Slalom O štít města Benátek

08.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky105.50 0 107.40 0 105.50
2K1M/2KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.106.20 0 110.00 0 106.20
3K1M/3STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky105.90 2 106.60 0 106.60
4K1M/4ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim109.00 0 110.60 2 109.00
5K1M/5ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky110.20 0 107.10 2 109.10
6K1M/6VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky111.10 2 111.10 2 113.10
7K1M/7KOLÁŘ Jiří 1975 USK Pha115.70 0 113.40 0 113.40
8C1M/1POLLERT Jaroslav 1971 USK Pha116.40 0 115.00 0 115.00
9K1M/8CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz115.30 0 127.20 0 115.30
10K1M/9PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice118.00 0 115.60 0 115.60
11K1M/10BÁČA Milan 1973 2 KK Brand117.30 0 116.20 0 116.20
12K1M/11ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz117.30 0 116.60 0 116.60
13K1M/11VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy116.60 0 118.60 0 116.60
14C2M/1JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
117.00 0 117.20 0 117.00
15C1M/2JIRAS Marek 1976 2 USK Pha117.60 0 115.90 2 117.60
16K1W/1PAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha118.50 0 118.90 0 118.50
17K1M/13OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.120.90 0 119.50 0 119.50
18K1M/13HEK Jan 1979 3 Roudnice119.50 0 119.80 2 119.50
19K1M/15BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz124.00 0 119.60 0 119.60
20K1M/16FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa122.70 2 119.90 0 119.90
21K1M/17ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.125.20 4 120.20 0 120.20
22C1M/3MILLER Jan 1968 2 Turnov119.20 2 118.60 2 120.60
23K1M/18KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand121.00 0 119.60 2 121.00
24K1M/18PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz121.00 0 121.90 2 121.00
25C1M/4PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor119.00 4 119.00 2 121.00
26K1M/20KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.124.60 0 120.60 2 122.60
27K1M/21ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand122.70 0 122.60 2 122.70
28K1W/2DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.122.90 0 125.50 0 122.90
29C1M/5VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav123.20 0 121.60 2 123.20
30K1M/22JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV128.20 4 123.40 0 123.40
31C1M/6MILLER Jan 1997 2 Turnov124.50 0 121.50 2 123.50
32K1M/23DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy123.60 0 124.90 0 123.60
33C1M/7ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky124.40 2 123.80 0 123.80
34K1W/3BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha127.50 2 123.80 0 123.80
35K1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor125.30 0 125.20 0 125.20
36K1M/24TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.125.40 0 125.70 0 125.40
37K1M/24KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice121.00 52 119.40 6 125.40
38K1M/26NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň128.50 0 123.70 2 125.70
39K1M/27PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.129.40 0 126.00 0 126.00
40C1M/8NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus127.20 0 126.00 0 126.00
41C2M/2STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
127.30 4 126.10 0 126.10
42K1M/28MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha128.70 6 126.30 0 126.30
43K1W/5URBANOVÁ Miroslava 1988 2 Benátky127.10 0 124.30 2 126.30
44K1M/29KRÁL Adam 2003 2 USK Pha127.40 0 126.50 0 126.50
45K1M/29KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice130.90 2 126.50 0 126.50
46K1W/6BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand130.80 2 127.40 0 127.40
47K1M/31ŠULC Karel 2000 3 KK Brand129.70 4 127.50 0 127.50
48K1W/7VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor127.00 2 127.70 0 127.70
49C2M/3VĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
128.20 0 128.10 0 128.10
50K1M/32SAHULA Matěj 2003 2 Benátky126.60 2 128.30 4 128.60
51K1M/33SAHULA Martin 1968 3 Benátky130.20 2 128.70 0 128.70
52K1W/8NOVÁČKOVÁ Michala 1984 2 Benátky129.10 0 129.80 0 129.10
53K1M/34KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand130.30 2 129.30 0 129.30
54K1M/35FRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK144.80 2 127.50 2 129.50
55K1M/36ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky129.60 0 132.80 4 129.60
56K1W/9KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha129.70 0 130.20 2 129.70
57K1M/37KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV139.10 0 129.90 0 129.90
58K1M/38VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor133.20 0 130.90 0 130.90
59K1M/38STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky130.90 0 135.70 0 130.90
60K1W/10KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice128.00 6 131.10 0 131.10
61K1M/40BLÁHA František 1997 3 Sláv.HK134.90 2 131.50 0 131.50
62C2M/4ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1992
1969
Benátky
Benátky
130.50 2 131.80 0 131.80
