VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu

25.07.2010   Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
ředitel: Bohumil Hrabec   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava81.50 0 86.10 4 81.50
2K1M/2BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava81.90 0 84.60 6 81.90
3K1M/3HRIC Filip 1993 2 Olomouc82.10 0 89.80 2 82.10
4K1M/4BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava84.60 0 83.40 0 83.40
5K1M/5JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.82.40 50 81.40 4 85.40
6K1M/6JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí86.60 0 90.30 2 86.60
7K1M/7VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.87.30 0 92.00 0 87.30
8K1M/8VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava86.70 2 87.60 0 87.60
9K1M/9ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy88.10 0 97.80 2 88.10
10K1M/10LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž86.20 2 90.80 4 88.20
11C1M/1JORDÁN František 1991 1 Dukla B.91.80 6 89.60 0 89.60
12K1M/11LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž89.70 0 95.00 0 89.70
13K1M/12HÁJEK Roman 1963 2 Ostrava91.50 0 93.80 0 91.50
14K1M/13ŠODEK Petr 1998 3 Benátky92.00 0 100.70 2 92.00
15K1M/14BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh95.00 2 92.50 0 92.50
16K1W/1VALÍKOVÁ Barbora, 1994, KK Opava VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava93.10 0 95.00 0 93.10
17K1M/15KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha93.40 0 96.40 2 93.40
18C1M/2FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.95.20 2 93.80 0 93.80
19C1M/3PRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB93.90 0 92.80 2 93.90
20K1W/2JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí93.90 0 95.90 6 93.90
21K1M/16ŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava94.20 0 98.40 0 94.20
22K1M/17KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí94.60 0 97.60 0 94.60
23K1M/18ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB95.50 0 100.60 4 95.50
24K1M/19BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí96.50 0 109.40 2 96.50
25K1W/3FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava98.20 0 98.10 0 98.10
26K1M/20MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha96.30 2 104.70 6 98.30
27K1M/21ŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB96.80 2 105.20 0 98.80
28K1M/21ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy98.80 0 106.20 2 98.80
29K1W/4GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy98.90 2 98.90 0 98.90
30K1M/23VRBA Jiří 1997 3 Olomouc98.90 0 102.60 4 98.90
31K1M/24MRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava99.10 0 108.70 2 99.10
32K1M/25MINKS Tomáš 1980 3 Kroměříž99.70 0 102.70 2 99.70
33C1M/4MATULA Roman 1996 2 Kralupy98.10 2 99.80 0 99.80
34K1M/26SATKE Adam 1994 3 KK Brno99.80 0 112.50 0 99.80
35K1M/27OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí98.10 2 105.80 4 100.10
36K1M/28BRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy100.30 0 104.40 2 100.30
37K1M/29MATULA Roman 1996 3 Kralupy98.40 2 106.40 52 100.40
38K1M/30HRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž101.10 0 102.00 0 101.10
39K1W/5MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava103.70 0 101.60 0 101.60
40K1M/31PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha101.60 0 107.90 4 101.60
41K1M/32JELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha100.10 2 103.20 6 102.10
42K1M/33ZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí106.50 2 102.50 0 102.50
43C1M/5ČEKAL Josef 1970 2 Klášter.103.70 0 103.60 2 103.70
44C1M/6VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav114.50 6 102.00 2 104.00
45K1M/34SVOBODA Zdeněk 1970 0 Lipník102.30 2 104.40 0 104.30
46C1M/7KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.104.80 0 106.70 4 104.80
47K1W/6MRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2+ KK Opava104.30 4 103.30 2 105.30
48K1M/35PETERKA Adam 1996 3 Rakovník101.50 4 101.30 4 105.30
49K1M/36VEČEREK Michal 1977 2 KK Opava112.20 0 106.20 0 106.20
50K1M/36ROUSEK Martin 1965 3 KK Opava96.00 50 104.20 2 106.20
51K1M/38LERCH Adam 1998 3 Klášter.106.30 0 108.60 2 106.30
52K1W/7SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno105.20 2 103.80 4 107.20
53K1M/39FIJALÍK Ondřej 1982 3 Kroměříž108.20 0 110.00 2 108.20
54C1M/8VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha108.90 0 108.40 0 108.40
55K1W/8VEČERKOVÁ Alice 1977 2 KK Opava104.80 4 108.70 0 108.70
56K1M/40KLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto110.20 2 107.00 2 109.00
57K1M/40JÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB109.00 0 109.50 4 109.00
58K1M/42HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK99.30 50 107.30 2 109.30
59K1W/9VĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha107.40 2 109.00 4 109.40
60K1W/10FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice105.70 4 150.10 2 109.70
61C1M/9SCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk105.80 4 123.80 8 109.80
62K1M/43MRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava110.30 0 113.90 4 110.30
63K1M/44CHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí111.00 0 114.60 58 111.00
