60
59K1M/38ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand119.70 2 123.10 4 121.70
60C1M/17FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.90 0 122.30 2 121.90
61K1M/39PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.121.70 2 122.00 0 122.00
62K1M/40KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště122.20 0 122.50 0 122.20
63K1M/41ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto122.50 0 125.80 2 122.50
64K1M/42VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor125.40 0 122.60 0 122.60
65K1M/43TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.120.90 2 124.40 2 122.90
66C1M/18DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK124.30 2 123.30 0 123.30
67C1M/19HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.123.50 0 125.40 2 123.50
68K1W/5BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa129.90 0 121.60 2 123.60
69K1M/44VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto123.80 0 125.90 4 123.80
70C1M/20BEIER Artur 1970 2 Trutnov122.20 2 121.90 4 124.20
71C1M/21REJMAN Zbyšek 1992 3 KVS HK125.90 0 124.50 0 124.50
72K1W/6KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky126.30 0 124.50 0 124.50
73C1M/22ŠROGL Michal 1972 3 RK Troja122.90 2 124.60 0 124.60
74C1M/22HÁK Jiří 1952 2 Trutnov125.60 2 124.60 0 124.60
75K1M/45JAVŮREK Jan 1987 Třebech.126.00 0 124.70 0 124.70
76C1M/24KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor124.70 0 125.40 0 124.70
77C2M/2VĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
123.10 2 120.80 4 124.80
78K1M/46BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand123.00 2 123.10 2 125.00
79K1M/46ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky124.10 2 125.00 0 125.00
80K1W/7FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa125.10 0 125.60 0 125.10
81K1M/48TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí128.10 0 123.20 2 125.20
82K1M/49KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.123.90 2 123.58 2 125.58
83C1M/25VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.125.70 0 123.00 4 125.70
84C2M/3BOHATÝ Karel
MILLER Jan
2001
1997
3 Třebech.
Turnov
130.80 4 125.80 0 125.80
85K1W/8LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav125.80 0 126.50 0 125.80
86K1M/50VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky124.00 2 124.70 2 126.00
87C1M/26MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy126.00 0 124.30 2 126.00
88K1M/51FRENCL Josef 2002 3 USK Pha124.10 2 125.60 4 126.10
89K1M/51VESELÝ František 2000 3 Trutnov124.10 2 127.30 6 126.10
90C1M/27OUTRATA Jindřich 1970 Pardub.129.50 2 126.10 0 126.10
91K1M/53ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha126.60 2 126.60 0 126.60
92C1M/28ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.123.20 4 125.40 2 127.20
93C1M/29KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor128.70 0 127.30 0 127.30
94K1W/9GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice129.60 0 127.30 0 127.30
95C1M/30BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov131.40 6 127.40 0 127.40
96K1M/54NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.123.60 4 125.50 8 127.60
97K1M/55PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK125.80 2 129.70 0 127.80
98K1M/56RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm127.90 0 130.20 2 127.90
99K1W/10KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK128.40 2 128.00 0 128.00
100C1M/31ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.127.00 4 126.10 2 128.10
101PW/1VĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha126.20 2 127.50 6 128.20
102C1M/32BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily129.90 0 128.50 0 128.50
103C1M/33POLLERT Jan 2005 USK Pha129.10 4 128.60 0 128.60
104K1M/57DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha132.30 0 126.70 2 128.70
105C2M/4ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
127.30 2 126.70 2 128.70
