Sprint v Třebechovicích

26.07.2015   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Tomáš Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:51,80 00:52,70 00:51,80
2K1M/2BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:54,50 00:55,00 00:54,50
3K1M/3DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.00:55,80 00:56,70 00:55,80
4K1M/4MAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:56,60 00:55,90 00:55,90
5K1M/5OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.00:56,50 00:56,10 00:56,10
6K1M/6MĚCHURA Jiří 1987 Třebech.00:56,70 00:57,80 00:56,70
7K1M/7BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.00:58,00 00:56,90 00:56,90
8K1M/8ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.00:57,00 00:59,10 00:57,00
9K1M/9PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.00:59,20 00:58,30 00:58,30
10K1M/10MĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.00:58,50 00:00,00 00:58,50
11C2M/1BOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:08,00 01:06,80 01:06,80
12K1M/11KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:08,50 01:07,80 01:07,80
13K1M/12PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:08,70 01:11,50 01:08,70
14C1M/1KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště01:10,70 01:09,90 01:09,90
15K1M/13HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:10,00 01:10,70 01:10,00
16K1M/14HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:10,20 01:10,10 01:10,10
17K1M/15NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:10,50 01:11,00 01:10,50
18K1M/16JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:14,90 01:13,30 01:13,30
19C2M/2HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:14,70 01:17,60 01:14,70
20K1M/17MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov01:16,00 01:14,80 01:14,80
21K1M/18RAŠNER Karel 2004 Postřelm01:16,00 01:15,30 01:15,30
22K1M/19ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov01:16,80 01:34,30 01:16,80
23K1M/20KRÁL Matěj 2002 Postřelm01:18,00 01:17,20 01:17,20
24K1M/21MAREK Matyáš 2003 Třebech.01:21,10 01:20,40 01:20,40
25K1M/22HANUŠ Jiří 2002 Třebech.01:21,60 01:20,60 01:20,60
26K1M/23ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov01:20,70 01:21,70 01:20,70
27C1M/2NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:22,20 01:22,40 01:22,20
28C1M/3RAŠNER Karel 2004 Postřelm01:23,20 01:24,70 01:23,20
29C1M/4KRÁL Matěj 2002 Postřelm01:27,90 01:30,20 01:27,90
Oddíl

Historie procházení