Memoriál Jaroslava Foňka st.

29.08.2015   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.86.40 2 86.94 0 86.94
2K1M/2ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha93.03 0 103.09 54 93.03
3K1M/3BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy94.86 0 97.63 4 94.86
4K1M/4BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha96.78 0 194.91 6 96.78
5K1M/5ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy100.02 2 97.45 0 97.45
6K1M/6LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.62 4 95.90 2 97.90
7K1M/7ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim99.52 0 103.08 112 99.52
8K1M/8PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy100.84 0 99.60 50 100.84
9K1M/9ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy101.53 0 103.35 2 101.53
10C1M/1HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.122.60 2 103.37 0 103.37
11K1M/10TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice102.13 4 100.54 4 104.54
12C1M/2KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.109.96 4 105.81 0 105.81
13C1M/3HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK103.03 4 104.21 2 106.21
14K1M/11MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB104.39 2 106.01 4 106.39
15K1M/12KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.67 52 102.86 4 106.86
16K1M/13VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy105.01 2 107.07 2 107.01
17K1M/14KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec105.84 2 103.48 4 107.48
18K1M/15STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky101.67 6 106.34 2 107.67
19K1M/16POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice118.97 102 108.11 0 108.11
20K1M/17SUCHÝ Ondřej 1979 2 Dukla B.104.27 4 107.44 106 108.27
21K1M/18HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK104.50 4 106.17 6 108.50
22K1M/19ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy106.80 2 107.39 2 108.80
23K1M/20HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.105.55 4 107.18 6 109.55
24C1M/4SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.109.41 4 107.62 4 111.62
25K1M/21KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz105.94 6 109.60 8 111.94
26K1M/22VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy110.09 2 113.88 2 112.09
27C1M/5FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.110.46 8 112.61 0 112.61
28K1M/23ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky107.79 12 110.78 2 112.78
29C1M/6VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy108.16 6 121.43 6 114.16
30K1M/24BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.111.06 4 118.12 10 115.06
31K1M/25DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy116.92 0 126.09 8 116.92
32K1M/26RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha113.98 6 119.03 10 119.98
33K1M/27KYSELA David 1977 2 Kralupy135.29 0 119.11 2 121.11
34K1M/28MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy118.49 4 113.69 8 121.69
35K1M/29FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa123.66 6 117.82 4 121.82
36K1M/30BÁČA Milan 1973 2 KK Brand116.43 6 126.93 4 122.43
37K1W/1DAILLE Viviana 1998 Francie125.40 4 121.06 2 123.06
38K1M/31ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha115.28 8 119.50 8 123.28
39K1M/32KHOMCHENKO Andrey 1982 Moskva121.56 2 121.46 10 123.56
40C1M/7BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.145.82 6 120.53 4 124.53
41K1M/33MILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec125.57 6 121.70 4 125.70
42K1M/34PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.120.87 8 113.97 12 125.97
43K1W/2PODOBRYAEVA Evdokia 2001 Moskva120.56 6 120.01 6 126.01
44K1W/3KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec134.34 6 120.12 6 126.12
45K1W/4NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec127.09 0 132.45 2 127.09
46K1M/35ROMASHKIN Dmitrij 1968 Moskva123.18 4 122.03 18 127.18
47K1M/36WEISL Martin 2002 3 USK Pha122.22 6 129.10 6 128.22
48K1M/37JAKL Vincent 2001 3 USK Pha126.81 4 129.20 14 130.81
49K1M/38TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.110.90 52 126.12 6 132.12
50K1M/39BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz127.60 6 137.63 108 133.60
51K1M/40KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand129.96 4 126.15 8 133.96
52K1W/5KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy139.82 8 126.38 8 134.38
53C1M/8KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha152.52 8 129.11 6 135.11