106K1W/11ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand129.30 4 128.80 0 128.80
107C1M/34KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK128.90 0 130.20 0 128.90
108K1M/58DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha129.00 0 129.70 2 129.00
109C2M/5STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
125.10 4 127.80 6 129.10
110C1M/35HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor132.80 0 129.10 0 129.10
111K1M/59BOCH Pavel 1951 3 Semily129.40 0 137.80 0 129.40
112C1M/36KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor129.40 0 129.70 0 129.40
113C1M/36TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí131.20 0 129.40 0 129.40
114C1M/38RUFFER Matěj 1999 Pardub.125.90 4 127.70 2 129.70
115K1M/60VENC Štěpán 2004 3 KK Brand127.80 2 128.20 4 129.80
116K1M/60KADLEC Filip 2003 3 USK Pha132.30 0 129.80 0 129.80
117C1M/39KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK126.80 4 128.10 2 130.10
118K1M/62VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor133.60 0 130.20 0 130.20
119K1M/62SAHULA Martin 1968 3 Benátky128.20 8 126.20 4 130.20
120K1M/64ŠUMSKÝ Viktor 1973 Sušice133.30 0 130.40 0 130.40
121C1M/40ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.133.30 2 130.50 0 130.50
122K1M/65ŽENKA Ondra 2000 Pardub.131.90 2 128.60 2 130.60
123PW/2CAPALINI Daniel 2005 KK Brand130.80 0 130.60 2 130.80
124K1W/12KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand133.20 2 131.00 0 131.00
125K1M/66POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK131.20 0 131.60 0 131.20
126K1W/13BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa135.00 0 131.20 0 131.20
127C1M/41KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště129.90 2 131.40 0 131.40
128K1W/14HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK132.50 2 131.60 0 131.60
129K1W/14CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand135.10 0 129.60 2 131.60
130C1M/42ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov131.90 0 132.30 0 131.90
131K1M/67HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto131.60 2 130.00 2 132.00
132K1M/68HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto128.30 4 132.10 6 132.30
133K1W/16HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 Č.Skal.132.50 0 132.40 0 132.40
134K1M/69STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky132.50 0 131.90 2 132.50
135C1M/43HOUSKA Jan 2001 USK Pha134.90 0 132.50 0 132.50
136C2M/6PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
132.80 0 137.30 8 132.80
137K1M/70MAREK Pavel 1972 Třebech.130.90 2 131.10 2 132.90
138K1M/70HANUŠ Jiří 2002 Třebech.132.90 0 133.00 10 132.90
139C1W/1MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov134.30 0 133.00 0 133.00
140K1M/72SUK Jakub 2002 3 Trutnov133.10 4 131.10 2 133.10
141K1W/17RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha128.70 6 131.20 2 133.20
142C1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor133.50 0 133.20 2 133.50
143K1M/73JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha132.20 6 129.70 4 133.70
144C1W/3GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice4.00 999 131.70 2 133.70
145K1M/74MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.133.30 4 133.80 0 133.80
146PW/3ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha132.30 2 132.60 4 134.30
147C1M/44KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov131.30 6 130.30 4 134.30
148C2M/7ŠENK Marek
STEJSKAL Ondřej
1974
1975
2 KK Brand
KK Brand
132.40 2 133.80 2 134.40
149K1M/75URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 132.60 2 134.60
150K1W/18POLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha132.80 2 132.80 2 134.80
151K1M/76POSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov133.00 2 135.00 2 135.00
152K1M/77JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov136.30 0 135.10 0 135.10
153C2M/8SOUČKOVÁ Lucie
JÁNĚ Jakub
2004
1990
MT KVS HK
Dukla B.
