Slalom O štít města Benátek

09.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.20 2 103.50 0 103.50
2K1M/2ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky105.70 0 104.40 0 104.40
3K1M/3ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky117.40 4 108.70 0 108.70
4K1M/4KOLÁŘ Jiří 1975 USK Pha133.90 0 112.70 0 112.70
5C1M/1JIRAS Marek 1976 2 USK Pha117.10 0 112.90 0 112.90
6K1M/5CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz117.90 0 113.20 0 113.20
7K1M/5KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.116.30 6 109.20 4 113.20
8K1M/7BÁČA Milan 1973 2 KK Brand115.80 0 113.60 0 113.60
9K1M/8ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz122.20 0 114.40 0 114.40
10C1M/2POLLERT Jaroslav 1971 USK Pha116.30 0 114.50 0 114.50
11C2M/1JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
114.70 0 113.60 2 114.70
12K1M/9VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy135.60 0 115.30 0 115.30
13K1M/10PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice117.10 0 116.00 0 116.00
14K1W/1PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha117.70 0 116.00 0 116.00
15K1M/11VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky113.60 8 110.30 6 116.30
16K1M/12OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.116.50 0 123.30 4 116.50
17K1M/13BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz125.40 0 116.90 0 116.90
18K1M/14ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.119.80 0 117.00 0 117.00
19K1M/15HEK Jan 1979 3 Roudnice130.20 0 117.50 0 117.50
20K1M/16FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa122.00 0 118.70 0 118.70
21K1M/17KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.120.00 0 118.20 2 120.00
22K1M/17KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand128.00 0 118.00 2 120.00
23C1M/3VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav122.20 0 120.70 0 120.70
24C1M/4ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky127.20 8 119.00 2 121.00
25K1M/19TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.124.40 2 121.70 0 121.70
26K1W/2URBANOVÁ Miroslava 1988 2 Benátky121.80 0 121.80 0 121.80
27K1M/20JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV126.60 2 121.90 0 121.90
28K1W/3DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.122.10 0 124.50 0 122.10
29C1M/5NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus123.10 0 122.30 0 122.30
30K1M/21MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha125.00 2 122.50 0 122.50
31K1M/22PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz122.60 0 118.80 4 122.60
32K1M/22NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň122.60 0 137.40 0 122.60
33C1M/6MILLER Jan 1997 2 Turnov1.00 999 120.80 2 122.80
34K1M/24KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand146.80 54 123.20 0 123.20
35K1M/25ČVANČARA Pavel 1971 Loko Plz124.90 0 123.40 0 123.40
36K1M/26ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand125.50 2 123.50 0 123.50
37C1M/7PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor4.00 999 123.70 0 123.70
38K1M/27PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus128.40 0 123.90 0 123.90
39K1W/4DANDOVÁ Anna 1988 Benátky123.90 0 124.30 0 123.90
40K1W/5KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha131.00 4 125.10 0 125.10
41K1W/6POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor123.20 2 126.90 2 125.20
42K1M/28KYSELA David 1977 2 Kralupy123.40 2 125.50 4 125.40
43K1M/28KRÁL Adam 2003 2 USK Pha131.20 0 123.40 2 125.40
44K1W/7BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand123.70 2 127.20 4 125.70
45K1W/8VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor127.30 4 124.00 2 126.00
46K1W/9BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha132.50 2 124.50 2 126.50
47K1M/30ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky127.40 0 126.60 0 126.60
48K1M/31KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice127.10 0 126.70 0 126.70
49K1M/31ŠULC Karel 2000 3 KK Brand142.90 0 124.70 2 126.70
50C1M/8PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice134.80 0 127.20 0 127.20
51K1M/33FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec131.60 0 127.40 0 127.40
52K1M/34PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.128.10 0 127.50 0 127.50
53C1M/9FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa129.10 2 127.50 0 127.50
54K1W/10NOVÁČKOVÁ Michala 1984 2 Benátky126.80 2 127.50 0 127.50
55K1W/10KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice129.00 0 127.50 0 127.50
56K1M/35SAHULA Matěj 2003 2 Benátky136.90 0 125.80 2 127.80
57K1M/36FRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK124.00 8 128.30 0 128.30
58K1M/37BLÁHA František 1997 3 Sláv.HK129.70 2 126.50 2 128.50
59K1M/38KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV133.50 6 126.70 2 128.70
60C2M/2ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1992
1969
Benátky
Benátky
128.90 0 4.00 999 128.90
61K1W/12DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha134.00 2 127.30 2 129.30
