3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

13.06.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HUVELIN Mathys 1993 FRA88.99 2 82.60 0 82.60
2C1M/1GEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha83.17 0 84.55 4 83.17
3K1M/2MAIKRANZ Alexandr, 1997, Dukla B. MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.84.52 4 83.66 0 83.66
4K1M/3ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.83.43 2 83.99 2 85.43
5C1M/2ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha86.38 0 83.86 6 86.38
6C1M/3ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha84.85 2 88.97 54 86.85
7K1M/4ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice89.83 4 82.95 4 86.95
8C1M/4LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.87.86 0 91.10 2 87.86
9K1M/5MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha88.33 4 86.15 2 88.15
10K1M/6BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice86.31 2 87.95 106 88.31
11K1M/7BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus83.85 6 84.72 4 88.72
12C1M/5CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc88.85 0 87.54 2 88.85
13K1M/8LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.92.11 0 89.03 0 89.03
14K1M/9ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha88.92 54 87.21 2 89.21
15C1M/6FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.91.72 8 89.44 0 89.44
16K1M/10CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha91.52 6 87.46 2 89.46
17K1M/11PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy89.85 0 89.59 4 89.85
18K1M/12ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava84.62 6 94.47 58 90.62
19K1M/13MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava86.64 4 90.06 10 90.64
20K1M/14PETERKA Adam 1996 2 Rakovník89.28 2 95.44 14 91.28
21K1M/15PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha88.11 4 89.91 10 92.11
22C1M/7POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB95.37 8 90.40 2 92.40
23K1M/16ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB86.75 8 86.61 6 92.61
24K1M/17MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.100.29 58 90.66 2 92.66
25C1M/8NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc109.79 6 90.74 2 92.74
26K1M/18RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.89.97 4 90.82 2 92.82
27C1M/9PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha88.98 4 88.18 8 92.98
28K1M/19KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha89.34 54 87.32 6 93.32
29K1M/20BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava89.69 4 100.74 110 93.69
30K1W/1FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava97.29 10 93.87 0 93.87
31C1M/10MATULA Roman 1996 2+ Roudnice92.73 4 89.96 4 93.96
32C1M/11MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.90.12 4 91.69 6 94.12
33K1W/2PRIGENT Camille 1997 FRA92.71 2 93.43 2 94.71
34K1M/21ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.88.85 6 91.99 54 94.85
35K1M/22ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky91.46 6 89.14 6 95.14
36K1W/3FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice94.51 6 95.44 0 95.44
37K1M/23MÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov93.64 2 97.46 62 95.64
38C1M/12LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha89.79 6 91.57 16 95.79
39K1M/24ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha89.98 6 87.69 56 95.98
40K1M/25BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.93.29 14 88.14 8 96.14
41C1M/13JORDÁN František 1991 1 Dukla B.88.18 8 103.73 8 96.18
42K1M/26ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy97.36 10 94.34 2 96.34
43C1M/14VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha90.39 6 101.10 60 96.39
44C1M/15HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.92.65 6 90.50 6 96.50
45C1M/16SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha92.62 4 104.06 10 96.62
46K1M/27MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB95.53 2 96.71 0 96.71
47K1W/4HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha92.71 4 92.96 6 96.71
48C1M/17VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB94.73 2 93.40 50 96.73
49K1M/28HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.90.92 6 4.00 999 96.92
50C1M/18RAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.95.23 2 97.00 4 97.23
51K1M/29POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice93.26 4 92.31 6 97.26
52K1M/30JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.94.73 10 95.44 2 97.44
53K1M/31ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy103.18 4 91.95 6 97.95
54K1M/31TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice101.21 6 93.95 4 97.95
55K1M/33SATKE Adam 1994 2 KK Brno92.74 102 94.44 4 98.44
56C1M/19HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja96.06 6 92.49 6 98.49
57K1M/34ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy92.61 8 90.66 8 98.66
58K1M/35BOUZEK Filip 1992 2 Sušice92.81 6 95.19 14 98.81
59K1W/5SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno96.21 4 97.31 2 99.31
60K1W/6ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha99.38 0 98.60 4 99.38
61K1M/36STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky99.50 12 91.44 8 99.44
