Slalom v Táboře

10.05.2015   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
ředitel: Miloš   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz80.15 0 81.00 0 80.15
2K1M/2BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB86.51 0 84.67 0 84.67
3K1M/3PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice87.40 0 85.91 0 85.91
4K1M/4HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně89.64 2 88.21 0 88.21
5K1M/5CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz87.01 2 87.12 2 89.01
6C1M/1PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor90.19 2 88.17 2 90.17
7K1M/6MARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha91.80 0 89.23 2 91.23
8K1M/7SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz92.28 0 91.75 0 91.75
9K1M/8ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.92.34 0 98.28 2 92.34
10K1M/9KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.99.38 0 93.02 0 93.02
11K1W/1VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha94.80 2 93.32 0 93.32
12K1M/10VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha92.41 2 93.48 0 93.48
13K1W/2DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.95.62 0 93.74 0 93.74
14K1M/11PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor91.05 4 92.28 2 94.28
15K1W/3PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.94.32 0 94.70 2 94.32
16K1M/12KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.95.66 4 92.61 2 94.61
17K1M/13ERMAKOV Pavel 1975 Rusko93.05 2 95.41 0 95.05
18C1M/2PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB93.48 2 93.51 2 95.48
19C1M/3JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek95.61 0 96.46 4 95.61
20K1W/4ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň99.32 0 95.93 0 95.93
21K1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor97.22 0 93.99 2 95.99
22C1M/4PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor98.15 2 94.07 2 96.07
23K1M/14TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB98.34 6 96.24 0 96.24
24C1M/5NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml.98.81 0 94.27 2 96.27
25K1W/6VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor96.49 0 96.82 0 96.49
26K1M/15ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice94.08 56 94.52 2 96.52
27K1M/16REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB97.08 8 95.49 2 97.49
28C1M/6VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav98.18 0 97.34 2 98.18
29K1M/17HORÁK David 1976 2 SKŽižkov98.95 6 97.23 2 99.23
30K1M/18SAHULA Matěj 2003 2 Benátky103.67 2 99.31 0 99.31
31C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.100.90 0 101.82 0 100.90
32K1W/7PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.99.05 2 99.79 2 101.05
33C1M/7KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor101.24 0 101.70 0 101.24
34K1M/19SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz100.29 8 99.79 2 101.79
35K1M/20TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB104.58 8 101.97 0 101.97
36K1W/8STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec104.87 4 102.39 0 102.39
37C1M/8KOTEK Miloš 1974 VS Tábor103.08 0 100.76 2 102.76
38C1M/9HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně105.08 0 101.03 2 103.03
39C2M/1HÁŠA Michal
PAZOUREK Jan
1981
1973
2 Bechyně
Bechyně
105.43 2 101.33 2 103.33
40K1M/21STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky107.83 12 101.73 2 103.73
41K1M/22PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus101.64 4 101.88 2 103.88
42K1M/23PAZOUREK Pavel 1976 3 Bechyně102.85 2 102.51 2 104.51
43K1M/24WINTER Eduard 1956 3 Jablonec111.33 4 104.59 0 104.59
44C2M/2BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
103.58 4 103.03 2 105.03
45K1W/9DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak108.17 0 105.44 0 105.44
46C1M/10BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB105.73 0 108.02 0 105.73
47K1M/25PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.110.56 4 106.92 0 106.92
48C2M/3VALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
103.68 6 104.93 2 106.93
49K1W/10LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav106.98 0 107.72 2 106.98
50K1M/26VANĚK Matěj 2004 VS Tábor105.10 10 107.63 0 107.63
51K1M/27WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec121.23 8 107.82 0 107.82
