Slalom ve Veselí n.M.

29.08.2015   řeka Morava v prostoru u silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žůrková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc80.20 0 75.56 0 75.56
2K1M/2KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí83.55 2 79.29 0 79.29
3K1M/3BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh88.13 2 81.54 0 81.54
4K1M/4NEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava89.09 0 84.38 2 86.38
5K1M/5KOŠÍK Ivo 1969 SKVeselí93.02 4 93.03 0 93.03
6K1M/6LIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž95.66 0 91.67 2 93.67
7K1M/7FIALA Jakub 2001 2 Olomouc94.85 2 94.00 0 94.00
8K1W/1NEUGEBAUEROVÁ Anna, 2002, Stonava NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava94.18 0 94.28 0 94.18
9K1W/2BEKOVÁ Kateřina, 2002, KK Opava BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava94.83 0 94.40 0 94.40
10K1M/8MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž96.32 10 92.40 2 94.40
11K1M/9IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí96.01 4 95.24 0 95.24
12C1M/1KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí95.99 0 96.09 0 95.99
13C1M/2MARTINKA Tomáš 1993 3 KK Brno96.20 0 99.74 4 96.20
14K1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí95.13 2 97.26 2 97.13
15K1M/10STŘECHA Martin 1972 3 VSDK104.49 0 97.48 0 97.48
16C1M/3BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh97.76 0 103.58 8 97.76
17K1W/4POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc97.82 0 99.59 4 97.82
18K1W/5KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc99.88 0 97.97 0 97.97
19K1M/11RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc100.14 2 98.54 0 98.54
20K1M/12BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí102.67 0 96.94 2 98.94
21K1W/6ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh99.73 0 97.87 2 99.73
22K1W/7TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí99.91 0 100.70 4 99.91
23K1M/13HALA Jiří 2002 3 Olomouc101.56 6 98.61 2 100.61
24K1M/14MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc106.17 4 101.53 0 101.53
25C1M/4FIALA Jakub 2001 2 Olomouc101.74 0 99.53 4 101.74
26K1M/15KOZUMPLÍK Matouš 1986 SKVeselí104.45 0 105.36 2 104.45
27K1W/8LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž104.01 4 102.50 2 104.50
28K1W/9DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc104.85 0 110.15 2 104.85
29C1W/1KNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc107.84 0 105.07 0 105.07
30C1M/5SCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná105.77 0 106.64 0 105.77
31K1M/16BERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno109.43 8 105.18 2 107.18
32K1M/17JANŮ Filip 2002 3 Olomouc107.50 0 108.42 2 107.50
33K1M/18HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc105.66 2 109.36 2 107.66
34C1M/6PLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž107.93 0 108.67 0 107.93
35C1W/2BEKOVÁ Kateřina, 2002, KK Opava BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava110.21 4 107.96 0 107.96
36C1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí108.10 0 106.66 2 108.10
37PW/1KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc108.30 2 108.26 0 108.26
38K1W/10KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc107.11 2 108.57 4 109.11
39K1M/19PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž105.09 6 107.36 2 109.36
40PW/2KRATOCHVÍL Lukáš, 2005, Olomouc KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc112.19 2 111.14 0 111.14
41K1W/11HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc110.11 2 109.18 2 111.18
42C1M/7JANŮ Filip 2002 3 Olomouc109.31 2 111.98 6 111.31
43K1M/20SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž108.24 4 111.05 4 112.24
44PW/3NOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc114.11 0 117.06 6 114.11
45K1M/21MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc115.19 2 112.13 2 114.13
46C1M/8IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí4.00 999 113.31 2 115.31
47C1W/4DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc121.36 2 115.31 0 115.31
48C1M/9RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc115.45 6 113.39 2 115.39
49K1M/22PAVELKA Marek 2004 3 VS Desná122.74 6 116.91 0 116.91
50C1M/10HALA Jiří 2002 Olomouc115.79 2 118.75 4 117.79
51C1M/11VAVRLA Adam 2000 Tzunami114.02 6 143.79 10 120.02
52K1M/23CRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh114.26 8 114.54 6 120.54
53K1M/24VAVRLA Adam 2000 Tzunami114.56 6 114.15 8 120.56
54K1M/25BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno123.55 4 119.36 2 121.36
55PW/4KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc115.51 6 121.52 0 121.51
56PW/5JANŮ Veronika 2005 Olomouc120.11 2 122.30 4 122.11
57PW/6KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc122.82 0 131.48 4 122.82
58PW/7DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc131.25 52 119.21 4 123.21
59K1M/26ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž122.84 2 119.72 4 123.72
60C2M/1IVÁNEK Roman
KOŠÍK Michal
2002
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
4.00 999 119.78 4 123.78
61C2M/2MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
1993
1993
3 Kroměříž
KK Brno
118.68 14 119.38 8 127.38
62K1M/27STŘECHA Jan 2001 VSDK128.20 2 129.18 4 130.20
63C1W/5HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc126.92 4 146.04 2 130.92
64K1M/28RUTAR Martin 2003 VS Desná132.49 6 125.46 8 133.46
65C2M/3KOŠÍKOVÁ Denisa, 2002, SKVeselí KOŠÍKOVÁ Denisa
KOŠÍK Ivo
2002
1969
3 SKVeselí
SKVeselí
130.25 4 4.00 999 134.25
66K1M/29HRIC Ondřej 2004 Olomouc134.89 6 134.30 0 134.30
67K1W/12MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami135.90 0 147.77 12 135.90
68K1M/30HEINRICH Daniel 2001 Tzunami126.83 10 131.45 10 136.83
69K1M/31FUCHS Marek 2002 VSDK147.38 10 134.90 4 138.90
70K1M/32PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh134.91 4 149.89 102 138.91
71K1M/33KOSÍK Dan 2004 Olomouc126.26 14 142.17 6 140.26
72K1W/13DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK151.87 6 137.74 6 143.74
73PW/8DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc148.54 0 142.79 2 144.79
74C2M/4HRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
138.55 8 145.30 56 146.55
75PW/9NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc147.77 4 143.26 4 147.26
76K1W/14MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami148.24 0 146.55 12 148.24
77PW/10JANŮ Veronika 2005 Olomouc152.22 6 150.21 0 150.21
78PW/11RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc139.95 12 174.48 60 151.95
79K1M/34KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná142.80 12 224.65 8 154.80
80PW/12RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná153.88 4 203.31 102 157.88
81PW/13STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc160.98 4 153.91 6 159.91
82PW/14STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK152.64 8 161.09 10 160.64
83K1W/15VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK153.70 14 176.77 10 167.70
84PW/15POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc172.04 8 217.89 110 180.04
85PW/16HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná175.03 64 174.68 12 186.68
86K1W/16STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc201.23 0 200.42 4 201.23
87PW/17RETEK Václav 2007 Olomouc189.60 208 173.42 60 233.42
88PW/18RETEK Toman 2007 Olomouc186.17 58 197.43 56 244.17
89PW/19ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh227.12 58 248.31 116 285.12
Oddíl

Historie procházení