6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách

16.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1KLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.04:04,02
2K1M/2IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí04:11,33
3K1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno04:12,31
4K1W/2DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.04:18,14
5K1M/3MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno04:19,01
6K1M/4ŠVARC Adam 2001 3 Olomouc04:19,74
7K1M/5KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.04:20,79
8K1W/3VAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor04:22,43
9K1M/6FIALA Jakub 2001 3 Olomouc04:23,14
10K1M/7WALTER David 2001 3 Šumperk04:27,18
11K1M/8URBAN Daniel 2001 Šumperk04:29,28
12K1M/9HALA Jiří 2002 3 Olomouc04:32,10
13K1W/4KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc04:36,91
14K1W/5KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí04:38,16
15K1M/10HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto04:41,39
16K1M/11PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc04:43,11
17K1M/12HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc04:43,54
18K1M/13VANĚK Matěj 2004 VS Tábor04:44,02
19K1M/14HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto04:44,34
20C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno04:46,47
21K1M/15ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk04:49,08
22K1W/6DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc04:49,16
23K1M/16LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc04:49,22
24K1W/7BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava04:50,76
25K1W/8TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí04:52,46
26C1M/1KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.04:55,31
27K1M/17RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc04:56,98
28K1M/18MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc04:57,56
29K1M/19JANŮ Filip 2002 2 Olomouc04:59,55
30K1M/20BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno05:00,28
31C1M/2FIALA Jakub 2001 Olomouc05:02,34
32C2M/1HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
05:03,00
33K1M/21KRÁL Matěj 2002 3 Postřelm05:03,51
34K1W/9DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno05:03,69
35K1M/22RAŠNER Karel 2004 Postřelm05:06,76
36K1M/23KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc05:12,70
37K1W/10BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa05:13,60
38C2M/2LÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
05:13,79
39C1M/3URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 3 Šumperk05:17,35
40C1M/4LERCH Eduard 2002 Klášter.05:17,39
41C2M/3HALA Jiří, 2002, Olomouc HALA Jiří
PROCHÁZKA Vojtěch
2002
2002
Olomouc
Olomouc
05:19,49
42C1W/2KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc05:20,05
43K1M/24SOUČEK Tomáš 2003 Olomouc05:20,16
44K1W/11HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc05:21,34
45K1W/12KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava05:23,20
46K1M/25MRÁKA Jan 2004 Olomouc05:26,50
47K1W/13HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava05:27,44
48C2M/4HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
05:28,57
49C1M/5MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.05:31,26
50C1M/6JANŮ Filip 2002 Olomouc05:34,50
51C1M/7RAŠNER Karel 2004 Postřelm05:37,16
52K1M/26GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc05:43,15
53K1M/27KOSÍK Dan 2004 Olomouc05:51,54
54K1M/28ULITZKA Oliver 2002 KK Opava05:52,56
55K1W/14ALTMAN Marcella 2004 USA05:59,59
56C1M/8BEIER Matouš 2004 Trutnov06:01,01
57C1W/3DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc06:05,68
58C1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno06:09,87
59C1W/5KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí06:10,05
60K1W/15HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.06:10,40
61K1W/16NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.06:16,42
62K1M/29MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava06:17,22
63K1M/30FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.06:26,17
64C1W/6HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc06:32,88
65K1M/31OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.06:32,92
66C1M/9KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc06:48,12
67C1W/7ALTMAN Marcella 2004 USA07:00,23
Oddíl