62C2M/3STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
128.70 2 127.70 2 129.70
63K1M/39SAHULA Martin 1968 3 Benátky140.40 0 128.30 2 130.30
64K1M/40VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor129.50 2 128.50 2 130.50
65C1M/10HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.133.60 2 131.70 0 131.70
66K1M/41KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.152.10 2 131.80 0 131.80
67K1W/13ALTMAN Marcella 2004 USA132.20 0 133.60 0 132.20
68K1M/42ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz132.30 4 133.20 0 133.20
69K1M/43FRENCL Josef 2002 3 USK Pha133.30 0 135.30 0 133.30
70K1M/44PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník137.50 2 134.20 0 134.20
71C1M/11ŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja136.10 4 134.20 0 134.20
72K1M/45KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice131.20 54 128.40 6 134.40
73C1M/12SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus137.60 2 134.50 0 134.50
74C1M/13HÁK Jiří 1952 2 Trutnov134.10 2 134.70 0 134.70
75K1W/14CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz136.60 2 132.70 2 134.70
76C1M/14PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.00 0 134.80 0 134.80
77C1M/14KRÁL Adam 2003 3 USK Pha134.80 0 137.20 0 134.80
78K1M/46STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky135.70 6 134.90 0 134.90
79K1M/47POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK135.30 2 135.10 0 135.10
80K1M/47BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand140.70 2 133.10 2 135.10
81K1W/15KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky133.20 2 134.00 2 135.20
82K1W/15ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand135.20 0 137.80 6 135.20
83K1M/49BENDA Libor 1966 Roudnice140.00 2 135.40 0 135.40
84C1W/1DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.138.30 0 135.70 0 135.70
85K1M/50FUCHS Matouš 2002 Jablonec135.90 0 130.90 10 135.90
86C1W/2KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha136.00 0 136.20 0 136.00
87C1M/16KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor136.00 0 139.10 0 136.00
88K1W/17PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky137.30 0 132.00 4 136.00
89K1M/51PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník138.70 0 136.10 0 136.10
90K1M/51SMOLÍK Jan 1997 Loko Plz136.10 0 133.60 6 136.10
91K1M/53DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha136.40 0 137.30 0 136.40
92K1M/54ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha136.80 0 136.60 0 136.60
93K1M/55SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice153.40 2 132.70 4 136.70
94K1M/56NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.80 0 147.20 2 136.80
95K1W/18BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa138.50 0 136.80 0 136.80
96C1W/3MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov141.70 0 137.70 0 137.70
97K1W/19DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky137.80 0 136.00 2 137.80
98K1W/20CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand137.90 0 141.20 2 137.90
99C1M/17KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor144.40 4 138.00 0 138.00
100K1W/21HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa138.10 0 140.80 0 138.10
101K1M/57ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha141.50 4 136.50 2 138.50
102C2M/4HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
138.50 0 4.00 999 138.50
103K1M/58VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav139.10 0 138.90 4 139.10
104K1M/59HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak135.70 4 138.40 56 139.70
105K1M/60VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor141.90 4 139.80 0 139.80
106K1W/22RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha140.00 0 1.00 999 140.00
107C1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor140.30 0 144.70 2 140.30
108K1M/61MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.140.90 0 141.40 0 140.90
109K1W/23MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy146.80 4 140.90 0 140.90
110C1M/18MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha142.10 0 141.40 0 141.40
111C2M/5NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
141.80 0 141.50 0 141.50
112K1W/24HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK147.70 2 141.90 0 141.90
113K1W/25ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily148.70 0 142.30 0 142.30
114K1M/62JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha142.50 0 153.10 8 142.50
115C2M/6ŠULC Karel
KOLÁČEK Petr
2000
2001
3 KK Brand
KK Brand
140.90 2 144.40 2 142.90
116K1W/26BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa143.00 2 140.90 2 142.90
117K1W/27NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus145.10 0 143.30 0 143.30
118K1M/63CAPALINI Daniel 2005 KK Brand147.00 0 143.50 0 143.50
119K1M/64JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov143.60 0 144.70 0 143.60
120K1M/65PISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí148.70 0 143.70 0 143.70