52K1M/28PAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně132.12 6 103.94 4 107.94
53C1M/11KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor105.80 4 106.45 2 108.45
54K1M/29ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy108.61 0 109.08 2 108.61
55C1M/12POPOVIČ Pavel 1971 3 VS Tábor116.45 0 109.42 0 109.42
56C1M/13HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor110.18 2 108.31 2 110.31
57K1M/30PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník110.80 0 108.44 2 110.44
58C1M/14PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník109.01 2 110.66 2 111.01
59K1M/31SAHULA Martin 1968 3 Benátky114.37 4 112.41 0 112.41
60C1M/15KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor115.98 4 110.68 2 112.68
61K1M/32KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.116.89 10 104.70 8 112.70
62K1M/33BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec125.79 8 112.89 0 112.89
63K1M/34ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB115.47 6 113.06 0 113.06
64K1M/35PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník116.23 6 113.65 0 113.65
65C1M/16MARTINŮ Lukáš 1987 3 VS Tábor114.79 6 109.85 4 113.85
66K1M/36STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB116.29 4 113.99 0 113.99
67K1W/11MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus124.38 6 112.18 2 114.18
68K1W/12BORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha114.42 0 124.22 6 114.42
69K1M/37KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.118.39 10 114.43 0 114.43
70K1M/38VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor125.72 2 113.35 2 115.35
71K1W/13HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa111.38 4 116.79 4 115.38
72PW/1ŠVEJD Jáchym, 2007, Sušice ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice122.62 10 113.49 2 115.49
73K1M/39ŠVEJD Jan 2004 Sušice116.64 0 115.94 0 115.94
74C2M/4PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
116.58 10 114.30 2 116.30
75C1W/2POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor114.51 4 114.52 2 116.52
76C2M/5HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
120.68 10 114.84 2 116.84
77K1W/14BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa122.42 2 115.06 2 117.06
78K1M/40ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB132.93 10 117.69 0 117.69
79K1M/41SEMERÁD Adam 2004 Roudnice119.79 2 114.17 4 118.17
80C1M/17KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor119.76 0 118.19 0 118.19
81K1M/42GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.119.39 2 118.33 0 118.33
82K1M/43WINTER Jan 1982 3 Jablonec118.00 2 118.49 2 120.00
83K1M/44JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor123.03 6 118.93 2 120.93
84K1M/45FUCHS Jakub 1999 3 Jablonec118.73 54 117.90 4 121.90
85K1M/46DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha118.02 4 118.47 6 122.02
86K1W/15KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky123.61 6 118.71 4 122.71
87C2M/6VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
122.00 6 120.78 2 122.78
88C1W/3DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.122.95 6 117.04 6 123.04
89K1W/16PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník128.06 4 124.03 0 124.03
90K1M/47PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB120.10 4 159.36 2 124.10
91K1M/48FUCHS Matouš 2002 Jablonec142.06 12 118.32 6 124.32
92C2M/7NOVOSAD Lukáš
NOVOSADOVÁ Kristina
1976
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
127.77 4 124.52 0 124.52
93K1M/49BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec118.60 6 117.93 30 124.60
94PW/2VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav124.57 2 132.28 0 126.57
95C1M/18JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň121.49 8 120.92 6 126.92
96K1M/50KOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor123.38 4 125.17 2 127.17
97C2M/8PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
123.54 10 121.18 6 127.18
98PW/3KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.125.48 60 125.47 2 127.47
99K1M/51PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor127.42 10 117.72 10 127.72
100C2M/9MĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
3 Bechyně
Bechyně
128.18 54 124.58 4 128.58
101C1M/19KIRCHNER David 2002 Dukla B.141.02 4 126.20 4 130.20
