Sprint v Třebechovicích

25.07.2015   řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
ředitel: Tomáš Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:50,80 00:51,50 00:50,80
2K1M/2BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:53,10 00:57,10 00:53,10
3K1M/3DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.00:54,20 00:57,40 00:54,20
4K1M/4OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.00:55,70 00:56,60 00:55,70
5K1M/4MAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:55,70 00:57,00 00:55,70
6K1M/4MĚCHURA Jiří 1987 Třebech.00:55,70 00:58,40 00:55,70
7K1M/7BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.00:56,10 00:57,70 00:56,10
8K1M/8PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.00:56,90 00:57,70 00:56,90
9K1M/9ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.00:57,20 00:58,50 00:57,20
10K1M/10ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:58,40 01:00,30 00:58,40
11K1M/11MĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.00:00,00 00:59,50 00:59,50
12K1M/12VENIGER Jiří 1973 3 Vys.Mýto01:04,10 00:00,00 01:04,10
13K1M/13PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:05,30 01:07,70 01:05,30
14C1M/1MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:05,80 01:07,50 01:05,80
15C2M/1BOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:07,70 01:09,10 01:07,70
16K1M/14KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:07,80 01:10,80 01:07,80
17K1M/15HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:09,50 01:12,10 01:09,50
18K1M/16HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:09,80 01:13,60 01:09,80
19K1M/17NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:09,90 01:11,30 01:09,90
20K1M/18ŠVAGR Zdeněk 1968 3 Týniště01:12,30 01:14,30 01:12,30
21C1M/2KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště01:13,10 00:00,00 01:13,10
22K1M/19JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:13,50 01:14,30 01:13,50
23K1M/20RAŠNER Karel 2004 Postřelm01:14,10 01:18,50 01:14,10
24K1M/21MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov01:15,00 01:17,00 01:15,00
25K1M/22KRÁL Matěj 2002 Postřelm01:17,50 01:19,50 01:17,50
26K1M/23ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov01:18,40 01:20,60 01:18,40
27C2M/2HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:18,50 01:21,10 01:18,50
28K1M/24ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov01:21,10 01:24,00 01:21,10
29C1M/3NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:23,10 01:24,50 01:23,10
30C1M/4RAŠNER Karel 2004 Postřelm01:23,40 01:25,20 01:23,40
31K1M/25MAREK Matyáš 2003 Třebech.01:24,10 01:27,30 01:24,10
32K1M/26HANUŠ Jiří 2002 Třebech.01:28,10 01:30,10 01:28,10
33C1M/5KRÁL Matěj 2002 Postřelm01:30,60 01:33,00 01:30,60
Oddíl

Historie procházení