8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR

17.05.2015   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1HÁLA Richard 1992 MT Olomouc00:43,06 00:44,20 00:43,06
2K1M/2SLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc00:44,67 00:44,45 00:44,45
3K1M/3MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:45,32 00:45,36 00:45,32
4K1M/4OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:45,55 00:45,88 00:45,55
5K1M/5ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:46,04 00:51,43 00:46,04
6K1M/6ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:47,40 00:46,18 00:46,18
7K1M/7NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha00:46,25 00:46,51 00:46,25
8K1M/8ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:47,48 00:46,63 00:46,63
9K1M/9SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:46,74 00:53,05 00:46,74
10C2M/1RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:46,96 00:47,56 00:46,96
11C1M/1ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:46,98 00:47,69 00:46,98
12K1M/10KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno00:47,33 00:47,17 00:47,17
13K1M/11POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:47,30 00:47,89 00:47,30
14C1M/2SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:47,43 00:48,09 00:47,43
15C2M/2ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:47,84 00:47,47 00:47,47
16C2M/3SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:47,48 00:47,83 00:47,48
17C1M/3HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:47,53 00:49,01 00:47,53
18K1M/12NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:47,63 00:48,41 00:47,63
19C2M/4ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
00:48,26 00:47,85 00:47,85
20C1M/4NOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:48,74 00:47,87 00:47,87
21C1M/5ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:47,89 00:50,73 00:47,89
22K1M/13NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:48,32 00:47,94 00:47,94
23C1M/6KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:48,16 00:48,42 00:48,16
24C2M/5HALEŠ Antonín
HÁLA Richard
1992
1992
1 Č.Kruml.
Olomouc
00:48,20 00:50,16 00:48,20
25K1W/1PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto00:48,55 00:49,54 00:48,55
26K1M/14ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:49,50 00:48,71 00:48,71
27K1M/15PAPULA Martin 1999 2 Litovel00:49,88 00:48,85 00:48,85
28C2M/6JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
00:49,07 00:54,21 00:49,07
29C2M/7SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:50,70 00:49,60 00:49,60
30K1W/2SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:49,83 00:50,87 00:49,83
31K1M/16BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:50,94 00:49,93 00:49,93
32C2M/8MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:51,07 00:49,95 00:49,95
33C1M/9KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.00:50,81 00:49,99 00:49,99
34C1M/10ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.00:50,16 00:55,78 00:50,16
35C1M/11NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:50,20 00:51,79 00:50,20
36C2M/9ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:52,12 00:50,43 00:50,43
37C1M/12SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:50,46 00:52,48 00:50,46
38K1M/17KUBŮ Petr 1976 1 Olomouc00:50,88 00:50,52 00:50,52
39K1M/18LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:50,54 00:53,45 00:50,54
40K1W/3ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek00:50,62 00:51,81 00:50,62
41K1M/19KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:51,56 00:50,70 00:50,70
42K1W/4PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:52,82 00:50,78 00:50,78
43K1M/20KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha00:52,52 00:50,83 00:50,83
44C2M/10ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:51,69 00:51,10 00:51,10
45K1M/21ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:51,80 00:51,18 00:51,18
46C2M/11UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:53,84 00:51,18 00:51,18
47K1M/22PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:53,30 00:51,21 00:51,21
48C1M/13KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.00:51,44 00:51,99 00:51,44
49C2M/12KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
00:51,55 00:52,54 00:51,55
50C2M/12HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:51,55 00:52,90 00:51,55
51K1W/5ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:51,78 00:51,56 00:51,56
52K1M/23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:53,05 00:51,78 00:51,78
53K1W/6VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:51,99 00:52,08 00:51,99
54C1M/14ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:52,24 00:53,05 00:52,24
55C1M/15MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo00:53,41 00:52,90 00:52,90
56C1M/16SKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.00:54,94 00:53,30 00:53,30
57C2M/14MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
00:53,59 00:54,62 00:53,59
58K1M/24LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:53,71 00:53,72 00:53,71
59K1W/7BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:53,73 00:54,32 00:53,73
60K1M/25HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:59,40 00:53,92 00:53,92
61K1M/26FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa00:54,03 00:54,47 00:54,03
62K1W/8MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:57,72 00:54,15 00:54,15
63C1M/17PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:00,34 00:54,26 00:54,26
64C1W/1VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:54,37 00:55,56 00:54,37
65K1W/9PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:54,49 00:57,20 00:54,49
66K1W/10SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:55,55 00:54,55 00:54,55
67K1M/27VESELÝ František 2000 3 Trutnov00:54,66 00:56,45 00:54,66
68K1M/28NACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:54,73 01:06,87 00:54,73
69K1W/11DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:54,76 00:55,91 00:54,76
70C2M/15RUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
00:54,85 00:56,83 00:54,85
71K1W/12HUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.00:54,89 00:57,37 00:54,89
72C2M/16BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
00:56,53 00:55,24 00:55,24
73K1M/29DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.01:09,50 00:55,36 00:55,36
74K1W/13DIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:55,68 00:56,24 00:55,68
75C1W/2SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:55,72 00:59,56 00:55,72
76C1W/3PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:59,90 00:55,73 00:55,73
77C1M/18ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.00:56,84 00:55,80 00:55,80
78C2M/17ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
00:56,28 00:55,87 00:55,87
79K1W/14BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:59,67 00:55,97 00:55,97
80C2M/18KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:57,83 00:56,19 00:56,19
81K1W/15DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:56,40 01:01,67 00:56,40
82C2M/19HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:57,90 00:56,59 00:56,59
83C1M/19ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:58,28 00:56,69 00:56,69
84K1W/16NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno00:57,70 00:57,11 00:57,11
85K1M/31KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:57,12 01:16,84 00:57,12
86K1W/17HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc00:57,26 01:14,10 00:57,26
87C1M/20ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:00,46 00:57,28 00:57,28
88K1W/18SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:58,46 00:57,59 00:57,59
89K1W/19PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:01,26 00:58,23 00:58,23
90C2M/20VENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:00,09 00:58,36 00:58,36
91K1M/32ŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:58,92 01:30,26 00:58,92
92C1M/21KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.01:00,11 00:59,43 00:59,43
93C1M/22RUFFER Matěj 1999 3 Pardub.00:59,44 01:06,61 00:59,44
94K1M/33PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:00,42 01:11,15 01:00,42
95C1M/23REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:00,78 01:03,92 01:00,78
96C1W/4SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno01:02,46 01:00,96 01:00,96
97K1W/20TYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:01,87 01:00,99 01:00,99
98K1M/35HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:03,15 01:01,59 01:01,59
99C1M/24WALTER Jakub 1998 3 Šumperk01:04,44 01:03,97 01:03,97
100C1W/5MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:04,32 01:04,94 01:04,32
101C1W/6BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:08,34 01:04,59 01:04,59
102C1W/7NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:04,61 01:06,78 01:04,61
103K1M/36LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc01:04,94 01:17,34 01:04,94
104C1M/25KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:12,27 01:17,91 01:12,27
105K1M/37ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:14,62 01:17,86 01:14,62
Oddíl