131.10 4 132.00 12 135.10
154C1M/45RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK133.50 2 4.00 999 135.50
155K1M/78ŽENKA Martin 2000 Pardub.129.90 6 127.00 12 135.90
156PW/4ZACH Radovan 2005 KK Brand133.40 6 134.00 2 136.00
157C2M/9ŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
3 KK Brand
KK Brand
132.20 4 133.20 10 136.20
158K1W/19MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy137.60 0 134.20 2 136.20
159C1M/46BEIER Matouš 2004 3 Trutnov135.50 4 134.60 2 136.60
160K1W/20HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa134.70 2 133.20 4 136.70
161C1W/4FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa136.80 0 133.00 6 136.80
162C2M/10HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
138.40 0 136.90 0 136.90
163K1W/21BUSINSKÁ Ema 2002 USK Pha141.30 2 137.10 0 137.10
164K1M/79JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.144.10 2 133.20 4 137.20
165C1M/47VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha137.20 0 135.20 4 137.20
166K1M/80ZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy132.70 6 137.40 0 137.40
167C1M/48ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.258.00 4 135.70 2 137.70
168K1W/22MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov141.50 0 138.00 0 138.00
169C2M/11POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
139.80 6 136.50 2 138.50
170PW/5POLLERT Jan 2005 USK Pha150.20 2 136.50 2 138.50
171C1M/49REJMAN Petr 2001 3 KVS HK137.00 2 137.20 2 139.00
172K1M/81ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek135.10 4 137.30 6 139.10
173K1W/23ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily139.20 0 137.50 4 139.20
174PW/6ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice135.40 4 137.00 6 139.40
175C1M/50VÁLEK Michal 1974 VS Tábor137.40 2 140.10 4 139.40
176K1M/82ŠVEJD Jan 2004 3 Sušice137.20 4 135.50 4 139.50
177K1M/83RUFFER Matěj 1999 Pardub.141.50 2 135.90 4 139.90
178C1M/51NĚMEC Aleš 1976 Kadaň138.10 2 139.90 0 139.90
179K1M/84MÍL Jakub 2003 Trutnov142.90 6 140.00 0 140.00
180C2M/12KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
140.80 0 140.00 0 140.00
181C1W/5BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha140.10 0 139.20 2 140.10
182K1M/85ZOUBEK Adam 2004 Semily138.80 2 148.20 6 140.80
183C1M/52ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.136.80 4 4.00 999 140.80
184K1M/86BAUDISCH Adam 2001 USK Pha139.00 2 138.40 54 141.00
185C1M/53MÍL Pavel 1967 3 Trutnov142.00 2 141.01 0 141.01
186C2M/13HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
151.30 2 135.70 6 141.70
187K1W/24SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.145.60 2 141.80 0 141.80
188K1M/87JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov142.80 2 142.00 0 142.00
189K1M/88GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice140.50 2 136.20 6 142.20
190K1M/88KRÁL Matěj 2002 Postřelm144.80 0 138.20 4 142.20
191PW/7HEGER Jonáš 2006 KVS HK138.20 4 143.30 6 142.20
192C1M/54PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.140.30 2 140.30 2 142.30
193C1M/55POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov138.40 4 141.00 4 142.40
194C1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha143.50 2 142.60 0 142.60
195K1W/25SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK142.60 0 142.00 4 142.60
196K1W/26HOFMANOVÁ Šárka 2002 Sláv.HK143.60 0 142.80 0 142.80
197K1M/90HOPJAN Pavel 2001 Postřelm141.40 4 139.20 4 143.20
198PW/8BÍZEK Marek 2005 KK Brand148.50 8 139.20 4 143.20
199C1M/56VENC Štěpán 2004 KK Brand150.50 0 143.80 0 143.80
200C1M/57RAŠNER Karel 2004 Postřelm145.90 0 143.90 0 143.90
201C1M/57URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha142.50 4 141.90 2 143.90
202C1M/57VESELÝ František 2000 Trutnov139.90 4 144.80 8 143.90
203K1W/27HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy141.90 2 142.70 2 143.90
204C1M/60VANĚK Matěj 2004 VS Tábor153.60 0 144.00 0 144.00
205C2M/14ŠILAR Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
1987
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
4.00 999 136.10 8 144.10
206K1W/28FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha138.10 6 137.90 10 144.10
207K1W/29ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov144.20 0 143.00 6 144.20
208K1M/91LAPUNÍK Milan 2001 Turnov144.60 0 159.60 50 144.60
209K1W/30KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.142.60 2 153.10 4 144.60
210K1M/92JUDA Mikuláš 2003 3 Benátky144.40 4 140.70 4 144.70
211C2M/15RŮŽIČKOVÁ Kateřina
HOUSKA Jan
2003
2001
3 USK Pha
USK Pha
137.90 8 142.60 10 145.90
212C1M/61FOLTÍN Marek 1973 KK Brand157.30 10 144.30 2 146.30
213K1W/31PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky144.40 2 145.10 4 146.40
214K1M/93ADÁŠEK Alois 2002 Benátky152.10 8 142.50 4 146.50
215K1M/94HLOBIL Josef 2001 Turnov157.60 0 142.70 4 146.70
216K1M/95PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand159.80 60 139.10 8 147.10
217K1M/96SAAL Štěpán 2001 Jablonec142.10 66 143.20 4 147.20
218K1W/32PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň140.40 8 145.80 2 147.80
219PW/9DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK151.40 2 148.30 0 148.30
220K1M/97NOVÁK Kuba 2001 Pardub.157.10 6 144.50 4 148.50
221C2M/16PAVLÍK Jiří
BOUČEK Stanislav
1964
1999
Třebech.
