5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách

15.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.114.98 2 113.87 0 113.87
2K1M/2VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky114.26 2 113.70 4 116.26
3K1M/3KREJČÍ Jakub, 2002, SKVS ČB KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB113.74 8 114.62 4 118.62
4K1M/4LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha119.35 2 119.67 52 121.35
5K1W/1NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, L.Žatec NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec120.95 2 121.37 0 121.37
6K1M/5RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha120.82 6 117.42 4 121.42
7K1M/6LERCH Eduard 2002 2 Klášter.125.38 8 121.79 0 121.79
8C1M/1BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.122.10 0 123.24 4 122.10
9K1M/7MILYÁN David 2001 2 L.Žatec121.95 4 122.56 0 122.56
10K1M/8FIALA Jakub 2001 3 Olomouc123.31 0 124.37 2 123.31
11K1W/2DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.126.94 0 123.54 0 123.54
12K1W/3SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno123.67 4 122.17 2 124.17
13K1M/9MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno124.60 0 123.30 2 124.60
14K1W/4BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava123.95 2 122.85 2 124.85
15K1M/10ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk127.02 4 122.87 2 124.87
16K1M/11STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB123.44 2 124.08 6 125.44
17K1M/12MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha125.52 0 125.96 2 125.52
18K1M/13KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice122.50 4 127.98 50 126.50
19K1W/5KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí125.52 4 125.28 2 127.28
20C1M/2FIALA Jakub 2001 3 Olomouc126.66 6 128.24 0 128.24
21K1W/6KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice131.58 4 128.29 0 128.29
22K1M/14KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.128.36 0 126.58 4 128.36
23C1W/1SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno127.79 2 126.90 2 128.90
24K1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor127.32 2 129.03 0 129.03
25K1M/15IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí113.70 52 127.44 2 129.44
26C1M/3URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2 Šumperk127.59 2 129.14 4 129.59
27K1M/16KRÁL Adam 2003 2 USK Pha131.49 4 129.77 0 129.77
28K1M/17ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand130.74 8 130.17 0 130.17
29K1M/18SAHULA Matěj 2003 2 Benátky131.93 6 128.42 2 130.42
30K1M/19VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor134.20 0 131.04 0 131.04
31K1M/20HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha125.44 6 133.95 6 131.44
32K1M/21JAKL Vincent 2001 3 USK Pha132.08 0 130.78 2 132.08
33K1W/8KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc132.76 0 132.20 0 132.20
34K1M/22RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc133.17 0 131.94 4 133.17
35K1M/23HALA Jiří 2002 3 Olomouc134.28 2 133.24 0 133.24
36K1W/9KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha131.75 2 133.02 4 133.75
37K1M/24HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn131.78 2 132.43 2 133.78
38K1M/25KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand130.50 4 130.66 4 134.50
39K1M/26MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc134.52 0 134.95 6 134.52
40K1W/10ALTMAN Marcella 2004 USA134.78 6 134.56 0 134.56
41K1M/27REJMAN Petr 2001 3 KVS HK136.37 12 130.56 4 134.56
42K1M/28KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc134.66 0 135.58 8 134.66
43C1M/4LERCH Eduard 2002 3 Klášter.131.35 4 132.67 2 134.67
44K1M/29WEISL Martin 2002 3 USK Pha129.02 6 132.17 6 135.02
45K1M/30DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha134.70 4 135.05 0 135.05
46K1W/11DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha133.76 6 133.14 2 135.14
47K1M/31SURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk135.17 0 138.57 6 135.17
48K1M/32MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak132.02 4 138.80 0 136.02
49K1W/12STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec157.61 2 134.87 2 136.87