121K1M/66SUK Jakub 2002 3 Trutnov141.80 2 143.80 6 143.80
122K1M/67KADLEC Filip 2003 3 USK Pha143.90 0 143.80 2 143.90
123K1W/28HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 Č.Skal.141.90 2 182.50 0 143.90
124C1M/19BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily148.90 0 145.80 0 145.80
125K1W/29PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník145.90 4 146.10 0 146.10
126C1M/20NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.149.90 2 147.10 0 147.10
127C1M/21KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor156.50 0 147.90 0 147.90
128C1M/22ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa149.40 2 146.40 2 148.40
129K1M/68ZACH Radovan 2005 KK Brand153.30 2 148.80 0 148.80
130K1M/69JUDA Mikuláš 2003 Benátky148.00 2 145.30 4 149.30
131C1M/23MÍL Pavel 1967 3 Trutnov149.10 2 149.30 0 149.30
132K1W/30KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand159.80 10 147.30 2 149.30
133C1M/24VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav148.40 2 147.60 2 149.60
134C2M/7KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
150.70 0 4.00 999 150.70
135K1M/70MAREK Pavel 1972 Třebech.150.30 2 151.20 2 152.30
136C1W/5ALTMAN Marcella 2004 USA153.40 0 152.40 0 152.40
137K1W/31HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak149.40 54 150.60 2 152.60
138K1M/71HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand153.80 0 150.60 6 153.80
139K1M/72JIRAS Filip 2005 USK Pha154.00 0 160.70 4 154.00
140K1W/32PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň152.40 2 151.50 4 154.40
141K1M/73GÜRTLER Adam 2001 USK Pha155.60 54 150.50 4 154.50
142K1M/74JUDA Štěpán 2004 Benátky154.90 0 158.70 2 154.90
143C1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha153.20 2 162.50 2 155.20
144K1M/75BÍZEK Marek 2005 KK Brand156.00 0 156.20 0 156.00
145K1M/76MÍL Jakub 2003 Trutnov157.90 6 156.90 0 156.90
146K1M/76HEGER Jonáš 2006 KVS HK154.90 2 172.40 2 156.90
147K1M/78ZOUBEK Adam 2004 Semily155.40 2 160.90 4 157.40
148K1W/33PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky172.60 0 157.70 0 157.70
149K1M/79SMETÁNKA Kilián 2005 USK Pha166.70 4 156.30 2 158.30
150K1W/34ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily166.30 6 158.70 0 158.70
151C1M/25JIRAS Filip 2005 USK Pha159.50 2 159.00 0 159.00
152K1W/35ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov159.50 2 157.10 2 159.10
153C1M/26KIRCHNER David 2002 Dukla B.174.40 52 159.30 0 159.30
154K1W/36ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 3 L.Tábor167.10 2 155.50 4 159.50
155K1M/80OTIEPKA Martin 2001 Kadaň158.30 6 157.30 4 161.30
156K1M/81ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov158.20 4 188.40 6 162.20
157K1M/82HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice187.80 2 157.20 6 163.20
158K1M/83VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz167.70 2 171.10 2 169.70
159C2M/8KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
170.20 0 169.50 2 170.20
160K1M/84ADÁŠEK Alois 2002 Benátky166.70 4 166.10 6 170.70
161C1M/27DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha169.70 2 176.30 0 171.70
162K1W/37PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice167.70 4 169.30 6 171.70
163K1W/38FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha1.00 999 168.30 4 172.30
164K1M/85SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice167.40 6 1.00 999 173.40
165C2M/9ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
172.20 2 171.60 2 173.60
166C1M/28PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník167.80 8 167.60 6 173.60
167C1M/29KADLEC Filip 2003 USK Pha174.80 0 173.80 0 173.80
168C1M/30ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha172.40 2 176.10 2 174.40
169K1M/86HYNEK Pavel 2003 Semily173.00 2 171.70 6 175.00
170K1M/87BENDA Jan 2005 Roudnice174.90 4 181.40 10 178.90
171K1W/39REJHOVÁ Martina 1976 Sláv.HK205.10 2 176.70 4 180.70
172C2M/10VĚTROVSKÝ Tomáš
ONDRUŠ Mario
2005
2005
Zbraslav
USK Pha
185.00 8 172.90 8 180.90
173K1W/40HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak179.60 2 191.00 4 181.60
174K1W/41ALTMAN Isabella 2007 USA222.90 4 184.40 0 184.40
175K1M/88MANAS Adam 2004 Kadaň168.60 16 188.40 14 184.60
176K1W/42ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha238.90 58 186.80 6 192.80
177K1W/43ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha197.60 52 189.20 4 193.20
178K1M/89ŘEHÁK Jiří 2003 Semily225.40 14 182.20 14 196.20
179K1W/44HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice197.60 2 4.00 999 199.60
180K1M/90JINEK Hugo 2005 USK Pha192.30 8 1.00 999 200.30
181C1W/7HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak201.40 0 175.30 54 201.40
182K1M/91PANZER Martin 2007 Loko Plz197.50 4 176.70 54 201.50
183K1W/45STEJSKALOVÁ Barbora 2003 USK Pha1.00 999 205.50 4 209.50
184K1M/92PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha203.70 8 208.40 4 211.70
185K1M/93POPELKA Petr 2005 KK Brand1.00 999 161.10 54 215.10
186K1M/94SAIDL František 2006 USK Pha224.10 12 4.00 999 236.10
Oddíl

Historie procházení