64K1W/11BROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava105.30 6 109.20 6 111.30
65K1M/45VÍCHA Lubomír 1982 0 Val.Mez.107.30 4 111.00 2 111.30
66K1M/46LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž110.70 2 109.50 2 111.50
67K1W/12ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.112.70 0 112.10 0 112.10
68K1M/47JÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB112.10 0 123.50 2 112.10
69K1W/13HILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha126.50 52 110.20 2 112.20
70K1W/14ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň99.60 58 112.30 0 112.30
71C1M/10JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy113.70 0 113.40 0 113.40
72K1W/15KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava113.40 0 127.70 8 113.40
73K1M/48ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž119.30 0 112.30 2 114.30
74K1M/1ZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy116.90 6 113.10 2 115.10
75K1M/49BŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí113.20 2 119.00 6 115.20
76K1M/50PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.114.30 2 115.20 8 116.30
77C1M/11RUBINT Martin 1990 3 Kroměříž114.60 2 107.10 50 116.60
78K1W/16KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy113.60 4 115.50 10 117.60
79K1M/51KOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha118.30 0 123.50 2 118.30
80K1W/17POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň112.60 6 122.20 8 118.60
81C1M/12FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.112.70 6 116.10 8 118.70
82K1M/52ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha119.00 0 123.30 6 119.00
83K1W/18KAMINSKÁ Šárka 1972 3 Val.Mez.117.90 4 119.70 0 119.70
84K1M/53PAŘENICA Richard 1996 3 Olomouc119.70 0 128.60 4 119.70
85K1M/54LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha121.50 0 118.00 2 120.00
86K1M/55ŠEBELA David 1998 3 Kadaň116.10 4 115.40 8 120.10
87K1M/56BEDNÁREK Čestmír 1961 3 Šumperk114.30 6 118.50 4 120.30
88C1M/13HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK120.80 0 123.70 0 120.80
89K1M/57KAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava125.40 0 120.80 0 120.80
90K1M/2HEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK120.80 2 119.30 2 121.30
91C2M/1FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
118.70 10 116.60 6 122.60
92K1M/58BALARIN Lukáš 1998 0 KK Opava127.30 0 118.60 4 122.60
93K1M/59VYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy120.70 2 125.10 4 122.70
94K1W/19ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh129.00 54 120.90 2 122.90
95K1W/20BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 3 Lipník119.20 4 133.60 6 123.20
96C1M/14PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha119.80 4 120.50 6 123.80
97K1M/60NETUŠIL Erik 1988 0 Kroměříž121.90 2 124.00 4 123.90
98K1W/21VÁVROVÁ Alena 1985 3 Kroměříž121.90 4 122.30 2 124.30
99C1W/1JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 0 SKVeselí122.50 2 127.10 2 124.50
100K1M/61KULÍŠEK Tomáš 1996 3 Boh.Pha122.70 2 125.00 52 124.70
101C1M/15LERCH Adam 1998 3 Klášter.123.30 4 130.60 4 127.30
102K1W/22PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.127.30 0 126.70 52 127.30
103C2M/2VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
125.50 12 128.50 0 128.50
104K1W/23HRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc131.80 4 128.20 4 132.20
105C1M/16KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí128.40 4 130.00 4 132.40
106K1M/62KAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.134.00 2 127.20 6 133.20
107K1W/24BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.128.30 6 129.50 4 133.50
108C1W/2SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno130.60 6 133.80 0 133.80
109K1M/63ŠTERCL Vít 1999 0 Dukla B.140.00 52 122.70 12 134.70
110K1M/64PETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník133.30 2 129.90 6 135.30
111K1W/25LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž128.30 8 138.30 4 136.30
112C1M/17JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň135.20 2 0.00 999 137.20
113C1W/3ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.139.20 0 140.60 4 139.20
114C1M/18LHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha133.30 6 133.80 10 139.30
115K1M/65VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto129.60 50 132.00 8 140.00
116K1W/26ŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň131.40 10 134.70 10 141.40
117C2M/3MRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
137.40 4 179.10 104 141.40
118C2M/4ŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 135.30 8 143.30
119K1W/27DRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž141.40 2 147.30 0 143.40
120K1W/28DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha143.00 12 142.10 2 144.10
121K1W/29ROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava138.80 104 138.60 6 144.60
122K1W/30HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava137.60 8 143.30 6 145.60
123K1W/31KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 Šumperk143.10 4 162.20 12 147.10
124C2M/5JELÍNEK Filip
ZAPLETAL Vojtěch
1996
1998
3 Boh.Pha
Kralupy
144.40 6 135.30 12 147.30
125C2M/6HEGER Tomáš
LERCH Adam
1998
1998
3 KVS HK
Klášter.