50C1W/2KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha137.12 0 135.87 4 137.12
51K1M/33FRENCL Josef 2002 3 USK Pha135.66 2 148.59 2 137.66
52K1W/13TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí135.94 2 138.73 6 137.94
53K1M/34ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha141.82 8 138.14 0 138.14
54K1W/14BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa138.22 0 143.32 54 138.22
55C1M/5KRÁL Adam 2003 3 USK Pha138.95 0 136.53 2 138.53
56K1M/35HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc134.42 6 136.55 2 138.55
57K1M/36STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky138.62 0 143.57 4 138.62
58K1M/37URBAN Michal 2004 3 Šumperk136.75 2 139.15 4 138.75
59K1W/15KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky137.27 2 139.60 6 139.27
60K1W/16RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha137.38 2 140.36 0 139.38
61K1W/17BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha144.59 6 139.39 0 139.39
62K1W/18ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk137.40 2 149.85 2 139.40
63C1M/6ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk139.49 0 139.99 2 139.49
64K1M/38HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk136.90 6 137.63 2 139.63
65K1W/19HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava142.50 0 139.76 0 139.76
66K1W/20DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc137.76 4 140.15 0 140.15
67K1W/21KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava138.55 2 140.35 2 140.55
68K1M/39ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava137.99 10 136.62 4 140.62
69K1M/40VENC Štěpán 2004 3 KK Brand156.58 4 138.63 2 140.63
70K1M/41LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc3.00 999 140.70 0 140.70
71C1W/3DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.140.75 0 140.12 2 140.75
72K1M/42SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice144.01 2 139.23 2 141.23
73K1W/22KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc139.39 2 141.77 2 141.39
74K1M/43HRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy139.59 2 140.03 4 141.59
75C1W/4BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava141.61 0 142.51 2 141.61
76K1M/44ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk138.12 4 146.70 6 142.12
77K1M/45RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm142.45 0 142.53 10 142.45
78K1M/46WALTER David 2001 3 Šumperk138.46 4 140.87 4 142.46
79C1M/7WEISL Martin 2002 3 USK Pha140.55 2 139.99 4 142.55
80K1M/47KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc142.57 0 144.65 0 142.57
81C1W/5KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí141.43 2 140.93 2 142.93
82K1M/48HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy145.86 8 143.17 0 143.17
83K1W/23CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand153.51 6 143.33 0 143.33
84K1M/49KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 3 USK Pha143.40 0 143.75 4 143.40
85K1W/24HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK158.62 4 141.76 2 143.76
86C1M/8ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha141.33 6 143.80 0 143.80
87K1M/50TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn142.38 4 139.81 4 143.81
88K1W/25DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky140.67 4 142.42 4 144.67
89K1M/51ZACH Radovan 2005 KK Brand140.72 4 143.37 2 144.72
90K1W/26HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc148.76 6 145.02 0 145.02
91K1M/52KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.185.36 8 139.25 6 145.25
92C1W/6KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc148.03 0 145.26 0 145.26
93K1W/27BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa147.31 10 141.90 4 145.90
94K1M/53VÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk140.57 6 153.77 2 146.57
95K1W/28DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno145.45 4 144.72 2 146.72
96K1M/54MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava140.85 6 145.90 4 146.85
97K1M/55SUK Jakub 2002 3 Trutnov147.02 0 151.52 2 147.02
98K1M/56MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc147.09 0 150.30 8 147.09