62C1M/20PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB109.29 6 97.53 2 99.53
63C1M/21KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB93.54 6 108.45 114 99.54
64K1M/37ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava93.45 106 91.60 8 99.60
65C1M/22CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB122.47 6 96.07 4 100.07
66K1M/38KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz95.16 6 91.49 60 101.16
67K1M/39BERAN Václav 2000 2 USK Pha116.72 14 97.32 4 101.32
68K1W/7DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha99.43 10 97.56 4 101.56
69C2M/1MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
100.25 2 4.00 999 102.25
70K1M/40NEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava101.03 4 100.42 2 102.42
71K1M/41POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB95.78 56 100.50 2 102.50
72C1M/23HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK98.63 4 99.41 6 102.63
73C1M/24PEXA Jakub 1994 1 USK Pha93.45 54 94.89 8 102.89
74C1M/25KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB98.35 6 99.01 4 103.01
75K1M/42ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha95.27 8 107.47 60 103.27
76C1W/1MATULKOVÁ Jana, 1996, Dukla B. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.100.75 4 96.35 8 104.35
77C1M/26VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.99.49 12 104.89 0 104.89
78C1M/27WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB99.12 6 105.74 102 105.12
79K1M/43POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy94.68 116 101.18 4 105.18
80C2M/2MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael
VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
101.24 4 97.85 52 105.24
81K1M/44ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.98.60 8 101.25 4 105.25
82K1M/45KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice105.29 10 99.47 6 105.47
83K1W/8HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc98.82 12 99.72 6 105.72
84C1M/28PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor99.96 6 102.87 4 105.96
85K1M/46BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.103.14 4 96.22 10 106.22
86K1W/9VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn104.22 2 113.02 2 106.22
87C1M/29KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV99.45 12 98.25 8 106.25
88K1M/47PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice92.35 14 92.74 62 106.35
89K1M/48MILYÁN David 2001 2 L.Žatec116.63 60 102.79 4 106.79
90K1M/49BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy94.90 58 100.81 6 106.81
91C1M/30KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja104.17 12 100.81 6 106.81
92C1M/31NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc104.83 2 109.25 10 106.83
93C1W/2SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno103.14 4 104.40 6 107.14
94C1M/32BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus111.64 16 105.26 2 107.26
95K1M/50VOLF Jaroslav 1979 2 KK Brand103.36 4 98.82 64 107.36
96C1W/3ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha116.46 4 105.44 2 107.44
97K1M/51KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB98.41 10 98.68 10 108.41
98K1M/52BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.00 10 102.63 6 108.63
99C1M/33PISCHEK Jan 1977 3 Pardub.109.56 12 108.78 0 108.78
100K1M/53ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.114.59 6 105.17 4 109.17
101K1W/10BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha117.17 10 105.33 4 109.33
102C2M/3SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
105.46 4 107.02 10 109.46
103K1M/54WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha112.53 58 103.49 6 109.49
104C1M/34KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.115.28 6 103.64 6 109.64
105C1M/35CUC Michal 1977 2 Tech.Pha104.22 6 108.62 4 110.22
106K1W/11KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy108.41 2 103.11 10 110.41
107K1M/55ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky103.64 64 104.53 6 110.53
108C1M/36KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov106.73 4 109.80 54 110.73
109K1M/56RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha106.51 62 100.87 10 110.87
110C2M/4NOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
103.53 8 105.77 6 111.53
111C2M/5FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
127.70 8 101.73 10 111.73
112K1W/12FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava111.93 2 108.10 4 112.10
113C1W/4KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy111.25 6 110.16 2 112.16
114K1W/13MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava110.54 8 110.27 2 112.27
115C1M/37MÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov108.39 4 100.84 52 112.39
116K1W/14ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB113.23 2 107.11 6 113.11
117K1M/57HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK105.29 8 4.00 999 113.29
118K1W/15KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV112.18 14 111.80 2 113.80
119K1W/16HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8110.09 4 113.58 8 114.09
120K1M/58VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník117.99 70 98.12 16 114.12