63C1M/9HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.132.00 0 136.10 4 132.00
64K1M/41ČVANČARA Pavel 1971 Loko Plz133.60 0 132.10 0 132.10
65C1M/10FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa133.20 0 133.50 2 133.20
66K1M/42JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha131.40 2 4.00 999 133.40
67C1M/11HÁK Jiří 1952 2 Trutnov134.90 0 133.60 0 133.60
68K1W/11CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz134.00 0 144.40 0 134.00
69K1M/43KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.132.40 2 134.70 2 134.40
70K1M/44PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník136.30 0 134.70 0 134.70
71K1W/12KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky137.40 2 134.90 0 134.90
72K1M/45BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand135.60 2 135.00 0 135.00
73C1M/12PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník135.00 2 135.00 0 135.00
74K1W/13ALTMAN Marcella 2004 USA134.50 2 135.20 0 135.20
75K1M/46REJMAN Petr 2001 3 KVS HK129.60 6 133.20 6 135.60
76K1W/14DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha129.60 6 140.50 0 135.60
77C1M/13KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor139.30 0 136.70 0 136.70
78K1W/15BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa137.50 0 141.30 0 137.50
79C1M/14ŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja137.90 2 135.60 2 137.60
80K1W/16DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky137.80 4 136.00 2 138.00
81C1M/15KRÁL Adam 2003 3 USK Pha138.80 0 139.10 8 138.80
82K1W/17ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand137.30 2 136.80 2 138.80
83K1M/47ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha144.90 2 139.00 0 139.00
84K1M/48BENDA Libor 1966 Roudnice142.40 0 139.10 0 139.10
85K1M/49SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice144.70 2 139.20 0 139.20
86K1M/50HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak144.30 4 137.30 2 139.30
87C1M/16PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice139.80 0 138.70 4 139.80
88C1M/16KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor142.80 4 139.80 0 139.80
89K1M/51ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz141.60 0 140.10 0 140.10
90K1M/52PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník141.60 4 138.20 2 140.20
91C1W/1KRÁLOVÁ Adéla, 2001, USK Pha KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha140.60 0 138.30 2 140.30
92C1W/2DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.140.50 0 141.00 0 140.50
93C1M/18REJMAN Petr 2001 3 KVS HK141.20 0 140.00 4 141.20
94K1W/18RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha144.60 8 141.30 0 141.30
95K1M/53SMOLÍK Jan 1997 Loko Plz139.60 2 143.50 4 141.60
96K1M/54VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav141.90 0 142.70 4 141.90
97K1W/19HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 Č.Skal.149.80 0 142.20 0 142.20
98K1M/55ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha142.50 0 144.80 0 142.50
99K1M/56MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.139.80 4 140.20 4 143.80
100K1W/20HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa143.60 2 140.10 4 144.10
101K1W/21CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand145.60 4 142.20 2 144.20
102C1M/19SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus143.60 6 142.50 2 144.50
103C1M/20BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily142.60 2 146.40 0 144.60
104K1M/57DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha147.30 0 140.80 4 144.80
105K1M/58FRENCL Josef 2002 3 USK Pha142.90 2 141.00 4 144.90
106K1M/59VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor145.00 0 145.40 0 145.00
107C2M/5NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
147.10 0 145.10 0 145.10
108K1M/60NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.145.50 0 146.20 0 145.50
109C2M/6PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
143.60 2 148.40 0 145.60
110C2M/6ŠULC Karel
KOLÁČEK Petr
2000
2001
3 KK Brand
KK Brand
146.70 2 145.60 0 145.60
111C2M/8HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
145.80 0 4.00 999 145.80
112K1M/61SUK Jakub 2002 3 Trutnov147.20 4 146.40 0 146.40
113K1W/22NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus144.50 2 149.20 2 146.50
114K1W/23ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily147.60 0 146.60 0 146.60
115C1W/3POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor147.50 2 147.10 0 147.10
116C2M/9KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
155.80 2 145.30 2 147.30
117K1W/24BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa149.40 0 147.30 0 147.30
118K1M/62DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus152.10 0 147.40 0 147.40
119C1M/21ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa153.10 2 147.80 0 147.80
120C1W/4MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov148.10 0 150.30 2 148.10
121K1W/25PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník151.90 2 148.20 0 148.20
122K1M/63KADLEC Filip 2003 3 USK Pha149.70 0 148.70 0 148.70
123K1M/63JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha151.10 0 146.70 2 148.70