153.70 6 146.00 2 148.00
126C2M/7MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
149.00 2 151.70 2 151.00
127K1M/66ČECH Michal 1990 0 Kroměříž140.70 64 139.00 14 153.00
128K1M/67VENC Alexandr 1999 0 Dukla B.140.60 54 148.30 6 154.30
129K1W/32FUSKOVÁ Dana 1988 0 Val.Mez.152.10 4 152.20 10 156.10
130K1M/68CHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc154.30 4 196.50 10 158.30
131C1M/19ŽÍŽALA Josef 1999 0 USK Pha172.30 10 154.40 4 158.40
132K1W/33PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB150.50 8 131.10 212 158.50
133K1W/1PALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.170.80 104 151.08 8 159.08
134K1M/69VRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc170.60 4 153.20 6 159.20
135K1W/2SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno179.30 6 161.70 2 163.70
136K1W/34HOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.164.00 2 161.80 2 163.80
137K1M/3NOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc162.10 2 164.60 10 164.10
138C1M/20ŠEBELA David 1998 0 Kadaň174.40 12 160.30 8 168.30
139K1W/35KAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.163.80 6 168.80 152 169.80
140C2M/8VRBA Jiří
PAŘENICA Richard
1997
1996
3 Olomouc
Olomouc
154.90 16 175.70 206 170.90
141K1M/70KUBÍČEK Tomáš 1996 0 Olomouc166.10 6 184.90 6 172.10
142K1W/36POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc168.10 12 169.20 8 177.20
143K1W/3BEKOVÁ Kateřina, 2002, KK Opava BEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava261.00 6 175.40 2 177.40
144K1W/37HUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.190.70 6 170.30 12 182.30
145K1W/38SOUČKOVÁ Karolína 1999 0 Olomouc180.00 4 153.20 60 184.00
146C1W/4KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava0.00 999 179.30 10 189.30
147C2M/9BAYEROVÁ Barbora
KAMINSKÁ Barbora
1998
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
234.00 12 198.30 16 214.30
148K1M/71HAISLAR Ondřej 1996 0 Zábřeh158.20 106 152.80 64 216.80
149K1M/72ŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž185.30 50 182.40 58 235.30
150C1W/5PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB198.80 60 0.00 999 258.80
151K1M/73KREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno234.60 54 196.10 64 260.10
152C2M/10HRICOVÁ Klára
FIALOVÁ Veronika
1999
1998
Olomouc
Olomouc
260.30 70 244.10 18 262.10
153K1W/4SMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž276.90 62 216.10 54 270.10
154C2M/11RUBINT Martin
ŠILHÁNEK Miroslav
1990
1998
Kroměříž
Kroměříž
155.70 120 0.00 999 275.70
155K1M/74BARGEL Radek 1996 0 Šumperk166.30 110 259.30 166 276.30
156K1W/39ŠOTOLOVÁ Karolína 1999 0 Pardub.257.30 412 193.00 156 349.00
157K1M/75KAVAN Jan 1999 0 Kroměříž217.40 454 269.60 404 671.40
158K1W/40ŠOTOLOVÁ Kristýna 1999 0 Pardub.168.10 556 160.00 608 724.10
Oddíl