121K1M/59GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc128.92 6 108.22 6 114.22
122K1M/60SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK112.40 2 108.91 6 114.40
123K1M/61LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha114.27 14 110.83 4 114.83
124C2M/6KAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
105.06 10 104.41 100 115.06
125K1M/62BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.105.14 10 106.49 58 115.14
126C1W/5FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice113.26 2 117.76 110 115.26
127K1W/17DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha109.94 6 114.06 6 115.94
128K1M/63KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.113.96 4 107.50 10 117.50
129K1M/64CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz107.99 10 106.84 208 117.99
130C1M/38POŘÁDEK Milan 1986 2 SKVS ČB115.30 4 110.05 8 118.05
131C1M/39WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn110.17 8 107.00 106 118.17
132K1M/65RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha111.27 68 110.35 8 118.35
133C2M/7POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
119.89 12 104.60 14 118.60
134K1W/18BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava139.06 206 109.20 10 119.20
135K1W/19SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno109.34 10 123.07 10 119.34
136K1W/20HRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc120.84 8 114.15 6 120.15
137C2M/8KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
114.33 6 115.87 152 120.33
138K1W/21DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.114.44 6 139.66 104 120.44
139K1W/22NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec110.75 10 122.05 6 120.75
140K1M/66DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy110.96 10 125.49 62 120.96
141C1M/40SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK138.58 10 118.15 4 122.15
142K1W/23LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.139.09 4 118.45 4 122.45
143K1M/67KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice136.57 24 106.50 16 122.50
144K1W/24ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha129.83 4 118.59 4 122.59
145C1M/41ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.121.95 6 117.22 6 123.22
146C1W/6SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno120.04 4 126.43 108 124.04
147C2M/9CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SKVS ČB
116.29 8 135.47 8 124.29
148K1M/68LERCH Eduard 2002 2 Klášter.106.35 18 110.37 14 124.35
149K1M/69TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.108.72 16 108.12 110 124.72
150C2M/10VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
119.13 8 115.08 10 125.08
151K1W/25MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.110.65 102 119.28 8 127.28
152K1W/26KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec123.33 6 123.55 4 127.55
153K1W/27GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice114.71 14 140.64 60 128.71
154K1W/28ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy120.33 10 115.25 56 130.33
155C1M/42BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.102.84 60 118.87 12 130.87
156K1M/70PŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha120.98 116 117.29 14 131.29
157C1M/43URBAN Daniel 2001 3 Šumperk121.61 10 133.45 60 131.61
158C1M/44LERCH Eduard 2002 3 Klášter.123.40 10 132.76 156 133.40
159K1M/71ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk144.09 104 126.57 8 134.57
160K1W/29DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha122.70 12 148.10 14 134.70
161K1W/30HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava122.06 58 125.11 10 135.11
162K1M/72MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha134.22 10 128.40 8 136.40
163K1W/31POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc146.22 4 126.48 10 136.48
164K1M/73BÁČA Milan 1973 2 KK Brand128.82 8 123.83 112 136.82
165C2M/11ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
133.35 4 109.71 56 137.35
166K1M/74MUTTON Zack 2000 NZL94.77 64 87.80 50 137.80
167K1M/75KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.146.03 108 121.85 16 137.85
168K1M/76PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.124.34 14 130.62 8 138.34
169K1M/77PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha126.38 12 126.57 16 138.38
170K1M/78VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky122.45 112 126.50 12 138.50
171K1M/79NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec124.93 14 106.90 312 138.93
172C1W/7VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn129.14 10 133.43 10 139.14
173K1M/80ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky122.54 116 126.09 16 142.09
174C1M/45PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník143.60 10 138.56 4 142.56
175K1M/81FIALA Jakub 2001 3 Olomouc135.99 10 137.87 14 145.99
176K1W/32NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava135.06 12 129.90 56 147.06
177C2M/12PECHLÁT Hynek
PETERKA Adam
1995
1996
2 Sušice
Rakovník
137.08 10 138.49 164 147.08
178K1W/33DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc151.66 108 141.52 6 147.52