Trutnov
147.60 8 144.70 4 148.70
222PW/10VÁLEK Michal 2006 VS Tábor163.10 10 147.10 2 149.10
223K1W/33ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha143.50 6 150.40 8 149.50
224C1M/62KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy149.50 2 144.30 6 150.30
225K1M/98OTIEPKA Martin 2001 Kadaň143.00 8 150.30 52 151.00
226C1M/63VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto170.40 8 149.10 2 151.10
227PW/11BOHATÝ Oto 2007 Třebech.149.30 2 150.40 6 151.30
228K1W/34ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov151.40 0 149.70 4 151.40
229C1M/64KADLEC Filip 2003 USK Pha155.80 2 151.60 0 151.60
230K1W/35VÁVROVÁ Aneta 2000 Třebech.150.90 14 147.80 4 151.80
231PW/12BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy157.00 8 145.90 6 151.90
232K1W/36ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha162.70 0 146.10 6 152.10
233C2M/17ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
Pardub.
Pardub.
140.30 12 140.60 14 152.30
234K1M/99ŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště148.90 8 150.70 2 152.70
235C1M/65DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha152.70 0 159.80 4 152.70
236K1M/100NĚMEC Radek 2004 Pardub.147.30 6 156.20 8 153.30
237K1M/101ŘEHÁK Jiří 2003 Semily158.40 12 153.40 0 153.40
238K1W/37REJHOVÁ Martina 1976 Sláv.HK1.00 999 149.50 4 153.50
239PW/13SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha154.80 6 151.80 2 153.80
240C1M/66NOVÁK Kuba 2001 Pardub.148.30 6 151.40 6 154.30
241C2M/18VEVERKA Lukáš
STRÁNSKÝ Daniel
2002
2002
Benátky
Benátky
147.40 8 142.80 12 154.80
242PW/14BEIER Alva 2005 Trutnov149.30 6 153.50 2 155.30
243C1M/67FRENCL Josef 2002 USK Pha157.80 8 153.60 2 155.60
244K1W/38GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice150.20 50 150.20 6 156.20
245C2M/19VANĚK Matěj
VAŇKOVÁ Klára
2004
2001
VS Tábor
VS Tábor
152.30 4 151.20 10 156.30
246C2M/20VENIGER Jan
HRNČÍŘ Jakub
2000
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
145.60 12 146.50 10 156.50
247C1M/68ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha154.10 4 154.50 2 156.50
248C2M/21KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
153.40 6 152.70 4 156.70
249K1W/39RYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 Dv.Král.159.50 0 156.80 0 156.80
250C1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor158.80 0 156.90 0 156.90
251PW/15VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand157.00 4 162.80 10 161.00
252K1M/102HYNEK Pavel 2003 Semily155.20 6 161.10 4 161.20
253K1M/103ŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště166.60 2 161.60 0 161.60
254K1M/104ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov153.10 50 157.70 4 161.70
255C2M/22INDRUCH Matěj
ŠEPS Miroslav
2006
1968
KVS HK
KVS HK
160.50 2 164.20 0 162.50
256PW/16VONEŠ Jakub 2007 KK Brand157.30 6 143.40 62 163.30
257C2M/23JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
171.40 0 164.20 0 164.20
258C2M/24MÍLOVÁ Terezie
MÍL Pavel
1998
1967
Trutnov
Trutnov
159.90 6 155.60 10 165.60
259C1M/69HEGER Jonáš 2006 KVS HK172.20 6 162.00 4 166.00
260PW/17POLLERT Antonín 2006 USK Pha162.30 12 156.20 10 166.20
261C1W/8MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy175.10 0 166.30 0 166.30
262C2M/25ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
156.90 12 154.70 12 166.70
263PW/18KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor162.60 6 162.80 4 166.80
