Slalom ve Veselí n.M.

30.08.2015   řeka Morava v prostoru u silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žůrková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc80.22 2 78.39 0 78.39
2K1M/2KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí85.59 0 84.88 0 84.88
3K1M/3POLINSKYI Igor 1990 3 Kroměříž88.24 0 94.08 2 88.24
4K1M/4BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh88.57 0 88.70 0 88.57
5K1M/5KOŠÍK Ivo 1969 SKVeselí91.11 0 93.92 0 91.11
6K1M/6IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí94.11 0 95.05 0 94.11
7K1W/1BEKOVÁ Kateřina, 2002, KK Opava BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava97.11 2 96.03 0 96.03
8K1M/7FIALA Jakub 2001 2 Olomouc94.26 2 99.00 4 96.26
9K1W/2POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc96.45 0 99.64 0 96.45
10K1M/8LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž97.51 0 96.86 4 97.51
11K1M/9RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc97.71 0 102.40 0 97.71
12K1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí95.76 2 99.91 2 97.76
13C1M/1FIALA Jakub 2001 2 Olomouc98.33 0 102.24 2 98.33
14K1W/4ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh99.63 0 100.14 0 99.63
15C1M/2BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh99.71 0 101.95 2 99.71
16K1M/10BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí97.94 2 99.28 2 99.94
17K1M/11MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž98.78 2 107.26 10 100.78
18K1M/12MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc101.27 0 103.14 8 101.27
19K1M/13HALA Jiří 2002 3 Olomouc99.91 2 101.29 0 101.29
20K1W/5KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc100.51 4 101.93 0 101.93
21K1M/14KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc102.66 0 105.89 2 102.66
22K1W/6TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí101.51 2 104.11 0 103.51
23K1M/15HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc103.74 0 105.49 2 103.74
24K1M/16SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž105.77 0 104.29 0 104.29
25K1M/17JANŮ Filip 2002 3 Olomouc104.92 0 105.65 6 104.92
26C1M/3BŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí105.38 0 114.12 6 105.38
27K1M/18KOZUMPLÍK Matouš 1986 SKVeselí108.09 0 106.01 0 106.01
28K1W/7DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc107.19 0 112.61 6 107.19
29C1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc107.35 0 108.84 0 107.35
30C1M/4SCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná105.86 2 109.76 0 107.86
31C1W/2BEKOVÁ Kateřina, 2002, KK Opava BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava107.93 0 109.13 2 107.93
32C1M/5KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc108.25 0 113.54 4 108.25
33K1M/19STŘECHA Martin 1972 3 VSDK106.40 2 4.00 999 108.40
34PW/1KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc108.89 0 110.05 0 108.89
35C1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí108.90 0 107.58 2 108.90
36C1M/6MARTINKA Tomáš 1993 3 KK Brno107.11 6 105.87 4 109.87
37K1W/8HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc110.45 0 110.98 6 110.45
38K1M/20BERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno109.79 2 110.47 0 110.47
39K1M/21PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž109.05 6 108.96 2 110.96
40C1M/7RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc112.07 0 124.27 2 112.07
41K1W/9KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc113.27 0 113.47 2 113.27
42K1W/10LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž110.27 4 110.91 4 114.27
43K1M/22VAVRLA Adam 2000 Tzunami114.62 0 114.30 14 114.62
44C1M/8JANŮ Filip 2002 3 Olomouc111.31 4 114.36 2 115.31
45K1M/23PAVELKA Marek 2004 3 VS Desná115.96 0 118.67 2 115.96
46C1M/9HALA Jiří 2002 Olomouc114.05 4 114.45 2 116.45
47PW/2NOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc115.70 2 120.92 0 117.70
48PW/3KRATOCHVÍL Lukáš, 2005, Olomouc KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc117.79 0 120.05 4 117.79
49K1M/24MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc116.84 2 118.00 0 118.00
50C1M/10IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí114.10 4 119.80 0 118.10
51K1M/25BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno118.26 0 117.07 4 118.26
52C1M/11PLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž114.53 4 4.00 999 118.53
53C1W/4DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc115.70 4 139.13 0 119.70
54PW/4DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc120.08 0 132.54 10 120.08
55K1M/26CRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh117.32 4 121.66 0 121.32
56PW/5KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc118.25 4 119.70 2 121.70
57K1M/27STŘECHA Jan 2001 VSDK119.83 2 161.13 8 121.83
58K1M/28ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž122.37 0 138.06 4 122.37
59PW/6KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc124.61 0 146.49 0 124.61
60PW/7JANŮ Veronika 2005 Olomouc121.07 4 126.39 4 125.07
61K1M/29HRIC Ondřej 2004 Olomouc126.23 0 140.05 4 126.23
62C1W/5HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc126.46 0 132.33 6 126.46
63C2M/1MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
1993
1993
3 Kroměříž
KK Brno
117.51 10 117.61 62 127.51
64C2M/2KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa
KOŠÍK Ivo
2002
1969
3 SKVeselí
SKVeselí
127.87 0 4.00 999 127.87
65K1W/11DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK130.04 0 147.67 50 130.04
66K1M/30RUTAR Martin 2003 VS Desná128.53 2 150.70 4 130.53
67K1M/31HEINRICH Daniel 2001 Tzunami127.69 4 133.09 14 131.69
68K1M/32PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh130.92 2 134.43 4 132.92
69PW/8DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc132.37 2 133.82 0 133.82
70C2M/3IVÁNEK Roman
KOŠÍK Michal
2002
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
4.00 999 129.29 8 137.29
71K1M/33KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná146.19 0 136.21 2 138.21
72C2M/4HRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
136.66 2 177.77 110 138.66
73K1M/34FUCHS Marek 2002 VSDK139.08 2 165.90 10 141.08
74K1W/12MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami138.64 4 144.01 8 142.64
75PW/9RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná140.50 4 204.98 4 144.50
76PW/10JANŮ Veronika 2005 Olomouc146.08 0 157.18 6 146.08
77PW/11RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc143.07 8 144.61 2 146.61
78PW/12STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK146.28 2 146.95 4 148.28
79K1W/13MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami153.92 16 138.46 10 148.46
80PW/13NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc167.44 100 147.79 2 149.79
81PW/14STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc152.67 0 186.87 2 152.67
82K1W/14VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK152.80 4 177.45 8 156.80
83PW/15HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná158.25 10 195.82 4 168.25
84K1M/35KOSÍK Dan 2004 Olomouc131.99 56 163.49 8 171.49
85K1W/15STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc176.09 2 187.18 6 178.09
86PW/16RETEK Toman 2007 Olomouc194.05 54 196.55 8 204.55
87PW/17POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc220.52 60 195.62 14 209.62
88PW/18RETEK Václav 2007 Olomouc177.47 62 182.13 70 239.47
89PW/19ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh263.37 12 245.77 64 275.37
Oddíl