99C1M/9REJMAN Petr 2001 3 KVS HK153.46 4 147.18 0 147.18
100C1M/10KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.147.55 2 145.62 2 147.62
101K1M/57MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.139.69 8 142.81 6 147.69
102K1M/58PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc148.20 8 144.45 4 148.45
103C1M/11KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc148.51 0 150.93 2 148.51
104K1M/59NOVÁK Michal 2003 3 Kralupy144.72 4 144.45 6 148.72
105K1M/60STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB141.12 10 142.75 6 148.75
106C1W/7ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk148.84 0 146.02 4 148.84
107K1M/61VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav142.86 6 183.00 8 148.86
108K1W/29MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy150.75 4 147.24 2 149.24
109K1W/30HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa147.25 4 147.31 2 149.31
110K1M/62JANŮ Filip 2002 3 Olomouc156.69 2 142.48 8 150.48
111C1M/12URBAN Michal 2004 3 Šumperk150.35 4 150.62 0 150.62
112C1M/13PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha160.32 8 148.66 2 150.66
113K1M/63JUDA Mikuláš 2003 Benátky144.79 6 150.95 10 150.79
114K1M/64CAPALINI Daniel 2005 KK Brand149.11 2 148.96 4 151.11
115C1M/14BEIER Matouš 2004 Trutnov151.83 0 151.39 4 151.83
116C1W/8KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc152.05 0 152.64 0 152.05
117K1M/65KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.155.17 2 152.43 0 152.43
118C2M/1PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof, 2002, USK Pha LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
148.62 4 166.81 8 152.62
119C1M/15VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav152.72 2 153.12 4 154.72
120C1M/16JANŮ Filip 2002 3 Olomouc151.60 4 160.88 0 155.60
121K1M/66JUDA Štěpán 2004 Benátky157.32 6 150.25 6 156.25
122C1M/17WENDL Samuel 2003 Horš.Týn154.52 2 159.81 4 156.52
123K1W/31KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand153.15 8 156.80 0 156.80
124C1W/9ALTMAN Marcella 2004 USA156.76 2 157.07 0 157.07
125C1M/18RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc157.41 0 159.72 2 157.41
126C2M/2KREJČÍ Jakub, 2002, SKVS ČB KREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
155.16 8 149.58 8 157.58
127C2M/3MALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
3 Ot.Strak
Horš.Týn
155.71 2 166.51 8 157.71
128C1W/10DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc157.67 2 157.73 0 157.73
129K1M/67KAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy152.40 6 157.46 8 158.40
130K1M/68BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno158.67 0 161.88 6 158.67
131K1M/69KRÁL Matěj 2002 Postřelm151.34 8 167.25 6 159.34
132K1M/70GÜRTLER Adam 2001 USK Pha159.68 18 155.56 4 159.56
133K1M/71ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha151.62 8 157.45 6 159.62
134C1W/11RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha161.92 4 155.68 4 159.68
135K1M/72SOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc160.19 0 156.94 52 160.19
136K1W/32NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.157.05 4 172.38 6 161.05
137K1W/33DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc175.32 8 159.31 2 161.31
138K1W/34NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy162.41 6 156.89 6 162.89
139K1W/35PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky154.90 8 164.60 0 162.90
140K1W/35JANŮ Veronika 2005 Olomouc158.90 4 159.52 6 162.90
141K1M/73POLLERT Jáchym 2004 USK Pha161.13 2 1.00 999 163.13
142C2M/4MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
169.52 54 163.48 0 163.48
143C1M/19MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.157.64 60 161.32 4 165.32
144C1M/20KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc159.36 8 161.57 4 165.57
145K1M/74ŠVARC Adam 2001 Olomouc162.10 8 155.71 10 165.71
146K1M/75HANUŠ Jiří 2002 Třebech.161.74 4 162.06 6 165.74
147K1M/76POPELKA Petr 2005 KK Brand195.03 10 159.83 6 165.83
148C1W/12HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava168.75 4 165.83 0 165.83