124K1M/63POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK146.70 2 162.70 4 148.70
125K1M/66PISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí161.40 0 148.90 0 148.90
126C1M/22KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor150.90 0 147.20 2 149.20
127K1M/67JUDA Mikuláš 2003 Benátky149.70 8 147.50 2 149.50
128K1M/68ZACH Radovan 2005 KK Brand153.00 2 147.90 2 149.90
129C1M/23NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.153.10 0 148.10 2 150.10
130K1M/69KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz152.20 6 148.80 2 150.80
131K1M/70JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov152.70 2 151.40 0 151.40
132K1M/71CAPALINI Daniel 2005 KK Brand156.90 0 151.50 0 151.50
133K1W/26HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK152.90 0 151.80 0 151.80
134C1W/5ALTMAN Marcella 2004 USA166.50 0 151.90 0 151.90
135C1M/24MÍL Pavel 1967 3 Trutnov159.20 2 152.20 0 152.20
136K1W/27ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily147.80 12 151.90 2 153.90
137C1M/25MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha154.60 0 150.80 6 154.60
138K1M/72HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand1.00 999 153.70 2 155.70
139K1W/28PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky161.80 0 157.70 0 157.70
140C1M/26HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník157.90 0 160.00 2 157.90
141K1M/73MAREK Pavel 1972 Třebech.156.40 2 156.70 2 158.40
142K1M/74BÍZEK Marek 2005 KK Brand181.80 4 157.50 2 159.50
143C1M/27KIRCHNER David 2002 Dukla B.167.30 4 159.80 0 159.80
144K1W/29KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand166.50 4 160.30 0 160.30
145C1M/28VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav155.90 6 156.40 4 160.40
146K1M/75JIRAS Filip 2005 USK Pha160.50 2 160.50 4 162.50
147K1M/76POPELKA Petr 2005 KK Brand160.70 52 159.00 4 163.00
148K1W/30HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak167.50 8 162.10 2 164.10
149K1W/31PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň158.50 6 160.80 4 164.50
150K1M/77SMETÁNKA Kilián 2005 USK Pha158.70 6 164.60 0 164.60
151K1M/78HEGER Jonáš 2006 KVS HK166.40 0 161.30 4 165.30
152K1M/79POLLERT Jáchym 2004 USK Pha167.60 0 165.40 0 165.40
153K1M/80MÍL Jakub 2003 Trutnov171.00 0 166.10 0 166.10
154K1M/81JUDA Štěpán 2004 Benátky165.70 4 163.40 4 167.40
155C1W/6RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha167.50 0 174.30 2 167.50
156K1M/82PANZER Martin 2007 Loko Plz159.70 102 166.60 2 168.60
157C1M/29JIRAS Filip 2005 USK Pha168.70 0 170.90 8 168.70
158K1W/32ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov165.40 4 165.50 4 169.40
159K1M/83ZOUBEK Adam 2004 Semily168.30 4 169.70 2 171.70
160K1W/33ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 3 L.Tábor162.30 52 166.30 6 172.30
161C1M/30PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník178.50 2 166.50 6 172.50
162K1M/84ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov162.70 10 180.40 6 172.70
163K1M/84ADÁŠEK Alois 2002 Benátky168.70 4 187.80 54 172.70
164K1M/86OTIEPKA Martin 2001 Kadaň199.80 104 169.10 4 173.10
165C2M/10KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
179.10 2 175.10 0 175.10
166K1M/87VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz174.10 2 203.90 6 176.10
167K1M/87HYNEK Pavel 2003 Semily187.40 56 174.10 2 176.10
168C2M/11ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
176.40 6 177.10 0 177.10
169K1M/89MANAS Adam 2004 Kadaň176.60 4 183.60 4 180.60
170K1W/34FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha177.00 4 180.90 6 181.00
171K1W/35PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice175.40 6 181.10 54 181.40
172C1M/31KADLEC Filip 2003 USK Pha187.40 2 180.30 4 184.30
173K1M/90SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice196.90 8 178.80 6 184.80
174C1M/32ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha186.50 2 185.50 2 187.50
175K1M/91HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice175.70 12 201.20 8 187.70
176K1W/36ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha178.40 102 180.70 8 188.70
177K1M/92BENDA Jan 2005 Roudnice198.90 4 188.90 2 190.90
178C1M/33DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha189.70 2 198.50 56 191.70
179K1W/37HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak198.10 8 198.50 0 198.50
180K1W/38HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice205.70 6 194.90 4 198.90
181K1W/39ALTMAN Isabella 2007 USA198.60 6 199.40 0 199.40
182K1M/93JINEK Hugo 2005 USK Pha193.80 10 195.10 6 201.10
183K1W/40ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha199.10 8 209.10 8 207.10
184K1M/94PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha170.50 160 202.30 10 212.30
185K1M/95ŘEHÁK Jiří 2003 Semily201.30 12 182.10 68 213.30
186K1M/96GÜRTLER Adam 2001 USK Pha167.80 56 158.30 56 214.30
187C1W/7HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak220.60 2 215.20 10 222.60
188K1M/97VOBOŘIL Kryštof 2005 USK Pha182.10 102 197.60 56 253.60
189K1W/41STEJSKALOVÁ Barbora 2003 USK Pha200.20 158 214.50 60 274.50
190K1M/98SAIDL František 2006 USK Pha222.10 108 206.40 116 322.40
Oddíl

Historie procházení