MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž

31.05.2015   řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc09:12,61
2K1M/2ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.09:26,65
3K1M/3NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:35,16
4K1M/4KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov09:48,49
5K1M/5ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.09:53,44
6K1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.10:06,95
7K1W/2SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno10:15,52
8K1M/6BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov10:17,50
9K1M/7VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto10:30,51
10K1M/8KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.10:30,52
11C2M/1ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
10:34,16
12K1W/3DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel10:36,19
13K1M/9KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.10:39,31
14K1W/4MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.10:39,36
15C2M/2ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
10:39,94
16K1M/10LUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc10:41,30
17K1W/5PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.10:41,48
18K1W/6SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno10:41,49
19K1M/11NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno10:42,02
20K1M/12GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:42,45
21C1M/1ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel10:48,31
22K1W/7BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.10:51,34
23K1M/13VESELÝ František 2000 3 Trutnov10:51,83
24C2M/3ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
10:52,54
25K1M/14IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí10:56,63
26K1M/15ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště10:57,78
27K1M/16BERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno11:00,31
28K1M/17BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.11:03,56
29K1M/18KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.11:04,55
30C1M/2KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.11:07,52
31K1W/8DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel11:08,16
32K1M/19ŠVARC Adam 2001 3 Olomouc11:10,85
33K1M/20FIALA Jakub 2001 3 Olomouc11:16,43
34C1M/3ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel11:16,93
35K1M/21NACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.11:18,71
36C2M/4RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
11:21,71
37K1M/22MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno11:23,54
38C1M/4SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.11:26,01
39K1W/9KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc11:26,05
40K1M/23URBAN Daniel 2001 0 Šumperk11:33,26
41K1M/24LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc11:36,20
42C1M/5ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.11:38,80
43K1M/25WALTER David 2001 3 Šumperk11:40,12
44K1W/10NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno11:40,13
45C1M/6ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.11:41,00
46C1W/1SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno11:43,70
47K1M/26PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc11:46,23
48K1W/11BEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava11:48,22
49K1M/27ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk11:49,48
50K1M/28TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.11:50,56
51K1W/12VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor11:51,92
52K1W/13PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.11:53,04
53C1W/2PALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.11:54,55
54C2M/5HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
11:55,01
55C2M/6KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
11:57,08
56K1M/29MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc11:58,60
57K1M/30HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto11:59,47
58C1M/7KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.12:01,88
59K1M/31HALA Jiří 2002 3 Olomouc12:04,82
60K1W/14KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí12:09,73
61K1W/15SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž12:14,59
62C1M/8RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.12:20,87
63K1W/16POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc12:21,51
64K1M/32HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc12:21,76
65C1W/3SATKOVÁ Gabriela, 2001, KK Brno SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno12:21,77
66K1M/33HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto12:22,82
67K1M/34HENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.12:23,21
68K1W/17DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc12:23,28
69K1M/35ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz12:23,89
70C1M/9WALTER Jakub 1998 3 Šumperk12:28,62
71K1W/18HUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.12:30,36
72C1M/10KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.12:31,03
73K1W/19TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí12:32,86
74K1M/36RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc12:35,19
75C1W/4BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.12:37,47
76C1W/5PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.12:40,51
77K1W/20VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel12:40,77
78K1M/37KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc12:41,43
79K1W/21FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa12:42,81
80C1W/6MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.12:43,44
81C1M/11URBAN Daniel 2001 3 Šumperk12:44,37
82C1M/12FIALA Jakub 2001 0 Olomouc12:49,00
83K1M/38KRÁL Matěj 2002 0 Postřelm12:49,07
84C2M/7HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
12:49,32
85K1M/39VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor12:51,47
86C2M/8VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
12:53,25
87C2M/9TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
12:54,37
88C1M/13ŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.12:54,47
89K1W/22BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.12:54,69
90K1W/23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno12:55,97
91K1M/40SOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc13:00,34
92K1M/41RAŠNER Karel 2004 0 Postřelm13:07,40
93C2M/10LÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
13:09,33
94C2M/11NOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
13:17,07
95C1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno13:17,34
96C1W/8KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc13:17,35
97K1M/42MAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.13:24,73
98K1W/24BAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.13:25,04
99C1M/14NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.13:26,87
100K1W/25KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.13:30,57
101K1M/43ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž13:35,02
102C2M/12RUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
13:38,68
103C2M/13ŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
13:40,01
104K1W/26ŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel13:40,47
105C1W/9KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí13:42,04
106K1W/27STAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.13:44,75
107K1W/28MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.13:45,24
108K1M/44MRÁKA Jan 2004 0 Olomouc13:48,24
109K1M/45CRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh13:49,22
110C2M/14PROCHÁZKA Vojtěch
HALA Jiří
2002
2002
Olomouc
Olomouc
13:51,59
111K1M/46NĚMEC Radek 2004 0 Pardub.13:51,68
112C1W/10PLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.13:52,64
113K1W/29HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.13:54,64
114C1M/15RAŠNER Karel 2004 0 Postřelm13:56,05
115C2M/15MAREŠ Jakub
HLAVNIČKOVÁ Tereza
2003
2003
Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:57,28
116C1M/16KRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc13:58,53
117K1M/47HRIC Ondřej 2004 0 Olomouc14:05,32
118K1M/48GÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc14:24,99
119K1W/30PECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.14:28,28
120C1W/11FILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa14:29,54
121C1W/12DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc14:32,56
122K1W/31ORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.14:45,39
123K1M/49KOSÍK Daniel 2004 0 Olomouc15:34,66
124C2M/16KOSÍK Daniel
HRIC Ondřej
2004
2004
Olomouc
Olomouc
16:27,61
125C1M/17MRÁKA Jan 2004 0 Olomouc19:03,34
126C2M/17SOUČEK Tomáš
GÁBRLÍK Jakub
2003
2004
Olomouc
Olomouc
19:42,39
127C1W/13STŘÍLKOVÁ Jana 2004 0 Olomouc20:20,49
Oddíl