149K1M/77JIRAS Filip 2005 USK Pha167.64 4 160.21 6 166.21
150C1W/13BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha163.09 4 186.81 6 167.09
151K1M/78BERAN Vojtěch 2005 USK Pha161.24 6 181.17 6 167.24
152C1M/21RAŠNER Karel 2004 Postřelm151.37 52 163.30 4 167.30
153C1M/22HALA Jiří 2002 Olomouc163.85 4 158.31 10 167.85
154C1W/14HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc166.95 2 176.42 0 168.95
155C1M/23JIRAS Filip 2005 USK Pha160.99 8 162.33 12 168.99
156K1M/79ADÁŠEK Alois 2002 Benátky163.58 60 157.70 12 169.70
157K1M/80SMETÁNKA Kilián 2005 USK Pha166.79 4 165.76 4 169.76
158K1M/81GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc168.49 2 194.66 6 170.49
159K1W/37HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy163.12 12 160.65 10 170.65
160K1W/38ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov166.85 4 191.82 0 170.85
161K1W/39FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha161.23 10 159.95 56 171.23
162C1W/15DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno176.87 6 171.95 0 171.95
163K1M/82HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice183.25 58 169.09 4 173.09
164C1W/16KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava173.98 0 170.10 4 173.98
165K1W/40KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.197.48 14 172.86 2 174.86
166K1M/83DZIADEK Marek 2005 KK Brno180.54 10 173.71 2 175.71
167K1M/84FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.170.29 6 183.79 2 176.29
168K1M/85OTIEPKA Martin 2001 Kadaň179.57 16 162.07 16 178.07
169K1W/41BUSINSKÁ Ema 2002 USK Pha184.23 58 168.59 10 178.59
170C1M/24KADLEC Filip 2003 USK Pha178.21 2 4.00 999 180.21
171K1M/86KOSÍK Dan 2004 Olomouc169.12 12 174.06 12 181.12
172C2M/5TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
185.90 8 177.05 6 183.05
173K1W/42MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava190.46 12 173.25 10 183.25
174K1W/43ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha183.42 12 176.03 8 184.03
175C2M/6KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
182.70 8 180.19 6 186.19
176K1M/87NOVÁK Tomáš 2005 Kadaň197.75 2 183.56 4 187.56
177C2M/7MRÁKA Jan
HRADEC Matěj
2004
2003
3 Olomouc
Olomouc
217.87 4 183.96 4 187.96
178K1W/44AMÁLIE Šrétrová 2007 Kralupy188.62 0 194.74 8 188.62
179K1M/88VOBOŘIL Kryštof 2005 USK Pha206.65 12 176.79 12 188.79
180C1M/25ULITZKA Oliver 2002 KK Opava178.98 10 196.00 114 188.98
181K1M/89JAHODA Martin 2001 USK Pha183.88 6 191.79 4 189.88
182K1W/45HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.195.03 4 190.65 2 192.65
183C1W/17DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc229.86 4 190.91 4 194.91
184K1M/90BEIER Alva 2005 Trutnov218.90 12 184.93 10 194.93
185C1W/18JANŮ Veronika 2005 Olomouc209.49 2 195.04 0 195.04
186K1M/91SOBOTKA Adam 2005 KK Brno193.99 4 194.86 4 197.99
187K1W/46ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha200.85 12 187.51 12 199.51
188K1M/92BÍZEK Marek 2005 KK Brand191.97 10 169.13 56 201.97
189C1M/26MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava197.75 10 194.29 8 202.29
190K1M/93SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice218.82 14 196.57 6 202.57
191K1M/94PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha194.56 14 186.80 16 202.80
192K1M/95HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy192.98 116 185.29 20 205.29
193C2M/8ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
214.95 104 201.60 6 207.60
194K1M/96JINEK Hugo 2005 USK Pha212.03 106 195.69 12 207.69
195C1W/19MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy208.40 2 205.18 4 209.18
196K1W/47ALTMAN Isabella 2007 USA205.45 6 316.83 4 211.45
197K1M/97MANAS Adam 2004 Kadaň189.69 58 193.53 18 211.53
198K1M/98SAIDL František 2006 USK Pha226.10 58 224.01 8 232.01
199K1M/99STEHNO Petr 2003 USK Pha203.30 164 177.28 62 239.28
200K1M/100JAHODA Jakub 2004 USK Pha213.40 170 224.29 20 244.29
201K1M/101OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.193.94 120 219.22 72 291.22
202K1W/48HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy284.95 14 1.00 999 298.95
203K1M/102BUDÁK David 2003 Kadaň1.00 999 299.60 10 309.60
Oddíl