54K1M/41KRÁL Adam 2003 2 USK Pha133.96 2 153.12 6 135.96
55C1M/9FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa161.92 58 137.52 2 139.52
56C1M/10BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy135.37 8 137.92 2 139.92
57K1M/42HRON Robin 1979 3 Kralupy138.27 2 135.69 6 140.27
58K1M/43FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy134.98 6 143.35 10 140.98
59K1M/44ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky137.28 4 146.99 6 141.28
60C1M/11PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor136.48 12 134.10 8 142.10
61K1M/45MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha134.20 8 159.58 14 142.20
62K1M/46FELIX Petr 1982 3 Kralupy143.07 8 134.60 8 142.60
63K1W/6ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy140.61 2 139.60 12 142.61
64K1W/7ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha141.45 2 142.75 14 143.45
65K1M/47VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha120.83 54 127.76 16 143.76
66K1M/48KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice113.69 54 133.64 12 145.64
67K1M/49ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec124.30 110 133.30 14 147.30
68C1M/12ŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez.145.91 4 164.06 6 149.91
69K1M/50NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec140.89 10 140.11 10 150.11
70K1M/51BERAN Jan 1969 3 KVS Pha4147.16 4 168.24 56 151.16
71K1W/8KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha146.44 106 136.07 16 152.07
72K1M/52NOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy142.63 10 141.12 12 152.63
73K1W/9DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak148.86 4 154.96 8 152.86
74K1M/53PANTELEEV Mikhail 1955 Moskva148.79 8 151.12 10 156.79
75K1M/54GROTOV Alexander 1975 Moskva171.15 16 153.14 12 165.14
76K1M/55CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz112.41 56 111.94 60 168.41
77K1M/56KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy122.37 52 119.99 58 174.37
78C1M/13WEISL Martin 2002 3 USK Pha156.41 20 241.01 60 176.41
79K1M/57URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha194.75 64 167.73 10 177.73
80K1W/10BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand172.77 6 166.21 60 178.77
81K1M/58PODOBRYAEV Alexey 1978 Pereslavl-Zalesskij125.50 54 131.08 66 179.50
82K1M/59DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha170.48 10 169.03 160 180.48
83K1W/11POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor182.31 50 175.03 6 181.03
84K1W/12KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice163.21 58 171.04 12 183.04
85K1W/13BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha168.96 62 172.03 14 186.03
86C1M/14KRÁL Adam 2003 3 USK Pha184.72 4 248.49 12 188.72
87C1M/15MILLER Jan 1997 2 Turnov133.50 64 135.29 56 191.29
88K1M/60FRENCL Josef 2002 3 USK Pha161.20 106 179.10 14 193.10
89K1M/61ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha183.33 56 177.95 16 193.95
90K1M/62SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice144.33 50 165.19 64 194.33
91K1M/63HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha140.70 64 146.61 72 204.70
92K1M/64LOZHNIKOV Dmitrij 1984 Moskva182.69 60 162.17 58 220.17
93C1M/16ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha155.27 70 165.15 112 225.27
94C1M/17KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha152.21 112 168.33 60 228.33
95C1W/1KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha152.21 112 168.33 60 228.33
96K1W/14BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha147.64 156 172.94 56 228.94
97K1M/65SAHULA Martin 1968 3 Benátky136.73 354 172.16 58 230.16
98K1M/66ALEKSEEV Sergey 1970 Moskva202.49 28 225.57 74 230.49
99C2M/1STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
173.08 64 1.00 999 237.08
100K1W/15MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy1.00 999 235.71 10 245.71
101K1M/67KORZHOV Alexander 1975 Moskva195.22 164 175.69 72 247.69
102K1M/68PARFENOV Dmitrij 2002 Moskva156.92 104 192.92 62 254.92
103K1W/16RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha197.63 64 193.80 62 255.80
104K1M/69KADLEC Filip 2003 3 USK Pha225.00 58 1.00 999 283.00
105C1M/18URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha162.90 260 184.91 256 422.90
106C1M/19BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha158.79 456 205.31 508 614.79
107C1W/2BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha158.79 456 205.31 508 614.79
Oddíl

Historie procházení