102K1M/52ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB130.70 8 128.20 2 130.20
103C2M/10KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
144.77 156 127.80 4 131.80
104K1W/17PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň131.90 6 126.22 6 132.22
105K1W/18HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak140.40 4 131.27 2 133.27
106C1M/20VÁLEK Michal 1974 VS Tábor132.81 8 128.38 6 134.38
107K1M/53MAREK Hugo 1999 Boh.Pha126.69 8 159.69 0 134.69
108K1M/54MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.125.00 56 126.94 8 134.94
109PW/4ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB143.88 2 135.09 2 137.09
110K1W/19ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 L.Tábor127.55 52 135.84 2 137.84
111K1M/55MAREK Aleš 1999 SKVS ČB142.55 2 136.78 2 138.78
112C1M/21PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník139.16 0 142.48 0 139.16
113K1M/56TURNER Karel 2004 Blovice160.70 4 135.19 4 139.19
114PW/5PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB163.51 8 139.38 0 139.38
115PW/6HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak156.02 0 138.33 2 140.33
116PW/7VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav134.65 6 1.00 999 140.65
117K1W/20MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.149.84 8 135.18 6 141.18
118K1W/21PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice147.42 8 139.83 4 143.83
119K1W/22BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.145.99 10 134.25 10 144.25
120K1M/57CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB136.67 210 135.62 10 145.62
121K1M/58VRÁNEK Jan 2004 Blovice166.37 12 141.73 6 147.73
122C2M/11MARTIN Václav
MARTIN Václav
2002
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
145.07 14 149.08 4 153.08
123C1M/22MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.153.68 6 147.16 8 155.16
124K1W/23TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB155.88 4 167.83 4 159.88
125C1M/23KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.154.24 6 148.46 18 160.24
126PW/8PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky152.60 8 171.60 4 160.60
127C1M/24HOŘEJŠÍ Štěpán 1999 Boh.Pha187.76 6 156.46 6 162.46
128K1M/59ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz155.28 14 169.41 60 169.28
129PW/9NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor190.94 56 165.58 8 173.58
130PW/10KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.184.29 10 169.82 6 175.82
131K1W/24HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.173.96 6 168.09 10 178.09
132K1M/60HÁTLE Martin 2002 Boh.Pha170.74 56 173.34 6 179.34
133C2M/12HOŘEJŠÍ Štěpán
MAREK Hugo
1999
1999
Boh.Pha
Boh.Pha
191.35 66 183.85 0 183.85
134K1W/25POŠTULKOVÁ Alžběta 1999 Boh.Pha184.65 4 4.00 999 188.65
135PW/11BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB203.77 56 184.76 4 188.76
136K1W/26KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav184.02 62 185.31 8 193.31
137C2M/13POŠTULKOVÁ Alžběta
ŠEDIVÁ Kateřina
1999
2000
Boh.Pha
Boh.Pha
190.19 66 201.00 8 209.00
138PW/12VÁLEK Michal 2006 VS Tábor207.52 12 199.64 14 213.64
139K1W/27ŠEDIVÁ Kateřina 2000 Boh.Pha158.13 58 4.00 999 216.13
140C2M/14MANOVÁ Štěpánka
KLEIN Pavel
1999
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
158.40 106 155.92 62 217.92
141K1W/28NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.182.56 154 225.93 10 235.93
142K1M/61HOŘEJŠÍ Václav 2000 Boh.Pha1.00 999 236.44 12 248.44
143PW/13SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha192.84 58 193.42 160 250.84
144K1M/62OTIEPKA Martin 2001 Kadaň1.00 999 163.55 104 267.55
145PW/14VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.222.95 56 218.87 58 276.87
146K1M/63FIALA Jakub 2001 Boh.Pha383.85 114 232.33 102 334.33
147C1M/25KÁRNÍK Zdeněk 1968 L.Tábor148.76 202 4.00 999 350.76
148C2M/15HÁTLE Martin
FIALA Jakub
2002
2001
Boh.Pha
Boh.Pha
1.00 999 289.82 70 359.82
149K1M/64ŠEFCŮ Marek 2002 Boh.Pha447.08 26 266.63 112 378.63
150C2M/16HOŘEJŠÍ Václav
ŠEFCŮ Marek
2000
2002
Boh.Pha
Boh.Pha
278.41 122 4.00 999 400.41
151PW/15NOVÁK Tomáš 2005 Kadaň110.36 602 133.23 308 441.23
152K1M/65MANAS Adam 2004 Kadaň1.00 999 149.72 356 505.72
153K1M/66BUDÁK David 2003 Kadaň150.68 510 152.91 364 516.91
154K1M/67MARTIN Václav 2002 Boh.Pha165.33 562 188.31 366 554.31
Oddíl

Historie procházení