264PW/18TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.164.80 2 164.50 6 166.80
265C1M/70MAREK Matyáš 2003 Třebech.163.10 8 163.20 4 167.20
266C1M/71OTIEPKA Martin 2001 Kadaň167.80 14 167.60 0 167.60
267C2M/26JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 161.70 6 167.70
268PW/20SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha169.80 6 165.90 2 167.90
269C1M/72KRÁL Matěj 2002 Postřelm166.40 6 166.10 2 168.10
270PW/21STOLÍN Adam 2005 Trutnov165.10 4 164.80 4 168.80
271K1W/40ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy161.78 8 151.90 58 169.78
272PW/22ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.169.90 12 167.70 4 171.70
273PW/23KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand161.40 62 163.50 10 173.50
274K1M/105TROCH Jan 2003 Dv.Král.168.40 6 177.30 6 174.40
275C1M/73ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.177.90 4 173.30 2 175.30
276K1W/41KREJČOVÁ Vlasta 1966 Roztoky173.40 4 167.60 8 175.60
277K1M/106ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov164.70 14 168.10 8 176.10
278PW/24NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor181.10 12 168.40 8 176.40
279C1W/9ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand179.50 8 171.00 6 177.00
280C2M/27KLIŠČOVÁ Barbora
VÁVROVÁ Aneta
2002
2000
Třebech.
Třebech.
161.00 16 3.00 999 177.00
281C2M/28CAPALINI Daniel
ZACH Radovan
2005
2005
KK Brand
KK Brand
161.30 16 335.00 10 177.30
282C2M/29HANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
Třebech.
Třebech.
169.00 66 166.20 14 180.20
283K1M/108KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec174.90 10 173.10 8 181.10
284PW/25BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště181.70 58 175.60 6 181.60
285K1M/109VESELÝ Ondřej 2004 Pardub.181.90 158 177.40 6 183.40
286C2M/30HRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
177.70 6 213.90 16 183.70
287K1M/110BUDÁK David 2003 Kadaň173.40 12 182.60 12 185.40
288C2M/31SAHULA Matěj
KOFROŇOVÁ Zuzana
2003
2002
Benátky
Benátky
180.00 14 178.30 10 188.30
289PW/26ŠROGL Michal 2006 USK Pha177.10 12 184.40 58 189.10
290K1W/42BEDNÁŘOVÁ Tereza 2006 KK Brand203.50 8 184.00 6 190.00
291K1W/43PLAŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.195.90 154 182.40 10 192.40
292K1W/44ŽATECKÁ Soňa 1976 KVSPísek188.90 4 196.10 6 192.90
293K1M/111TICHÝ Jan 2000 Turnov212.50 68 181.70 12 193.70
294K1M/112FENCL Jáchym 2003 Pardub.176.20 18 183.40 18 194.20
295C1M/74NĚMEC Radek 2004 Pardub.191.40 4 195.10 8 195.40
296PW/27NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily201.00 6 198.60 2 200.60
297PW/28PLAŠIL Hynek 2006 Pardub.208.90 108 199.50 8 207.50
298PW/29FRÖHLICH Jáchym 2006 Roudnice216.80 110 196.80 12 208.80
299C1W/10HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy211.60 2 230.60 2 213.60
300PW/30SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy172.40 54 172.10 54 226.10
301K1W/45ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek242.40 4 212.80 14 226.80
302K1W/46ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK215.70 106 222.50 10 232.50
303PW/31ZÍTKOVÁ Magdaléna 2006 Pardub.214.20 110 194.80 68 262.80
304C1M/75DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK258.80 10 269.90 56 268.80
305K1W/47ZÍTKOVÁ Barbora 2003 Pardub.229.40 116 208.60 106 314.60
306K1W/48ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK221.20 116 242.70 116 337.20
Oddíl

Historie procházení