179C2M/13RAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 131.84 16 147.84
180K1M/82VESELÝ František 2000 3 Trutnov139.36 14 154.99 62 153.36
181K1M/83WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn147.88 58 141.50 12 153.50
182K1W/34KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc149.06 6 178.83 54 155.06
183K1W/35BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha164.59 16 151.13 6 157.13
184K1M/84PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník157.25 106 145.44 12 157.44
185C1M/46FIALA Jakub 2001 3 Olomouc151.48 8 186.10 60 159.48
186C1M/47PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec129.69 58 104.01 58 162.01
187K1M/85ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand196.06 18 149.89 14 163.89
188K1M/86PECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice110.03 54 137.78 114 164.03
189C2M/14PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
118.20 66 146.55 18 164.55
190C1M/48KAŠPAR Čeněk 2000 3 SKŽižkov161.80 14 150.93 14 164.93
191K1M/87VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor208.38 116 155.03 10 165.03
192C1W/8KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc222.36 106 157.43 8 165.43
193C1W/9PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec153.88 14 144.14 214 167.88
194K1W/36VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor140.22 114 165.46 8 173.46
195K1W/37DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak184.47 68 169.90 4 173.90
196C1M/49ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha164.62 12 158.90 62 176.62
197K1M/88STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB121.27 60 120.19 112 181.27
198K1W/38BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand165.42 16 147.28 60 181.42
199C1M/50MILLER Jan 1997 2 Turnov1.00 999 121.84 60 181.84
200C1W/10ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 3 SKVS ČB165.80 18 4.00 999 183.80
201K1M/89MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno127.24 310 124.77 64 188.77
202K1M/90ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.122.90 68 117.15 114 190.90
203K1M/91BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov157.65 356 134.31 62 196.31
204K1M/92REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB138.78 64 125.23 116 202.78
205C1W/11MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov213.63 214 187.23 18 205.23
206K1W/39ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand197.76 158 193.82 16 209.82
207K1M/93BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz158.96 64 150.12 60 210.12
208C1W/12KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava146.15 68 148.96 66 214.15
209C1M/51PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha203.53 18 213.47 210 221.53
210K1M/94HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha145.69 76 176.82 214 221.69
211K1M/95ŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec160.27 62 179.05 158 222.27
212K1W/40KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc132.06 156 166.78 62 228.78
213C1M/52BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy116.51 260 129.53 104 233.53
214K1M/96HALA Jiří 2002 3 Olomouc183.58 208 169.51 66 235.51
215K1W/41KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava179.92 56 134.80 156 235.92
216K1M/97SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice224.86 18 220.20 110 242.86
217C2M/15PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 130.64 114 244.64
218C2M/16JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
147.29 122 175.86 70 245.86
219K1W/42RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha188.68 64 172.58 110 252.68
220K1W/43HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc164.26 208 210.64 54 264.64
221K1W/44KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice156.76 118 1.00 999 274.76
222K1M/98URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha164.06 120 193.68 156 284.06
223C2M/17POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
145.29 158 134.57 168 302.57
224K1M/99MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak142.42 218 154.02 158 312.02
225K1M/100PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník202.79 114 211.76 264 316.79
226K1M/101ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava137.99 408 158.89 160 318.89
227K1M/102ŠULC Karel 2000 3 KK Brand163.07 166 141.91 216 329.07
228K1M/103KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov122.21 214 137.12 258 336.21
229C1W/13DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc174.15 164 217.08 258 338.15
230K1M/104TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn152.15 264 229.33 116 345.33
231K1W/45ADAMCOVÁ Dominika 1995 3 Kotva B.120.23 266 143.60 210 353.60
232K1M/105ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha179.93 266 154.87 214 368.87
233K1M/106DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha170.44 266 140.53 552 436.44
234K1M/107ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB145.57 362 150.75 304 454.75
235K1W/46POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor134.73 502 160.32 310 470.32
236K1M/108FRENCL Josef 2002 3 USK Pha175.86 352 1.00 999 527.86
Oddíl